Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) #07331584 válasza Rony949 (#9599) üzenetére


#07331584
törölt tag

Szerintem DM alatt nem is éri meg játszani a játékkal. Pontosabban persze a történetet megkapják azok is, akik alacsony nehézségen játszanak, de az igazi Witcher 3 játékélmény DM szinten jön ki. Ahol tényleg használni kell a főzeteket, olajokat, jeleket és a kardot. Az alapjáték végig megfelelő kihívást jelentett, a kiegekhez viszont túlságosan túltápolt voltam, így nem voltak már akkora nehézségek.

Az 50 óra azért durva :D én is minden kérdőjelet és egyéb szirszart megnéztem, de 65 óra volt az egész alapjáték. Te szépen kihasználod :D Mondjuk rengeteg időt megspórolt nekem a tudatosan felépített ténykedés. Ahogy megtervezi az ember, hogy mely küldetések mely területen vannak és ott hogyan térképezi fel a dolgokat.

(#9602) Rony949 válasza kissd01 (#9600) üzenetére


Rony949
őstag

Midcopse kovácsától tudod megvenni a Griffin Gear térképet. Velen dél-nyugati része kb.

(#9603) kissd01


kissd01
tag

Köszönöm!

(#9604) Šolaire


Šolaire
veterán

Jó kis easter egg : :DD
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#9605) Dendytv


Dendytv
senior tag

Mióta rajta van a Játékon az 1.21-es frissítés azóta meditáció nem tölti vissza a főzeteket ! ez most bug ? vagy direkt lett ilyen ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9606) Dendytv válasza Dendytv (#9605) üzenetére


Dendytv
senior tag

Bocsi én vagyok a hülye :D nem tudtam, hogy mindig kell nálam elenni egy Törp-Spiritusznak :) De lenne itt egy másik kérdés :) a nyers-húst meg tudom valahol sütni ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9607) atainprison


atainprison
senior tag

NG+ módban kezdtem el a kieget és nálam van egy olyan bug, hogy az új mutációk fejlesztésével elérhetővé válik 4 új képességhely, azonban nálam a legelső (amihez 2 mutáció szükséges) zárva marad. Más is tapasztalt ilyet?

(#9608) Anubris válasza Hubba12 (#9562) üzenetére


Anubris
őstag

Nekem is ma érkezett meg, de érdekes mód én kaptam.

(#9609) k-adi válasza Dendytv (#9606) üzenetére


k-adi
nagyúr

a nyers-húst nem kell megsütni, eheti úgy Geralt (+5 hp-t ad másodpercenként ha jól rémlik)

(#9610) Dendytv válasza k-adi (#9609) üzenetére


Dendytv
senior tag

Azt hittem meg lehet sütni s akkor több HP-t töltene :DD Köszi a választ :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9611) k-adi válasza Dendytv (#9610) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem, nem.. a legtöbb 5hp-t ad, van amelyik 10-et is (talán a hal? meg a gyümölcsök)

(#9612) Rony949 válasza Dendytv (#9606) üzenetére


Rony949
őstag

Nem kell neki konkrétan Törp spiritusz, jó neki más alkohol is. (a sörök nem számítanak)

(#9613) Hubba12 válasza Anubris (#9608) üzenetére


Hubba12
senior tag

Haragszom :((( :((

Csak az ASUS!

(#9614) laceszgamer válasza atainprison (#9607) üzenetére


laceszgamer
addikt

Egy vonalon haladtál, vagy több irányban az 1. daraboakt?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9615) Hubba12


Hubba12
senior tag

Lehet kapni az emagnál dobozos Heart of stone-t!:)itt kaphatóó én már vettem is egyet:D

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#9616) #87082240


#87082240
törölt tag

Még mindig ott tartok hogy az Ördög a Kútnál misszióban legyőzöm a déllidércet, de a "Találd meg a kutat kísértő szellemet" nem triggereli. Betöltöttem újra, ugyanez. Pedig elvileg mindent sorba csinálok. Kezd az agyamra menni. Ötlet?

