Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) FireKeeper válasza GrG1210 (#9650) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha felveszed a küldiket a hirdetőtáblákról, az egyik egy páncélkovácshoz vezet, nála megkapod az útmutatást a leírásokhoz. viszont készülj fel lelkiekben hogy a manticore-t leszámítva rohadt drágák, mert újfajta alapanyagok kellenek (a mantihoz jók az alapjáték cuccai, amiből valszeg maradt bőven), amiket drága craftolni. én a HoS-os vipera setben toltam végül, illetve annak az ezüst kardja helyett az Aerondight-ot használtam. a grandmaster macskát lecraftoltam, de aztán csak éppen hogy kipróbáltam, a vipera valamiért jobban bejött végül, pedig annál nincs is set bónusz.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9652) GrG1210 válasza FireKeeper (#9651) üzenetére


GrG1210
aktív tag

Ok , kösz a , páncélkovácsos küldit már aszthiszem velvettem, csak még nem kezdtem el. akkor lehet sok pénzt kersni rá.

(#9653) FireKeeper válasza GrG1210 (#9652) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

jah. nagyon sokat. és ezt úgy képzeld el, hogy akkor is legalább (ha jól rémlik) 15-20k körül van ha az összes nyers alapanyagod megvan (ebbe beleértendő a dúsított dimerítiumhoz való egyéb fémek).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9654) zegi_norbi


zegi_norbi
tag

Végre délelőtt megérkezett hozzám is ez az újabb CDPR remekmű és egészen délután óta a borvidéken tartózkodom :D Hihetetlen, amit a csapat megint összehozott!!! Azt a bizonyos lécet egyre feljebb és feljebb rakják. Mikor azt hinnéd, semmi újat nem tudnak mutatni az előzőhöz képest, elérték a csúcsot, akkor erre azonnal rácáfolnak és te újra csak keresed az állad :D Toussaint egyszerűen gyönyörű, sokszor megállok és csak csodálom, mert a szememnek annyira tetszik a látvány, hogy alig bírok továbbmenni :D Rengeteg tennivaló van szerencsére, úgyhogy sokáig megleszek ezzel is :) És ez csak egy kiegészítő, egész egyszerűen elképesztő ez a CDPR, elképesztő :C

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#9655) atainprison


atainprison
senior tag

Az előbb találtam egy Szellemlovak nevű mellékküldetést. Ha még nem találtátok meg, mindenképpen csináljátok meg, nagyon jó. Csak annyit írok, hogy Roach is komoly szerepet kap benne. A küldetést Dun Tynne keresztúttól kicsit északkeletre találjátok.

(#9656) FireKeeper válasza zegi_norbi (#9654) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Más fejlesztők: eladnak egy teljes játékot, ami valójában csak egy DLC
CDPR: eladnak egy DLC-t, ami szinte egy teljes játék :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9657) Dendytv


Dendytv
senior tag

Alap Játék Spolier 6-szintü mellékküldetés
Most voltam a varázslónő mellék küldetésénél annál amelyiket akkor adja mikor közösen átkutattátok a Tünde barlangját ! Hát mit-ne mondjak ettől jobb melléküldetéssel én még nem találkoztam a játékban ! Fyke-szigete nagyon nyomasztó és egyben hangulatosan volt összerakva a szellemsuttogások nagyon jók voltak benne...de a végén én Anabell-t még akkor sem csókoltam volna meg ha ütnek :DD :DD És több mint 500XP egy küldetésért ez már döfi : :D :)) megyek is vissza felé játszani mert nem lehet ezt a játékot letenni :D Jajj mi lesz akkor a Blood and Wine-al ? :D
laceszgamer Nem tudtam meg a Családi ügyek c. küldetéshez, hogy ki A Véres-Báró Felesége ! Lehet, hogy akkor a kövi küldit is vinnem kell ? mert most adott a varázslónő még egy küldit,hogy hozzam el neki a gyógynövény szállítmányát mert késik. Lehet akkor majd már itt :D :D

