Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) Dendytv válasza Rony949 (#9350) üzenetére


Dendytv
senior tag

Vissza mentem Fehér-Gyümölcsoskert-be :) most ott tevékenykedek :) találtam egy pár jó kis receptet, a Vipera acélkard s Witcher kard receptét az acélkardhoz már meg van minden kivéve 1-db bőrszíjat azt én tudok csinálni vagy csak loot-olni lehet ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9352) Rick3D válasza Dendytv (#9351) üzenetére


Rick3D
senior tag

Széttudod szedni például a bőrt amiből leather scrapek lesznek és még sok más cuccból szedhetsz ki de ez a legkézenfekvőbb a kérdésedet tekintve. Fegyver/Páncél kovácsnál tudod ezt megtenni. Már nem emlékszem pontosan mert én csak porszívózok de talán lehet lootolni is. Azt tanácsolom PORSZÍVOZZ MINDENT ! Nekem még soha nem volt problémám egy tárgynak az elkészítésével , úgy hogy én is első Witcheres vagyok és ezt a porszívózás nagyhatalmának köszönhetem. ;]

(#9353) k-adi válasza Rick3D (#9352) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, szerencsére az "alapanyagokból" végtelen mennyiséget tud Geralt magánál tartani, így érdemes mindent kifosztani :D

(#9354) Dendytv válasza Rick3D (#9352) üzenetére


Dendytv
senior tag

Már megcsináltattam a Vipera Witcher-kardot is meg az Ezüstkardot is :C nagyon ütősek :) én PORSZÍVÓZNI nem nagyon szeretek ;] :P azt nem tudod, hogy a többi Vipera receptet hol találom ? (mert gondolom van belőle mellvért is meg s.t.b) :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9355) genndy válasza Dendytv (#9354) üzenetére


genndy
addikt

Az alap Viperából csak a két kard van, nincs páncél.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9356) Dendytv válasza genndy (#9355) üzenetére


Dendytv
senior tag

Köszi :) van akkor más Vipera is ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9357) k-adi válasza Dendytv (#9354) üzenetére


k-adi
nagyúr

Viper Armor, Gauntlets, Trousers, Boots

The four armor pieces can be obtained during the Open Sesame mission. Talk to Countess Mignole at the auction house (the old woman with her hair in a bun), until a trading option presents itself. She sells the diagrams you’re looking for.
Beware: the conversation with the Countess is entirely optional, and you can’t go back in after you’ve left.

Viper Armor
Wire x4
Hardened Leather x4
Leather Straps x5
Linen x4
Cured Draconid Leather x1

Viper Trousers
Linen x3
Hardened Leather x3
Wire x4
Leather Straps x4
Cured Draconid Leather x1

Viper Boots
Hardened Leather x2
Leather Straps x3
Linen x2
Wire x2
Cured Draconid Leather x1

Viper Gauntlets
Hardened Leather x2
Wire x2
Linen x2
Leather Straps x3
Cured Draconid Leather x1

.

(#9358) Dendytv válasza k-adi (#9357) üzenetére


Dendytv
senior tag

Köszi :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9359) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Új szettek vajon lesznek kiegben?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9360) Dendytv válasza laceszgamer (#9359) üzenetére


Dendytv
senior tag

Úgy tudom, hogy igen :) mintha lett volna említve egy trailer-ben :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9361) k-adi válasza laceszgamer (#9359) üzenetére


k-adi
nagyúr

aha, lesz új páncél is

(#9362) S1M0N válasza laceszgamer (#9359) üzenetére


S1M0N
senior tag

Hogyne.
Lesznek Grandmaster fegyverek és páncélok, de régebben már volt erről szó itt is szerintem.

(#9363) genndy válasza laceszgamer (#9359) üzenetére


genndy
addikt

Hogyne, persze. Witcher szettekből is lesz valami mastercrafted fölötti szint. Meg valami színezős rendszert is behoznak, azzal is lehet változatosabbá tenni a páncélokat (különféle sémák lesznek, úgyhogy azért hupilila-babarózsaszín összeállítást nem lehet csinálni).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9364) laceszgamer


laceszgamer
addikt

:D jól hangzik. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9365) Ted_Beneky válasza Dendytv (#9354) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ezt ismered?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#9366) Hubba12


Hubba12
senior tag

Sziasztok! Valaki nem tud olyan helyet ahol még kapni Heart Of stone limitált kiadást? Ha valaki esetleg tudna annak nagyon hálás lennék:) (Gondolok itt vidéki MédiaMarkt-ra játék üzletre hasonlóra:) Csak a fizikai dolgok miatt. Kártya stb.. a kód nem fontos. Interneten sehol nem találok eladó darabot.

