Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10401) jamez válasza S1M0N (#10400) üzenetére


jamez
senior tag

igen ezt teszem, most már 43.000 pénzem van. sokszor azért veszek valamit tőlük hogy szabaduljak a tehertől.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#10402) laceszgamer válasza jamez (#10396) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kaer Morhen meg majd csak a történet egy bizonyos pontja után lesz szabadon elérhető.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10403) jamez válasza laceszgamer (#10402) üzenetére


jamez
senior tag

köszi, mert csomó kincsvadászati küldetés ott van, de nem jöttem rá. :R

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#10404) genndy válasza Jim Tonic (#10397) üzenetére


genndy
addikt

Akkor meg be van kapcsolva valami szűrő ("legyártottak rejtése" mittomén), azért nem látod.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10405) Wlac válasza perge666 (#10399) üzenetére


Wlac
Ármester

A játék nagyon nagy terekkel operál, és nincs töltés a belső részek között sem. Magyarán leszállsz a lóról, kitakarítasz a barlangban, majd belovagolsz a városba, hogy eladd a lootot. Na, mindezt nulla töltéssel. A nagyobb területek között ugyan kell utazni, de ezek kvázi országok, szóval nem fogsz percenként határt lépni. Halál esetén azonban simán perceket kell várni, mire újra tudsz játszani, de alacsonyabb fokozaton nem fogsz sokszor kifeküdni (ha kellően kiismered a játék alapjait, akkor a legnehezebb fokozatot is meg lehet úszni ép bőrrel).

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#10406) genndy


genndy
addikt

Tegnap este én is befejeztem a B&W-t, 33 szép hosszú óra alatt (gwent kimaradt, ez olyan mentésem volt amiben nem gyűjtögettem a lapokat, azt majd a 2. körös végigjátszásban). Szokás szerint minőségi, elképesztően zseniális és színvonalas munka. A főszál csavarán azért annyira nem lepődtem meg, de a motivációk megint nagyszerűen ki voltak dolgozva, tök meg lehetett érteni mindkét oldalt. Örültem, hogy végre sok küldetésnek volt azért 'jó' kimenetele is (pláne hogy a főszálban is össze lehetett hozni ilyet). A táj gyönyörű, az élénk színek illenek a vidékhez, itt is simán el lehet csak nézelődni órákig. Meg a stáblista utáni rész is remek (direkt nem hagytam semmit a végére, amikor szólt a játék, hogy fontos pont jön, akkor mentettem és megcsináltam minden mellékest meg kérdőjelet), tényleg érdemes ezt a kieget utoljára játszani, és akkor egy szép, nyugodt lezárása lesz az egész játéksorozatnak (persze főszál-kimenettől függően, de itt törekedtem a legjobbra, úgyhogy olyat is kaptam). Köszönöm az élményt, CDP! :C :R

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10407) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Köszi ismét mindkettőtöknek. Akkor nem lényeges a szám a statisztika szempontjából. :)

(#10408) BlackPhantom


BlackPhantom
csendes tag

Sziasztok tud valaki segíteni ? pc verzióról van szó! Eredeti a játék legújabb update 3 dlc köztük a heart of stone kezdeném előröl a játékot a és gyümölcsöskertben mikor Vesemir el mennénk be a fogadóba ahogy a Geralt leszáll a lóról kidob a játék az asztalra! eleinte tettem fel modokat de azok nélkül is kidob! Valakinek történt még ilyen ? és mi a megoldás ?

(#10409) perge666 válasza Wlac (#10405) üzenetére


perge666
veterán

Értem.
Nehéz fokozaton biztos nem fogom játszani, elvégre kikapcsolódásképpen ülök le elé hogy szórakozzak, jól érezzem magam, nem pedig azért hogy az összes hajamat kicibáljam. :)

(#10410) FireKeeper válasza BlackPhantom (#10408) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

próbáld meg a kliensben (gog vagy steam) ellenőriztetni a telepítést, ha nem segít, megpróbálhatod újrarakni. esélyes hogy valamelyik mod rontott bele a dologba és nem javult meg attól hogy leszedted.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10411) Rony949 válasza perge666 (#10409) üzenetére


Rony949
őstag

Csak az elején tennéd, utána már kifejezetten élvezetes a Death March. (tapasztalat) :K

(#10412) Xeper válasza Z.m.Z (#10392) üzenetére


Xeper
csendes tag

Fel van telepítve az ingyenes DLC csomag? Nem a HoS, vagy a BaW, hanem amiben az alternatív kinézetek vannak Yennek, Trissnek és Cirinek pl... lekérhető a telepített DLC-k listája (szép hosszú, ha ezt feltetted), és valahol a közepén kell szerepelnie a New game+ -nak.