(#9617) atainprison válasza laceszgamer (#9614) üzenetére


atainprison
senior tag

Mind a 12 mutációt feloldottam. A sorrendre már nem emlékszem, de az nem kellene, hogy számítson. A 2-3-4 új képességhely kioldódott, csak az első (amihez két mutáció fejlesztése szükséges) maradt lezárva. Biztos bug, csak érdekelt volna, hogy másnál is jelentkezett-e.

(#9618) Montesantos válasza #87082240 (#9616) üzenetére


Montesantos
senior tag

beugrottál a kútba?

Gabi

(#9619) jonnyjoker01 válasza #87082240 (#9616) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem elég beugrani, majd utana meg kell találni egy kötelet a kútnál. Többet nem mondok, spoiler :) Találd ki magad :D

Ja akkor más a helyzet, nem tudok segíteni.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9620) #87082240 válasza Montesantos (#9618) üzenetére


#87082240
törölt tag

Felvettem a parasztnál a küldetést, elmentem a kúthoz, megnéztem az elégett füvet és állatot, bementem a házba ott a hullát és a naplót, elolvastam a bestáriumot, kútnál a kötelet, ki húzta a hullát, be a kútba, karkötőt felvettem, megnéztem, vissza a faluba, csontváz elégett, lidércet legyőzöm, de végig kint marad hogy találjam meg a kutat kísértő szellemet.

(#9621) Montesantos válasza #87082240 (#9620) üzenetére


Montesantos
senior tag

nem tudom, bug lehet.....

Gabi

(#9622) Nazara válasza #87082240 (#9620) üzenetére


Nazara
őstag

Apróság: mikor először odamentél a kúthoz, nappal volt es talalkoztál a déllidérccel? Mintha Geralt reagálna a jelenlétére.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#9623) #87082240 válasza Nazara (#9622) üzenetére


#87082240
törölt tag

Próbáltam nappal, akkor megjelent a líderc, rámtámadott, de el is tűnt, Geralt mondta hogy jöjjek vissza holnap, az is megvolt, de semmi. Próbáltam éjjel is, de ugyanúgy bugos.

(#9624) vraghdash válasza Šolaire (#9586) üzenetére


vraghdash
tag

semmi ilyenem nincs sőt mintha gyorsabb lenne

(#9625) jonnyjoker01 válasza #87082240 (#9620) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Kicsit olvasgattam redditen meg néhány fórumon és lehetséges hogy nem "jó" sorrendben csináltad meg a küldit és azért bugos. Ha van korábbi mentesed töltsd vissza és csináld meg egy videó alapján youtubeon.

Üdv. Johnny

(#9626) Dendytv válasza #87082240 (#9623) üzenetére


Dendytv
senior tag

Rajta vannak az új Update-k ? Mert ha nem az akkor lehet, hogy megoldaná.

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9627) Xeper válasza #87082240 (#9620) üzenetére


Xeper
csendes tag

A trófeáját is felszedted?

Hubba122: köszönöm, hogy szóltál, meg is rendeltem, ki is fizettem, remélem hamar kihozzák :DD Mondjuk kicsit bosszantó, hogy az elmúlt hónapokban több helyen kérdezgettem már, hogy lesz -e dobozos, nemleges válaszok miatt pedig tegnap megvettem a digitális verziót már... Hearts of stone kód eladó :DDD

(#9628) Xeper


Xeper
csendes tag

ÉÉÉÉÉs ebben a percben megjött a visszajelzés a redeemgwenttől is. Hearts of stone pakli vásárlási lehetőség (kód) ingyen "eladó" amint megjön az emag példányom :) (10 dollár + szállítás)

[ Szerkesztve ]

(#9629) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Na végeztem a DLC fő szálával, voltak benne csavarok és érdekes részek nagyon. :D

Spoiler alatt erős spoiler, szóval csak az lesse meg akit nem zavar, vagy már túl van rajta.

