Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) zegi_norbi válasza LLKobe (#9199) üzenetére


zegi_norbi
tag

Szuper! :C

Itt pedig egy kis Blood and Wine Main theme :D

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#9202) Rick3D válasza zegi_norbi (#9201) üzenetére


Rick3D
senior tag

Ez nagyon adja ! Köszi a linket ! ;]

(#9203) zegi_norbi válasza Rick3D (#9202) üzenetére


zegi_norbi
tag

Szívesen :D Szerintem is elég jó :D

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#9204) Dogengar válasza Rony949 (#9181) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Shani mellett Thaler lenne?

(#9205) FireKeeper válasza Dogengar (#9204) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

sztem igen. ha jól emlékszem az első részben mesélte is h randizott Thalerrel.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9206) Dogengar válasza FireKeeper (#9205) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Kezdem elfelejteni a dolgokat, érik egy újabb végigjátszás. :R
Szerk: az öregasszony meg gondolom akkor Shani nagymamája.

[ Szerkesztve ]

(#9207) Rony949 válasza Dogengar (#9206) üzenetére


Rony949
őstag

Nem a nagymamája, csak egy öregasszony aki szállást adott Shani-nak Vizima-ban. :'D

(#9208) Dogengar válasza Rony949 (#9207) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Jézusom, holnap elkezdem megint az első részt... :DDD

(#9209) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

Blood and Wine preview

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9210) Rony949 válasza Dogengar (#9208) üzenetére


Rony949
őstag

Nagyon helyes! Februárban én is kijátszottam újra, de ezúttal hardon. És nagyon jól tettem, mert volt kihívás rendesen, de mégse volt hihetetlen nehéz. Úgyhogy hajrá. :)

(#9211) Sarkadi


Sarkadi
tag

Belekezdve a HoS kieg.-be idáig nagyon megfogott! Jól felépített a sztori és nem is számítottam arra fordulatra, amit az elején elénk tártak!

Most épp az árverésen vagyok, ahová a bankár ismerősünk juttatott be. Tetszett az idős nő Vesemirrel való kapcsolata, ill. a magasabb tétű Gwynt meccs is jó volt, amit az egyik taggal lehetett játszani! :K

[ Szerkesztve ]

(#9212) elektrotank válasza Rony949 (#9181) üzenetére


elektrotank
tag

Valóban az! :D Jó ez a kép! :K

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#9213) Rony949 válasza Sarkadi (#9211) üzenetére


Rony949
őstag

Na csak várd meg a lagzit Az a tetőpontja mindennek. :)

(#9214) Sarkadi válasza Rony949 (#9213) üzenetére


Sarkadi
tag

Ott még nem tartok, de így is nehéz döntések elé állít a játék. Megszereztem Borsody házát, Ewald-ot pedig megöltem, mert úgy éreztem, hogy átvert és eltitkolta előlem az igazságot. Most készülök Olgierd testvérét feltámasztani.

Te hogy döntöttél a játék során? Kíváncsi vagyok, mi történt volna ellenkező esetekben.

(#9215) Xeper válasza Fitzgerald (#9168) üzenetére


Xeper
csendes tag

Az esély az egy valószínűségi %, a sebzés pedig egy arány mutató. Az effektív sebzés így néz ki valószínűségekkel az adott példán:
15% kritikus esély, 100% kritikus bónusz sebzés, 100 fegyver alapsebzés, 205 bónusz sebzés innen-onnan --> 305 alap sebzés 85% eséllyel, (305+100) sebzés 15% eséllyel.

Képletben:
0,85*305 + 0,15*(305+100) = 305+0,15*100 = 320

Tehát ebben az esetben a 100% kritikus sebzés kb 5% extra sebzést eredményez, ezért már egy 106 sebzésű szimpla kard kiválthatja az extra tápolt 100 sebzésű medve kardot.

(#9216) LLKobe


LLKobe
veterán

Segítsetek már egy picit: a játék elején van egy küldetés, az angol neve "Twisted firestarter", amikor a törp kovácsnak valaki felgyújtja a műhelyét. Ennek a küldinek mi a magyar neve a honosításban? :R:R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9217) Rick3D válasza LLKobe (#9216) üzenetére


Rick3D
senior tag

Visszakerestem neked. " Őrült Gyújtogató" ;]

(#9218) LLKobe válasza Rick3D (#9217) üzenetére


LLKobe
veterán

:R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9219) Rony949 válasza Sarkadi (#9214) üzenetére


Rony949
őstag

Bocsi, erre most hirtelen nem emlékszem. :-\

(#9220) Lenry válasza Sarkadi (#9214) üzenetére


Lenry
Topikgazda

én a két végigjátszásom alatt kétféleképp döntöttem, mindkettőnek az lett a vége, hogy mindkét Borsody meghalt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9221) Fitzgerald válasza Xeper (#9215) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Akkor ez valamilyen egészen egyedi logika alapján lett így kitalálva. Sok játékban a crit az úgy néz ki, hogy ugye van az alapsebzés + a bónuszok, és van a crit hit damage (legyen 60% mondjuk), amit ha "megdobsz", akkor a teljes alapsebzés + bónuszok 60%-a adódik hozzá az alapsebzéshez.

(#9222) Xeper válasza Fitzgerald (#9221) üzenetére


Xeper
csendes tag

Tudom, hogy így szokott lenni, ezért tűnt fel, hogy mikor ki akartam maxolni a sebzést, akkor szinte alig változtatott pl a heavy cuccokhoz való semleges skill, ekkor kezdtem alaposabban tesztelni, és így jöttem rá a cselre. Az eredményeimre rákeresve kijöttek hasonló topicok a hivatalos fórumon, de az emberek többsége nem jut ilyen vad dzsungelig, nem túl terjengősek ezek a témák :)

(#9223) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Na jó kis kalandban volt részem tegnap. Eladtam még a játék elején a Kaer Morhen armort mivel találtam nála statban jobbat. Tegnap rájöttem, hogy ronda az új armor amit találtam, így a küldetésem az volt, hogy megeressem a 2 millió árus közül, hogy melyiknél adtam el :D Megtaláltam a felsőm, de a nadrágom már nem :(

Ja emellett megküzdtem a farkasemberrel, nehéz volt de sikerült, az ex-csaj meg egy f@sz volt komolyan, hogy direkt megölette a "farkas" feleségét. :((( néztem a távolba vagy negyed órán keresztül egy viharos estén (olyan gyönyörű ez a játék komolyan), meg tanulgattam a bestiariból (tényleg használ minden amit ott leírnak, nagyon klassz).

Kérdés: bestiaryhoz könyveket hol tudok lopni? A farkasembereset kerestem a palotában meg néhány random házban de nem találtam meg sehol aztán improvizálva öltem meg.

Ui.: ez a játék tényleg nagyon jó, köszönöm a googlenak hogy felhozta hirdetésben oldalt :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9224) Lenry válasza jonnyjoker01 (#9223) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Novigrad főterén, a tér egyik sarkában van egy könyvesbolt (szép, katedrálüveges ház, asszem pont a fast traveles útjelző mellett), ott érdemes körülnézni

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9225) FireKeeper válasza jonnyjoker01 (#9223) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

én csak witcher 1-ben vettem szörnyes könyveket, 3-ban megkapod a bestiárium bejegyzést miután megölted az első olyan szörnyet, utána el tudsz olvasni mindent ami kell.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9226) ljs2 válasza FireKeeper (#9196) üzenetére


ljs2
csendes tag

A hivatalos oldalon is az 1.4 (tehát a TWEE)-hez van ott a nyelvi fájl.
De menet közben megoldódott,
hála magitor fórumtársnak!
Segítseged köszöni: ljs2

(#9227) Lenry


Lenry
Topikgazda

Szerdáig 30% kedvezménnyel mennek a Witcher könyvek itt: https://www.szukits.hu/516-vajak

Sorry, mobilról vagyok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9228) jonnyjoker01 válasza Lenry (#9224) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszi :)

@FireKeeper death marchban játszok, sokszor azért kéne a bestiary, hogy megöljem azt a szörnyet amivel először találkozok :D (ez volt például a farkasemberrel is, kb 600x meghaltam, de végül sikerült Quen és Axii signok használatával meg Tawny Owl potival legyilkolni - persze utána láttam a bestiaryban hogy Igni hatásos ellene :U)

Tegnap felmentem Novigradba a bankot megkeresni mert sok pénzt kellett átváltanom, közben elfogadtam néhány küldit, látom, recommended level: 26 meg ekörül úgy, hogy még 4-es vagyok :D Komolyan mit tudok tenni a gyorsabb fejlődésért? Minden kis kérdőjeles küldit megcsinálok amivel találkozok, mégis olyan lassú :O

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9229) FireKeeper válasza jonnyjoker01 (#9228) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

főküldiben haladjál meg a szintednek való mellékküldiket nyomjad. 5-ös 6-os szint környékén elleszel egy darabig Velenben, utána kicsit felgyorsul a dolog, 11-es szint után meg könnyebb is lesz. addig esetleg (ha még nem vetted meg) ajánlom megvételre a Temeriai páncélt amit attól a kereskedőtől tudsz venni White Orchardban, akit még a legelején megmentettél a grifftől. az jó kis páncél elleszel vele egy darabig. kardokból meg gondoltam lecraftoltad a vipera kardokat, azok jók kezdésnek, de majd találsz közbe olyat ami jobb lesz. 11-es szinten aztán jöhet a griff páncél, 17-en a macska, 20-on a medve, ha eljutsz Kaer Morhenbe akkor a farkas, utána meg majd eldöntöd hogy melyik tetszik a legjobban és azt fejlesztgeted tovább.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9230) jonnyjoker01 válasza FireKeeper (#9229) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszönöm a tanácsokat! :R

Üdv. Johnny

(#9231) FireKeeper válasza jonnyjoker01 (#9230) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nincs mit. amúgy egy jó gear-rel, általánosságban jól felszerelt karakterrel (potik, olajok), meg persze magabiztos harctudással különféle taktikázgatás meg bestiárium nélkül lenyomható a szörnyek 99%-a. kivételt képeznek a mindenféle kísértetek, amiket mindenképp le kell fognod yrden-nel hogy rendesen tudd sebezni őket.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9232) Ted_Beneky válasza jonnyjoker01 (#9230) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

A második "térkép" nyugati és délnyugati részén vannak a legkisebb szintű ellenfelek White Orchard után.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#9233) Fitzgerald válasza Xeper (#9222) üzenetére


Fitzgerald
veterán

És tényleg, lol. Kalapáltattam egy steel swordot, az előzőnél 100-al nagyobb alapsebzéssel. Crit hit damage +50 helyett +75, és gyakorlatilag duplázta a DPS-emet. Ilyen hülye logikát baz. Én meg eladtam egy rakás olyan cuccot már, aminek sokkal komolyabb volt az alapsebzése. :D

(#9234) Rick3D válasza jonnyjoker01 (#9230) üzenetére


Rick3D
senior tag

Talán egy hete vagy pár napja leírtam ugyan ezeket :) Látom nem nagyon hittél nekem ;]

(#9235) jonnyjoker01 válasza Rick3D (#9234) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Azokat megfogadtam (pont azok vannak meg amiket akkor leírtál), csak ikcpé kéne már :O :DDD

Üdv. Johnny

(#9236) Rick3D válasza jonnyjoker01 (#9235) üzenetére


Rick3D
senior tag

Az eleje húzós túl kell esni rajta utána már lazább és lazább. De ha nagyon frusztrál akkor biztos vagyok benne van command vagy mod xp szerzésre. PL 1. 2.

(#9237) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

GOG-on van preload? Nem vettem még játékot megjelenés előtt GOG-on, de gondolom lesz vagy 15GB a Blood & Wine.

