Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) Rony949 válasza jonnyjoker01 (#10299) üzenetére


Rony949
őstag

De miért küldte volna el a Báró, hisz ott van nála. :D

Komolyan mondom menj vissza a Báróhoz és keresd meg a konyhát. A leghátsó szobában van és azt hiszem játszik vagy valami, de ha nincs ott, akkor is nézz körül egy kicsit. Ott lesz ő. :)

(#10302) k-adi válasza Rony949 (#10301) üzenetére


k-adi
nagyúr

A konyhás kislány az akit megment Ciri a farkasok elől, én is így emlékszem rá (sőt lehet vele beszélgetni is)

(#10303) Šolaire válasza bitpork (#10282) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem is ilyen karim van szépen teszi a dolgát jól fut a játék.
Baldur's Gate istenem de régen volt :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#10304) dergander


dergander
addikt

Nah sikerült kimaxolnom fullra a játékot,hát mit ne mondjak le a kalappal a fejlesztők előtt. Tökéletes munkát végeztek! Sajnálom hogy véget ért Geralt kalandjai,nagyon bízom benne hogy lesz még Witcher játék mert ugye ez nagyon kelett a népnek. Nemtudom a Cyber bevállik-e nekik de remélem igen.

(#10305) Raidon válasza dergander (#10304) üzenetére


Raidon
őstag

En a Gwentes kartyajatekot varom best buy lesz ;)

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#10306) ingalls


ingalls
senior tag

Valaki találkozott esetleg árussal, vagy olyan zugával a witcher világnak, ahol találhatok receptet erősebb nekrofág olajhoz? A Blood and Wine-ban bizony jól jönne. Köszönöm!

(#10307) sheep


sheep
addikt

vótmá? egy kép a játékban a CD projekt-ről
[link]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10308) zegi_norbi


zegi_norbi
tag

Ugye ez a BaW menüzenéje és kíváncsi vagyok, hogy Geraltról van szó benne? :)

"A farkas az erdőn nyugszik a lomb sűrűjén, az alkonyban denevér száll,
Csak egy lélek virraszt egyre, vámpírt, banyát, rontást lesve.
A madarak rég elcsitultak, a barmok is mind elvonultak,
Csak egyvalaki virraszt egyre, vámpírt, banyát, rontást lesve."

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#10309) jonnyjoker01 válasza zegi_norbi (#10308) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem igen. :C

Üdv. Johnny

(#10310) Anubris válasza zegi_norbi (#10308) üzenetére


Anubris
őstag

Witcherekről, ha a teljes szöveget végig hallgatod: [link]

Wolves asleep amidst the trees
Bats all aswayin' in the breeze
But one soul lies anxious wide awake
Fearing all manner of ghouls, hags and wraiths
Birds are silent for the night
Cows turned in as daylight dies
But one soul lies anxious wide awake
For the Witcher, brave and bold
Paid in coin of gold
He’ll chop and slice you
Cut and dice you
Eat. You. Up. Whole.
Eat. You. Whole.

(#10311) Wlac válasza Anubris (#10310) üzenetére


Wlac
Ármester

Ez teljesebb.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#10312) Anubris válasza Wlac (#10311) üzenetére


Anubris
őstag

Igaz sorry.
Az amúgy nem tetszik, hogy az alpok, bruxák csak egyféleképpen halnak meg, legalábbis nekem eddig még nem sikerült csonkolni őket.

(#10313) Weper


Weper
tag

A kiegészítőkbe mikor érdemes belekezdeni? Az alapjáték közben vagy miután már végigvittem az alapjátékot? (Még 25-ös szintű vagyok.) Vagy van lehetőség egyáltalán folytatni a kiegészítőket, miután végigvittem az alapjáték küldetéseit?

Előre köszönöm a válaszokat!

(#10314) Šolaire válasza Weper (#10313) üzenetére


Šolaire
veterán

Végjáték után is tudod a kiegészítőket játszani. Vagy közvetlenül a finálé előtt is belekezdhetel. Te döntöd el :) ha megvan a szinted hozzá akkor hajrá.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10315) zegi_norbi válasza Anubris (#10310) üzenetére


zegi_norbi
tag

Köszi :)

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#10316) Šolaire válasza Wlac (#10311) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi :) most meghallgattam háromszor is.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10317) Weper válasza Šolaire (#10314) üzenetére


Weper
tag

Köszönöm a választ!

