Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17201) bobsys válasza zsolesz010 (#17187) üzenetére


bobsys
addikt

biosban memory remap bekapcsolasa masok szerint segitett

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#17202) Barthezz2 válasza Fire/SOUL/CD (#17199) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A gépem netjét megosztani a telefonnal, és a telefonon netezni.

Everybody lies.

(#17203) polonic válasza zsolesz010 (#17187) üzenetére


polonic
félisten

4 giga ramhoz már 64 bites oprendszer dukál.

(#17204) Tálydi


Tálydi
senior tag

sziasztok!
felraktam a 64bit-es win7-t és nem tudom felrakni a REALTEK audio drivert, azt irja ki: nem található ilyen eszköz,pedig alaplapi,és szól is,igaz csak 2.0-ban az 5.1 helyett.
:R

Eeeeh, what’s up, doc?

(#17205) ambrus14


ambrus14
tag

Na addig addig állítgattam amig sikerült olyaná tennem az egyik mappát hogy nem tudom megnyit sem mert azt írja hogy nem rendelkezek a szükséges engeélyekkel, le akartam tilatni a többi felhasználó elől a végére pedig magam is kivettem azok közül akik bármit is kezdhetnek vele valamit. Csak a systemnek maradt teljes jogosuiltsága, hogy állítsam vissza? :U

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#17206) hackeeeee válasza Fire/SOUL/CD (#17199) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sztem azt akarja, hogy bluetooth-on netezzen a telefonnal úgy, hogy a gép internetét használja. (szerintem) :D

Véleményem szubjektív...

(#17207) Barthezz2 válasza hackeeeee (#17206) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azt :K

Everybody lies.

(#17208) rebugra


rebugra
aktív tag

Sziasztok. Van egy régebbi notebookom, hogy lehetne rátenni a win7-et? sajna nincs DVD meghajtó sem, és USB-se rajta, de a hardver elbírná. Pár hülye agymenésem: Felmásolom C:-re és setup.?? vagy valahogy hálózatról lehet?? vagy HDD ki, betesz én Notimba feltelepítem, aztán vissza teszem?? HELP!!!! Köszönöm :R :R

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#17209) Magnat válasza Magnat (#17156) üzenetére


Magnat
veterán

No a legújabb az msn problámával kapcsolatban: mint lejjebb említettem, megcsináltam a kompatibilitási mód beállítása trükköt, de sajnos nem működik jól. Mostanra kinyomoztam: indíthatom magát az exe-t és parancsikonon keresztül is, a lényeg, h az adott file (az exe vagy a shortcut) Total Commanderből legyen indítva, akkor jól indul az msn, le lehet ültetni a systrayba. Viszont ha asztalról vagy explorerből indítom, úgy indul el, mintha nem lenne kompatibilis módban. 5let vkinek?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#17210) Fire/SOUL/CD válasza Barthezz2 (#17207) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ha még ebben az életben megtalálnám a Bluetooth adapterem, akkor leírnám neked lépésről-lépésre mit meg hol és hogy kell beállítani, de a szobám felét elfoglaló ipari hulladék kupacban eddig nem találtam(igaz a rég elveszettnek hitt Infra adapterem meglett) :DDD

Addig keress rá a Google-val a GNUBox, M-router és Hiisi Suite-ra. Ezek pont ezt a célt szolgálják, bár nem tudom milyen telcsiről van szó, a fenti progik némelyikének számít(hat). Addig is egy kis infó: [link]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#17211) Barthezz2 válasza Fire/SOUL/CD (#17210) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Köszi, a belenézve a linkbe ott is van némi segítség. Igazából van egy korrekt leírásom, csak xp-re, és a fentebb bemásolt résznél elakadtam win7 alatt. Egy nokia 5530-ról van szó amúgy. Tudom, van rajta wifi, de azom itthon nincs, és annyira meg nem fontos, hogy csak azért vegyek egyet.
Ma-honap már nincs időm próbálgatni, de kedden első dolgom lesz. Ha esetleg mégis megtalálnád a BT-d, akkor ha másnem priviben is szívesen veszem a segítséget :R

Everybody lies.

(#17212) Lakers


Lakers
tag

Hali!

Egyszer csak eltűnt az összes ikonom az asztalról, bekapcsolásnál már nem jelentkezik... Viszont a sajátgép alol elérhetőek az aszatl ikonjai, és kitett doksik.

