Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Grave Digger


Grave Digger
csendes tag

Sziasztok

Érdeklődnék, hogy fel lehet-e telepíteni a játékot full angolul? Úgy, hogy felirat, menü stb angol legyen.
A dobozos verziót szeretném megvenni.

(#2002) Archanon válasza Grave Digger (#2001) üzenetére


Archanon
őstag

Miért ne lehetne..? :U Természetesen.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#2003) Grave Digger válasza Archanon (#2002) üzenetére


Grave Digger
csendes tag

Az jó, mert mindenképp angolul szeretném játszani.
Kösz a választ.

(#2004) gradient99 válasza Sarkadi (#1992) üzenetére


gradient99
tag

Szerintem öld meg a szellemet, az árvák meghalnak sajnos, de a báró és családja életben marad, ahogy egy stream kommentet olvastam,a báróra még szükség lesz

(#2005) DrDobos válasza Nazara (#1931) üzenetére


DrDobos
őstag

Tudsz mondani párat?:D egy kettővel már találkoztam

Samsung Galaxy A55 5G

(#2006) Werkly


Werkly
őstag

Agyfaszt kapok a játéktól egyre inkább. Helyezzek el 4 csalit a domb körül de...... Kifőztem a főzetet már a nevét sem tudom és tegyem ki? De hova tűnt? Hogyan találom meg? Nem igaz, hogy nem az 1.04 patch a hunyó? Valaki? Kösz!

(#2007) DrDobos válasza Werkly (#2006) üzenetére


DrDobos
őstag

Ott lesz az a Usable items-nél. tedd be a bombákhoz(gondolom?) és kitudod tenni a megfelelő gyorsgombbal.

Samsung Galaxy A55 5G

(#2008) Werkly válasza DrDobos (#2007) üzenetére


Werkly
őstag

Neve?

(#2009) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Valaki segítsen már legyen szíves.

Erdei Jenny nevű küldetés. Witcher contract. 10-es szintű megbízás. Én 12-es vagyok.
De nem tudom megölni. Előcsalogattam, már csak le kellene győzni, de nem megy.
Alig tudom sebezni, hiába ütöm az ezüst karddal. Közben meg átsuhan rajtam és lemegy 1/3 életem.
nem értem mi van, nem jöttem ár a technikára. Aki megcsinálta, adhatna tippet. :)

Előre is köszi.

Értem a csíziót.

(#2010) b.daniel válasza Nuada herceg (#2009) üzenetére


b.daniel
senior tag

Yrdennel ejtsd csapdába, akkor tudod sebezni, mert anyagi formát ölt tőle.
Bestiárium :)

(#2011) AS válasza b.daniel (#2010) üzenetére


AS
félisten

+Villám főzet meg lidérc olaj.
Ja és éjfélkor tilos megtámadni mert erősebb ....

Tényleg erős az 12 es szinten is. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2012) Nuada herceg válasza b.daniel (#2010) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Köszönöm a segítségedet! :R
(#2011) AS szintén! :)

Megyek, nekifutok még egyszer. Remélem most nem elfutás lesz a vége! :D

Értem a csíziót.

(#2013) DrDobos válasza Werkly (#2008) üzenetére


DrDobos
őstag

Azért ilyen pontosan nemtudom, youtubeon nézz utána

Samsung Galaxy A55 5G

(#2014) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Kivették a dlc-ket vagy mi történt? Yen dlc-t nem töltöttem le, de a questet igen... Most viszont be akarok lépni a játékba és nem tölti be a mentésem, mert azt írja hiányzik a dlc. Mondom megnézem már a library-ba és nincs ott... Mind a kettő eltűnt. WTF

(#2015) Werkly válasza DrDobos (#2013) üzenetére


Werkly
őstag

Totál gallyravágta valami a játékot!
Nálam a csali és nem reagál semmire ami menüben van csak a nyílra!
Most vagy a patch vagy nemtudom!
Lehet itt game over részemről! :(

(#2016) b.daniel válasza Werkly (#2008) üzenetére


b.daniel
senior tag

Ördögfattya csali a neve. Használható cuccokbol kiteszed a zsebedbe, és amikor a kis körben állsz, megnyomod a gombot amivel bombát dobsz, lösz stb. Én 2 órája csináltam, teljesen simán ment.

(#2017) D5 válasza donki (#1996) üzenetére


D5
aktív tag

Ha jól sejtem Radeon kártyákon ez nem működik, mármint a driveres beállítások használata :F
Hiába szeretnék más AF-et, AA-t használni, nincs változás.

(#2018) thomeef


thomeef
őstag

Hali, érdemes úgy nekiállni a játéknak hogy egy percet nem játszottam az első két résszel?

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#2019) Nazara válasza Archanon (#2000) üzenetére


Nazara
őstag

Kiválasztod a Galaxyn belül a W3-at, ott a Play melletti More feliratra katt, majd Configure, és a kapott oldal alján lesznek a DLC-k, csak bepipálod és már szedi is.

(#2005) DrDobos: A fogadósok, valamint a fegyver-, és páncélkovácsok nagy része játszik, mindegyiktől elsőre kártyát lehet nyerni, aztán viszont csak valami itemet dobnak, ha újra játszol velük (A nyereményen felül persze)

(#2018) thomeef: Igen, bűn lenne kihagyni még úgy is. ;)

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#2020) brumi1024 válasza thomeef (#2018) üzenetére


brumi1024
veterán

Szerintem is érdemes. Egyébként van elég sok összefoglaló az előző részekről pont ennek a megjelenése miatt, párat átfutsz és már többet ad a játék.

(#2021) pipo112


pipo112
senior tag

Nos ma játék helyet csak teszteltem :W :W amire Rájöttem,hogy akármit állítok a grafikai beállításban a játékon belül semmi nem növeli vagy csökkenti az fpst kivéve a növényzet látótávolsága meg a sűrűség állítása változtat valamennyit az se sokat kb 5-6 fps +- .
A poén az egészben hogy a 680ast meg is cibáltam úgy rendesen a fire strikba gyári beállításon kapok 6694 pontot most cibálva dobott 7180-at ami nem kis eltérés itt a játékban meg nincs változás max 4-5 fps javulás .
A másik hogy a vga ramját nem is használja ki 1200 felett nem láttam ami nem épp arra utal hogy minden rendben van a game grafikájával főleg hogy az 1.3as pecssel 1500-1600 vram ment .
Most nem azért de kidobnak valamit úgy hogy be se tesztelik már tiszta káosz ez az egész patch-elés erre még rájön az hogy update-elte a a dlc-t tölteném be a mentésem kiírja ,hogy nem lehet mert az új dlc nem kompatibilis az előző mentéseimmel szvsz ha játszani akarok kezdjem előről wtf :F :W :W :W

Cdpr-nél nagyon kapkodnak és ez nagyon nem jó mert dob egy javítást ami sz@r@bbá tesz mindent aztán meg jön ha akarsz játszani kezd előről qrva jó .
Kicsit kezd elegem lenni .

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#2022) Tharus


Tharus
csendes tag

Megtudnátok mondani, hogy a Missing Miners dlc küldit hol lehet indítani, melyik térképen?
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#2023) TSanya


TSanya
aktív tag

Sziasztok!

Eddig több, mint 14 órát toltam a játékba és semmi gondja nem volt.
Ma meg fél órán belül kétszer is lefagyott, 1.04 -es patch fenn.
Azt el lehet távolítani valahogy, és visszarakni a 03-ast?

Üdv:
S

(#2024) Sarkadi


Sarkadi
tag

Inkább az 1.05-re érdemes várni, remélhetőleg az javítja a mostani által előidézett bug-okat és egyéb hibákat.

(#2025) Montesantos


Montesantos
senior tag

Még szerencse hogy nincs kártyám jelenleg.....(meg se nyekken hd 4600-al) a játékot bőszen frissítem közben remélem 1-2 héten belül összerakják már rendesen a javításokat.

Gabi

(#2026) Nuada herceg válasza TSanya (#2023) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Egyáltalán nem kötekedés képen, csak kérdezem. Minek raktad fel az 1.04-es patchet?
Annyi rosszat lehet róla olvasni, hogy az nem igaz! Ha kaka, akkor kaka. :)
Én tegnap mikor olvastam erről a patchről a híreket, azonnal kikapcsoltam a gog-on az auto updateket.
Ma már kéken világított is, hogy van update, nem akarom telepíteni? És hát én meg nem akarom. :D
Reméljük hamar kijön az 1.05-ös és javítja az eddigi hibákat.
A dlc-ket várom én is. Eddig nem jelezte, hogy van. De most ahogy arról is olvastam a gondokat, szerintem azokat sem teszem fel egyelőre. :)

Áhh még beleférek a szerkesztési időbe. :)

Elakadtam 1 kicsit (nagyon)
A hervadó virágok, vagy melyik fő küldetés. Novigradban.
Ahol be kellene jutni 1 var nevű hotelbe. De a katonák sem engednek be, az ajtó meg zárva van.
Körbejártam az épületet, de betörni meg nem tudok. :D
El kellene menni másik fő küldetésre? A skellige szigetet jelzi még.

