Hirdetés
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
- laskr99: DFI és DFI Lanparty gyűjteményem
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- GoodSpeed: Keychron V6 Max (HU) Mechanikus vezetéknélküli billentyűzet (Bluetooth, RF, USB)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Oldman2: A KOReader ebook olvasó program
-
LOGOUT
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fenyő
őstag
válasz
Rimuru #21779 üzenetére
Olyan erős vason és zárt Nv-és meghajtóval nem csodálom, hogy nincs érdemi különbség, crashelni Chromium alatt a pepperflash még sosem crashelt nálam, Firefox alatt is csak akkor ha előtte nem távolítottam el az adobe flash playert, + freshplayer pont a zárt nv meghajtókkal nincs jó barátságban.
Próbáld ki egy erősebb egymagos/gyengébb 2magos gépen r300/r600/intel nyílt driverrel ahol esetenként pont határon van a normális játszhatóság, lehet meg fogsz lepődni (de ha megsúgod mivel csináltad a fenti diagrammot akkor konkrétan is ki lehetne mérni, mert 1-2 gép a fentiekből nálam van).
Egyelőre nem túl gyakori az olyan video ami nem megy 11.2-vel, de azért bele lehet futni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Keresek BOSE / JABRA / SENNHEISER / Bowers szervizest
- Lian Li LCD-s 360mm-es vízhűtés akciós áron eladó!
- Gombászkönyvek egyben
- AKCIÓ! HP Elitebook 840 G11 üzleti notebook- Intel Core Ultra 5 135U 16GB DDR5 RAM 256GB SSD W11
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 256GB Graphite - 1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3283
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő