Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) gabo91 válasza Mirakuru (#10949) üzenetére


gabo91
aktív tag

Farkas felszereléssel vagyok meglőve én is.
Azt írja, hogy Kaer morhen környékét kutassam át. Nem tudok oda utazni, (lvl 12 vagyok, macska tervrajzok megvannak, de ha legyártatom a szettet, akkor elmegy minden aranyam) Farkas jobb lenne.
Utána olvastam, és Skellige főszál után tudnék eljutni Kaer morhen-be.

Így viszont a főszálat kellene erőltetni, amit nem szeretnék, inkább a mellék szál és a felfedezés ahogy javasoltátok is... Viszont akkor mire odaérek gondolom már bőven a farkas szett felett leszek, értelmetlen lenne legyártatni...

(#10952) Ðávid válasza gabo91 (#10951) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Mindegyik witcher páncélzatot lehet fejleszteni. Semmiről sem maradsz le.

Persze mindegyik fejlesztéshez külön meg kell keresni a tervrajzokat.

Ezt nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#10953) Brett001 válasza gabo91 (#10945) üzenetére


Brett001
aktív tag

Én is nagyon szeretem Geralt rezzenéstelen arccal benyögött poénjait. :) Meg úgy általában a játék nagyon jól adagolja a humort. Sok szomorú emberi sorssal találkozhatunk a küldetések során, jót tesz a hangulatnak ez a hangulatjavítás. AZ NPC-k beszólásaitól kezdve, a humoros szörnyleírásokon keresztül, az jópofa kikacsintásokig, Sok apró poén. (Pl. Novigradban elkezdett esni az eső, az egyik mutatványos a főtéren elkezdte dúdolni az "Ének az esőben"-t, a könyvesboltban a Necronomicon (Lovecraft) , hirdetőtáblán Gulliver aláírás stb.... :D Nem tudom, hogy a könyvekben is megvan-e ez a humor.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#10954) Tigris011


Tigris011
tag

Szisztok!
megint lenne kérdésem a B&W -l kapcsolatban mikor a lovag helyet beneveznek a lovagi tornára ( A megszállott lovag éneke küldi) lesz lovaglás, céllövészet és kard vívás mindegyiket meg kell nyerni? Mert a lovaglást utálom minden hova inkább gyalog megyek a lóversenyeket is kihagytam mert mindig veszitek nem megy az irányitás (PC)

(#10955) genndy válasza Tigris011 (#10954) üzenetére


genndy
addikt

Csak ha kell a trófea is. Sztori szempontjából nincs jelentősége, hogy megnyered-e.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10956) FireKeeper válasza Tigris011 (#10954) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pedig a sima lóverseny nem egy nagy mutatvány. csak a shift-et kell nyomva tartani a gyors lovagláshoz vagy duplán lenyomni és a másodiknál nyomva tartani a vágtához. az egérrel tudod befolyásolni az irányt, vagy az a/d gombokkal. a lovagi tornás verzió csak annyival van megspékelve, hogy néha csapni kell egyet a kardoddal vagy célbalőni közben.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10957) Tigris011 válasza FireKeeper (#10956) üzenetére


Tigris011
tag

Ez nekem új mert nálam csak az irány gombokkal lehet a lovat irányitani az egérre nem reagál

(#10958) Ðávid válasza FireKeeper (#10956) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Ráadásul előtte korlátlanul lehet gyakorolni.

(#10959) FireKeeper válasza Tigris011 (#10957) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

pedig kéne hogy reagáljon, bár vágtánál csak kisebb irányváltásokat tud az egérre reagálva bevenni, egy nagyobb rántásnál kiesik a vágtából. olyankor érdemes a nyilakkal (mmint a/d) korrigálni, mert úgy be lehet venni akár egy derékszögű kanyart is, úgy, hogy közbe végig vágtázol.

ha nem írtad át nagyon az irányítást, tolj egy visszaállítást a billentyűkiosztásra, hátha attól megjavul.

hidd el érdemes lovagolni, egy csomó időt meg lehet spórolni vele, elvégre is a witcher 3 világa iszonyat nagy.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10960) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Egér/billentyűzet kombóval nekem is nehezebben menne szerintem a lovaglás, annyira hozzászoktam mára a kontrollerhez. Bármilyen nem kompetitív, vagy komolyabb precíziós mozgást nem igénylő játékot inkább kontrollerrel játszok ma már, köztük a Witcher 3-al természetesen.