Valakinek valami ötlet? :R

(#17213) JNashville válasza rebugra (#17208) üzenetére


JNashville
senior tag

Milyen noti az, aminek a hardvere elbír egy Win7-et, de nincs rajta USB port? Még az ősrégi P-III-as alaplapomon is hemzsegnek az USB portok ... :F

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#17214) Armahun válasza Lakers (#17212) üzenetére


Armahun
addikt

Az asztalon jobb gomb , nézet menuben keresd meg az asztal ikonok megjelenítését.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#17215) zsolesz010 válasza bobsys (#17201) üzenetére


zsolesz010
senior tag

A G41M-ES2H BIOS-ában nincs ilyen beállítás. :( Az Oprendszer látja a teljes 4GB-ot, a BIOS úgyszintén.

(#17203) polonic
Ez rendben van, de adott egy probléma, amit nem egy másik oprendszer megvásárlásával szeretnék megoldani :) , emellett jobban megbarátkoznék pl. a ~3.5GB-tal, ami XP alatt is használható volt. Vagy egye fene, vegye el a Win7 HP azt a 900MB-ot, de legalább tudnám, hogy mire.

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#17216) szabonagyur válasza Barthezz2 (#17211) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hali
ha megtudod h kell ezt a teló net bluetoothon akkor engem is érdekelne:P

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#17217) siriq válasza Magnat (#17152) üzenetére


siriq
őstag

MSN topicban szerintem jobban tudnak segiteni. Nekem is volt ilyen problemam. nyugottan probald meg.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#17218) Barthezz2 válasza szabonagyur (#17216) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ma nincs időm próbálgatni, de ha holnap sikerül összehozni, dobok egy privit.

Everybody lies.

(#17219) ssolitude


ssolitude
őstag

Beteszem ide is, bár nem hinném, hogy a Win 7 miatt van,YP alól is ez a helyzet. Ötlet?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#17220) Sub-ZeRo válasza ssolitude (#17219) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A routert újraindítottad már? Vagyis resetelted már?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17221) ssolitude válasza Sub-ZeRo (#17220) üzenetére


ssolitude
őstag

Nem, de max. áramtalanítani tudok, a hardveres resetet hanyagolnám,legfeljebb csak a legvégső esetbe. Lehet ez a router hibája?

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#17222) negyedes válasza ssolitude (#17219) üzenetére


negyedes
addikt

Biztos az a router lan cime? nezd meg h hova kapcsolodik. ha ugyan az akkor ahogy irtak ujrainditas vagy reset.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#17223) hackeeeee válasza ssolitude (#17221) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pedig vsz. az kellene. Milyen router?

Véleményem szubjektív...

(#17224) Lakers válasza Armahun (#17214) üzenetére


Lakers
tag

Köszencs! :R

(#17225) sMogyi86 válasza CHIPman (#17185) üzenetére

.CAB kicsomagolva. eszközkezelő/illesztőprogram frissítése/saját lemez/betölt/ kártya típus kiválaszt/ ENTER és a válasz : 'A telepítés során hiba történt.... A rendszer talált illesztőprogramot, de nem találja a fájlt.' (?)
ezt már végig jártam miután letöltöttem. ezért nem értem

"A félelem az elme gyilkosa."

(#17226) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Sziasztok.

Találkozott már valaki olyannal, hogy a start menüből hiányzik a search box?
Windows 7 Home Premiumról van szó. (Legális OEM)
Neten nem nagyon találtam semmit sem. Ráadásúl könyvtári gép és nagyon hiányzik ez az opció.
Már lassan azon vagyok hogy felhívom MS-ékat és megkérdem mivan.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#17227) D1Rect


D1Rect
félisten

Hogyan lehet előcsalogatni asztali gépen azt, hogy az Energiagazdálkodás ikonja megjelenjen az értesítési területen?

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#17228) WonderCSabo válasza D1Rect (#17227) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Így.

[ Szerkesztve ]

(#17229) D1Rect válasza WonderCSabo (#17228) üzenetére


D1Rect
félisten

Köszi! :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#17230) Gorneck válasza Shkiz0 (#17226) üzenetére


Gorneck
titán

A szörcs szolgáltatás nincs lekapcsolva?

Gorneck#1239

(#17231) JNashville


JNashville
senior tag

Arra esetleg tudna valaki valami ötletet mondani, hogy miért növekszik meg teljesen véletlenszerű időközönként a kurzorom háromszorosára, és marad úgy megváltoztathatatlanul? Lehetséges, hogy az ATI Catalyst 10.2-es verziójának van ilyen mellékhatása? (azóta csinálja ezt a win7)

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#17232) ptoma


ptoma
tag

Üdv
64bit-es prof-ba vannak beépitett(gyári) játékok? ha igen hogy lehet őket előhozni? ha nem hol lehet letölteni ingyenes játékokat?
:R

:D

(#17233) Shkiz0 válasza Gorneck (#17230) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Merre találom?

JNashville
Igen catalyst miatt van, tedd fel a 10.3-at.

