Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13461) FeRRaR1 válasza milkabrams (#13460) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Ezért adtam el a fordot én is idén, nem volt 4 éves, végig szervizelt, alacsony futású, mégis 3-6 havonta szerviz. Szétmállott a klíma hűtő? Mi az anyámtól? Mondják ja ez ilyen. Befecskendező a 3. hengerben elmegy, csak prémium üzemanyag, szűrő cserélve, tank félig, autópályán. Mint ha elmentek volna a bakok úgy elkezdett rángatni 2000 fordulat alatt, utána néha elkezdett ütni az automata. Mind ez a 3 egy éven belül + az éves szerviz + műszaki. Szóval 4 garázs látogatás. Na mondom mész te az anyádba te mocskos sz@r. Abszolút nem voltam 3F-es de a tapasztalatom azzá tett. Feltettem kicsit többért mint vettem, 4 nap és elment. Persze ki volt kerázva mint minden autóm. Most itt meg se említem hogy a BT és android autó nem tudott hívást fogadni mert vagy én vagy a másik fél nem hallott semmit. 10-ből 3x ha jó volt. Néha elfeketült és újra indult menet közben és társai. Mellé atom kényelmetlen volt 30 percnél tovább... Vevő mondta olyan szép el se kéne adnom. Hát nekem is fáj de elengedem hogy te "élvezhesd" :DDD (Mondjuk mondta hogy csak fordja volt eddig, csak azt hajlandó venni. Egészségére. Én soha a büdös életben nem veszek még egyet.)

Ami vissza jött pénz, annak a 2/3-ából vettem egy XC60-at, amit itt pár oldallal visszább láthatsz, a fehéret. Pénz is maradt, kocsi is 1000x jobb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.