(#9238) Tigris011


Tigris011
tag

Sziasztok!
Van egy kis problémám és ebben szeretném a segítségiteket kérni fent van a játék és van is benne kb?:130 órám és a gog is listáza a plecsniket de mégse tudom a mentéseimtől folytatni a játékot mert csak az új játék lehetőségét dobja fel mikor elakarom indítani a játékot. A gépen fent vannak a mentések elvileg, mi lehet a probléma? Tudnátok segíteni?

(#9239) Bibgr0 válasza Tigris011 (#9238) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Hali, itt nézted a mentett állásokat?

X:\Users\Username\Documents\The Witcher 3\gamesaves

Ha jól tudom a gog galaxy még nem ment a felhőbe. Úgyhogy ha újraraktad a gépedet, akkor egy korábbi biztonsági mentésedből kellene előkeresni a mentéseket.

(#9240) zegi_norbi


zegi_norbi
tag

20:41-nél mutatnak pár új páncélt

Ez a nagymester medve páncél iszonyat durván néz ki :DD A többi is jó lett, a menüben meg ezek után a Manticore páncélban feszít Geralt :)

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#9241) Tigris011 válasza Bibgr0 (#9239) üzenetére


Tigris011
tag

Szia
Köszi a segítséget a mappák megvoltak csak üres volt a gamesaves mappa viszont a képek alatt megtaláltama gyors elérés menüben(win 10) hogy oda hogyan került ???????? csajszi pajtás esküdözik hogy nem kavart a gépben semmit ......

(#9242) Bibgr0 válasza Tigris011 (#9241) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

A lényeg, hogy megvan :-D

(#9243) Ted_Beneky válasza Tigris011 (#9241) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

A számítógép egyetlen természetes ellensége a nő! :K

Csillagkaput a Csillag térre!

(#9244) Pipó


Pipó
őstag

Előző végigjátszásomnál nem jött elő az az opció, hogy Vesemirnek meséljek az aukciós házban történt találkozásomról az ifjúkori szerelmével. Most azt mondta, hogy ha vége lesz "ennek az őrületnek" (még nem volt meg a KM-i csata) felkeresi. Persze ez csak a terv :O

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#9245) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

New Game+ Hearts of Stone végén milyen kardot találsz, amikor a Gaunter O'Dimm-et keresed?

[ Szerkesztve ]

(#9246) genndy válasza Fitzgerald (#9245) üzenetére


genndy
addikt

Mérgezett vipera acél, és ha ügyes vagy akkor meglesz az ezüst is (vagy fordítva, a lényeg hogy az egyik el van dugva).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9247) k-adi válasza genndy (#9246) üzenetére


k-adi
nagyúr

Egyik vipera kard az aukciós ház kincstárában van eldugva amit a "főquest" végén gyűjthetsz be a harc/dialógusok után, a másikat pedig a vége felé az elvarázsolt világban kell kihúzni egy sziklából (ha egyenesen mész akkor "bal oldalt" lesz valahol nem messze a hintától).

(#9248) Fitzgerald válasza genndy (#9246) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A steel swordhoz már begyűjtöttem a rajzot a Borsodiék családi leszámolása után, meg a venomous silver is megvan. Igazából az érdekelt csak hogy new game+ -on, második végigjátszásra esetleg más tárgyat is találhatsz ugyanott, vagy fixen ugyanaz a cucc van ugyanazon a helyen mindig. De akkor ugyanaz van mindig, csak gondolom skálázódik a szintjük, és az item szintjéhez igazodva változik a statjuk a cuccoknak.

(#9249) #16729600


#16729600
törölt tag

Én még mindig nem kezdtem hozzá a játékhoz, megvettem a blood and wine-t, megveszem még a gtx 1080-at és csak utána kezdek neki.Ha lesz szavazás a legbirkább - szuttyogós játékos címére gondoljatok rám . :D :Y

(#9250) alratar válasza Fitzgerald (#9237) üzenetére


alratar
addikt

Ha jól tudom van.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.