Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) foxboro


foxboro
tag

Sziasztok.

Van egy melléküldi a B&W -ban, ahol a sorrendben meggyújtott gyertyák után azt írja a játék, hogy fejezd be a jelenetet, azzal, hogy igyál bort. Van is nálam több jóféle palack bor, meg is iszom, de nem történik semmi.... Tudnátok segíteni mit is kellene tennem?

Köszi.

(#10652) S1M0N válasza foxboro (#10651) üzenetére


S1M0N
senior tag

Igen, ebbe a "hibába" én is belefutottam, a bort, amit meg kell innod, azt a küldetéstárgyaknál találod.

(#10653) k-adi válasza S1M0N (#10652) üzenetére


k-adi
nagyúr

nekem komolyan rá kellett gugliznom hogy mi a picsa van mert már félholt részegre itattam geraltot de még mindig nem lett kész a quest :D angolul jól van leírva a quest szövege? ott egyértelműbb?

[ Szerkesztve ]

(#10654) S1M0N válasza k-adi (#10653) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nem tudom, magyar felirattal játszottam végig.
Én megnéztem a küldetéstárgyakat, de előtt én is megitattam Geralttal egy üveg jóféle bort, de csak szédült tőle...

(#10655) Dark Archon válasza k-adi (#10653) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ezt én is beszívtam, s a VIDEÓ szerint nem egyértelműbb angolul sem: "finish the scene by drinking wine". Lehet, figyelni kellett volna, mit vesz fel az ember, de már én is csak úgy csinálom, hogy E, space, V (olvasás, ha van mit).

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#10656) foxboro válasza Dark Archon (#10655) üzenetére


foxboro
tag

Sziasztok.

Igen, Geralt -nál lennie kell egy palack különleges bornak, ami a küldetéshez szükséges....Csak azt nem tudom, hogy hol kell felvenni azt.....
Ha a "sima" invertory -s bort iszik Geralt, akkor kezd szédelegni....

Üdv. Tamban

(#10657) perge666 válasza Dark Archon (#10655) üzenetére


perge666
veterán

Nem beszívtál inkább berúgtál. :DDD

(#10658) Lui04


Lui04
aktív tag

(#10659) foxboro válasza Dark Archon (#10655) üzenetére


foxboro
tag

Hello,

Köszi, jó volt a videó. Éppen nálam volt az a fajta bor, ami kellett a küldetéshez.... :)

Üdv.

(#10660) Brett001


Brett001
aktív tag

Nekem is lenne egy-két kérdésem. :)

1.Mint fentebb említve lett,a fözetekhez már nem kell ismét összeszedni az alapanyagokat elég alkohol+meditáció. Az olajokra is igaz, hogy csak egyszer kell elkészíteni őket és csak a csapások száma a korlátozás? Nem fogy el az olaj sem?
2. Keszeg a ló el tud pusztulni? Arra gondolok, hogy ha megtámad egy csapat szörny, szegény ágaskodik, rúg, de ez elég vagy nekem kell figyelnem arra is, hogy Keszegre támadó ellent is üssem nehogy megöljék?

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#10661) Ðávid válasza Brett001 (#10660) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Az olajokat is elég egyszer kikeverned. Utána már meditálnod kell (meg legyen alkoholod).
Roach nem pusztul el.

(#10662) foxboro


foxboro
tag

Sziasztok,

Segítséget kérnék a páncélok kimaxolását illetően.
A meglevő Witcher páncélokat megéri Grandmaster -ré kimaxolni?
Mi a menete? Milyen equipment -ket kell még megszerezni hozzá?

Köszi,
Tamban

(#10663) k-adi válasza Lui04 (#10658) üzenetére


k-adi
nagyúr

ez mekkora :DDD :DDD

(#10664) k-adi válasza foxboro (#10662) üzenetére


k-adi
nagyúr

Megéri mert menőn néznek ki, de sok pénzbe kerül. Ajánlatos először azt amit amugyis használsz vagy használnál. A menete ugyanaz mint a sima páncél fejlesztések... + találnod kell grandmaster kovácsot is. Ami kell azok az "alapanyagok"

(#10665) foxboro válasza k-adi (#10664) üzenetére


foxboro
tag

Szia,

Köszi. És melyik a legerősebb? Illetve erősebbek -e a megvehető páncéloknál?