(#10318) Šolaire válasza Weper (#10317) üzenetére


Šolaire
veterán

Szivesen. Még én is tolom a második kieget :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#10319) stefi76


stefi76
tag

Egy kis segítség a GOG versios játékok bug-os küldetéseinél.
De gondolom működik ez máshol is, csak a mappa lehet esetleg máshol....

Eddig két küldetéssel szívtam, egyszer amikor követni kellett a komornyikot, akkor csak állt emberünk, nem indult el a küldetés, aztán most a mai napon Nithral -al kellene küzdeni a varázslócsaj segítségével, no akkor is beakad az ellen a védelembe/pajzsba és nem mozdul.

Egy egész egyszerűt próbáltam - és meg is osztottam a videómegosztón található probléma-megoldást keresők közt - hogy ahol vannak a "patch" mappák - GOG-verzióban: Witcher 3 mappa->content alatt - egyszerűen átneveztem "atch0"-ra az eredeti "patch0"-t és akkor lefutott mindkét quest, eltűnt a bug azonnal. Majd mentés, kilépés és visszanevez az eredeti névre a mappa.

Remélem, valakinek segítségre lesz.

(#10320) genndy válasza stefi76 (#10319) üzenetére


genndy
addikt

Nekem most legutoljára, mint ultimate megoldás bejött, hogy letöröltem az egész játékot, és letöltöttem újra (pedig Steam óta meggyőződésem, hogy felesleges, viszont W3-ból nekem a GOGos van, lehet hogy ott még nem olyan kifinomult a rendszer, és mittomén csak fájlnevet néz amikor leellenőriztetem a fájlokat). Megszűnt minden textúra/lófarok-hiba, angolul maradt harc közbeni szövegek, -1 életes ellenfelek, stb.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10321) Lenry


Lenry
Topikgazda

és vége... a főküldetést hagytam hátra, már csak egy beragadt quest van a naplóban meg a gwent kártya gyűjtögetés, de nekem úgy tűnik, hogy az is bugos (legalábbis White Orchardban mutat még egy hiányzót, de azt nem lehet megszerezni)

most hirtelen nem tudom mit is kezdjek magammal. ez a játék után bármi mást elkezdeni... visszalépés

260 órányi művészet volt ez. köszönöm a CDPR-nek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10322) k-adi válasza Lenry (#10321) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja ez az egyetlen igazi dolog amiért utálni lehet őket, hogy utána olyan kifacsart szarnak érzed magad, hogy minden más játék szarnak tűnik :DDD

(#10323) Wlac válasza Lenry (#10321) üzenetére


Wlac
Ármester

Ezek milyen lények?

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#10324) Lenry válasza Wlac (#10323) üzenetére


Lenry
Topikgazda

passz, kérdezd az alkotót :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10325) Šolaire válasza Lenry (#10321) üzenetére


Šolaire
veterán

Így van ezután mással játszani hát furcsa érzés. Magasra tették a mércét.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10326) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Sziasztok!

Ti is észrevettétek már hogy a Gwynt-ben "csal" a program? Vannak ellenfelek, akiket ha úgy dönt, akkor bármilyen jól játszol, lehetetlen megverni! Van hogy 5-6szor egymás után elver hiába erős a paklim, 103-110-121-es utolsó köröket toltam, de neki mindig 4-5-el több lett. Volt olyan, hogy az utolsó 4 lapja egy 6-os egy 5-ös és 2 felperzselés....... 113-at dobtam össze na mondom ezt hozd be! Erre felperzselt mindent, neki maradt a 5-ös, nekem egy 4-es...... na itt toltam egy ALT F4-et...... :(((

Nem is értem miért erőltették ezt a sz@rt...