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9658) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Amúgy itt a fő szál végén nem is nagyon van semmi különleges fegyver vagy páncél? A mutagén generátort megkaptam, de azon kívül mást nem.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9659) k-adi válasza Dendytv (#9657) üzenetére


k-adi
nagyúr

Továbbra is csak azt tudjuk mondani Dendytv hogy haladj előre Kiera szálával (is) és akkor a Bárós küldetés is haladni fog. Sajnos kicsit bénácskán van megcsinálva a quest napló a bárónál, mert több quest végeredménye lesz a bárós főküldi vége, csak valamiért nem jelzi ezt rendesen a játék... A lényeg, hogy Novigrádba ne menj még és Skelligére se (bár oda csak Novigrádból tudnál). :D Csináld meg az összes Velen küldit és haladni fog a quest is.

[ Szerkesztve ]

(#9660) Dendytv válasza k-adi (#9659) üzenetére


Dendytv
senior tag

Csak gondoltam megkérdem mert nem akartam tovább vinni Kiera-szálát mentem volna Witcher-megbízásokra ! De már leszeretném tudni a Bárót ! Hát akkor viszem tovább Kierát :D

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9661) laceszgamer válasza Dendytv (#9660) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azt több okból is érdemes vinni, Keirának lehet később is fontos szerepe a döntésedtől függően.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9662) FireKeeper válasza laceszgamer (#9658) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát elvileg ez az utolsó kiegészítő. minek adjanak kardot/páncélt amit utána max addig használsz hogy ledaráld az utolsó pár kérdőjelet vagy küldit?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9663) laceszgamer válasza FireKeeper (#9662) üzenetére


laceszgamer
addikt

Való igaz, de azért mégis, főleg, hogy a házunkba is lehet venni páncéltartókat stb, igazán mutatós lett volna valami szép darab. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9664) #07331584 válasza laceszgamer (#9663) üzenetére


#07331584
törölt tag

Nálam 4 páncél van kirakva a hozzájuk illő kardokkal.

*az alap witcher cuccok, amik a játék legelején voltak meg. Szerencsére semmit nem dobtam ki közülük.

*Wolf mastercrafted teljes szett (amiben a HoS kiegészítőt fejeztem be és játszottam addig, amíg a GM nem lett meg).

*Wolf grandmaster teljes szett (amiben befejeztem a játékot (fekete felső rész és nadrág, szürke kesztyű és csizma))

*versenyen kapott Geralt szett

Geralt bácsinak pedig kraftoltam még egy alap wolf szettet, mert visszavonulás után jó az a 'laza cucc'.
Még a kardokat is lecraftoltam az alapra, úgysem megy már medvén kívül vadászni. :D

A ládába pedig beleraktam a Manticore teljes szettet (ezt meg azért, mert még tetszett)

Witcher felszerelésen kívül nem is használtam semmit (kivéve amikor muszáj volt, tehát küldetés adta). Amúgy sem tetszett semelyik másik.

[ Szerkesztve ]

(#9665) FireKeeper válasza laceszgamer (#9663) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem annyi emlékezetes kardom meg páncélom volt hogy el se fértek a házban :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9666) laceszgamer válasza FireKeeper (#9665) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én csak párat tartottam meg, amit sajnálok, hogy a macsek szett karjait nem, mert craftolhattam le az elejétől fogva. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9667) FireKeeper válasza laceszgamer (#9666) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem megvannak az alap setek a mastercrafted szintig, meg a vipera és a manticore is. eddig egyedül csak a macskát húztam fel grandmasterre, mert csillagászati ára van az upgrade-nek :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9668) Rony949


Rony949
őstag

Ezt amúgy láttátok már? Na ezért a CD Projekt a legkirályabb cég jelenleg.

(#9669) FireKeeper válasza Rony949 (#9668) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ahogy látom egyelőre ez csak steam -> gog irányba működik, fordítva nem, kár. plusz én tartok tőle hogy az egyik klienssel felrakott telepítést elcseszi a másik... de ha meg tudják csinálni jóra akkor fasza lesz :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9670) appleGjuice


appleGjuice
tag

Hát megint sikerült egy csodát művelniük a játék zenéjével a B&W-ben.

