Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  A lista

Hozzászólások

(#1) VladimirR


VladimirR
nagyúr

(elsok kozott szeretnek mindenkitol elnezest kerni a hanyaveti stilusomert,az ekezetek hianyaert es a rengeteg elgepelesert)

hirtelen felindulasbol inditom ezt a naplot, majd meglatjuk mennyire lesz hosszu eletu es ugy tervezem, hogy a prohardveren tapasztalhato altalam elitelendo jelensegeket gyujtom itt ossze, hogy egyresz kisrjam magam, masreszt talan tampontot adjak, hogy mikre figyeljunk forumozas kozben, mert gondolom ezek nem csak engem zavarnak


az elso dolog, amire nem kivanok tul sok betut vesztegtni, mert mar egy szemelyes vita kereteben megvitattam, de attol tartok a jelensegre vissza fogok meg terni, ez pedig az az tortenes, mikoris egy felhasznalot (tobbnyire ujoncot) a nep (tobbnyire nem ujoncok) elkezd szekalni, hogy mekkora egy noob is az illeto
a mai eset apropolya az volt, hogy a srac a d: meghalyto egy konyvtareabol linkelt be egy kepet es arrol kerdezte az altala valoszinuleg egeszen eddig becsben tartott forumozok tiszteletre melto velemenyet
hat jol beszopta
a topic vege az lett, hogy Bash bezarta, mert ott kotott ki a tisztelt tarsasag, hogy egyre masra engedtek el a poenokat az kis piros x-rol, meg az szamukra tul bonyolult abrarol, meg jottek a ''wow'' szeru hozzaszolasok, es a gratulaciok


a masik problemam, amivel mar kezd a mindenem tele lenni, az az, hogy sokan keptelenek olvasni
tegnap ugye bevezetesre kerult az uj rangletra
azota a phrangok topic ugy izzik, hogy nem is igaz (elott meg az offtopic izzott), mert amint valaki meglatja, hogy lefokoztak, a leheto legnagyobb ketsegbeesessel roha megtuni mi lett regi, dedelgetett rangjaval, s teszik et a nelkul, hogy akar 1-2 hozzaszolast is visszaolvasnanak
tudvan ezt jo elore vastagon kiemelve leirtam szepen mindent a rang topicba (onfenyezes rulzz), erre a kovetkezo 10 hozzaszolasban legalabb ketten kerdezik meg mi lett a rangjukkal, majd ma este miutan az egyikuknek elmagyaraztam, hogy miert is kellene visszaolvasnia, o belem kotott, hoyg az ilyen ''Tisztelt xy'' kezdetu hozzaszolasok nem hatjak meg - mellesleg azert igy kezdtem, mert nem akartam meg egy komoly vitaba belefolyni a nap folyaman

na mindegy, most megyek megnezem hova kuldott a srac, majd meg jovok, elsirom tobbi kinomat is

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  A lista
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.