Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) pomk válasza forras2 (#19000) üzenetére


pomk
őstag

Mivel több, mint fél éve nem játszottam vele, nem nagyon emlékszem. De ha jól rémlik 2-3 órám volt már a kiegészítőben. De mellette azért el-elkalandoztam ide-oda, uh pontosan már nem emlékszem.

(#19002) VTom válasza pomk (#18999) üzenetére


VTom
veterán

Szerintem azt a küldetést csináld, amelyik leköt. Elrontani úgysem tudod :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#19003) pokers válasza TheNewDawn (#18980) üzenetére


pokers
senior tag

ÚÚÚbazz :Y :Y
Egyébként is Triss volt a kedvencem, de őt akár örökbe is (csak az asszony meg ne tudja :DDD )

(#19004) Mans20


Mans20
addikt

A nyílpuskát még mindig nem tudom elővenni, mit tegyek? a görgőt hiába nyomom.

(#19005) VTom válasza Mans20 (#19004) üzenetére


VTom
veterán

Ha jól emlékszem a TAB-bal jön elő a menü, amiből ki tudod álasztani a jelet amit használsz és a zsebeket, hogy melyik bombát dobja el, vagy épp a fáklyát vegye-e elő. Itt válaszd ki a nyílpuskát. Utána már elő fogja venni a görgő lemonyására.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#19006) Jorus válasza Mans20 (#19004) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem feltétlen a görgőre van állítva. Billentyűzetkiosztásnál nézd meg, hogy mi van beállítva a "Parancsikonhoz kötött tárgy használata" mellett, az lesz az. Utána TAB-ot nyomva kiválasztod a kívánt tárgyat/jelet - ez esetben a nyílpuskát - és kijelölöd, ahogy VTom mutatja. Ezt követően a beállított billentyű/egérgomb lenyomására lehet használni a nyílpuskát.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#19007) core i7


core i7
addikt

Sziasztok Steamen az Witcher 3: Wild Hunt - Expansion Pass tartlamazza a Blood and Wine és Hearts of Stone DLC-ket is?

[ Szerkesztve ]

(#19008) dannyl válasza core i7 (#19007) üzenetére


dannyl
addikt

Seamből másolva a Witcher 3 expansion-nél picit legörgetve:

"A TARTALOMRÓL
Az Expansion Pass két legendás kalandhoz segít hozzá Ríviai Geralt szörnyvadász színes világában.

A Hearts of Stone vadonatúj, 10 órás kalandra szólítja Geraltot a Senkiföldje vadonjaiban és Oxenfurt sikátoraiban, ahol a rejtélyes Tükör úr megbízását igyekszik végrehajtani. Az ármánykodás sűrű hálójába tévedő Geraltnak minden ravaszságára és erejére szüksége lesz, hogy megoldhassa ezt a rejtélyt, és sértetlenül kerüljön ki a csávából.

A 20 órányi Blood and Wine történetben megismerjük Toussaint vadonatúj vidékét, amelyet nem szennyezett be háború, és ahol a gondtalan dőzsölés és lovagi rituálék mögött ősi és véres titkok rejlenek.

A két kiegészítő új tartalmakat, felszerelést és ellenfeleket kínál, illetve új és régóta hiányolt ismerősöket egyaránt – mindezt nagy műgonddal és pompás minőségben elkészítve.

(#19009) core i7 válasza dannyl (#19008) üzenetére


core i7
addikt

Akkor ez maga a 2 kiegészítő nem hozzájuk valami féle cucc köszönöm :R

(#19010) Anubris


Anubris
őstag

HOS vége spoiler véleményeteket kérdezném.
Ha nem nézzük a jutalmakat, szerintetek melyik a jobb befejezés?
Sztem Olgierd megérdemelné a sorsát Ha Ciri megtalálása előtt végzünk ezzel a kieggel akkor ráadásul Gaunter elmondja, hogyan tudjuk elérni a legjobb befejezést, hogy Ciri túlélje a fehér fagyot.

(#19011) Kiss_R válasza Anubris (#19010) üzenetére


Kiss_R
tag

Szerintem:
Itt két rossz közül kell választani, de Gaunter nagyobb rohadék, mégiscsak az emberekkel játszadozik. Persze Olgierd is távol áll minden jótól, de ha úgy nézzük, Gaunternek nagyobb az impact faktora az emberek világára nézve, sokkal veszélyesebb, mint Olgierd. Az lehet, hogy a játék során azt magyarázza, ő csak a rossz embereket szivatja, de egy olyan lénynél sosem lehet tudni, mikor gondol egyet, és pusztán heccből száll rá azokra, akik nem érdemlik meg a "törődését".

