Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) foxboro válasza Lenry (#10699) üzenetére


foxboro
tag

Szia,

Köszi szépen, így már tiszta.

@Revan: Neked is köszi.

Üdv.

(#10702) melega


melega
őstag

Óriási gondba vagyok amikor megkérdezem Trysst hogy beszélt Ingrid Vegeburd szolgálóval, azt írja még nem, pedig vele kéne beszélnem bajátársakat toborzok a Vad falka ellen ott tartok.

[ Szerkesztve ]

(#10703) Dark Archon válasza melega (#10702) üzenetére


Dark Archon
addikt

S mi tart vissza, hogy beszélj vele?

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#10704) BOBAKILL válasza melega (#10702) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Pont az a lényeg a játékban hogy a saját döntéseid alakítják a történetet. Játszd úgy ahogy jónak látod, szerintem ne mások útmutatása alapján játssz. Úgy sokkal élvezetesebb lesz. ;)

(#10705) Šolaire válasza Šolaire (#10700) üzenetére


Šolaire
veterán

Hölgy ott van a szeren :R
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#10706) FireKeeper válasza Šolaire (#10705) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a bruxát még be is vállanám :U :DDD :DDD :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10707) Šolaire válasza FireKeeper (#10706) üzenetére


Šolaire
veterán

Bevallom nekem a szukkubusz jön be :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#10708) k-adi válasza Šolaire (#10707) üzenetére


k-adi
nagyúr

:K :K

(#10709) BOBAKILL válasza BOBAKILL (#10704) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hmmm, igen csak jó az a Succubus; de azért a Bloodrayne karakter sem rossz.. :D

(#10710) Ted_Beneky válasza BOBAKILL (#10709) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Szeressük VérSugárkát is! :K

Csillagkaput a Csillag térre!

(#10711) melega


melega
őstag

Végigjátszottam A döntéshozatalaim alapján az utolsó fúriát is meg kellett ölnöm. Amelyik ellopta Ciri medálját.

(#10712) perge666 válasza melega (#10711) üzenetére


perge666
veterán

Azigen, nem vagy semmi. :Y

(#10713) micafighter válasza perge666 (#10712) üzenetére


micafighter
nagyúr

A fő szálon végig lehet rohanni szerintem 20-30 óra alatt, csak egy csomó mindenről lemaradsz/kihagysz. Ha erre gondoltál.

[ Szerkesztve ]

(#10714) Dark Archon válasza melega (#10711) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát igen, sokkal többre nem lehet jutni ennél a játéknál rohanással.

micafighter: 20-30 óra szerintem csak az átvezető animációk és párbeszédek, sz'al azokat is át kellett lépkedje :DD

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#10715) Lenry válasza melega (#10711) üzenetére


Lenry
Topikgazda

az az a befejezés, aminek a végén Geraltot ellepik a szörnyek a mocsárban?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10716) Dark Archon válasza Lenry (#10715) üzenetére


Dark Archon
addikt

Az.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#10717) perge666 válasza micafighter (#10713) üzenetére


perge666
veterán

Annak van értelme? :U

(#10718) genndy válasza perge666 (#10717) üzenetére


genndy
addikt

Miért ne lenne? Van free play, abban is meg tudod csinálni a többi mellékest.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10719) Dark Archon válasza genndy (#10718) üzenetére


Dark Archon
addikt

Hát nem, egy halom küldetést:

1., fel sem veszel
2., ha fel is veszed, kapásból sikertelen lesz, ha adott esemény előtt nem csinálod meg

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#10720) Šolaire válasza melega (#10711) üzenetére


Šolaire
veterán

Hány óra alatt sikerült?

“Praise The Sun” \[T]/

(#10721) perge666 válasza genndy (#10718) üzenetére


perge666
veterán

Egészségére akkor.
Én azért vettem meg a játékot hogy élvezzem, játszak vele....

(#10722) ToXeN válasza genndy (#10718) üzenetére


ToXeN
tag

Nade minek kutakodnál jobb fegyver/páncél után ha már nincs hova használni? Üressé válik a játék főszál nélkül. A megmaradt köretet sem eszed meg ha már elfogyott a hús. :)

"The days are long but the years are short"

(#10723) Šolaire válasza ToXeN (#10722) üzenetére


Šolaire
veterán

Én mindig a főszálat hagyom a végére. Blood and Wine kiegbe is letudtam minden mellékest. Már csak a fő szál van. Sajnos hamarosan vége lesz ennek is :(

“Praise The Sun” \[T]/

(#10724) melega válasza Šolaire (#10720) üzenetére


melega
őstag

Nem tudom, úgy csináltam, hogy a másodlagos küldetéseket, meg a szörnyvadász küldetéseket csináltam addig, míg 16-os szintű nem lettem, hogy eljussak Szkeligébe
Szkelige után pedig pár 20-as szintű szörnyvadász küldetést csináltam, és utána a főszálon mentem végig.

AZ AC Far Cry, és Watch Dogs ba is azt csinálom, a melléküldetéseket csak annyit ami a fősztori végigjátszásához szükséges. Utána meg azokat nyomom.

Amúgy próbáltam beszélni a jégóriással, de nem tudtam bejutni a szigetre.
Pár melléküldetés ilyen sikertelen lett ki is xelte pirossal a játék

1 hét alatt, és egész délután játszottam úgy, körülbelül 30-40 óra.
Szeretettel várom a küövetkező részt weddig az UNcharted 4 mellett a legszimpatikusabb játék, ez lett a kedvencem.

(#10725) micafighter válasza melega (#10724) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha a fő szál mellett mindent megcsinálsz az még plusz 30-40 óra játékidő. És akkor a kiegekröl még nem beszéltünk :) Nekem 140 óra van benne egy végigjátszásbol, ugy hogy nem kutattam fel minden kérdöjelet, de a küldetések 95%át megcsináltam, és a kiegészítőkkel eddig 0 percet játszottam.

(#10726) Šolaire válasza melega (#10724) üzenetére


Šolaire
veterán

Gyors vagy :) én 180 óra felé járok és még nincs vége.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10727) melega válasza Lenry (#10715) üzenetére


melega
őstag

Igen 30-40 óra nem is rohantam volna a játékkal nem lett volna több 60 óránál, mert csak a szükséges melléküldetéseket, és Witcher megbízásokat csináltam meg, amik kellettek hogy a végén 33-as szintű legyek.

(#10728) melega válasza micafighter (#10725) üzenetére


melega
őstag

Egyébként a Blood and wine kiegészítője kelleni fog, azzal nem fogok úgy rohanni, de az is csak egy nagy leértékelés után.

(#10729) melega


melega
őstag

Kinek sikerült az a befejezés, hogy Cirivel öszejött Geralt mert egy kopasz játéktesztelőnek sem sikerült.
Neki olyan befejezés volt, hogy ültek a tábortűz körül az emberek, és Cirivel nem tudták mi van..

[ Szerkesztve ]

(#10730) melega válasza perge666 (#10721) üzenetére


melega
őstag

Én is,de 60 óránál akkor sem több, ha minden átvezetőt végigvárok, amit untam átugrottam. Mindig a főszál mellett csak a szükséges megbízásokat csinálom meg, utána hagyom a melléküldiket minden játékban.

(#10731) Dark Archon válasza melega (#10729) üzenetére


Dark Archon
addikt

Mi van :F Elég beteg befejezés lenne, ha a saját lányával (még, ha fogadott is) jött volna össze, nincs ilyen befejezés.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#10732) perge666 válasza melega (#10730) üzenetére


perge666
veterán

Értelek.
Legtöbb játékba énis hanyagolni szoktam a mellékküldetéseket, de ez annyira leköt meg érdekel hogy amit a szintem enged, mindenbe belevágok.

(#10733) Šolaire válasza melega (#10729) üzenetére


Šolaire
veterán

Senkinek :) Ciri Geralt nevelt lánya :D

“Praise The Sun” \[T]/

(#10734) k-adi válasza Dark Archon (#10731) üzenetére


k-adi
nagyúr

biztos valami perverz mod :D

(#10735) cactuar


cactuar
aktív tag

Sziasztok! Ma kezdem el a kalandot. 😀 Gog galaxybol telepitettem a játékot a 2 kiegészítôvel. A kérdésem: Az ingyenes dlc-ket merre találom? Se a galaxy ban, se a játék menüjében Nem lelem.

