Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118844) sb válasza TheHardOne (#118839) üzenetére


sb
veterán

Erre az egészre mit reagált az ügyfélszolgálat, gondolom van aki már beszélgetett velük érdemben. ?
Tényleg úgy néz ki mintha sz*r lenne az egész frissítés és nem futna rendesen a rendszer.

Ez volt az érzésem arról is, hogy nem elérhető már a login sem ha terhelve van a modem... de azért egy rohadt loginnek mennie kéne minden esetben. Úgy voltam vele, hogy biztos én vagyok a hülye, ilyen nem lehet...
Aztán tegnap erre ráerősített, hogy drasztikusan visszavettem a torrent kliens kapcsolatok számát és attól annyira elindult, hogy legalább nem nulla a letöltés és nem hal meg az egész net.

Értsd: 500-as nettel ki bír sajtolni magából 100-150mbitet. Előtte ugye visszaesett gyakorlatilag nullára a sebesség és semmi más sem ment.
(És még a grafikonra ránézve is erős a gyanú, hogy szimplán összesz*rja magát az egész.
Amikor sok kapcsolattal elindul a letöltés, felfut ugyanígy 1-200mbit/s-ig, majd szépen, fokozatosan leesik a sebesség.)

szerk: Nálunk semmi más nincs a házban. Az utcában sem volt, kb. 1-2 hónapja jött a Telekom, hogy már van az utcában is, beköti - most ingyen - a házba ha szeretnénk.
Jellemzően annyi reakció volt rá, hogy:
- Minekaz?
- Mittuadmiteznem???
- Itt ugyan ne fúrkáljanak!

Most meg itt tartunk. Talán ennél jobb lenne... de ha mégsem, akkor meg olcsóbb lehetett volna a kedves Voda is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.