(#10666) k-adi válasza foxboro (#10665) üzenetére


k-adi
nagyúr

A legtöbb védelmet szerintem a medve páncél adja de a többi se rossz csak mást erősít (pl. jeleket) stb... A farkas és a medve néz ki a legvagányabbul szerintem én azokat csináltam meg.... de persze ez attól függ milyen a Geraltod (kardozós, jelező, főzetes, stb)

(#10667) Šolaire


Šolaire
veterán

Blood and Wine kiegbe minden mellékküldi megvan :) jó hogy van acsi is érte most jön a fő szál meglesz így a 200 órám.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10668) foxboro válasza k-adi (#10666) üzenetére


foxboro
tag

Köszi. Inkább kardozós... A kereskedelemben megvehető páncélok nem jobbak ezeknél?
Mondjuk a Witcher páncélok meg elég jól néznek ki... :)

(#10669) micafighter válasza foxboro (#10668) üzenetére


micafighter
nagyúr

A kifejlesztett witcher páncélok a legjobbak. Szörnyek ellen a legjobb védelmet a medve witcher iskola felszerelése nyujtja, az emberek és más nem szörny lények ellen meg a 41-es Undvik volt a legjobb, az új kieggel nem tudom érkezett-e jobb péncél. Angol nyelvü videó a páncélokról számolással: [link]

Ha jeleket is használsz akkor amugy lehet jobban jársz a farkas páncéllal, ha meg leginkább jeleket használsz akkor a griff iskola felszerelésével, illetve érkezett kieggel is páncél ami szintén jó jelekhez.

[ Szerkesztve ]

(#10670) melega


melega
őstag

Túl vagyok terhelve a játékba, és nem tudok futni, nem tudom mit kéne leadni.
Egyébként 11-es szinten vagyok az összes plakátot letéptem Novigrádban, és Velenben 14-es szintű Witcher megbízást is teljesítettem, a 13-as szintűhöz kéne leadnom valamit hogy utolérjem a tolvajt.

A sztoriban is 11-es szintűnek kell lennem, 16-osig eljutni hogy elmehessek Szkeligébe.

[ Szerkesztve ]

(#10671) jamez válasza melega (#10670) üzenetére


jamez
senior tag

Add el a cuccokat kereskedőnek, kovácsnak. Még pénzt is kapsz érte.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#10672) Ðávid válasza melega (#10670) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Add el a holmijaidat kereskedőknek, használd a Stash-t, hogy belepakold ami felesleges. Ezt Velenben a Bloody Baron erődjében, Novigradban meg a Rosemary and Thyme-ban találod. Ezen kívül szerezz minél jobb nyeregtáskát Roach-ra és fejleszd ki a Strong Back képességet (és persze tedd is aktívvá). Ez is növeli a cipelhető teher mennyiségét. Illetve van még a Fiend Decoction, ami 30 perci tart és lehetővé teszi, hogy több terhet vigyél magaddal.

[ Szerkesztve ]

(#10673) micafighter válasza melega (#10670) üzenetére


micafighter
nagyúr

Érdemes a ládába bepakolni amit nem kell mindig magaddal hordanod :) Boltosoknak én csak a nem használt fegyvert és páncélt adtam el, vége fele mikor már a legutolsó fejlesztéseket csináltam a felszerelésemre láttam hogy mire nem lesz szükségem, és akkor már azokat is el lehet adni, gyémántpor, stb, felesleges rúnák.

(#10674) melega


melega
őstag

Köszi, nem vagyok már túlterhelve, de hogyan lesz a halálfejes jelem nem feketén, hanem teljesen feltöltve? Nem tudom hogyan kell

(#10675) Wlac válasza melega (#10674) üzenetére


Wlac
Ármester

Az életcsík alatt lévőre gondolsz? Az a mérgezést jelöli, a cél az, hogy ne legyen magas.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#10676) Pipó


Pipó
őstag

Pár hete valaki írt itt egy kardról, amit egy küldetéssel lehet megszerezni a B&W-ben és jobbak az adottságai, mint a nagymesteri kardoknak. Melyik ez a kard és hogy adja a küldit? Amit a tótündér adott szerintem nem az. THX

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#10677) Šolaire válasza Pipó (#10676) üzenetére


Šolaire
veterán

Erre gondolsz?
[link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#10678) Pipó válasza Šolaire (#10470) üzenetére


Pipó
őstag

Az a baj, hogy nem emlékszem a nevére, de mivel ez igen "ütős", könnyen lehet, hogy ezt írták. Hogy lehet megszerezni? THX

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#10679) perge666


perge666
veterán

Ma majdcsak 8 órát játszottam, és csak 9-es szintig fejlődtem, de nem bánom.