(#10961) micafighter válasza Fitzgerald (#10960) üzenetére


micafighter
nagyúr

Egér+billentyüvel nehezebben megy a lovaglás? :S Controlleren próbáltam a lovaglást, gyakorlatilag gyors vágta közbe fizikailag lehetetlen ugrani, mig ez "alap" nálam billentyüzeten. Nincs a billentyübe semmi nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#10962) Fitzgerald válasza micafighter (#10961) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Egyéni preferencia kérdése. Semmi ilyen problémám nem volt, az összes versenyt nyertem elsőre.

(#10963) micafighter válasza Fitzgerald (#10962) üzenetére


micafighter
nagyúr

Megértem ha controllerrel kezdesz el játszani és nem tünik fel a dolog, én 140 órát játszottam a játékkal billentyün, ennyi idő után alap volt nálam a gyorsvágta közben az akadályok átugrása, de controlleren nem lehet sajnos kivitelezni. Annyira zavart, hogy hamar vissza is tértem billentyüre.

(#10964) Fitzgerald válasza micafighter (#10963) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ezt nem értem. Billentyűzeten vágta közben space-t nyomsz, ugrik. Kontrolleren vágta közben kört nyomsz (PS4 kontrollerrel játszok PC-n, Xbox kontrolleren B), ugyanúgy ugrik. Mi a probléma?

(#10965) micafighter válasza Fitzgerald (#10964) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az, hogy a vágta gombja meg a B mellett van, nem RT LT vagy bármi más. Viszont nem emlékszem át lehet e állítgatni mert az nyilván megoldja, de nem csak ez volt a problémám a controlerrel, pl harc közbe bill+egérrel nagyon gyorsan használom a különböző jelek kombinációit, ezt controlerrel nem lehet olyan gyorsan csinálni, nyilván lehet így is harcolni mert lelassul az idő de billentyűzettel meg egérrel jóval dinamikusabb a harc, ami nekem jobban bejön.

(#10966) Fitzgerald válasza micafighter (#10965) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja hogy el kell engedned az X-et/A-t amikor ugrasz, értem.
Nekem fel se tűnt, mert ugrás után ha azonnal lenyomod újra, akkor vágtat tovább megszakítás nélkül.
Igen a jelek közötti váltás nem a legjobb kontrollerrel, de így a 200. játékóra magasságában már észre sem veszem, annyira hozzászoktam.

(#10967) micafighter válasza Fitzgerald (#10966) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen, az a bajom hogy el kell engedni az ugráshoz a vágtát. Utána tudsz tovább futni de összességében jóval lassabb volt haladni lóval mint billentyün. :(

(#10968) Wlac válasza Mirakuru (#10949) üzenetére


Wlac
Ármester

Ez egy általános probléma, és úgy emlékszem, hogy én is belefutottam, de valahogy fixálva lett. Ha sehogy sem megy, akkor azt szokták javasolni, hogy menj vissza később érte, addig foglald el magad a fő szállal. Elég frusztráló glitch, durva, hogy még nem javították.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#10969) Balu972


Balu972
aktív tag

Wine and Blood végéhez sajna tragikus lett a befejezés, mindkét hercegnő meghalt. Tudtok segíteni, hogyan tudnám úgy végigvinni, hogy életben maradjanak?

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#10970) FireKeeper válasza Balu972 (#10969) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a vámpírok éjszakáján azt kell választanod hogy megpróbálod megtalálni Syanna-t, ehhez az őrség kapitányával kell beszélned. ezzel eljutsz a mesevilágos szálhoz, ahol mindenképp meg kell szerezned a szalagot a drogdíler kislánytól (lol). megveheted tőle, vagy elnyerheted kártyán, majd oda kell adnod Syanna-nak. valamint az interakcióknál is érdemes jól elbeszélgetni vele, hogy megismerd a motivációját. így, ha megvan a szalag, nem fogja tudni megölni őt Dettlaff. majd amikor Regis felajánlja hogy menjetek vissza beszélni a cipőpucolóval, akkor menj vele, ahol kiderül, hogy Anna Henrietta lenne az utolsó célpont. majd mielőtt elmész a jutalmadért Anna-hoz, beszélj Syanna-val, és válaszd azt a dialógust amivel békítenéd őket. majd a jutalom átvétele után áruld el Anna-nak, hogy Syanna meg akarta gyilkolni. nem tudom ezek közül a döntések közül mindegyik kötelező-e, hogy a "jó" befejezést kapd, én így mentem végig, és végül hepiend lett.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10971) Balu972 válasza FireKeeper (#10970) üzenetére