(#10413) Z.m.Z válasza Xeper (#10412) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Fent volt mind. De ma megszereztem az összeset és manuálisan bemásoltam újra mindet és láss csodát meg is jelent az Új játék+ lehetőség. Ám nem lettem felhőtlenül boldog. Ugyanis azokat a cuccokat amiket Corvo Binacoban kipakoltam a falra meg az állványokra nos azokat buktam, és a Gwent paklik is sutty elpárologtak és az első ellenfél rögtön 57-es szintű lett. Persze mondhatjuk, hogy erre lehetett számítani, de akkor is elkeserít kicsit. Tehát ha valaki hasonló újrajátszáson töri a fejét, az mielőtt belekezd, minden cuccot pakoljon le a tárolóládába a falakról, polcokról, stb. Ennyi. Ettől még mindig ez az évtized legjobb játéka!! :C

(#10414) Mate


Mate
nagyúr

Sziasztok!

Ma elkezdem elölről a játékot. Korábban elég sokáig eljutottam, de abbahagytam. A két fizetős DLC-t van értelme megvenni a játék végig vitele előtt vagy teljesen felesleges? Add bármi pluszt közben? Ruha, páncél, fegyver stb.

(#10415) FireKeeper válasza Mate (#10414) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

közben nem nagyon, max a vége felé (runewright-ot felhúzni). de nem látom mennyivel járnál jobban ha később vennéd meg a DLC-ket, max ha hónapokról van szó, addigra talán esik valamennyit az áruk. sajnos az akciókról pont lecsúsztál, a gog.com-on pár hete, a steam-en múlt héten volt leárazás.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10416) Mate válasza FireKeeper (#10415) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszi!

Olvastam hírt, miszerint a dlc telepítése után szebb lesz a játék. Ez csak a dlc területekre vonatkozik, vagy az egész játékra?

(#10417) FireKeeper válasza Mate (#10416) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

elvileg volt valami javítgatás a motorháztető alatt, de én nem vettem észre nagy változást. a B&W új területe (Toussaint) valóban más, mint az alapjáték vidéke, de az, hogy szebb, ízlés kérdése (van akinek a lepukkant darkos mocsaras vidék jobban bejött mint a csilli-villi borvidék). az mondjuk tagadhatatlan, hogy néhol már-már festői szépségű. de sztem az alapjáték olyan magasra tette a lécet ilyen téren, hogy nehéz észrevenni bármekkora változást.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10418) genndy válasza Mate (#10416) üzenetére


genndy
addikt

DLC (nevezzük nyugodtan kiegészítőknek, a maguk 20-25-30 órás hosszaival) biztosan nem szépítenek a játékon, ha van ilyen az a patchel jött. De emlékeim szerint a B&W színes, az alapjáték után vidám világa miatt volt mindenki elájulva, de az csak arra a területre vonatkozik.
Kiegeket nem muszáj rögtön megvenni, alaptól független történetek, B&W-ben vannak új páncélok, de olyan magas szintűek hogy úgyis csak ott használod majd őket (meg szerintem a kiegeket érdemes az alapjáték, főszál után tolni).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10419) Mate


Mate
nagyúr

Köszönöm! :)

(#10420) melega


melega
őstag

Most rendeltem meg a csomagot, szeretettel várom.

(#10421) Joker94Hun


Joker94Hun
tag

Elértem a játék végéhez most neki álltam a BaW-nek de szeretnék szert tenni a Master Wolf Gear-re. :))
Mennyi alap anyag szükséges ennek legyártásához? Illetve hol tudom ezt megcsináltatni ha a rajzokat megszerzem?. :)

(#10422) FireKeeper válasza Joker94Hun (#10421) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

annál a kovácsnál akitől a páncélos küldetést kapod. sok cucc kell, az alapanyagokat toussaint-ban tudod lootolni, vagy megvenni magától a kovácstól (számíts rá hogy drága lesz).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10423) Joker94Hun válasza FireKeeper (#10422) üzenetére


Joker94Hun
tag

Elváltam a küldetést még a fő sztori közben,de aztán kidobta hogy kicsi a szintem hozzá és hagytam a fenéba gondoltam késöbb vissza térek.De most sehol nem találom a küldetést és ha oda megyek a kovácshoz ő sehol sincs :(

(#10424) genndy válasza Joker94Hun (#10423) üzenetére


genndy
addikt

A kikötőben vár.
A B&W-s Nagymesteri Farkas páncélhoz egyébként nem kell a Remekmívű (érdekes módon; az összes többihez (kivéve Mantikór) kell a megfelelő remekmívű darab, azt fejleszti tovább).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10425) Joker94Hun válasza genndy (#10424) üzenetére