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#2027) Nazara válasza Tharus (#2022) üzenetére


Nazara
őstag

Skellige fősziget, Blandare falu, a Druidák táborától nyugatra, vagy 300 lépés, a hirdetőtáblán lesz a cetli.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#2028) Tharus válasza Nazara (#2027) üzenetére


Tharus
csendes tag

Köszönöm :)

(#2029) Helsing válasza gradient99 (#2004) üzenetére


Helsing
aktív tag

Én sajnáltam a bárót mivel szimpatikus embernek tűnt. Leszámítva az alkoholizmusát és a dührohamait. :D

(#2030) Anubris


Anubris
őstag

Végre összejött a fehér Raffard párlat, elég hasznos azoknak akik magasabb fokozaton játszanak és nem töltődik újra az élet meditációval, illetve harc közben nagyon jól jön. Nekker szív kell hozzá ami iszonyat ritkán esik, eddig nekem csak Nekker szörnyfészkek elpusztításából jött.
Déli területen a Benkelham és Reardon udvarház között tudtok találni hármat is.

(#2031) RunnyJuggler


RunnyJuggler
aktív tag

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de még 17-es szinten sem tudom, hogy a fegyverek, páncélok sebzés, védelem értéke mellett néha van egy kalapács jel. Ez mit jelez? Én eddig arra tippeltem, hogy a mozgás gyorsaságát jelzi az egyes fegyvereknél, ruháknál, és ha romlik a tárgy, akkor ez is csökken.

(#2032) Helsing válasza RunnyJuggler (#2031) üzenetére


Helsing
aktív tag

Az a sérülés miatti tulajdonságromlás. Annyival csökken a tárgy értéke. Fegyvernél sebzés, páncélnál védelem.

(#2033) Nazara válasza RunnyJuggler (#2031) üzenetére


Nazara
őstag

Százalékot mutat, milyen állapotban van a fegyver. Pl, ha csak 50%-os, akkor elég sokat levon a sebzés-, vagy védelmi értékéből a tárgynak. A tárgy tulajdonságai mellett a felső sorban ott van pirossal a levonás mértéke.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#2034) Archanon válasza thomeef (#2018) üzenetére


Archanon
őstag

Hogy igazán teljes legyen a sztori, legalább olvassad el valahol az első rész teljes történetét, majd a második résszel már játsszál is. De megmondom őszintén, elég sok olvasást igényel a Witcher, akkor már vétek lenne kihagyni a játékot, ami ma is remek darab még, hiába 2007. Én nem cécóztam, nem sok időm van de még annyi sem, azért csak végigtoltam az első 2 részt frissen a 3. előtt. :)) Igaz, beletelt kis időbe... Vétek kihagyni őket, pláne úgy, hogy telistele van választási lehetőségekkel, melyek igencsak befolyásolják a történeted menetét.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#2035) gabor222


gabor222
tag

A játék főszálának befejezése után lehet tovább mászkálni a játékban? Mint pl. GTA-ban, Watch Dogsban?

(#2036) S1M0N válasza BoneDragon (#2014) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ja, Steamen néztem most én is, hogy a DLC-ktől eltűnt minden.

Mondjuk ha rákeresel a játék adatlapjára (vagy a DLC-re a játék részletes menüjében), akkor hozzáadod őket, és kész. Nekem az első kettőt felismerte, a mostani kettőt meg telepítette, valami 40MB körüli volt a kettő.

(#2037) brumi1024 válasza gabor222 (#2035) üzenetére


brumi1024
veterán

Lehet, visszarak az epilógus quest elé.

(#2039) gyuribácsi88

Sziasztok, nem tudja valaki hogy merre lehet találni 100-nál több férőhellyel rendelkező hasitasit?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2040) BoneDragon válasza S1M0N (#2036) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nekem már telepítve volt minden és kilépés után gondolt egyet a gog galaxy aztán letörölte az egészet... Na mindegy már működik szerencsére, párszor újra indítottam ezt a sz*rt és megjelent...

