Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4989) csabi94 válasza LZs?! (#4988) üzenetére


csabi94
őstag

Köszönöm a hosszú leírást. :) Ma megnéztem a dízel kiszemeltet, és sajnos csalódottan tértem haza. A srác korrektül elmondta a hibákat előre, de azért észrevettem pár olyan plusz apró dolgot, ami nem volt szimpi. Az, hogy az autó teljes beltere egy disznóól volt, az nem baj, mert munkába jár vele, használati tárgy, persze. De a vezető oldali ülés csúnyán kopott volt, ami meg zavart, hogy mintha ki lett volna ülve (érdekesség, hogy ez volt a 3. 156-os amiben ültem, és mind ilyen volt :D ). A váltó olaszosan járt, a teljesítmény félig volt csak meg (bár ez ugye csak 116 ló, de akkor is többet vártam). A nap kiszívta a műanyag alkatrészeket, mert nem garázsban állt korábban. Az ablaktörlő csúnyán megkarcolta az ablakot, és pont szemmagasságban volt egy kavicsfelverődés. Hátsó kerékívek minimálisan rozsdásak, alváz kissé korrodált, info center persze rossz :) . Ebből a szempontból jobb a FL előtti. Ha nincs benne, nem zavar, hogy nem működik. :)

Valahogy nem adta a vezetési élmény sem. Igaz, nem sokat kanyarodtam, de az egész autó úgy mozgott, mint egy széthajtott jármű (pedig nem volt széthajtva elvileg, a futómű újszerű volt). A múltkor vezettem egy 16 szelepes FL 156-ost, és pont ilyen volt. 180 lóra volt felhúzva, kormolt mint az állat ( :( utálom a smoke and charm-ot), meg eszeveszettül húzott, de valahogy egy pillanatig sem éreztem a kormányon, a kuplungon, a féken a pontosságot. A srác meg millióért vette. :U Nem várom hogy olyan legyen a váltó, mint Anyum Hondájának, de ennél a mai kocsinál többet várok. A selespeed 156 kap még egy esélyt, ha az sem jön be, akkor megcsináltatom a Fiatot, és örülök, hogy mennyi pénzt félre tudok tenni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.