Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22711) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék, mert volt nekem itthon két Logitech G930-as fülesem is/most már három.../, de az egyikben a töltőrész halt meg a fülesbe a micro USB a másik meg szétesett illetve hol elment a jobb oldali rész hol nem, így mivel van két jeladóm vettem most egy G930-at jeladó nélkül 6000 Ft-ért mert aki eladta neki nem volt hozzá és így nem tudta használni de azt írta jó ... nem tudom akkor hogy tesztelte.... de mivel próbagarit adott gondoltam ennyiért megéri kísérletezni...

Meg is jött kinézetre minden OK vele, töltést veszi bekapcsol de hang nincs.

Legyalultam a korábbi Drivert Logitech oldaláról a legfrissebb leszed.

Beállítva alapértelmezett eszköznek persze a hangkezelőben is felismeri mint korábban és zöld csíkok is jelzik hogy azon van a hang.. de a jeladó villog nem találja a fülest... bármit csinálok /pedig elvileg utólag is rendelhető hozzá jeladó/ és mivel kettő is van belőle így mindkettővel próbáltam de egyikkel sem megy... fülesen is villog a led meg a jeladón is..... mintha nem találnák egymást .....

Több USB-ben próbáltam..

Régi füles ugyan szétesett de ahogy bekapcsolom azzal meg szól rendesen a jeladó sem villog a zöld jel egyből megtalálja és a régi fülesen is a zöld LED világít szól ahogy szól....

Mostani fülessel viszont az istenért sem tudom a jeladót párosítani, lehet valami trükkje, vagy a most vett fülesem Wireless része lehet rossz mert akkor küldöm is vissza...

Csak addig nem akartam ameddig meg nem bizonyosodok róla, hogy beállítással tényleg nem jó... hátha valami trükk van.

Vagy ha a jeladó egy fizikailag másik fülessel van párosítva lehet törölni valahogy hogy ezzel megtalálják az összhangot... lehet hülye kérdés de már más ötletem nincs.

Köszi előre is :R :R

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.