Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) Rony949 válasza sheep (#9393) üzenetére


Rony949
őstag

Ha 970-él is ez van, akkor megnyugodtam. Köszi srácok. :)

(#9402) GazRic


GazRic
senior tag

PS4-en jön le a Blood and Wine. 14GB. Gondolom játszani nem lehet vele, de tölt.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#9403) Dendytv


Dendytv
senior tag

Mert csak azért kérdem hogy nem-e fog átlökni egy másik Városba !? mert még alig vagyok 4-szintű

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9404) k-adi válasza Dendytv (#9403) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ahelyett hogy ide kommentelsz, haladj a játékban és minden kérdésre választ kapsz!!!

(#9405) Hubba12 válasza k-adi (#9404) üzenetére


Hubba12
senior tag

Most miért baj hogy meg kérdezte?

[ Szerkesztve ]

Csak az ASUS!

(#9406) Dendytv válasza k-adi (#9404) üzenetére


Dendytv
senior tag

Gond ha megkérdem ezért van fórum !!

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9407) k-adi válasza Hubba12 (#9405) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem baj, de olyan kérdéseket felesleges feltenni amire rájött volna ő maga is ha még 20 percet tovább halad. A korábbi kérdéseire (én kettőre is) rendesen válaszoltunk, nem kell kiakadni. :R

(#9408) Dendytv válasza k-adi (#9407) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nem akadtam ki sőt köszönöm, hogy segítettetek :) de akkor csak azt kérdem ami tényleg lényeges...

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9409) 1m1s


1m1s
tag

Üdv!

GoG-ra lesz előtöltési lehetőség, vagy csak a játszható időpont kezdetétől lehet majd tölteni?

(#9410) Rony949 válasza 1m1s (#9409) üzenetére


Rony949
őstag

Nem tudni semmit. Talán majd holnap.

(#9411) Rick3D válasza Rony949 (#9382) üzenetére


Rick3D
senior tag

Baja "elvileg" nem lesz a kártyádnak de én semmiféleképpen nem járatnám 80 illetve fölötte. giga g1 gtx 970 66 fokig ment fel. Mára már SLI-ben 65-73 fok úgy hogy a szó szoros értelmében minden csont maxon van az összes beállítás + raktam fel pár látvány javító modot , lighting,lod increase és társai(jelenlegi nagy melegekben.) még a 65fokot súrolta 1 hónappal ezelőtt bah időjárás ...). Én azt javaslom első kőrben csinálj kézileg egy ventilátor profilt amit az MSI AFTERBURNER-ben tehetsz meg. Talán az egyik legkönnyebb lehetőség rá, illetve ha ASUS ROG alaplapod van akkor a driverén belül az egész gépházra tudsz könnyedén csinálni.
(Jelentős rész nyomja még a gépházadat illetve milyen ventik vannak benne , hol van elhelyezve , légkondis v. nem a szoba illetve takarítani szoktad -e ? :DDD stb.. szóval nem minden ami a kártyádon van hűtés de ezt talán most nem érné meg részletezni + az emberek többsége nem foglalkozik vele.)

1# Innen tudod letölteni.
2# Az én profilom így néz ki. Kissé erősre sikeredett ;] de legalább effektíven működik.
3# Ezt az oldalt mindenféleképpen ajánlom ha esetleg fhdban játszol és szeretnél úgy több fps-t hogy nem rontasz sokat a látványvilágon. Még anno mikor 1db 970-em volt , egyesével végignéztem mindegyik beállítást kiszűrtem melyik ami a legtöbb fpst zabálja és összehasonlítottam hogy mennyit ront a látványvilágon. Meglepődnél de szinte semmit nem vettem észre úgy tudtam megtoldani +30fpsel , összességében megéri az időt rászánni főleg egy ilyen remekmű játéknál ;] (GeforceExperience is hasonlóan jól állítja be de a manuális jobb.)
Remélem tudtam segíteni :))

[ Szerkesztve ]

(#9412) Rony949 válasza Rick3D (#9411) üzenetére


Rony949
őstag

És ha ezt beállítottam az Afterburner-ben akkor nyugodtan kiléphetek, vagy a programnak mennie kell közben hogy ez a fajta hűtés működésbe lépjen?