(#2041) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.
Az lenne a kérdésem, hogy a táskáimból a sok levelet meg könyvet eladhatom miután elolvastam őket, vagy azokat a játék végéig őrizgetnem kell, mert nem lehet tudni, hogy kellenek-e valamire?

pipo112:
Az a cibált érték pontokban mérve, az még 10% sincs.
Ha eddig volt 40fps-ed, és arra kapsz 4-5 fps-t, akkor az kb pont ugyan az.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#2042) Sarkadi


Sarkadi
tag

A bárós rész végre lezárva, Ő életben maradt, a lánya visszatért a boszorkányvadászokkal, a feleségét pedig elvitte egy remetéhez, próba szerencse alapon, mert totál megőrült az átélt dolgok miatt. A gyerekek meghaltak, gondolom a fúriák vitték el őket "ajándék"-ként, de inkább ők, mint a báró, elég idegesítőek voltak és szerintem egyik se volt normális. ;]

Most megyek majd Triss-hez ill. csinálom a mellékküldetéseket/witcher megbízásokat, lehet szépen haladni! :K

(#2043) Archanon


Archanon
őstag

A gyümölcsösbe vissza lehet még térni később? Lvl 4 sem vagyok, elvileg minden mellékküldit megcsináltam, de tele van még a térkép kérdőjelekkel, a sztori viszont már vinne tovább, ha minden igaz. A legtöbb kérdőjelet pedig megközelíteni is alig bírom, lvl 10 monszták sötöbö... Gyilkolásszak őzeket, mire lvl 10 nem leszek én is, vagy van lehetőség a visszatérésre?

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#2044) Nazara válasza Archanon (#2043) üzenetére


Nazara
őstag

Később ugyanúgy bármikor mehetsz oda, ahogy a többi helyre is, szóval ne aggódj-e miatt. Én egyedül annyi limitet találtam hogy a fogadós és a kartyasok nem elérhetőek később.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#2045) Sarkadi válasza Archanon (#2043) üzenetére


Sarkadi
tag

Visszalehet térni, lehet utazni az egész világon belül. Hajóval/gyors utazással. A mellékküldetéseket érdemes elvégezni, elég jól kapod értük a tapasztalati pontokat aztán lehet mindig egyre nehezebbeket elvállalni.

(#2046) gainwardgs válasza pipo112 (#2021) üzenetére


gainwardgs
addikt

A keplerek teljesítménye elég siralmas a játék alatt.
Jönni fog majd rá egy driver frissítés.
Volt is egy cikk erről valahol.

(#2047) Archanon válasza Sarkadi (#2045) üzenetére


Archanon
őstag

Igen ám, de én már nem találok mellékküldit, csak kérdőjeleket. :) Egy farkasfalkával is nehezen végzek, nem hogy lvl 10 fojtólidércekkel. Akkor haladok tovább a sztoriban, ezek szerint nem veszíthetek sokat.

Érdekes amúgy, de jó kis fejlesztés ez az "open world". Sok tekintetben visszatértek amúgy az első rész elemeihez, de azért van változtatás jócskán.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#2048) pipo112 válasza s7evcsenko (#2041) üzenetére


pipo112
senior tag

ok értem ,most már beletörődtem ez van berakta 30 fps re a v sync-et azt tolom így végül is laggolni nem laggol nem szaggat szvsz szép folyamatos inkább viszem a játékot mert az élménye meg ahogy magával ragad a történet leírhatatlan az utsó game ami így le tudott kötni az az AC volt meg a 1-2 witcher

@: gainwardgs: valamit én is olvastam ezzel kapcsolatban hogy nem a vga teljesítménnyel van gáz hanem valamit szoftveresen kéne de hogy lesz e driver majd kiderül vagy játékon belül oldják meg azt nem tudom de remélem csinálnak valamit .

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#2049) Sarkadi válasza Archanon (#2047) üzenetére


Sarkadi
tag

Mellékküldetéseket a felfedezett falukba egy táblán találsz majd, sárga felkiáltójellel jelezve ill. érdemes kutatni, én pl. 300-as sebzésű kardot találtam (ereklye) az imént egy kis szigeten. :B

[ Szerkesztve ]

(#2050) brumi1024 válasza Sarkadi (#2049) üzenetére


brumi1024
veterán

Witcher geart szedjetek össze. Én a Cat-ot használtam, 35-ös szintig nem nagyon találtam jobbat a teljesen kifejlesztettnél.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.