Balu972
aktív tag

Nagyon köszönöm! én az Orianás szálon mentem végig, megharcoltam Dethlaffal, ami kutyakemény volt, és nem tudtam megbékíteni őket. Dethlaffal itt is meg kell küzdeni? Azt hiszem újra pörgetem. :R

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#10972) FireKeeper válasza Balu972 (#10971) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

befejezések

asszem annál a változatnál nem kötelező harcolnod Dettlaff-al, mikor a mesevilágos szálon mész végig de nem szerzed meg a szalagot Syanna-nak.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10973) melega válasza FireKeeper (#10972) üzenetére


melega
őstag

Jövőre az UNcharted 4, vagy Watch Dogs 2 mellé belefér én is meveszem a Blood and Winet méltó lezárása a sorozatnak.

[ Szerkesztve ]

(#10974) melega válasza FireKeeper (#10972) üzenetére


melega
őstag

Sajnálom hogy a witcher sorozatot a Blood and Winnal lezárták 2021 ig biztos nem lesz, de lehet hogy soha.
Ami tetszett, én alakítom a történetet, minden az én döntéseimen múlik

Még az hogy a szex, rasszizmus, nudizmus, kegyetlenkedés, családon belüli erőszak mind megtalálható a játékban.
Komoly zenei dallamok, gwynt partik.

(#10975) Fitzgerald válasza melega (#10974) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Szerencsére elég nagy az újrajátszási faktor, és ez pont az a játék amit majd évek múlva is szívesen vesz elő újra az ember, és tesz bele kétszáz órát.

(#10976) jonnyjoker01 válasza k-adi (#10950) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Juj hát igen a térképesdi elég macerás :( Ez az egy dolog engem is zavar a sok kis küldiknél. Mondjuk annyira azért nem, hogy azt mondjam, unalmas :)

Üdv. Johnny

(#10977) sheep válasza jonnyjoker01 (#10976) üzenetére


sheep
addikt

Van rá mod ami mutatja az összes questet a térképen, minden adattal együtt, szükséges szint, stb. Ha duplaklikkelsz rá akkor az lesz az aktív. Én régóta használom, nem is értem miért nem opció ez a játékban alapból. Nagyon sokat segít.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10978) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Létezik olyan mod, amitől részletesebb lesz a víz?

(#10979) Rocso1233


Rocso1233
újonc

Help !!"Felszedtem" azt a küldetés amiben az 5 erényt kell bizonyítani. Szerencsére 4 erény kivan pipálva :) kivéve a bölcsesség.A kérdésem az lenne , hogy melyik az a quest amiben bizonyítani tudom , hogy bölcs vagyok ?

[ Szerkesztve ]

(#10980) Dendytv


Dendytv
senior tag

Jó rég írtam már ide üdv az Úraknak :R

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#10981) k-adi válasza Dendytv (#10980) üzenetére


k-adi
nagyúr

te meg ki vagy ?

(#10982) Dark Archon válasza Rocso1233 (#10979) üzenetére


Dark Archon
addikt

Kísérőket keres valaki, mert a tesója bent ragadt egy barlangban... és ott kell küzdeni kikimórokkal meg meg lehet találni a víz alatt a lepárlót. Végül bölcsen kell döntened a kijáratnál. De meg nem mondom, mi a küldetés címe...

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#10983) k-adi válasza Rocso1233 (#10979) üzenetére


k-adi
nagyúr

Trial of Wisdom (BÖLCSESSÉG)

Main Quest: La Cage Au Fou - Thoroughly explore the Wight's Lair and when hiding in the closet, try to lift the curse instead of attacking the creature.

(#10984) Dendytv válasza k-adi (#10981) üzenetére


Dendytv
senior tag

Még régebről egy játékos :K

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#10985) micafighter válasza k-adi (#10981) üzenetére


micafighter
nagyúr

(#10986) k-adi válasza micafighter (#10985) üzenetére


k-adi
nagyúr

csak poén volt... én is rá tudok keresni ^^ :))

(#10987) Dendytv


Dendytv
senior tag

:D :))

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#10988) DDZZ


DDZZ
csendes tag

Sziasztok, segitséget szeretnék kérni, megvettem a gamét, fel is raktam ahogy azt kell. De elindul a játék, és random tálcára kressel. Mi lehet a megoldás? ( már az összes verziot kiprobáltam, a drivert is végig probálgattam, a képernyös modokat is állitotam(máshol ez volt a baj)de igy is semmi) Legtöbször betöltés utám fagy ki. Konfig:Asus maximus alap, QX9650,8Gb OCZ Reaper, Asus HD7870 2GB. Win7 64 bit. Simán megy 45-50 fps-el.
Köszönöm azoknak elöre is akik valahogy tudnak segiteni. UI:a játék GOG-os.

