Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17852) Iron Funeral válasza fsb1000 (#17844) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Még keveset játszottál vele :)
Bétában elért meccsek meg az itteniekkel együtt közelítem a 9000 meccset, és 0 fejlődést tapasztaltam a játékban, még mindig ugyanolyan random mint 2010 decemberében volt, de a randomot most ne arra értsd hogy lepattansz-e egy tankról vagy nem, hanem arra értsd, hogy éppen hogyan működik a spotting, hányszor rak be ugyanarra a pályára az mm (ami sokszor tetézi a spotting hibáit, pl.: Prokhorovkát gyűlölöm TD és heavy tankkal játszani mert elég nagy eséllyel kell mennem a magic forestbe ami egyszerűen az összes map összes helye közül a legbugosabb hely ami a játékban van. Random eltűnő/feltűnő tankokkal, szétlőnek miközben te nem látsz senkit, pedig te abszolút mozdulatlan voltál, még az ágyúcsöved sem mozgott, és még lehetne sorolni az egy év alatt összejött sztorikat, és hozzátenném, hogy nem ez az egyetlen ilyen map, de ez kiugróan rossz szvsz. Vagy ha már matchmakernél tartunk hogy jöhet olyan össze, hogy amikor dupláznám a T34-em (ez az amerikai tier IX heavy) akkor mindig a rangsor közepén/alján vagyok (megjegyzem ez csak az utolsó mm "tuning" óta van így előtte tűrhető volt a helyzet), 3-4 tier X a tetején és a legkisebb tank a T-54 vagy éppen valami tier V scout, ellenben ha le akarom duplázni az IS tankomat akkor mindig lesz legalább egy tier IX tank, rossz esetben tier X is, ráadásul nem egy, letoltam vele olyan ~100 meccset és ebből 2 alkalommal voltam top tank. De mondok jobbat, mai IS duplázás (lett volna) Prokhorovkán (hol máshol), enemynél T30, nálunk IS-7 a top, majd enemynél a futottak még kategória az IS-4, E-75, VKB, plusz 3 darab fullos Ferdinand, nálunk pedig nemes egyszerűséggel nem volt tier IX tank, azt már nem is mondom, hogy loadscreennél én meg a 2 T29 voltunk szembe a Ferdikkel, mind2 T29 teljesen alap volt.... Ez azért felháborító mert hasonló helyre rak az mm mindkét tankkal csak az a különbség, hogy a T34-el lehet kezdeni valamit ilyen csatákban az IS meg eléggé köhög ilyen környezetben. Múltkor a wot fórumot olvasgatva találtam ss-t olyan meccsről ahol csak az egyik oldalon volt tier X tank, na ne haragudjon a világ, a kedves programozó(k) aki írja a mm-t az tudja hova kell mennie...

HA a másik csapatba kerülök akkor valószínű, hogy nem húzom fel magam rajta, max. annyit mondok hogy az ellennek nem jött valami jól ki a leosztás de ennyi. Pont ez a baj, hogy a játékból teljesen hiányzik bárminemű konzisztencia, ha berak a jó leosztásban akkor fel sem tűnik, hogy mi van de ha átkerülsz a másik oldalra akkor egyből feltűnő lesz a dolog és ott fogssz kikötni, hogy olykor igen is frusztráló a játék. Bekerülsz X meccsbe, a csapatodban vannak az erősebb tankok, neked betalál minden lövésed, sebez minden lövésd? happy van, fordítottja? big f*ck you. Nem is értem, hogy jutott el idáig ez a játék, bár hamarosan jön az SWTOR :)
Mindenek felett persze az a legbosszantóbb, hogy pénzt költöttem a játékra, és úgy gondolom, hogy nem érdemli meg ez a bagázs látva, hogy a fontos dolgokat figyelmen kívül hagyják, de cserébe kapunk saját camot meg anyám kínját amit majd lehet goldért venni...

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.