(#10327) FireKeeper válasza Z.m.Z (#10326) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem tudom, én csak olyat vettem észre, hogy mintha tudná mi van nálad. ezt onnan gondolom hogy a scorch-ot mindig akkor lövi el mikor a legnagyobb károkat tudja vele okozni, legalábbis nálam sokszor volt így, hogy kivárta mire mittudomén lerakom a 8-as tight bond-os ballisztákat és még rájuk is duplázok, vagy mikor lepakoltam a negyedik duplázott blue stripes kommandót is :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10328) TazLeacher válasza FireKeeper (#10327) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Bocsánat, de ez teljesen logikus. Ki az a hülye, aki egy ilyet az elején tol el? Ha ilyen van nálam, akkor kínosan ügyelek rá, hogy mindig "alatta" maradjak, és kivárok. Várok, és húzom, amíg a legnagyobb kárt nem tudom okozni...vagy olyat leszedni, ami egyedül is brutál, vagy ha mondjuk van már több 8-as, azt már megéri lebombázni...

(#10329) Wlac


Wlac
Ármester

Mintha a Blood and Wine-ban javult volna a gwent AI, mintha jobban taktikázni. Például az előbb említett Scorch-ot régen sokkal hamarabb ellőtte, míg most már kivár vele. De nem, nincs olyan ellenség a játékban, akit ne lehetne megverni.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#10330) atainprison válasza Z.m.Z (#10326) üzenetére


atainprison
senior tag

Bocs, hogy ezt írom, de szerintem nálad van valami gebasz. Már 5x végigtoltam a játékot és mind az 5x végig toltam a gwentet és sosem tapasztaltam, olyat, hogy lett volna legyőzhetetlen ellenfél, vagy, hogy a gép csal.
Szerintem nagyon szuper minijáték, az eddigi legjobb amivel játékban találkoztam, amúgy ha valakinek nem tetszik teljesen kihagyható.

[ Szerkesztve ]

(#10331) jonnyjoker01 válasza FireKeeper (#10327) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Azt hiszem valamelyik ellenfél egyszer mondta volna hogy a gwent a türelem játéka. Teljesen éthető hogy nem az elején lövi el. Ez kb olyan mint a resurrectelős lap, ha azt elnyomod az elején nem kapsz semmit.

Üdv. Johnny

(#10332) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Persze, előbb-utóbb mindenkit el lehet verni, de bizonyos összefüggések megfigyelhetőek. Akárcsak a harcnál, rengetegszer volt úgy hogy akármit csináltam, nem tudtam legyőzni bizonyos ellenfeleket. Sokszor volt, hogy ugyan azzal a felszereléssel és csak egy szinttel magasabban minden főzet használata nélkül, néhány vágással megöltem olyan ellenfelet akit korábban 4-5 sikertelen próba után hagytam ott.

Most is ez volt, végül mindenkit sikerült legyőzni, másodikra a verseny is meg lett. Most a "hálószobám" polcán ott díszeleg a trófea a másik kettő mellett. Az a joystick formájú "örömvessző" elég fura :-)

Apropó..... találkoztatok ti is láthatatlan páncélokkal? Pontosabban, hogy az állványra kitett páncél bizonyos részei nem látszanak. Pl. a Vipera komplett szettből csak a gatya meg a kesztyű látszik. Próbáltam másikra tenni de u.a.

(#10333) Wlac válasza Z.m.Z (#10332) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha egy szörny neve mellett halálfej van, akkor kap egy elég durva boostot, ezért sokkal nehezebb leölni őket, mint például egy szinttel később, amikor már "csak" pirossal jelöli őket a játék. A gwentnél azonban szerintem nincs ilyen, ott szimplán a szerencsefaktor dönt. A Blood and Wine-ban például a Skellige paklinál már az eldönthette a meccset, hogy a kezdő lapok között ott volt-e Cerys.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#10334) Lenry válasza Z.m.Z (#10332) üzenetére


Lenry
Topikgazda

az első végigjátszásomban hagytam az egész gwentet a francba, mert nem értettem, aztán a másodikban ráfeküdtem, azóta összesen két ellenfél tudott legyőzni (persze vesztettem meccset, de maximum a harmadik próbálkozásra mindig megvolt)
az egyik az első gwent bajnokság Novigradban, ahol sokadszorra sem tudtam lenyomni a félszerzetet, de mivel a sztori normál menetben ment tovább, így elkönyveltem szándékosnak a dolgot.
a másik pedig a Toussaint-i gwent bajnokság, ott pár kör után kiestem, de mivel egyáltalán nem tetszett a kötelezően használandó Skellige pakli, így inkább ráhagytam

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10335) micafighter válasza Lenry (#10334) üzenetére


micafighter
nagyúr

El lehet verni a félszerzetet is csak nem könnyű. Nekem sikerült elsőre, de a döntőben kikaptam, utána meg folyton elvert a félszerzet :DDD

(#10336) sheep válasza Z.m.Z (#10326) üzenetére


sheep
addikt

Nincs esetleg a gwent nehézsége felnyomva a beállításokban nálad?