(#10989) sheep válasza DDZZ (#10988) üzenetére


sheep
addikt

Csak egy tipp, esetleg próbáld meg vmi kompatibilis módban indítani és rendszergazdaként, hátha jobb lesz...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10990) Tékozló válasza DDZZ (#10988) üzenetére


Tékozló
tag

Fent vannak a játék patchek? Nincs valami Win 7-es minialkalmazás, vagy egyéb program ami zavarhatja a programot (akár Afterburner, Fraps, vagy más egyéb)? Ablakban és kisebb felbontásban is próbáltad futtatni?

[ Szerkesztve ]

(#10991) Dendytv válasza DDZZ (#10988) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nekem ezt csinálja ha Game-közben megnyitom a Skype-ot ! :W

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#10992) Dark Archon válasza DDZZ (#10988) üzenetére


Dark Archon
addikt

Viszonylag ritkán, de nálam is előfordul ez. Próbálj egy Verify / Repair-t a GoG kliensből, az sosem árt.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#10993) Balu972 válasza DDZZ (#10988) üzenetére


Balu972
aktív tag

Egy ideje nekem ugyanezt csinálja, szintén GOG-os.
Frissítettem az nvidia drivert, egy darabig jó volt aztán tegnap két perc játék után crashelt. :W

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#10994) jonnyjoker01 válasza Balu972 (#10993) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem - szintén gogos - annyit szokott csinálni, hogy indításkot leteszi tálcára a játékot, de nem crashel.

Üdv. Johnny

(#10995) vitaro válasza Balu972 (#10993) üzenetére


vitaro
senior tag

Egyszer-egyszer nekem is crashelt az elmúlt két napban, mindig töltés közben. Így legalább nem buktam semmit.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#10996) DDZZ


DDZZ
csendes tag

Nah van fejlemény! Köszönöm a gyors válaszokat, amiket írtatok sajna már probáltam lassan 3 hete görcsöltem vele, DE!
Tegnap kiprobáltam valamit, mert olvastam másik témákban hogy az ujjab kariknál föleg az oc-s verzioknál előfordul olyan probléma ,hogy nem megfelelő feszkokat ad le 100% os terhelés alatt, meg hasonlók. Kiprobáltam hogy vissza veszek ref sebeségre.
Csaodát láss már is frankon megy mínusz 3-4 fps ért cserébe. Eltünt a tárcára dobás, és a chresselés is. Driver is frankon megy, minden jó, sööt mitöbb még minimálisan a kari is hidegebb lett XD.
De amugy érdekes hogy WOT, WOP, WOWs alat meg Dead Space 1-2-3 allatt tökéletesen ment a gyári beáliásokal, és ott kb 10-15 fps el tud töbet a W3 tól. De egyáltalán nem is jött elö ez a hiba. Csak W3 nál, remélem másoknak is tudtam segiteni ezzel.
Gondolkoztam hogy talán haldoklok a kari, de az nem lehet , meret a többi játék allat viszont frankón megy. Ha a kártya haldoklana, akkor nem egy játék alatt halna meg hanem mindnél.
Még egyszer köszönöm!

(#10997) Balu972 válasza DDZZ (#10996) üzenetére


Balu972
aktív tag

köszi, hogy vettél vissza a sebességből? Nekem a kártya nincs tekerve.

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#10998) Dark Archon válasza DDZZ (#10996) üzenetére


Dark Archon
addikt

Véletlenül nem Gigabyte kártyád van?

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#10999) DDZZ válasza Balu972 (#10997) üzenetére


DDZZ
csendes tag

Balu972 MSI Afterburer-el

Dark Archon --Nem, asus.

(#11000) sheep válasza DDZZ (#10996) üzenetére


sheep
addikt

Nálam a GTX 560Ti csinálta ugyanezt, a Battlefield 3 alatt, ott is vissza kellett vennem az Afetrburnerrel az órajelből és jó is volt.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.