(#9413) Rick3D válasza Rony949 (#9412) üzenetére


Rick3D
senior tag

Van rá beállítás hogy az Afterburner a Windows indulásakor egyidejűleg induljon.
Itt egy kép róla. Ha ezt bepipálod akkor automatikusan indul a program de ! amit készítettél venti profil azt érdemes elmenteni az Afterburneren belül.

Szájbarágósan , így tuti működni fog :K

1. Katt a Profile sávban lévő 1 számra.A Profile bal oldalán lévő lakatot nyisd ki egy kattintással. FAN SPEED (%) fülnél a GEAR User Define opció legyen bekapcsolva. Zöld színű kontúr sáv fogja körbevenni ha bekapcsolódott. KÉP

2. Katt Settings - FAN - Enable user defined software automatic fan control. Elkészíted a saját ventilátor profilodat (használhatod az enyémet is , elég bitang :DDD ) Nyomsz egy okét ha végeztél . KÉP

3. Katt save , elkezdtek villogni a profilok számai tetszésedtől függően valamelyikre kattints rá. Ha jól csináltad jobb oldalt kiírja majd hogy profile saved. Ha bepipáltad amit föntebb írtam(Start with Windows opció) akkor most nyomj egy gépresit. KÉP

4. Automatikusan elindult az Afterburner. Mostantól minden újraindítás után annyi a dolgod hogy, jobb lent rámész az épp futó programokra , látni fogok az Afterburner ikonját katt rá , utána kiválasztod azt a számú profilt ahova az előbb elmentetted a fan profilt - Apply és kész is vagy mehet a háttérbe, de semmiképpen ne X nyomd meg mert akkor bezárja magát és leáll a program. KÉP

Remélem ez így elég lesz és sikerülni fog :))

[ Szerkesztve ]

(#9414) Rony949 válasza Rick3D (#9413) üzenetére


Rony949
őstag

Jól van. Túlságosan is sokat segítettél. Köszönöm szépen! :)

Eddig akár 85-ig is felcsúszott a hőmérséklet. Most egy kis belepiszkálással maximum a 80-at súrolja. Tudom, nem sok, de én már ennek is örülök.

Afterburner - [Kép]

Lehet venni kéne pluszba pár ezer forintért egy ventillátort, lehet sokban segítene.

[ Szerkesztve ]

(#9415) Bjørgersson válasza Rick3D (#9413) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem meg először inkább a videokártyát kellene szétszedni, kitakarítani, újrapasztázni, esetleg ugyanezt az egész géppel eljátszani, aztán megnézni a hőmérsékleteket.

Rony949 gyere át a GTX 770 topikba, segítünk neked, ne ezt offoljátok szét. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9416) #87082240


#87082240
törölt tag

Sziasztok! Most kezdtem el a játékot, az Ördög a Kútnál mellékküldtésnél járok. Megtalálom a karkötőt, elégetem a hullát, legyőzöm a déllidércet, felszedem a trófeát majd a játék kidobja hogy menjek a jutalomért vissza vagy győzzem le a lidércet. Ha visszamegyek a jutalomért a paraszthoz, ki írja hogy sikeres küldetés, de a küldetés logban ott a piros x hogy nem öltem meg a lidércet. Ötletek? Amúgy PS4, legújabb patch ha ez számít.

(#9417) genndy válasza #87082240 (#9416) üzenetére


genndy
addikt

Hát akkor győzd le a lidércet...

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9418) Tigris011


Tigris011
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy írtátok hogy a szigeteken van egy csajszi akit lekell győzni és el is lehet kapni :) megtudnátok mondani hogy melyik szigeten és hol lehet megtalálni?

(#9419) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Bárki innen találkozott már a Morvudd buggal? Nem találok rá megoldást.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#9420) #87082240 válasza genndy (#9417) üzenetére


#87082240
törölt tag

De hisz megvan, kilootoltam és megkaptam a trófeáját is.

(#9421) Dendytv válasza #87082240 (#9420) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ha lehet akkor szerintem tölcsed vissza a mentésből s próbáld meg mégegyszer :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9422) Rick3D válasza Rony949 (#9414) üzenetére


Rick3D
senior tag

Semmiség szívesen tettem ;] A fenéket nem sok egy ilyen beállítással már 5 fokot nyertél az szuper !
Ahogy kovy29 írta majd ők segítenek !