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#17234) CptMisi


CptMisi
őstag

Valaki? [link]
segítsetek :)) :R

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17235) Sub-ZeRo válasza JNashville (#17231) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A catalyst hotfixet kell leszedned. Ezt
Bár ez 9.12-es. De biztos jó lesz.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17236) Sub-ZeRo válasza CptMisi (#17234) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Milyen win? Tört, vagy erkó?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#17237) Gorneck válasza Shkiz0 (#17233) üzenetére


Gorneck
titán

Vezpult - programok eltávolítása...bal oldalt lesz...

Gorneck#1239

(#17238) JNashville


JNashville
senior tag

Köszi a válaszokat!

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#17239) p/dani válasza ptoma (#17232) üzenetére


p/dani
csendes tag

Vezérlőpult -> Programok és szolgáltatások -> Windows szolgáltatások be-, és kikapcsolása -> Játékok elé rakj pipát

(#17240) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Tud valaki ajánlani egy jó sidebar gadget-et ami csekkolja ha új mailem érkezik?
Gmail-hez kéne. WP-Corp, Gmail checker nem játszik.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#17241) Magnat válasza siriq (#17217) üzenetére


Magnat
veterán

Kösz az lesz akkor, csak nem akartam több topikba is beleírni ugyanazt, relevanciára meg kb egyforma a kettő :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#17242) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Már napok óta szenvedek de sehogy sem sikerül munkára bírnom Win7 alatt az Omnikey-3021-es Smart Card kártyaolvasót.
Amikor csatlakoztatom az USB-re akkor rendesen felismeri és telepíti is. A Device Manager-ban (azt hiszem eszközkezelő) ott van és úgy látszik, hogy jól működik. Viszont nem futtatja a Win7 a háttérben és így nem érzékeli a behelyezett kártyát.

A Control Panel\All Control Panel Items\Administrative Tools\Services-ben a Smart Card státusz üres, tehát nem fut. Jobb klikk erre a Smart Card-ra és kiválsztva a Start-ot viszont a következő hibajelzés jön elő

Tudtok-e megoldást? Sürgős lenne.

köszönettel

[ Szerkesztve ]

(#17243) virkir válasza LLKobe (#17240) üzenetére


virkir
veterán

Miért nem?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17244) Morden24 válasza csferke (#17242) üzenetére


Morden24
nagyúr

Itt nézz körül, valamit telepítened kéne. Alapban Win2000/XP-t választ ki ez a sz_r honlap, a legördülő menüben rakd át Win7-re.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#17245) LLKobe válasza virkir (#17243) üzenetére


LLKobe
veterán

Előbbit használtam eddig és nagyon jó volt, de kb. 2 hete nem hajlandó működni, folyamatosan unavailable-t ír :( Utóbbit használom jelenleg de nemigen tetszik, semmit nem lehet beállítani benne...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#17246) Tálydi


Tálydi
senior tag

sziasztok!
fel akarom rakni a medal of honor airborne-t, de a physix után mindig kilép a telepítőből, a readme-ben azt irja hogy a 64bites win-ekkel nem kompatibilis :F valami megoldás?(a 2002es MOH bezzeg felment...)

szerk: visszaolvastam megoldottam,a physix-t le kell törölni,és a MOH sajátját felrakni, bocs az offért

[ Szerkesztve ]

Eeeeh, what’s up, doc?

(#17247) virkir válasza LLKobe (#17245) üzenetére


virkir
veterán

Megnéztem és nálam is köhög én ár egy ideje rainmetert használok gadget helyett ezért nem tűnt fel.
Egy próbát megér szvsz neked is, igaz el lehet vele tökölni jó ideig még testre szabod de utána meg szerintem jobb.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17248) CptMisi válasza Sub-ZeRo (#17236) üzenetére


CptMisi
őstag

eredeti, de havernak törttel nincs ilyen gondja :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17249) csferke válasza Morden24 (#17244) üzenetére


csferke
senior tag

Na ez az.
Leszedtem a OMNIKEY Diagnostic Tool-t és sz.tem az is hibát jelez.

Viszont a felsoroltak közül nemigazán tudom eldönteni, hogy melyik is lenne a megfelelő:
- OMNIKEY 3x21 MSI Unattended Setup Files
- OMNIKEY 3x21 Unattended Setup Installer
- OMNIKEY 3x21 PC/SC driver files, selfextracting archive, 32 Bit

[ Szerkesztve ]

(#17250) Morden24 válasza csferke (#17249) üzenetére


Morden24
nagyúr

A legalsó gondolom driver only, a másik kettőben talán lehet valami app is. Azok közül amelyik szimpi, az egyik .exe lesz, a másik meg .msi, ennyi.

Sectumsempra - For Enemies

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.