Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69833) ztsoft válasza gyulazsolti (#69832) üzenetére


ztsoft
őstag

Felhívtam őket, frissítették a routert. Belenéztek, az 53-as portot, meg úgy általában leellenőrizték.
Nem találtak hibát.

Nem mondom kétszer sem, hogy az Avast nem ad vak riasztást (nekik is el kell adni a portékát), de ezt a szöveget sem venném készpénznek. Ugyan a frissítést honnan vették? Ha jól tudom, az Ubee-re már egy ideje nem jött frissítés, ahogy a TC-re sem.

Tudnak az oldallal kapcsolatos hibáról, és úgy az összes káoszról ami most náluk urarkodik.

Persze, ahogy a Horizon box-nál is, eleinte tagadták, hogy semmi baja (a felhasználók meg sűrűn panaszkodtak), majd később elismerték, hogy mégsem tökéletes. Erről ennyit. Csak halkan súgom meg, hogy a káosz tavaly karácsony óta tart, és egyre rosszabb a helyzet.

Ha ennyi idő kevés volt a hibák javítására, akkor az már nem fog megjavulni. Az oldalukat meg nem tudom ki fejleszti, de egy normális oldalt nem tudnak összerakni, csak nézd meg a foglaltság jelzőt, én három fajtát láttam eddig az oldalukon.

Ezek után kérdem. Miért is higgyem el azt amit mondanak vagy tesznek? Egy trehány banda, cég!

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.