(#9415) kovy29 : Nyilván Rony nem keni vágja ezeket a dolgokat ezért is nem részleteztem neki sok mindent illetve nem ebben a topikban hanem a legegyszerűbb leggyorsabb megoldást írtam le neki , nem egészen értem ezzel mi a gondod.
Igen igazad van lehet azzal is kezdeni sőt ha már nincs garancia a vga-n akkor uccu neki viszont nekem egyáltalán nem úgy tűnt mintha ezeket elszeretné játszani ha így lett volna azonnal átirányítom a megfelelő helyre ahogy már máskor is tettem.Az off gombot pedig nem viccből találták ki. Megköszönöm hogy jöttél Rony megmentésére és nem kevésbé topikéra is. :R

(#9418) Tigris011 : Skellige - Harviken (jobb oldalt legalsó sziget, koordináták) egy domb tetőn találod meg a csajszit. Legyőződ kardpárbajban (elég könnyű ellenfél). Utána meghív egy nagyon forró kávéra magához sötétedés után.
Remélem erre gondoltál ;]

[ Szerkesztve ]

(#9423) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

1.21 peccs 5 giga, most rakták fel, jön már lefelé :Y

(#9424) laceszgamer válasza Fitzgerald (#9423) üzenetére


laceszgamer
addikt

Steamen nálam csak 2,5GB jön most.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9425) brumi1024 válasza laceszgamer (#9424) üzenetére


brumi1024
veterán

GoG-on nálam is ~2 gigát a letölthető patchek között.

(#9426) Tigris011 válasza Rick3D (#9422) üzenetére


Tigris011
tag

Szia!
Igen erre gondoltam Köszi szépen!

(#9427) Fitzgerald válasza brumi1024 (#9425) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem is azt írta ki, de 5 gigát szedett. Furcsa.
Nemtom nektek megvan-e már a B&W (nekem igen), de elképzelhető hogy nekem pl. azért szedett 5-öt, mert lehet hogy az 1.21-ben a kieget is érintő fileokat is leszedi előre. Ki tudja.

Egyébként jó lett az új UI, tényleg sokkal átláthatóbb az egész. A mapon végre ki lehet zoomolni teljesen, az upscaling dolog is jó ötlet volt, be is kapcsoltam azonnal.

@Televan

Itt nálam is 5-öt írt, de feljebb a DLC és az update listában csak 2 van szerintem neked is.

[ Szerkesztve ]

(#9428) Televan74


Televan74
nagyúr

Nálam 5GB ír a gog. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9429) Dogengar válasza Televan74 (#9428) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Nekem is 5.

(#9430) brumi1024 válasza Televan74 (#9428) üzenetére


brumi1024
veterán

Itt már valszeg nekem is 5 volt, de nem vettem észre, a háttérben túl hamar lejött. Csak utólag néztem meg, hogy a telepítők között 2 gigának írja.

(#9427) cr33p: A GoG-on minden patchnál ilyen furcsa számlálás volt, korábban is előjött ez a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#9431) 1m1s válasza Fitzgerald (#9427) üzenetére


1m1s
tag

Pontosan mit takar ez az upscaling dolog? :)

(#9432) Fitzgerald válasza 1m1s (#9431) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Magasabb szinten ugye nem nehéz egy sokkal alacsonyabb szintű ellenfelet leverni, sőt.
Ha bekapcsolod az upscaleinget a szintedhez igazítja az ellenfelek szintjét a játék, hogy legyen azért valami kihívás.

[ Szerkesztve ]

(#9433) 1m1s válasza Fitzgerald (#9432) üzenetére


1m1s
tag

Na ez tényleg jó cucc, be is kapcsolom. :)

(#9434) Dogengar


Dogengar
aktív tag

Ez az új HUD nagyon jó! :Y Meg végre van manual weapon drawing/sheeting, ideje volt már.

[ Szerkesztve ]

(#9435) marilllyo válasza Dogengar (#9434) üzenetére


marilllyo
veterán

Remélem kicsit optimalizáltak rajta mert a konzolos változat eléggé lassú volt...plusz üvöltött egy egérért.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#9436) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok,

NG+-os újrajátszásomnak a vége felé járok és van egy küldetés amit nem tudom, hol vettem fel a normál játékban. Ez pedig a "bad news", hol lehet ezt felvenni?

i9 / 4080 / 32"

(#9437) Dendytv


Dendytv
senior tag

Lassan nekem is jön lefelé :) de nézem képeken elég fúrcsak az új HUD :B

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9438) Sarkadi


Sarkadi
tag

Pont időben értem a HoS végére.