(#10736) S1M0N válasza cactuar (#10735) üzenetére


S1M0N
senior tag

(#10737) Pipó


Pipó
őstag

NG+-ba vagyok, tehát már az új kieg nélkül egyszer végigtoltam. Most az alap főszállal leálltam, megcsináltam az első kieget, most csinálom a B&W-t. Az alap főszállal még a ködsziget előtt vagyok. Szóval az új kiegben beszélgetek egy nemes vámpírral, aki kérdezi megtaláltam-e Cirit. Mondja wicherem hogy igen, együtt győztük le a vad falkát. De hát még sehol se vagyok.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#10738) cactuar válasza S1M0N (#10736) üzenetére


cactuar
aktív tag

Ahaa! Köszönöm. :)

(#10739) FireKeeper válasza Pipó (#10737) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mivel akkora az ajánlott szintek különbsége az alapjáték fősztorija és a BW között, nyilván nem készültek fel rá a készítők, hogy lesz aki fordított sorrendben csinálja őket. őszintén szólva engem már az is meglepett, hogy a HoS-nál gondoltak erre.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10740) Dark Archon válasza FireKeeper (#10739) üzenetére


Dark Archon
addikt

Szerintem ő is moddal csinálja így, különben esélye sem lenne. Így nem túl meglepő, hogy erre nem gondoltak.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#10741) Tigris011


Tigris011
tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék arról hogy a HOS-n mikor kikel rabolni az aukciós háza és szedem össze a csapatot( meg van a zár törő és az elf csaj) nektek is bugos volt a játék? mert nekem ki írja hogy szedjem össze a csapatot és számolja hogy a háromból kettő meg van a harmadikat nem jelzi a térkép és a has hajtót sem tudom meg csinálni mert nem jelez szintén semmit. A repair sem működik sajna , mit tudok tenni?

(#10742) Lenry válasza Tigris011 (#10741) üzenetére


Lenry
Topikgazda

mondják, hogy a szakács fogja a halat a vacsorához, úgyhogy keresd meg az Oxenfurti rakparton

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10743) Tigris011 válasza Lenry (#10742) üzenetére


Tigris011
tag

Köszi szépen:
Megtaláltam ha minden igaz de nem hajlandó velem beszélgetni, nincs semmi interakció és a térképen ugyan úgy nem jelzi sajnos.

(#10744) Brett001


Brett001
aktív tag

Légyszi adjatok tanácsot éjlidércek meg hasonló szellemlényekkel való harchoz, mert már szétbasz az ideg. Hiába teszem le az Yrden jelet, alig alig testesülnek meg és csak a levegőt csépelem. Pedig már győztem le pár 14-15 szintű ellent (jelenleg 10 lvl vagyok) de ezek rohadékok kifognak rajtam. :((( Próbálok Eddázni (gy.k. "a kör közepén állok" :D ), de úgysem jó....sokszor be se jön a szellem a körbe csak kereng körülöttem. Biztos van valami jó harci taktika. ;)

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#10745) atainprison válasza Brett001 (#10744) üzenetére


atainprison
senior tag

Az a jó harci taktika ellenük, amit leírtál. Yrden (vagy Holdpor bomba, de én mindig a Yrdent használom) és ha benne áll lehet csépelni. Nekem olyan még sosem volt, hogy benne állt és nem lehetett ütni (DM fokozaton tolom, és simán kifekszenek). Kísértetolajat használok pluszba az extra sebzésért.

(#10746) Anubris válasza Brett001 (#10744) üzenetére


Anubris
őstag

Pedig ez a jó taktika, Yrden közepébe állj be és várd meg amíg bejön és végig ott harcolj vele. Holdpor különböző fokozatai ideiglenesen/véglegesen megszűntetik ezt a sebezhetetlenségüket.

(#10747) Lenry válasza Brett001 (#10744) üzenetére


Lenry
Topikgazda

holdpor, Yrden, kísértetolaj és a Reliever's Decoction (nem, egyszerűen nem jut eszembe mi a magyar neve. és a Google is b*szik segíteni)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10748) Brett001


Brett001
aktív tag

Ok, kösz nektek, lehet, hogy akkor nem tudom ütni mikor kikerül a körből, csak a harc hevében nem figyeltem. kisértet olajat használtam. ;)

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#10749) FireKeeper válasza Brett001 (#10748) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem lehet, hanem tuti biztos :D ez a lidércek általános jellemzője (kivétel az alap lidércek, amik asszem sebződnek, csak yrden-en belül jóval többet).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10750) Ted_Beneky válasza Brett001 (#10748) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Gyakran kimászkálnak az Yrden-körből, nem akarnak kinyiffanni. De! Rakhatsz két Yrden-kört is érintőlegesen és akkor már nem olyan könnyen menekülnek el :K

[ Szerkesztve ]

Csillagkaput a Csillag térre!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.