Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15251) Dictator^ válasza joergie (#15250) üzenetére


Dictator^
veterán

is3nak, nem azért ferditett az eleje, hogy pattogjon?
vagy mit kell mutatni az ellenek, hogy ne löjje már át..?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#15252) bandiras2


bandiras2
senior tag

Idióta barmok. Éppen seggbelőném az IS3-mat 20 lépésről, gyenge pontok skin fentvan, erre baromarcú csapattárs bejön elém, és letépeti a láncát. IS észreveszi magát, kifarol. lőttem még neki 5 criticalt a vezetőgörgőre hogy a helyén tartsam, aztán elfogytak a társaim, és én következtem. El is vesztettük.

T50-nel viszont egész jól boldogulok, többször is percekig húztam gránátzivatarban ellenfél bázisán miközben artyt vadásztam. Gyakran kell irányt váltani, és tolni neki mint állat.
Vaze! és milyen lesz ezek után a T50-2 ha kigrindelem...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15253) diegho válasza bandiras2 (#15252) üzenetére


diegho
nagyúr

Én ma IS-el toltam, rámentem egy szintén fullos IS-re, ami épp nem rám nézett, mikor közeledtem felé már kaptam egy lövést hátba, odaértem, az IS kettőt lőtt belém szemből, közben hátulról 4 lövést kaptam. 143hp-m maradt, egy T1HT társam végig engem lőtt, pedig nem mozogtam, nem forogtam. Imádom az ilyen hülyéket.

(#15254) person válasza bandiras2 (#15252) üzenetére


person
senior tag

Vennék már én is egyet de nincs helyem... :( Azt is vennék de nem 300-ért.

(#15255) ollie


ollie
MODERÁTOR

Jövő szombaton 5x XP event lesz: [link]

***

(#15256) jahrn válasza Dictator^ (#15251) üzenetére


jahrn
senior tag

A kozepso ujjadat? :D
Viccet felreteve elvileg a felepitese miatt nem szabad beforgatni az alvazat. A gyakorlatban az alvazon elol alul-felul vannak kenyelmesen megloheto pontok szal majdogynem mind1 mit csinalsz.

[ Szerkesztve ]

(#15257) sptkyle


sptkyle
senior tag

Sziasztok.
A mai napon teljesen véletlen botlottam ebbe a topicba, és ahogy olvasgattam az 1. hsz-t, meg aztán a hsz-eket sorba, egyre nagyobb kedvet kaptam a játékhoz. Így a szokásos procedúra után nekivágtam a csatamezőknek. Jelenleg persze csupán az agyaggalamb szerepét töltöm be kb minden meccsen (még ismerkedek a játékkal, az irányítással, a stratégiákkal) , de legalább nagyon élvezem. :DDD
Csak gondoltam megköszönöm, mert a topic nélkül szerintem simán elsiklok eme nagyon jo kis játék felett.
Puskaporos estét. :)

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

(#15258) AlexWolf válasza sptkyle (#15257) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nah akkor még kb 2 hét és Te is elkezded szidni az artykat :D
Amúgy szerintem tök témába vágó volt a hozzászólásod. Nyomassad ezerrel. Jó játékot. :R

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#15259) jahrn


jahrn
senior tag

Nah ez erdekes meccs lehetett :

MM improvements a losz@rt

(#15260) Fel


Fel
addikt

Nakéremszépen, van egy új prémium tankom :) Meglett a T34. Helyből ráküldtem 109k free xp-t, hogy felrakjam a 120-ast...
Ha az M103 megörökli a T34 agilitását, és a 120-asa is hasonló RoF-ral lesz megáldva, akkor egy nagyon ütős T9 tank lesz belőle. Már alig várom, hogy kiadják..

Rápakoltam a ventit és a töltésgyorsítót. Harmadiknak mit érdemes? A T32-őn a lövegstabilizátort használtam, érdemes a T34-en is, vagy esetleg repesz páncél?

jahrn: nekem ma "csak" egy ilyen jutott:

Egy pár darabbal több T9-es jutott az ellennek, igaz T7-en már egálban voltunk...

[ Szerkesztve ]

(#15261) vbbb


vbbb
őstag

Váááááá....ez a kv egy istenverte átok...csatánként alig tudok összeszedni vele vagy 100xp...és akkor sokat mondtam... :O Természetesen sorba vesztjük a csatákat, hogy javuljon a statisztika is ugye....mi a büdüs f*******ért rak be olyan tankokkal együtt amik 2lövésből kinyírnak én meg csak kapirgálni tudom a festéket róluk 5lövésből 2x?