(#9671) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Tényleg nagy Interjú a Vámpírral fanok lehetnek CDPR-ék, már vagy háromféle feldolfozásban hallottam eddig a "Libera Me" kórusát a B&W-ban.

[ Szerkesztve ]

(#9672) FireKeeper válasza Fitzgerald (#9671) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem az apró kis kikacsintások, popkult utalások, előző játékokra visszautalások tetszettek a legjobban.

eddigi legnagyobb gag az volt nálam, mikor a kikötői bordélyban az egyik szajha mesélte Geraltnak hogy mekkora divat a Witcher-"szerepjáték", és a végén a kuncsaft kártyát kér a szajhától :DDD

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9673) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na én is megkaptam a gwent kártya rendelésre jogosító kódomat, de sajnos a blood and wine-os paklik elfogytak :( hearts of stone-os paklik (szörnyek, scoiatel) még vannak, ha valakinek kéne a kódom, dobjon rám egy privátot!

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9674) Anubris válasza FireKeeper (#9673) üzenetére


Anubris
őstag

Gyors elkapkodta a nép, jó lenne pedig majd később valahogy a Skellige paklit is beszerezni.

(#9675) Lenry


Lenry
Topikgazda

nekem meg nyilván ezen a héten van annyi dolgom, hogy örülök, hogy aludni van időm... :O

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9676) Rony949 válasza FireKeeper (#9673) üzenetére


Rony949
őstag

Akkor lehet hogy én pont az utolsót rendeltem meg? Ezer bocsánat! :D

(#9677) haerer


haerer
csendes tag

Sziasztok! Segitségeteket szeretném kéni! Természetesen eredeti játékom van! Anno végigvittem a Witcher 3-at, majd kijött a Hearts of Stone, amit szintén végig vittem. Most pedig megvettem a Blood and Wine-ot és a telepítés után elindtom a játékot, a folytatás opciót használva és azt tapasztalom, hogy a végigvitt Hearts os Ftone küldetés olyan mintha el se kezdtem volna, holott végigvittem! Illetve a Szójegyzékből is eltűntek az a sok szereplő illetve szörnybejegyzés is meg minden!! ez miért van? A szójegyzékbe mért nem maradtak mega dolgaim?? Illetve a Hearts of Stone küldetés is miért olyan mintha meg se csináltam volna? Folytatni szerettem volna ott ahol abbahagytam, most meg olyan mintha meg se csináltam volna! Karakterem amúgy 32-es és a felszerelésem nagy része megmaradt, de mondjuk a trófeái is eltűntek!4 ne mááár... Ez miért vajn? Nektek is ez a helyzet? Köszi előre is segítséget és a hozzászólásokat!

[ Szerkesztve ]

A gépem többi alkatrésze jelenleg: AMD FX 8150, Corsair 600W, Sapphire 7870 2 GB. ,16 gb hyperx memoria

(#9678) jonnyjoker01 válasza haerer (#9677) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez engem is zavart, nekem az update feltevese után eltűnt néhány szörny a bestiaryból és az összes potion és bomb manuscript is... Eszement idegesítő :( Nekem is eredeti,megvásárolt verzió van amúgy.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9679) laceszgamer válasza haerer (#9677) üzenetére


laceszgamer
addikt

GOG-os vagy Steames kiadás? Utóbbi esetében nem találkoztam ilyen hibával.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9680) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

3 napja csak mellékküldizek, de egyszerűen nem akar elfogyni :D Annyira király, hogy nincsenek szavak, imádom :D

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#9681) FireKeeper válasza haerer (#9677) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

még adjunk a CDPR-nek egy-két peccsnyi időt, azért egy ekkora tartalomnál van bug rendesen. sajnos néhányba én is belefutottam.