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#9367) Rick3D válasza laceszgamer (#9359) üzenetére


Rick3D
senior tag

Ha jól láttam akkor pár páncélunkat majd a házunkban kitudjuk állítani :)) Remélem jól láttam mert külön gyűjtögettem a játékban fellelhető valamennyi szettet. Már csak pár nap .. awwww ;]

[ Szerkesztve ]

(#9368) Rick3D válasza Hubba12 (#9366) üzenetére


Rick3D
senior tag

Szia !
Talán ez segíthet. Illetve ha ! Minden dlc megvan(season pass esetleg) akkor van egy oldal ahova beküldöd a képet arról hogy steam könyvtárban megvan és kapsz pár napra rá egy exclusive promociós kódot amivel olcsón megtudod rendelni link.
Más lehetőségről nem tudok.
Az alábbi lehetőséget ebben a fórumban egy kolléga tette közzé először ;]

(#9369) Hubba12 válasza Rick3D (#9368) üzenetére


Hubba12
senior tag

Rendben köszönöm azért még várok hátha:)

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#9370) Rick3D válasza Hubba12 (#9369) üzenetére


Rick3D
senior tag

Uhh :F ne haragudj .... ilyen amikor kávé nélkül kezdek forumozni. Ellenben félig hasznos az amit küldtem ugyanis a HS limitált paklit betudod szerezni , sajna a dobozos verzióról lövésem sincs. Ha máshogy nem menne akkor oda adom szívesen a saját promóciós kódomat.

[ Szerkesztve ]

(#9371) Hubba12 válasza Rick3D (#9370) üzenetére


Hubba12
senior tag

Igazából teljesen hasznos volt:) Csak nincs meg minden dlc mert dobozosan akartam meg venni. A heart of stone nem kapható de a kártya meg a többi a lényeg kódot tudok venni:) A blood and wine pedig elő rendelve dobozosan:D Ha esetleg meg adnád hogy meg tudjam rendelni azért hálás lennék.:) :R :R

Csak az ASUS!

(#9372) Rick3D válasza Hubba12 (#9371) üzenetére


Rick3D
senior tag

privátban elküldtem ;]

(#9373) Lenry


Lenry
Topikgazda

Epic Iorveth cosplay is epic

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9374) sheep válasza Lenry (#9373) üzenetére


sheep
addikt

Nem létezik...ezek mintha screenshotok lennének a játékból
Nagyon durva!

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9375) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Van egy olyan érzésem, hogy nem lesz preload PC-n. Most olvasom hogy a Hearts of Stone-nál sem volt, bár az csak néhány GB.
PS4-en viszont már elindult, 12.7 giga. Az PC-n szerintem valahol 15-20 között lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9376) Rony949


Rony949
őstag

Ciri után nyomozás a barlangban, Keira Metz-el még mindig kurva jó! Az egész küldit ki lehet nyújtani akár 1 órásra is, milyen király már. :D

(#9377) Dendytv


Dendytv
senior tag

Én még csak most megyek a Vörös-Báróhoz :) 4-szinten :)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9378) Rick3D válasza Dendytv (#9377) üzenetére


Rick3D
senior tag

Na a bárós küldikkel becsülettel elleszel haha :DD

(#9379) Dendytv válasza Rick3D (#9378) üzenetére


Dendytv
senior tag

Hát nah :P

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9380) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Azt írják hogy UK idő szerint holnap este 10-kor unlockolódik a Blood & Wine, az nálunk 11 óra.

[ Szerkesztve ]

(#9381) Dendytv


Dendytv
senior tag

Ú befejeztem Fehér-Gyümölcsöskert-et :) :C :C megcsináltam rajta mindent ! van ott a Nilfgraadi helyőrségnél (a közelében) a víz alatt volt egy kincs 10-es szintű Fojtólidérc-ek őrizték ! elég volt őket leölni nem, hogy leölni kicsalni őket önnét (már mint a vízből) :O ! lassan akkor már megyek a Véres-Báróhoz mert állítólag ott szált meg Ciri...Lenne egy olyan kérdésem, hogy minden egyes NPC-leölése add XP-t ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9382) Rony949


Rony949
őstag

Lenne egy körkérdésem:
Nektek kb. hány fok szokott lenni a videókártyátok játék közben? Nekem olyan 80-83 környékére megy fel. Állítólag ez még teljesen normális, de néha félek, nehogy szétolvadjon a kicsike.