[ Szerkesztve ]

(#15262) L-e-f-i-e válasza vbbb (#15261) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

És ezt a következtetést 14 csata után stock tankal sikerült levonni? :U

Alap ágyúval gyenge persze mint bármi más, fullosan erős lesz, és kb bármit sebzel vele ahová betesz.

=^-^=

(#15263) vbbb válasza L-e-f-i-e (#15262) üzenetére


vbbb
őstag

Éppen elég volt ez a 14 csata...számold ki, mennyit kell még harcolnom ezzel a konzervdobozzal, hogy teljesen ki legyen fejlesztve és "élvezetes" legyen a játék. Pontosan 456ezer345 csatát. :N Ezt tuti arra találták ki, hogy vegyél árányát a gyorsabb fejlődésért.

(#15264) Murder3


Murder3
addikt

VK3002 mért nem kapott bónuszt?
írták előtte pedig.

(#15265) jahrn válasza vbbb (#15263) üzenetére


jahrn
senior tag

Mihamarabb tedd fel a 122-es agyut HE loszerrel, azzal azert mar egesz turhetoen lehet osztani. Bar gyakran latok masokat hosszu 76mm-el nyomulni, szvsz annak semmi "oomph" hatasa ami elvarhato lenne egy hvy tank fegyveretol.
Es a nagy tornyot csak akkor tedd fel amikor felteszed a 152mm vagy a 107mm-t.

[ Szerkesztve ]

(#15266) vhw válasza Murder3 (#15264) üzenetére


vhw
addikt

Csak az US szerveren kap az a tank bonuszt, náluk más tankok vesznek részt ezen az eventen.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#15267) bullseye válasza vbbb (#15263) üzenetére


bullseye
addikt

legtöbb játékos szerint a KV iszonyat durván OP a saját szintjén... és nem kell teljesen kifejleszteni hogy erősödjön, minden egyes ágyú dob rajta.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15268) Murder3 válasza vhw (#15266) üzenetére


Murder3
addikt

Sebaj így legalább nem kell ráelőtetnem magam erre a fostalicska játékra, hogy grindeljem hétévégn..

(#15269) -vitya- válasza Murder3 (#15268) üzenetére


-vitya-
őstag

nem értem, miért játszod, ha folyamatosan szapulod? de most komolyan!?
ha nem teszik, hagyd abba a fenébe, magadnak és a fórum tagjainak is jót teszel ezzel...

-=Витя=-

(#15270) vbbb válasza jahrn (#15265) üzenetére


vbbb
őstag

I will...I will....:)

(#15271) joergie válasza Dictator^ (#15251) üzenetére


joergie
őstag

Bocsánat, 120 volt régen, úgy emlékszem. ez a 110 nekem soványnak tűnik(már csak azért is, mert az object704, ami ugyanezen az alapon nyugszik 120as fronttal rendelkezik. de végülis tigris ágyúval most pattogott a vk45a, szóval nem panaszkodok, de az nem tetszik hogy a panther alkalom adtán átlövi a frontomat.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#15272) Gyuri27 válasza jahrn (#15265) üzenetére


Gyuri27
félisten

A 122 vagy 152 nem kell erre a tankra. Felesleges.
A 107 tökéletes. Közelre távolra egyaránt.

Mindenkinek:
A kv remek farm és fun tank. Arra kell figyelni, hogy ne elöl legyünk vele. Mivel már a pz4 is szépen szétkapja. A kis tankokra ap. A nagyokra he. Mivel 300 a dmg-je.
Szóval arra használjuk amire kell. Supportolni.
Amúgy amikor a legénység eléri a 100%-t mintha másik tankot kapnánk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#15273) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Az idióták megint nem alszanak.
Egy oldalon mindenki mint a birka.
A scout valahol hátul kempel.
Az arty egy hegyet nem talál el, azt is lassan.
A td meg a másik irányba indul mint ahol a harc van.

Amd - Radeon - Ryzen

(#15274) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ha valaki találkozik a DontMakeMeAngry nevű játékossal akkor üdvözölje a nevemben is a jó bü..s ku..a kedves édes anyukáját.

Cila

(#15275) bandiras2 válasza KaLeun (#15274) üzenetére


bandiras2
senior tag

Teamkiller, vagy csak szimplán nagyon hülye volt?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15276) belaazallat


belaazallat
addikt

Imádom a Jagtpanthert!

A maus-unk úgy szerezte a 6 kill-jét, hogy amit én leredukáltam tankot ő lőtte ki. 2-en maradtunk 7 tank ellen( 5+2 arty).