Kicsit kezd bosszantani hogy megvettem ezt a játékot, mert egyre többet ülök előtte...... :DDD

Pedig volna itthol mit csinálni!

(#10680) micafighter válasza Pipó (#10678) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem arra gondolsz ami veled együtt fejlődik?

(#10681) Pipó válasza micafighter (#10680) üzenetére


Pipó
őstag

Azt most szereztem meg a remete-tündértől a tóból. De annak csak egy tulajdonsága van, a fejlődés, míg az előbb linkelt és witcher kardok adnak egy csomó pluszt, ami simán kompenzál.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#10682) Šolaire válasza Pipó (#10678) üzenetére


Šolaire
veterán

Az Aerondight veled együtt fejlődik. Amit én linkeltem azt egy küldi során lehet megszerezni pontosan nem emlékszem a küldi nevére de egy borászatban kell rendet tenni ahol különös rengések vannak, a föld alatt öltem meg a szörnyet az dobta a kardot.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10683) Pipó válasza Šolaire (#10682) üzenetére


Pipó
őstag

Úgy emlékszem már jártam ott, de ez nem került elő.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#10684) Šolaire válasza Pipó (#10683) üzenetére


Šolaire
veterán

Föld alatt volt aminek a guruló támadása van az dobta lehet nem vetted fel.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10685) Lui04 válasza Pipó (#10683) üzenetére


Lui04
aktív tag

Nagymester páncél miatt jártál ott, akkor nem jön elő még csak a tufói szörnyeteg küldetésnél.

(#10686) Šolaire válasza Lui04 (#10685) üzenetére


Šolaire
veterán

Az volt az amit irtál😃 én ott vettem fel azt a kardot.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10687) Lui04 válasza Šolaire (#10686) üzenetére


Lui04
aktív tag

Ma csináltam meg szóval friss az élmény :D

(#10688) Šolaire válasza Lui04 (#10687) üzenetére


Šolaire
veterán

Én valamelyik nap :) mondjuk én nem cserélem le az Aerondightot.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10689) Pipó válasza Lui04 (#10685) üzenetére


Pipó
őstag

Köszi, azt még nem csináltam meg, mert még szint alatt vagyok kicsivel.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#10690) FireKeeper válasza Pipó (#10681) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azért azt is érdemes észben tartani hogy a rúnás fickóval tudsz bele foglalatokat csinálni, szóval mehetnek bele rúnakövek (hogy a rúnaszavak is működnek-e, azt nem próbáltam még).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10691) Dark Archon válasza FireKeeper (#10690) üzenetére


Dark Archon
addikt

Az Aerondight-ba is lehet foglalatokat tetetni? Hmm... ;]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#10692) pigatt válasza Dark Archon (#10691) üzenetére


pigatt
őstag

Lehet, és a szavak is működnek vele!

i9 / 4080 / 32"

(#10693) Šolaire


Šolaire
veterán

Én tettem bele foglalatot megérte :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#10694) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Hali! A GOG-es DLC verziókban van magyar felirat? Az alap játék az 576ból való, és teljesen magyar.

(#10695) Šolaire válasza Lacee1986 (#10694) üzenetére


Šolaire
veterán

Persze ahogy a steamesbe is van :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#10696) Lenry válasza Lacee1986 (#10694) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a DVD-s verzió = GOG-os verzió, csak a Steames különbözik egy kicsit, de egyébként minden változatban van magyar felirat

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10697) Lacee1986 válasza Šolaire (#10695) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Köszi mindkettőtöknek! :R

(#10698) foxboro


foxboro
tag

Sziasztok,

A képen bekeretezett dolgokat hogy lehet elkészíteni a Witcher cuccokat illetően?

Köszi.

(#10699) Lenry válasza foxboro (#10698) üzenetére


Lenry
Topikgazda

azokat nem kell elkészíteni. ha legalább 3, ugyanabba a szettbe tartozó Witcher felszerelés van rajtad, akkor aktiválódik az első, ha 6, akkor meg a második is

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10700) Šolaire válasza foxboro (#10698) üzenetére


Šolaire
veterán

Megelőztek :)
Lacee 1986 : szivesen

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.