(#9383) Hubba12 válasza Rony949 (#9382) üzenetére


Hubba12
senior tag

Normális:) :R 95-fölé nem menny.

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#9384) Dogengar


Dogengar
aktív tag

Én nem mondanám normálisnak. Milyen kártyád van? Gépház szellőzik?

(#9385) Šolaire válasza Rony949 (#9382) üzenetére


Šolaire
veterán

Max 62

“Praise The Sun” \[T]/

(#9386) Rony949 válasza Hubba12 (#9383) üzenetére


Rony949
őstag

Legtöbb helyen én is ezt olvastam hogy a 80 még teljesen jó, de 90 fölött már gáz. :D

(#9384) S.Richard: ASUS GTX 770 (2 GB) OC

Gépház oldala nincs leszedve és csak gyári ventillátorok vannak.

(#9387) Hubba12 válasza Dogengar (#9384) üzenetére


Hubba12
senior tag

Lehet alacsonyabban is tartani de semmi baja nem lesz 80-fokon. Kézel állíts neki egy ventiprofilt és biztos jobb lesz. Amúgy meg meleg van. Komoly kártyát nem tartasz 60 fokon ilyen időben fullon járatva. A witcher 3 meg szereti izzasztani. :R

Csak az ASUS!

(#9388) Rony949 válasza Hubba12 (#9387) üzenetére


Rony949
őstag

Tény egyébként hogy nem kímélem. A 'Number of Background Characters-en' kívül (ami mediumon van) minden más high-ra van állítva.

(#9389) Dendytv


Dendytv
senior tag

Ú a Véres-Báró küldetése "kicsit" hosszú :))

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9390) Dogengar válasza Dendytv (#9389) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Viszont nagyon jó. :K

(#9391) k-adi válasza Dendytv (#9389) üzenetére


k-adi
nagyúr

mivel a 3 főküldetés egyike így nem csoda..

(#9392) Dendytv válasza k-adi (#9391) üzenetére


Dendytv
senior tag

Még nem fejeztem be...követtem a luuberkint a halászházig ott beszéltem a családdal ott hagytam abba még mindig van benne két aktív szál 1-beszéljek a Báróval 2-keresem meg a Báró-lányát Oxenfurtban és kb volt egy jó óra hossza és még mindig tart :) meló mellet ezt sokáig fogom játszani van egy olyan érzésem :) Mondjuk a Ciri-s szál annyira nem jött be :( de hátha később. Eddig nagyon tetszik a játék :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9393) sheep válasza Rony949 (#9382) üzenetére


sheep
addikt

Asus gtx 970 Black kártyám van, terhelés alatt 89 fokra beáll.
A ház jól szellőzik, de az Asus kártyák ilyenek

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9394) Dendytv


Dendytv
senior tag

Amúgy vége lesz ennek a küldetésnek vagy ez folyamatosan menni fog ? :F mert nagyon hosszú azt hittem ha vissza megyek beszélni a Véres-Báróval akkor már vége de még most volt MOST SPOILER JÖNN ANNAK AKI NEM JÁTSZOT MÉG A JÁÉKKAL mikor Ciri-vel le kellet győzni a Bárót lóversenyben. Most meg még mindig nyomoznom kell a felesége után és a lányát meg kell néznem Oxfortban. SOPILER VÉGE Tehát ez lesz már a főszál vagy még több küldetésből fog állni ? :F mert még mindig 6-szintűnek kell lennem hozzá. Gondolom ha csak ez lenne akkor magasabb szintet kérne vagy ez tényleg ilyen hosszú :F :F

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9395) Dogengar válasza Dendytv (#9394) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Spoiler gomb. :)

(#9393) sheep: jó kis ASUS.. :D

[ Szerkesztve ]

(#9396) Dendytv válasza Dogengar (#9395) üzenetére


Dendytv
senior tag

:F

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9397) Bjørgersson válasza Dendytv (#9396) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kijelölöd a szöveget, majd rákattintasz a spoiler gombra, s láss csodát. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9398) Hubba12 válasza Dendytv (#9394) üzenetére


Hubba12
senior tag

Nagyon messze vagy a végétől:) :R

Csak az ASUS!

(#9399) sheep válasza Dendytv (#9396) üzenetére


sheep
addikt

Amikor hozzászólást írsz, alul az OK gomb alatt van egy csomó másik gomb. A legalsó a SPOILER gomb: ha olyan infót akarsz írni akkor nyomd meg a spoiler gombot és a szöveg automatikusan el lesz rejtve.

szerk: épp megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9400) Dendytv


Dendytv
senior tag

Értem köszi szépen :) Használni fogom :)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.