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#15277) joergie válasza belaazallat (#15276) üzenetére


joergie
őstag

tegnap este 15ezer ember volt online, amikor fél percet kellett várnom, hogy betegyen T54-el, alapstukkerral egy 3-3 tier10-es meccsbe, ahol T54el alulról a 4edik vltam, alattam csak 2 t50-2 és egy vk28. EZ MI? ja, a pálya ENSZK, arty nincs, úgyhogy a scoutjaink SEMMIT nem értek. LOL?! néztem abban a 30mp-ben ahogy gyűlnek a tier9ek, 30 várakozott csatába, nem hittem el.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#15278) person válasza Gyuri27 (#15272) üzenetére


person
senior tag

Valóban tökéletes a 107-es és biztosan élvezhető a 152-esi is 100%-os legénységgel de addig el is kell jutni valahogy. 122-es nem nagy befektetés és alap toronyra feltehető ! Ezzel viszont már ér valamit a tankod főleg hogy figyelembe sem vesznek alap tornyod miatt, gondolják alap a cső is, na de a 122-es van rajt azzal meg már lehet fájdalmat okozni. :K Az XP-meg lényegesen jobban jön. Szóval igenis érdemes feltenni KV-ra a 122-est míg összefarmolod a 107-est és a tornyot na meg a láncot. :K A 152-est csak utolsónak venném meg szórakozni mire a legénység kifejlődik.

[ Szerkesztve ]

(#15279) belaazallat válasza joergie (#15277) üzenetére


belaazallat
addikt

Nem értem miért írod ezt nekem. :F

Én komolyan szeretem a Jagdtpanthert. Mindegy, hogy hol vagyok az oszlopban még vesztes körben is jól lehet vele keresi. Én ezért linkeltem a képeket is.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#15280) Fel válasza joergie (#15277) üzenetére


Fel
addikt

Valami hasonló? Ma délelőtt sikerült ezt összedobnia az MM-nek, szintén csak hosszas várakozás után.

[ Szerkesztve ]

(#15281) Eagle16 válasza Fel (#15280) üzenetére


Eagle16
addikt

Én T-54-essel és Object-el játszottam tegnap, 10-ből 7-szer ilyen csatába rakott.

Szerintem az ilyen csaták nagyon élvezetesek, nincs 8-10 SPG, csak tankok, és mindegyiknek sok HP-ja van, szóval nem lehet 5 perc alatt letudni a csatát.

Én legalábbis nem élvezem azt, hogy Tier 9-es tankkal VK3601-esekre, meg Tigrisekre kell lövöldözni...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#15282) bullseye válasza Fel (#15280) üzenetére


bullseye
addikt

ezzel mi a baj? T10, T9, meg az új generációs felderítők...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#15283) Fel válasza bullseye (#15282) üzenetére


Fel
addikt

Alapvetően nekem sincs bajom vele... nem is írtam, hogy lenne. Szép, meg jó ez a fajta magas leosztás, szeretek én is nagy vasakra lőni, de..
Az spg-k hiánya miatt gázos kicsit, és itt is így gyk. fölösleges volt az oldalanként két-két T5 light. Semmit nem tudtak csinálni, 3 hamar elhalálozott, a mieink közül egynek volt esze és kivárt, de mikor ment volna foglalni, a bázison kempelő JT kilőtte.

(#15284) bandiras2


bandiras2
senior tag

Imádom a T50-et. Olyan mészárlást végeztünk egy BT7ttel ketten... artic regionban felrohantam a bázisukra, és takarítottam. ZIS-57 kis tierben gyilkos, átlő mindent, nagyok ellen meg rengeteg a critical, bár nem sebez, pusztít. A bázis védelmébe visszamaradt szerencsétlenek be se tudtak mérni, a hetzer letépett lánctalppal szerencsétlenkedett, az arty csak próbálkozott, a 35t 38t meg csak úgy ottvoltak és petárdáztak eredmény nélkül. én négyet, de a bt7 is gyilkolt rendesen. Nagyon baba ez a tank!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#15285) đe$|re


đe$|re
senior tag

KV+152mm

Victory!
Battle: Malinovka 2011. október 22. 14:01:52
Vehicle: KV
Experience received: 1 153
Credits received: 27 660
Battle Achievements: Top Gun, Sniper

Jobban élvezem a játékot. ;]

(#15286) CPT.Pirk válasza person (#15278) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A 122-es nem rossz, de pl. T1HT szétkap, mert nem tudsz vele elég sebzést okozni neki, ami érdekes, mert nagyobb tankokat meg jobban tud sebezni.