Joker94Hun
tag

Most nézem hogy megkell szereznem a kiváló cuccokat is,most kereshetem azokat is kraftoltathatom... :U
Remélem a kíválóhoz már nem fog kellene az az elöttieké. :)

(#10426) genndy válasza Joker94Hun (#10425) üzenetére


genndy
addikt

De, kell, remekmívűig egymásra épülnek.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10427) Joker94Hun válasza genndy (#10426) üzenetére


Joker94Hun
tag

Na,király.Akkor egy pár órát megint leköt a játék. :DD

(#10428) DrDobos


DrDobos
őstag

Ide írok srácok mert az első rész topicjában nem kapnék választ: Az első rész végén, aki rátámad Foltestre, és a végén megnézi Geralt, hogy ki az(leveszi róla az álarcot) valójában ki?:D

Samsung Galaxy A55 5G

(#10429) FireKeeper válasza DrDobos (#10428) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egy witcher bérgyilkos a vipera iskolájából. azt is el tudom mondani ki bérelte fel és miért, de gondoltam nem rontom el az élményt, ha még nem toltad le a második részt ;)

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10430) DrDobos válasza FireKeeper (#10429) üzenetére


DrDobos
őstag

Már mindent letoltam, csak kiváncsi lettem:D Csak nem Letho?:D

Samsung Galaxy A55 5G

(#10431) perge666


perge666
veterán

Ma megérkezett hozzám is a PS4-es változat, cirka 1 évvel megkésve, de jobb később mint soha. :)
Most a majdcsak 20GB-os javítócsomagot tölti lefelé, ma már nem hiszem hogy ki lesz próbálva.
Közben is tudnék játszani vele, de a lehető legjobb minőségben, legkevesebb hibával szeretném játszani ezért kivárom.

(#10432) genndy válasza DrDobos (#10430) üzenetére


genndy
addikt

Hogy lenne ő, csak a 2-ben bukkan fel. Meg a fickó meg is hal. Egyik társa egyébként.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10433) GypsFulvus2 válasza DrDobos (#10430) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Letho egyik haverja / csicskája a kígyó iskolából. A konkrét nevét nem tudjuk meg sem az első, sem a második részben. Letho maga már csak azért sem lehet, mert vele ugyebár többször is találkozunk a második részben.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#10434) DrDobos válasza GypsFulvus2 (#10433) üzenetére


DrDobos
őstag

Jajj tényleg, de hülye vagyok:D Nem is úgy néz ki:D

Samsung Galaxy A55 5G

(#10435) Rony949 válasza DrDobos (#10430) üzenetére


Rony949
őstag

Röviden: Nilfgaard Birodalom uralkodója, Emhyr császár megkéri (megparancsolja) Letho-t hogy menjen északra és okozzon egy kis káoszt ott, esetleg hébe-hóba fejezzen le egy-két királyocskát. Erre azért volt szükség, hogy Nilfgaard könnyedén lerohanhassa a meggyengült Északi Királyságot.

Na de a lényeg hogy Letho ehhez a munkához összeszedett pár havert a Vipera Iskolából és ebből az egyik volt a Witcher első részének a legvégén. Kész, ennyi.

#10431:
Egy jó, 150-200 órás kalandban lesz részed és már a tutorial fejezet végeztével rájössz hogy minden egyes forintot megért a játék. Jó szórakozást! :)

[ Szerkesztve ]

(#10436) FireKeeper válasza Rony949 (#10435) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hadd pontosítsak: valójában már a tutorial fejezet legelején rájössz hogy minden forintot megért a játék :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10437) micafighter válasza Rony949 (#10435) üzenetére


micafighter
nagyúr

Emlékeim szerint nem megkéri Emhyr Letho-t, nem is megparancsolja, hanem alkut kötnek. A Witcherek ugye kihaló félben vannak, a Witcher iskolák elhagyatottak, és Letho a Vipera iskola tagja ként szeretné a Vipera iskolát helyre állitani s vele együtt a Witchereket is visszahozni, ehhez alkut köt Emhyrrel: az északi királyok megöléséért cserébe Emhyr visszaépiti a Vipera Witcher iskolát. Könyv lore-t nem ismerem, ezt a Witcher 2 játék végén mondja el Letho emlékeim szerint, nyilván attól függöen hogy milyen párbeszédet választasz.