ha minden kötél szakad, asszem van olyan opció, hogy ha csak a B&W-t akarod kitolni, akkor kapsz egy akkora szintű Geraltot (gondolom alap cuccokkal) amivel elvileg kijátszható a cucc. nyilván nem ugyanaz, mint a sok-sok óra alatt felépített karakterrel végigtolni, de ha csak a sztorira vagy kíváncsi, megteszi.

a nehézség szerintem jóval alacsonyabb mint a HoS-nál bár igazából ott is csak egy harc izzasztott meg jobban, de itt meg mondjuk egy se (DM-en persze, rúnázatlan gear-ben, összevissza skillekkel :D)... jó persze párszor eldobtam magam mikor épp nem figyeltem pár pillanatra, vagy lenyomott a puszta túlerő de egy olyan harc se volt ami csak sokadik nekifutásra sikerült volna. ellentétben az alapjátékkal (khm Imlerith) vagy a HoS-al (khm Iris legnagyobb félelme), szóval lényeg a lényeg, a nehézség miatt nem kell aggódnod.

az mondjuk kicsit csalódás is volt hogy a boss mennyire egyszerű volt végül. igaz a harmadik fázisban egyszer megfeküdtem, mert véletleg beragadtam egy sarokba és beadott pár szerencsés találatot amíg nem volt fenn a quen. de amúgy mint mondtam, DM-en, sima HoS vipera cuccban, Aerondight karddal elég sima volt, gyógyítani alig kellett.

erről jut eszembe: afféle kis közvélemény kutatás keretein belül érdekelne, ti milyen gearben toljátok/toltátok le a B&W-t?

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9682) emperorka


emperorka
tag

Megakarom csinálni az 5 erényes küldit, az lenne a kérdésem hogy az együttérzést meg lehet e más módon csinálni mert én megöltem az arénában az elején a szörnyet a hercegnő parancsára, nem gondoltam hogy ez később kihatással lesz, nagyon kéne az a kard

(#9683) FireKeeper válasza emperorka (#9682) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én amúgy gondolkodtam rajta hogy lehet annál az lett volna inkább az együttérző cselekedet ha megölöm, ezzel megkímélve őt attól hogy a későbbiekben újra és újra felhasználják az arénában, kvázi megkínozzák...

de végül én is életben hagytam mert hát engem kenyérre lehet kenni :D a kardról akkor még nem is tudtam, az nagy meglepi volt.

kíváncsi vagyok amúgy meddig lehet tápolni, a sebzése elég-e akár new game +-ra is...

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9684) emperorka válasza FireKeeper (#9683) üzenetére


emperorka
tag

Én is megkíméltem volna szívem szerint, csak nem akartam az elején ellentmondani a hercegnőnek hátha később lesz egy kis kufirc :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9685) #07331584 válasza emperorka (#9684) üzenetére


#07331584
törölt tag

A nők szeretik azokat a férfiakat, akik ellent mondanak nekik. Akik férfiként viselkednek és nem követik vakon az utasításokat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9686) Xeper


Xeper
csendes tag

A gondnok neve Basil Foulty :C Minden kanyarban van valami kis rejtett finomság :)

(#9687) emperorka válasza #07331584 (#9685) üzenetére


emperorka
tag

A valóságban mindig ellent mondok nekik, de ott nem szokott bejönni :D

(#9688) elektrotank


elektrotank
tag

Aki esetleg szeretné dobozosan megszerezni a Witcher 3-t, annak most itt a lehetősége. Akció van az 576kb háza táján, 3990 Ft... :D [link]
De aki a CDGalaxist jobban kedveli, ott is annyi: [link]

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#9689) Dogengar válasza elektrotank (#9688) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Durván levitték az árakat. :Y

(#9690) Sarkadi


Sarkadi
tag

Nem tudom, hogy belefutottak-e már az új kieg.be az alábbi küldetésbe:

Egy fickó azt mondta, hogy egy korábbi segítségemet meghálálva a közeli bankba nyitott a nevemmel egy számlát, amin bizonyára már szép összeg van. Ám itt egy A38-as igazolványt kell igényelnem, mert úgy tudják ott, hogy a számla tulajdonosa (azaz én) halott. Kicsit Asterix tizenkét próbája beütése van a küldinek, ott volt ilyen bolondok háza az egyik próba során :D

[ Szerkesztve ]

(#9691) #07331584 válasza Sarkadi (#9690) üzenetére


#07331584
törölt tag

Ott én azt hittem, hogy a virág átadása után még a nőt is meg lehet húzni. :D Remekül bemutatja amúgy a valós világunkat. Jelen van jelentősen ez a jelenség mindenhol sajnos.

(#9692) Šolaire válasza FireKeeper (#9681) üzenetére


Šolaire
veterán

Vipera páncél meg kard nekem nagyon bejön az a szett.

“Praise The Sun” \[T]/

(#9693) Sarkadi válasza #07331584 (#9691) üzenetére


Sarkadi
tag

Ahogy mondod! :K

Revan: jelenleg én is a Vipera szettet használom, az előbb készítettem el minden darabját egy kováccsal ill. a kardból a HoS végén megtalálható valamivel különlegesebb darab van meg -> mérgezett Vipera kard, elég jó sebzéssel és értékekkel :B

[ Szerkesztve ]

(#9694) Rony949 válasza Dogengar (#9689) üzenetére


Rony949
őstag

A CD Projekt már szarrá kereste magát az eladásokkal, nem tud mit kezdeni a sok pénzzel, így leviszik az árakat. :)

(#9695) zegi_norbi válasza FireKeeper (#9656) üzenetére


zegi_norbi
tag

Hát kb :)

Reggelente ez a sejtelmes, darkos Toussaint is nagyon bejön :D
kép
kép

Meg ahogy már említették páran, a zene is mestermunka lett :)

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#9696) Dendytv válasza zegi_norbi (#9695) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ez milyen gear ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9697) FireKeeper válasza Šolaire (#9692) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem is, a méreg immunitás nagyon hasznos tud lenni. meg jól is néz ki.

Dendytv: Ursine - Medve witcher gear. asszem ez már a grandmaster szint de lehet csak a "sima" mastercrafted.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9698) Sarkadi


Sarkadi
tag

A korábbi 5 erényes részre válaszolva:

Az arénában én megöltem a Shaelmaar-t, de a későbbiekben tudtam ettől függetlenül teljesíteni a küldetést. A bölcsesség-et pl. a Dögrém átkának megtörésével lehet majd megszerezni, a becsületességet az egyik mellékküldetés során, ahol egy szobor ellopott heréit kell visszavinnünk a gondnoknak. A többit sajnos nem tudom, hogy pontosan mivel teljesítettem, mert a mellékküldetések végrehajtása után frissült mindig a küldetés állapota. Remélem azért tudtam segíteni.

(#9699) FireKeeper válasza Sarkadi (#9698) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem is úgy tűnik hogy nem kifejezetten egy döntési helyzetre van korlátozva ez a küldi. szerencse, mert a kard elég jónak tűnik, legalábbis a nyers sebzése nagyon jó, harc közben növekszik, ráadásul skálázódóan növelhető, bár igaz, semmilyen egyéb kritikus hatást (méreg, vérzés) nem rak fel.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9700) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

Sziasztok.

A BaW felrakása után mintha másnál is lett volna olyan probléma hogy egyszercsak visszaesik az fps.

Nálam jelen esetben az történik hogy szépen fut 45-50fps-el a játék majd egyszer csak vissza 25-30 fps közé és ott is marad. Ami elég zavaró mert eddig szépen futott. Egy 2Gb-os GTX 960-as van a gépben. Ezzel lehet a baj? Proci egy i5 3470-es azzal nem lehet gebasz. 8 Gb ram meg csak-csak elégnek kellene lennie.

Valami megoldás esetleg? Ha másnál is volt ilyen?

Szerk.:
Olvasgatom közben, lehet kevés neki az a 2Gb vram... :/

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.