(#19012) Zolás


Zolás
addikt


Most találtam. Kíváncsi lennék, hogy győzte le :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19013) VikMorroHun válasza Kiss_R (#19011) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Ha jól sejtem, ez az az a figura, aki az egyik kocsmai jelenetben pusztán azért végez egy falusival, mert az épp az útjában áll... Nálam ez kimeríti a gonosz fogalmát.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#19014) darkrock


darkrock
aktív tag

Április óta játszom ezzel a mesterművel, tegnap végeztem a Hearts of Stone-nal de már hiányzik a játék.
Szerencsére még van egy kiegészítő, lehet mindjárt neki is kezdek :D

(#19015) Lenry válasza Anubris (#19010) üzenetére


Lenry
Topikgazda

az első végigjátszás alatt én is a Tükörmestert segítettem, mert az volt egyszerűbb és meg Olgierd nem lopta be magát a szívembe. a többi esetben viszont mindig neki segítettem, mert már inkább a tragikus antihőst láttam benne mint a seggfejet.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19016) forras2


forras2
őstag

Srácok, 1 küldihez kell nekem bűzdémon vér.
Hol találok legkönnyebben szerintetek bűzdémont? :D

(#19017) Lenry válasza forras2 (#19016) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Toderasban.
Velen keleti részén, a Görbeláptól északra egy hullazabálóktól hemzsegő, egyébként kihalt falu. ott mindig van bűzdémon

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19018) forras2 válasza Lenry (#19017) üzenetére


forras2
őstag

Toderasban? :Y
Ott egyszer találkoztam 5 banditával, azóta se senkivel. Most sincs ott semmi és senki... A környéken van 1 pár köd árny, de semmi más :N

(#19019) forras2 válasza forras2 (#19018) üzenetére


forras2
őstag

Megtaláltam őket :D Újra kellett logolni, és már ott is voltak :))
Viszont...
A küldetésemhez bűzdémon vér kell... Itt meg Ivirek vannak, vagy mik azok, az meg rettentő bűzdémon vért ad, ami nem jó hozzá...
Mi erre a megoldás?
[kép]
[kép]
[kép]

(#19020) genndy válasza forras2 (#19019) üzenetére


genndy
addikt

Bontsd szét.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#19021) pomk


pomk
őstag

37. szinten vagyok jelenleg, a harc közbeni újratöltésre mit ajánlotok? Superior Swallow-nál van valami jobb?

(#19022) Jorus válasza pomk (#19021) üzenetére


Jorus
nagyúr

Amennyiben HP újratöltésre gondolsz, akkor Fehér Raffard párlatát.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#19023) pomk válasza Jorus (#19022) üzenetére


pomk
őstag

Igen, arra. Bocs, kimaradt a lényeg. :)
De ez ha jól látom, azonnal visszatölt 35% HP-t és 2 lehet nálad belőle?

(#19024) Jorus válasza pomk (#19023) üzenetére


Jorus
nagyúr

A párlat szintjétől függ. A superior a teljes életerőt visszaállítja, illetve egy rövid időre sebezhetetlenséget is biztosít, és 3 db lehet belőle nálad.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#19025) pomk válasza Jorus (#19024) üzenetére


pomk
őstag

Köszi a tippet! Du elmegyek a receptért. :)

(#19026) RazoR


RazoR
veterán

Nyilván full noob a kérdés, de hogy tudok méhkasbombát csinálni? Egyszerűen nem találom a tervet pedig korábban megvolt és tudtam is csinálni....

(#19027) Anubris válasza RazoR (#19026) üzenetére


Anubris
őstag

Ha egyszer elkészítetted akkor többet már nem kell. Csak fészek pusztításra van ha jól emlékszem, nem lehet kirakni a bombák panelre.

[ Szerkesztve ]

(#19028) RazoR válasza Anubris (#19027) üzenetére


RazoR
veterán

Arra kellene de 0 darab van.

(#19029) genndy válasza RazoR (#19028) üzenetére


genndy
addikt

Meditálj, újratöltődik.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#19030) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Dec 17.én lesz a witcher sorozat egy netflixes szivárgás alapján.

(#19031) penge111


penge111
addikt

Abban tudnátok segíteni, hogy a könyvsorozat első, és harmadik részét honnan lehet beszerezni? Sehol sem kapni már, antikváriumokban sincs :U

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#19032) Jorus válasza penge111 (#19031) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ilyen esetben az antikvarium.hu oldalon szoktam leadni az előjegyzést, és ha valahol felbukkan, értesítenek, hogy hol, mennyiért lehet megvenni. Több régebbi, boltokban már nem elérhető könyvet sikerült így megszereznem.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#19033) Anubris válasza penge111 (#19031) üzenetére


Anubris
őstag

Nekem az első megvan eladom ha érdekel.