Olgierd mellé álltam, így megtört az átok és "veszett a játékban" a Tükör Mester. Szórakoztató és egész látványos kieg. volt, várom a holnapi napot, jöhet a Blood and Wine :K

(#9439) emperorka


emperorka
tag

Skacok egy kis segítség kéne. Megvettem a boltostól a gwent könyvet, amit el is olvastam, de nem mutatja a térképen hogy hol lennének a hiányzó lapok.

(#9440) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na felraktam én is az új peccset, hmm tetszik az új HUD, fancy, meg érthető is. várom már a holnapot, be lett tárazva a season pass :) az alapjáték grafikáján nem vettem észre nagyon változást, de nem is lassult be, remélem Toussaint se fog.
fura bug, nem tudom másnál korábban előjött-e már: mikor gyors utazok az útjelző póznákkal, Geralt "boxol" egyet mikor megérkezik, mintha a kattintást bevenné, mint utasítást a támadásra. nem zavaró amúgy, csak feltűnt.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9441) Rony949 válasza Fitzgerald (#9432) üzenetére


Rony949
őstag

És még konkrétabban hogy működik ez az upscaling? Csak is a tőled alacsonyabb szintűeket skálázza fel, vagy a tőled erősebbeket is lehúzza a te szintedre?

(#9440) FireKeeper: Nekem a kedvencem az, mikor hívom Roach-ot és van mersze megjelenni sörény nélkül. Nagyon ronda így, szerencsére nem sokszor csinálja ezt, de elégszer ahhoz, hogy felidegesítsen. Hülye Roach! :W

[ Szerkesztve ]

(#9442) Dendytv


Dendytv
senior tag

Nem tudom, hogy más tapasztalt-e ilyet de nálam mikor küzdök valamilyen ellenféllel nem mindig van hang ! tehát minden hang van kivéve a kard ütésének hangját 10-ből max egyszer előhozza a játék a kard ütés hangot :((( :((( Remélem az új Patch megoldja :F Ha valakinek volt-e már ilyen ő hogy oldottam meg ? Elmondaná nekem lenne olyan szíves :F

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9443) LLKobe válasza Rony949 (#9441) üzenetére


LLKobe
veterán

Próbáld meg lefordítani az "upscaling" szót, szerintem benne van a válasz :)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9444) Dendytv válasza Rony949 (#9441) üzenetére


Dendytv
senior tag

Hülye Roach! :D Ezen kiégtem :DD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9445) 1m1s válasza Dendytv (#9442) üzenetére


1m1s
tag

Nekem is csinálta ezt, de engem nemigazán zavart.Megoldás meg nem tudom van e erre, de kétlem.

(#9446) elektrotank


elektrotank
tag

Ez vicces volt. A Vadszívű küldetést csináltam, ahol Hanna-t kellett megtalálni. Odajött a nővére és mondta, hogy hagyjam, egyetértettem vele, aztán megkaptam a jutalmat meg a tp pontot. De mivel ng+-ban tolom, tudtam, hogy ott van a holtest nem messze tőlem, szal azért megvizsgáltam, végül úgy adta be az egészet, hogy nem hallgattam a nővérére és megkerestem a holtestet és ismét kaptam tapasztalati pontot. Na akkor most ez hogy is van? Kaptam egy 160-t meg aztán 60 tp-t... most akkor a 160 elveszett? :D

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#9447) Dendytv válasza 1m1s (#9445) üzenetére


Dendytv
senior tag

Már hála az égnek egy játék újraindítás megoldotta az egészet :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9448) GazRic


GazRic
senior tag

Hogy/hol lehet majd elkezdeni a kieget?
Illetve van szint megkötés?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#9449) laceszgamer válasza GazRic (#9448) üzenetére


laceszgamer
addikt

Veleni hírdetőtábla indítja elvileg, vagy a megszokott menüből is indítható, szintnek meg 35-öt ajánlanak hozzá.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9450) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

galaxyban látnom kéne amúgy a prepatch-ot? a letölthető vackok között csak az 1.21 szerepel, meg a HoS, free DLC-k.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.