Elején olyan jól eloszlatták, hogy végül kivel is kell majd küzdeni, bár a vége felé azért kicsit sejthető volt. :D Mesevilágba amúgy mindenképp lekerülünk? Mármint ha a vámpírt mentem volna megkeresni akkor is eltt volna mesevilág vagy egy teljesen más szálon ment volna a végéhez?
A vége meg megint egy nagy poén volt, ugye jött a dolog, hogy az ötödik levelet megtalálni az utolsó célponttal... meglett. Na akkor már csak nem lesz semmi baja Annának... hát nem épp úgy alakult, utolsó pillanatban csak elintézte nővérkéje... őt meg az őrök. :D

Azt sajnálom, hogy nem lesz több DLC. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9630) Hubba12 válasza Xeper (#9627) üzenetére


Hubba12
senior tag

Szívesen sajnálom hogy nem tudtam előbb szólni:) Én is akkor vettem észrexd

Csak az ASUS!

(#9631) #87082240 válasza Xeper (#9627) üzenetére


#87082240
törölt tag

Trófeát felszedem, PS4 a legújabb updatet írja 1.20-at.

(#9632) Rony949 válasza Xeper (#9628) üzenetére


Rony949
őstag

Összesen 17 euro környékén lesz az ár amit ki kell pengetni.

(#9633) Fitzgerald válasza Hubba12 (#9615) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Köszi már rendeltem is :C
Szerintem nem sok van nekik, akinek kell az gyorsan rendeljen.

(#9634) FireKeeper válasza laceszgamer (#9629) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

soha ne mondd hogy soha, ha a B&W siker lesz (már pedig tuti hogy az lesz), lehet kapunk még egy-két kieget... :U

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9635) Dendytv válasza FireKeeper (#9634) üzenetére


Dendytv
senior tag

Szerinem is lesz még ha kettő nemis de egy db kieg biztosan :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9636) #07331584 válasza laceszgamer (#9629) üzenetére


#07331584
törölt tag

A mesevilág akkor van csak, ha S-t akarod kiszabadítani. Amennyiben a 'láthatatlan vámpírfaszagyerekes' részhez mész, akkor ott először találkozol O-val, akivel lesz egy kis küldetés (nekem külön tetszett az a rész, erről korábban raktam spoilert + videót). Illetve utána találkozol magával a vámpírfaszagyerekkel is a barlangjában. Az is érdekes rész, bár közel sem annyira, mint a mesevilág.
Van ott egy 'átvezetővideó', ami elég erősre sikeredett. Pontosabban, amikor szól D-nek, hogy 'takarodjá oda ahova mondom'. Az elég jó.

A két történet ott fonódik egybe, amikor harcolnod kell Detlaffal. Illetve utána más párbeszéd jön elő S-el. Konkrétan a vámpgenyós megszólítós megoldásban nem tudod megmenteni a két hölgyet, hisz S nem is ismer téged és kb leszarja, hogy ki vagy - mi vagy.

(#9637) Rony949 válasza Dendytv (#9635) üzenetére


Rony949
őstag

Biztos hogy nem lesz. Maximum új Witcher játék lesz, de az még nagyon a jövő. Most apránként át fognak állni teljesen a Cyberpunk 2077-re. És én ennek örülök is, mert szeretem, imádom a Witcher világot, de a cyberpunk témájú filmeket/játékokat is imádom. Ha sikerül eltalálni a Blade Runner hangulatát, akkor engem megvesznek kilóra. :)

(#9638) Madwe válasza Rony949 (#9637) üzenetére


Madwe
nagyúr

A Cyberpunkon kívül egy másik AAA játékon dolgoznak, ami nem a Witcher állításuk szerint, valamint a 3hoz se akarnak több dlct feltétlen - tervekben ennyi volt. S ez a következő 3-5 év terve náluk, szóval nagyon nem várnám tűkön ülve a következő dlct/részt. Aztán persze lehet 1 éven belül jön a következő dlc, a nem Witcher AAA játék meg igazából egy Witcher spinoff lesz mondjuk :)

Most kezdik forgatni itthon a Bladerunner 2-t amúgy :)

[ Szerkesztve ]

(#9639) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Bárki tart mán a knight tournamentnél? Mert akár mit csinálok, vesztek a kétkezi harcban. Akkor is ha a saját tímem 5 pontot szerez.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#9640) #07331584 válasza Madwe (#9638) üzenetére


#07331584
törölt tag

Remélem, hogy [ez] tényleg valós és nem 'véletlen'.
Aki nem akarja megnyitni a videót: Ciri mesél Geraltnak egy világról, ami nagyon erősen hajaz a Cyberpunk világára. A Witcher játékok - könyvek nagyon szeretik amúgy is ezeket az 'áthallásokat'. A CDPR csinálja/ta mindkettőt, így könnyen adódhat, hogy tényleg 'itt' járt Ciri.
Akkor dobnám le az ékszíjat, ha visszautalás is lenne, akár egy eldugott mellék mondatban is, hogy 'igen volt itt egy fura kinézetű ősz hajú lány és mellette egy randafülű tóbiás'.