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10337) Z.m.Z válasza sheep (#10336) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Na ja. Tegnap vettem észre hogy lehet állítani.... :((( Jókor.... amikor már mind megvan. A Novigrad-i versenyben én is azt hittem, hogy a sztori miatt "kell" veszteni, de Toussaint-ban már megnyertem a versenyt végig. Érdekes, hogy a pakligyűjtögetés közben a borbélyt hatodikra sikerült csak megverni és végül kaptam egy "Skelligei vihar" lapot..... Pfffff..... három is van belőle de sosem használom.

(#10338) genndy válasza Z.m.Z (#10337) üzenetére


genndy
addikt

Novigradban nem kell veszteni, a csaj szünetben mindenképp odajön. Én is vagy harmadszori próbálkozásra vertem le a félszerzetet az erős Scoia'tael paklijával, de aztán jó lapjárásom jött, a döntő sem volt olyan nehéz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10339) Dendytv


Dendytv
senior tag

Nekem ez az első végig játszásom és eddig nagyon keveset gwent-eltem :D

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#10340) jonnyjoker01 válasza Dendytv (#10339) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem is első, de volt egy olyan nap amikor 3 órán keresztül csak gwenteltem bárkivel akivel lehetett (hogy lapokat gyűjtsek) :DDD

Üdv. Johnny

(#10341) TazLeacher válasza genndy (#10338) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ez pontosan melyik rész is? Novigrad-ban vagyok, Gwentelek lelkesen. Most kicsit kiürült a dolog, mert az egyik Lambert eltazott, és egyedül már csak őt jelzi, meg van valami kártyaverseny. Erről van szó?

(#10342) Z.m.Z válasza TazLeacher (#10341) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

:K ha jól emlékszem "Komoly tétek" a címe. Tétplafon nélküli Gwynt verseny.

(#10343) McTuja


McTuja
tag

Sziasztok nekem full eredeti a game a 2 kiegészítő is gog-os 12k volt kb szalitassal meg matricat meg terkepet meg posztert is kaptam de.
34-s lettem nagy nehezen és megvan csomó pancel cucc pl a macska en azt akarom nagymesteri szintre megvan minden hozzá máár a remekmű is de nem jelzi hogy nagymesteri szintre emelhetem
hollo szireten elvittem a törpének a cuccot a nagymesteri cuccost de ugy sem engedi mi kéne hozzá.
hatori is megvan szóval minden megvan ami nagymesterhez lenne de nem jó ötlet ?

https://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_call_of_pripyat/hsz_30126-30126.html

(#10344) Ðávid válasza McTuja (#10343) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Nagymester felszereléseket csak Beauclairben tudsz kovácsoltatni a nagymester kovácsnál.

(#10345) DrDobos válasza Z.m.Z (#10332) üzenetére


DrDobos
őstag

Van meg valami trofea a gwentes es a bunyozasoson kivul? :o

Samsung Galaxy A55 5G

(#10346) FireKeeper válasza DrDobos (#10345) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ha a kanalas szörnyet sikerül visszaváltoztatnod akivel a főküldiben találkozol, ad egy missziót amiben visszaküld a birtokára, ahol találhatsz egy trófeát.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10347) TazLeacher válasza Z.m.Z (#10342) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Hány kártyát lehet itt összekaparni? Hány játszma van?

(#10348) DrDobos válasza FireKeeper (#10346) üzenetére


DrDobos
őstag

Nem sikerült visszaváltoztatni, szal mindegy...:DDD

Samsung Galaxy A55 5G

(#10349) k-adi válasza DrDobos (#10348) üzenetére


k-adi
nagyúr

kanál nélkül kell vele enni az a titok

(#10350) DrDobos válasza k-adi (#10349) üzenetére


DrDobos
őstag

már mindegy..:D

Samsung Galaxy A55 5G

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.