(#19034) tomazin válasza penge111 (#19031) üzenetére


tomazin
veterán

En nem adom el, de kolcson szivesen odaadom.(bp)

(#19035) penge111


penge111
addikt

Köszönöm mindenki segítségét, úgy néz ki meglesz mindkét kötet! :R :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#19036) pomk


pomk
őstag

A hétvégén a Heart of Stone végére értem.
A sztori elég klisés szerintem, mégis megrázó. Egy nagyon szomorú szerelmi történet ami akár egy filmet is megérne. :) Nagyon élveztem minden percét és ahogy bontakozott ki a sztori egyre jobban beleéltem magam és éreztem a nyomasztó hatását. Nem tudom, ki mit választott a végén (gondolom sokan a Master Mirror-tól kapható jutalomi miatt Őt választották), de én megmentettem Olgierd-et. 100%-ban együttéreztem vele és azt gondolom hasonló szituációban én is hasonlóképpen döntöttem volna. Egyúttal sajnálatot is éreztem vele szemben amiért "rossz" lányba szeretett bele és a szegénysége és családi háttere miatt nem kapta meg a Bilewitz család elismerését.
Most pedig jöhet a Blood & Wine :)

(#19037) Gery9112 válasza pomk (#19036) üzenetére


Gery9112
őstag

Ha figyelmesen játszod végig a történetet akkor bármi jobb a Tükörmester ajánlatánál. :D
A történet szempontjából szerintem mindig is fontos aspektus a tálalás. Ha jól megírod a történetet lehet az akármennyire is klisés, le fogja kötni a játékost.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#19038) Anubris válasza pomk (#19036) üzenetére


Anubris
őstag

A tükör mester jutalmai elég gagyik, viszont ha a másik oldalt választod akkor 2 jó kardot is szerezhetsz. Bár B&W-nél úgyis kuka lesz mindkettő.

Én úgy emlékszem az ő dinasztiája mindig is egy fosztogató, erőszaktevő népség volt. Azok után amiket tett, véleményem szerint nem kár érte. Kár, hogy nincs olyan opció, hogy mindkettővel végezhetsz.

(#19039) VTom válasza Anubris (#19038) üzenetére


VTom
veterán

Azért a TG nyomhatna egy spoilert erre a két hsz-re :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#19040) Anubris válasza VTom (#19039) üzenetére


Anubris
őstag

Igaz, bocsánat, bár lassan már 4 éve jött ki ez a kieg.

(#19041) Lenry válasza VTom (#19039) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a TG-nek nincs moderációs joga ebben topikban sem

szvsz egyébként tényleg elég rég kijött már a játék

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19042) pomk válasza Anubris (#19038) üzenetére


pomk
őstag

Iris meglett, de melyik a másik? A HoS végére kettőnek kéne lenni vagy az még csak később lesz? Vagy esetleg az ásóra gondolsz amit a gondnok dob?

(#19043) Anubris válasza pomk (#19042) üzenetére


Anubris
őstag

Mikor a tükörmestert próbálod legyőzni az álomban? akkor tudsz megszerezni egy witcher vipera ezüstkardot.

(#19044) pomk válasza Anubris (#19043) üzenetére


pomk
őstag

:F az nekem kimaradt... pedig szaladgáltam össze-vissza tükröt törni...
Ott kellett volna találnom valamit?

(#19045) Jorus válasza pomk (#19044) üzenetére


Jorus
nagyúr

Igen, még kint, a "kertben".

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#19046) nincsnév007 válasza pomk (#19036) üzenetére


nincsnév007
őstag

én most lengyel szinkronnal játszom, teljesen más a hangulata :D

(#19047) GypsFulvus2 válasza pomk (#19044) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Pedig az egy nagyon jó kard, a B&W-ban is sokáig használtam.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#19048) pomk válasza GypsFulvus2 (#19047) üzenetére


pomk
őstag

Du meglesem. Lehet visszatöltöm a mentést, bár már haladtam azóta...

(#19049) forras2 válasza pomk (#19036) üzenetére


forras2
őstag

Én is az Olgried megmentése mellett döntöttem, bár engem nem fűzött ilyen szál hozzá, csak úgy gondoltam, hogy ez akciódúsabb. És jól is döntöttem :))

pomk
Megéri az a kard. Ehhez nem találsz tervrajzot, viszont az összes többi vipera cucchoz igen, és így teljes lehet a szett.
Nekem meg van az acél és az ezüst kard is a viperából, meg a mellény, csizma, kesztyű, nadrág, és így elég baszó ez a szett még a Blood&Wine-ban is :K

(#19050) VTom válasza Lenry (#19041) üzenetére


VTom
veterán

Persze, nem mai gyerek, de sokan csak most fedezik fel.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.