[ Szerkesztve ]

(#10438) FireKeeper válasza micafighter (#10437) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen ahogy mondod.

illetve a varázslónők bandája is belekeveredik ebbe az egészbe, megpróbálják rájuk kenni a gyilkosságokat (bár asszem ők is benne voltak? vagy csak tervezték?), hogy a vezetők a varázslók ellen forduljanak és így még inkább gyengüljenek. vesemir mondta is valahol a játékban (vagy az elején, vagy kaer morhen-ben valamikor), hogy mikor legutóbb visszaverték nilfgaardot, az azért sikerült, mert az összes királyság, és a mágusok is összefogtak.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10439) frem1790 válasza FireKeeper (#10438) üzenetére


frem1790
tag

A politika már csak ilyen mocskos dolog a való életben is. Ezért is szeretem ezt a játékot, nagyon jó sztorija van mind a háromnak. A kettest most játszom újra a második szálon és hiába tudom a végét mégis nagyon izgalmas. Annyira életszagú az egész, emlékszem az első részben a falusi pap nyomta az álszent dumáját, aztán kiderült, hogy a lánya a madam a vizimai kupiban. ;] És ilyen apró kis sztorikból utalásokból mennyi van...
Iszonyat jó játékok!!

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#10440) micafighter válasza FireKeeper (#10438) üzenetére


micafighter
nagyúr

Benne voltak a varázslok is, de nem nilfgaard miatt, illetve nem tudták, hogy Letho nilfgaarddal lepaktált már az összes északi király megölésére. Letho kihasználja a Scoiatelt meg a varázslókat is. A varázslok 1-2 északi királyt akartak csak megölni saját politikai helyzetük erősítésére, arra már nem emlékszem mi volt pontosan a víziójuk. Ők meg azt hitték Letho buta és csak kihasználják, felbérelték 1-2 király megölésére, ez épp kapóra jött ugye Lethonak az Emhyrrel kötött alkuja miatt, segítséget kapott a mágusoktól és rájuk kente a dolgot.

(#10441) Rony949 válasza micafighter (#10437) üzenetére


Rony949
őstag

Jajj, igen. Igazad van. Így pontosabb.

(#10438) FireKeeper:
Azt hiszem valami olyanról volt szó hogy a Tanács csak is Demavend-et akarta eltávolítani mert egy semmirekellő király volt, viszont Letho "bevadult" és megölte Foltest-et is, de őt már nem kellett volna (ez Letho-nak mindegy volt, mert ez volt az alku része).

(#10442) Dark Archon válasza Rony949 (#10411) üzenetére


Dark Archon
addikt

+1

Először könnyűn kezdtem én is, majd egy fél játékot toltam közepes körül, aztán már csak a death march NG+-on. A két kieget is így játszottam ill. a B&W-t még játszom, így használni kell minden képességet, jeleket, bombákat, nem lesz unalmas.

Bár azért a DLC-k már eléggé arra mentek rá új ellenség szempontjából, hogy idegesítsenek, túl gyorsak, nincs már meg az, hogy ha eltalálod a ritmust, akkor szinte el sem tudnak találni, Geralt táncol. Picikét a váraknál is túllőttek a célon, nem tudom hány embert gyakhattam le a Daru-hegynél, de az éjlidérc-párlat miatt vagy 15000 életerőm lett miatta :D

Ez a bónusz, ha egy adott szetted van, szintén pazar, de ki a fenének kell bármilyen witcher kard, ha meg van az Aerondight :) De persze nem vág a földhöz, ha eggyel kevesebb bombáim / főzeteim vannak.

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#10443) sexmonky


sexmonky
csendes tag

90es szint környékén még lehet New game+ -t kezdeni? Másodjára viszem végig a mentésekkel és kivancsi vagyok, hogy a szinteket, a skilleket, az összegyűjtött tárgyakat és az új mutációt is vihetem-e tovább az újrakezdéskor...
Van esetleg tapasztalat?

(#10444) FireKeeper válasza sexmonky (#10443) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

90-es szintet gondolom már egy NG+ újrajátszáson csináltad - ez esetben úgy tudom nem, nem tudod még egyszer újrakezdeni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10445) sheep válasza sexmonky (#10443) üzenetére


sheep
addikt

Úgy tudom 100 a max szint elérhetsz, szóval nem lenne értelme egy új ng+ -nak, mivel nem nőne a szinted.
Egyébként szerintem lehetne kezdeni...

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10446) TazLeacher válasza sheep (#10445) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én úgy tudom nincs max szint.

(#10447) Dogengar


Dogengar
aktív tag

NG+ mentést nem használhatsz fel NG+-nak, és lvl100 a max. :)

(#10448) sexmonky válasza Dogengar (#10447) üzenetére


sexmonky
csendes tag

Te próbáltad már?

(#10449) Lenry válasza sexmonky (#10448) üzenetére


Lenry
Topikgazda

mit?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10450) sexmonky


sexmonky
csendes tag

A nem game+ mentéssel a nem game+ -t

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.