Az alap torony egyébként nem rossz, nálam Tiger2 legjobb ágyúja is pattant róla 1x.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#15287) scope2007


scope2007
addikt

áá fos csak két szinttel feljebb lévő tankok közé dobál folyamatosan.. így esélytelen... egyből halok mindig majdnem :O

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#15288) diegho válasza scope2007 (#15287) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezen nem tudom mit problémáztok ennyit. Mindenkit oda rakott, amikor kis tankja volt, mégis lett neki nagy tankja.

(#15289) scope2007 válasza diegho (#15288) üzenetére


scope2007
addikt

csak annyit, hogy ha egy héten tudok játszani összesen 5órát akkor azért jobb érzés lenne nyerni párat... ne mindegyik halál legyen.. csak ennyit :D érted

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#15290) diegho válasza scope2007 (#15289) üzenetére


diegho
nagyúr

Érj el egy 5-ös tankot, azzal már sokkal jobb lesz.

(#15291) vbbb


vbbb
őstag

Egy gyors kerdes: Ahany premium tankot szerzel promokodokkal Annyi ferohelyed marad azok eladasa utan? Legalabbis igy lenne logikus.

(#15292) person válasza CPT.Pirk (#15286) üzenetére


person
senior tag

Alappal is szétkap, én nem azt állítom, hogy a 122-es jó hanem azt , hogy elején míg el nem jutsz 107-es ig addig mindenképpen érdemes feltenni az meg plusz jó, hogy alap toronyra felmegy ami "gyors" és pici. Alap csővel csak a létszámot gyarapítja egy KV. (szerintem) A 122-el viszont voltak 7-800xp-s köreim is, ami nem mindegy. T1 érdekes meg az M6-is feljebb.

[ Szerkesztve ]

(#15293) diegho válasza vbbb (#15291) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen.

Ma válogatott gyökerek napja van. 3 kill és 5 lesebzett tank nem elég, hogy nyerjünk egy kört úgy, hogy középmezőnyben vagyok. Sorozatban bukom a köröket 2-3-4-5 killel és a végén tuti marad pár balfasz aki elcseszi az egészet.

(#15294) scope2007 válasza diegho (#15293) üzenetére


scope2007
addikt

dettó... :D én ki is léptem másfél óra után...

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#15295) Snooker


Snooker
senior tag

Miről is szól a hétvégi event? Most a felsorolt tankok kilövéséért jár dupla xp??

(#15296) diegho válasza scope2007 (#15294) üzenetére


diegho
nagyúr

Én toltam 2 top gun-t és kiléptem :D

Mai max sebzésem frontba 1135. Szegény panther biztos nem gondolt rá, hogy én ekkorát ütök neki. Imádok meglepetést okozni, eddig 1092 volt a max TigerP-re szemből.

(#15297) jahrn válasza diegho (#15293) üzenetére


jahrn
senior tag

Jah, valszeg mindenkit kiengedtek a dilihazbol 7vegere. Lenyomtam a duplazos koroket es asszem mara ennyi, tul sok atgondolatlanul nyomulo jatekos van fent. A dolgon nem segit a tovabbra is hulladek MM sem, ma pl olyan csatam volt pzIV-el h nekunk 0 hvy, nekik 2xIS, 2xKv-3, 2xM6. Mindez varosi palyan h meg kimanoverezni se lehessen oket. gg wg

(#15298) person


person
senior tag

Himmelsdorf... Imádom mikor 10-en vannak még a csapatunkból az ellentől meg 5-en de abból 4-nek van arra ideje, hogy csak engem lőjenek 4 irányból. :o

(#15299) ktg3 válasza diegho (#15296) üzenetére


ktg3
őstag

annál sokkal nagyobb rekordod nem lesz

1137 lesz a max amit a 910avg HE dmg tud csinálni
de nice shot

gondolom a párduc meglepődött rendesen

SU-152-n az alap löveg az mennyire csap oda?
mmint érdemes megtartani?
ahogy néztem a többi löveg sem lesz jobb, azzal meg lehet trollkodni és kb tier 8ig mindent átlősz AP-vel is - kivéve KT-t upper hull-on

(#15300) jahrn válasza ktg3 (#15299) üzenetére


jahrn
senior tag

Az su-152n szerintem csak az alap agyut erdemes hasznalni. Esetleg a jobbik 122-es, annak nagyon beteg a DPM-je, de szeret pattogni ami ugye 152+HE komboval nem igazan tema..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.