Persze simán lehet, hogy Ciri csak a jövőről beszélt Geraltnak és semmi köze nem lesz a két világnak egymáshoz, de nekem nagyon tetszene ha mégis.

(#9639) bitpork
Ott nekem úgy történtek a dolgok, hogy én csaptam le az ellenfeleket és minden társam elhullott. A végén 1v2-ben maradtam és úgy nyertem meg azt a részt.

[ Szerkesztve ]

(#9641) Rony949 válasza Madwe (#9638) üzenetére


Rony949
őstag

Igen, elvileg most nyáron kezdődik a forgatás, ráadásul Budapesten, mennék statisztának, de úgy se vennének be. :D

(#9640) turtledoghu: 100% hogy Ciri a Cyberpunk világáról beszélt. Én egy easter egg-re számítok csak, vagy maximum egy kisebb mellékküldetés erejéig láthatjuk Cirit ahogy elsétál valahova, majd eltűnik. :D

[ Szerkesztve ]

(#9642) bitpork válasza #07331584 (#9640) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Azt is kipróbáltam már. Akkor is a másik csapat feje mehet tovább. Még pósönt sem használok, csak menekülök meg oda-oda csapok, és akkor is a másik fél megy tovább.
Mondjuk a lovaglás után már nagy ívben teszek rá, mert nekem nincs olyan szem-kéz koordinációm hogy ilyeneket megoldjak, uh megcsinálni a teljes questet amúgy sem tudom :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#9643) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok,

Nagyon ráférne egy gyors javítás a B&W-re.

A lovagi-torna előtti gyakorlásnál a lovaglás próbánál Keszeg nem hajlandó megmozdulni.
Ok, hogy nem fontos gyakorolni előtte, de akkor is!!!

i9 / 4080 / 32"

(#9644) Šolaire válasza vraghdash (#9624) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi megszűnt a probléma rendesen elindul a játék nem kell várakozni.
Más: most kezdtem el brutálisan jó a kezdés ebben a dlc-ben eddig le a kalappal :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#9645) k-adi válasza FireKeeper (#9634) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem hiszem... most már tényleg átállnak a Cyberpunk 2077 fejlesztésére teljes erővel.

(#9646) Dendytv válasza k-adi (#9645) üzenetére


Dendytv
senior tag

Az is jó :) az is nagyon várós cím :C :C

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9647) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

a vendégszobába kik várhatók? most pörgettem végig a főszálat, és megjelent Yen, mert vele jöttem össze az alapjátékban. nagyon tetszett, jópofa párbeszédeik voltak Geralttal, de azért reméltem hogy több régi barát is feltűnik. van esetleg mód rá invitáljon az ember régi cimborákat?

+kérdés: szerintetek össze lehet majd futni valahol Velenben/Novigradban Vivienne-el?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9648) #07331584 válasza FireKeeper (#9647) üzenetére


#07331584
törölt tag

Ha nem jöttél össze senkivel és megfelelő véget értél el az alapjátékban (tehát boldog befejezést kaptál), akkor Ciri jelenik meg a végén Yen helyett. Elmesél pár dolgot arról, hogy mi történt miután ő is witcher lett és elváltatok. Dzsatubén megtalálod gyorsan.

(#9649) k-adi


k-adi
nagyúr

Gyerünk, szavazzatok melyik DLC "jobb", kíváncsi vagyok a végeredményre :P eddig 11 szavazat van, B&W erősen vezet (10-1 arányban)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#9650) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali , újj witcher páncél szetteket hol lehet najd összeszedni ? vagy mikor adja majd be , gondolom a kincsvadászathoz adja majd.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.