Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) egykerdezo válasza MM01 (#13000) üzenetére


egykerdezo
csendes tag

A sámánnál nem találtam ezt a visszaállító főzetet.
Ez a rendes neve?

(#13002) MM01 válasza egykerdezo (#13001) üzenetére


MM01
tag

Tisztítófőzet
De akkor lehet nincs a samannal, en ugy emlekeztem hogy van

(#13003) Ferdzsoo válasza egykerdezo (#13001) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Skelige-n van a külön küldetéses alkímiás arcnál. De lvl15-ön ott még nemigen lehetsz...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#13004) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Hogy lehet nagymesteri szintre fejleszteni a witcher felszereléseket?

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13005) XharX válasza BüszkeeSAAAS (#13004) üzenetére


XharX
aktív tag

Ezt majd csak a Blood&Wine kiegben lehet.

mod: Vagy ha már ott vagy és úgy kérded, akkor ez itt elmagyarázza, hogy kit kell keresned: [link]

[ Szerkesztve ]

(#13006) atainprison válasza egykerdezo (#13001) üzenetére


atainprison
senior tag

Az alapjátékban három helyről tudok, ahol van tisztítófőzet: Keriánál, egy novigrádi árusnál és Skilligén az egyik druidánál.

(#13007) Jack Oneill válasza egykerdezo (#12988) üzenetére


Jack Oneill
veterán

20 aranyat? Mi vaaaan? Egy jatekkal jatszunk? Szorozd be tizzel baratom,annyit kapsz minimum.

[ Szerkesztve ]

(#13008) BüszkeeSAAAS válasza XharX (#13005) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Értem köszönöm, már az alapjátékot befejeztem és még csak most kezdtem az első kiegészítőt!

Valóban nagyon keveset adnak a kereskedők eleinte, nekem volt ,hogy csak 9-10 koronát adtak egy szimpla novigradi kardért... szóval, ment a hullafosztogatás és guberálás amikor csak lehetett... :U Azt nem tudom ,hogy a kapott pénz mennyisége függ-e a nehézségi szinttől nem próbáltam a játékot más fokozaton csak a legnehezebben ,de nem tartom kizártnak ezt sem.... egyébként az a tapasztalatom ,hogy a novigrad-i tündekovács adja a legjobb árakat.

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13009) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Ha valaki esetleg szeretne jönni Gwent Béta-ra:

Béta kulcsok

(#13010) FireKeeper válasza TazLeacher (#13009) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem már hónapok óta megküldték a béta meghívót, de valahogy sose vitt rá a lélek hogy kipróbáljam. a witcheres gwent nagyon tetszett, még ugye logout-ra is írtam róla, de ez már kicsit túl bonyolultnak tűnik. persze gondolom beletanulnék ha akarnék, de a kártyajátékokat jobb szeretem IRL :)

kockulásnak meg jó a Witcher meg a HotS :D

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13011) edari válasza FireKeeper (#13010) üzenetére


edari
őstag

Igen, sajnos én se így képzeltem egy különálló gwent játékot. Egy 1:1-be lemásoltam volna, aztán hajrá, játszatok vele. Itt meg sajnos lehet másik lapra támadni, nincs annyi kém lap stb stb.

(#13012) TazLeacher válasza edari (#13011) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A normál kèmlapok itt istant győzelmet eredményeznének. Ahogy a játékban lévő Gwent-ben is kb. ha több kémet húztál, tuti nyertél. Ennyi.

Az a játék kb. 1 hónapot se élt volna, max. mobilon el lehetett volna vele szórakozni. Az, hogy játékon belül 5-10 órát is el lehetett vele bohóckodni AI ellen, egy kicsit kevés egy teljes játékhoz.

Lassan 80 órám van benne, és azt kell mondjam, hogy amit ki lehetett belőle hozni, azt kihozták. Persze még béta, és nagyon sokat változik a játék folyamatosan. Nem gondoltam annó, hogy így meg lehet csinálni.

A nincs annyi kémlapra meg azt mondom, hogy van olyan deck, ami az egész koncepcióamt a kémekre építi, a fél deck kémekből áll.

[ Szerkesztve ]

(#13013) edari válasza TazLeacher (#13012) üzenetére


edari
őstag

Jó hát nekem még csak kb 8 órám van benne, szóval messzemenő következtetéseket nem tudok még levonni, csak jeleztem hogy én nem ilyennek képzeltem. :)

(#13014) TazLeacher válasza edari (#13013) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Meg nem tudom mikor játszottál, de 6-án jött ki az utolsó frakció (Nilfgaard) meg több tucat lap. A szabályokat megint csiszolták, illetve hamarosan megint jön egy módosítás alapvető szabályrendszerben.

(#13015) edari válasza TazLeacher (#13014) üzenetére


edari
őstag

Kb 1 hete nem tudtam vele játszani. Nem volt rá kapacitás/idő.

(#13016) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Nemrég elkezdtem a játékot.
Eddig nem nagyon érdekelt, de nagyon tetszik, viszont van egy gondom.
Lvl13 vagyok és nem tudom a felvett tárgyakat 1 coinnál többért eladni, még akkor sem, ha a legjobb áron vásároló kereskedőhöz megyek.
Mi lehet a gond, vagy mit csinálok rosszul?
Köszi a választ!

(#13017) dannyl válasza bombibmw (#13016) üzenetére


dannyl
addikt

Gondolom eredeti a játék :U

(#13018) Ðávid válasza bombibmw (#13016) üzenetére


Ðávid
aktív tag

(#13019) BüszkeeSAAAS válasza bombibmw (#13016) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Nem hinném ,hogy bármit is rosszul csinálsz a probléma a játékon belül van, 1-et csak a kisebb kacatokért adnak a kereskedők:üvegcse,hamu, gyakori gyógynövények stb..

Dávid a linked halott: 404 Not Found :DD

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13020) BüszkeeSAAAS


BüszkeeSAAAS
tag

Kieg.: ezen a fórumon a 12948-as hozzászólásra mutat a link.

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13021) bombibmw válasza dannyl (#13017) üzenetére


bombibmw
veterán

Nem.
Warezolni jöttem ide.

BüszkeeSAAAS:
A páncélokért, kardokért is ennyit akarnak adni.
A játék moddolva is van.
Lehet, hogy ez a gond?

[ Szerkesztve ]

(#13022) Ðávid válasza BüszkeeSAAAS (#13019) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Ó, a fene egye meg! :W Köszi a helyesbítést! :R
Telefonról írtam a hozzászólást, persze, hogy nem sikerült rendesen a link beillesztése.

#13016 bombibmw
Na, akkor még egyszer:
Ezt már próbáltad?

Én is használok modokat, de ilyen jellegű hibával még nem találkoztam.

(#13023) saen


saen
veterán

Egy kérdésem lenne, Gog-ban lehet upgrade-elni a játékot a witcher 3 game of the year editionre valahogy? Megvan nekem minden külön-külön, de anno kaptam egy levelet, hogy ingyen upgrade-eltek erre a változatra. Ez azonban külön játékként jelenik meg, de feleslegesen nem akarom felrakni. Van egyeltalán értelme?

(#13024) LLKobe válasza bombibmw (#13021) üzenetére


LLKobe
veterán

Az attól függ milyen modok vannak fent.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#13025) genndy válasza saen (#13023) üzenetére


genndy
addikt

Röviden: nem. A külön-külön egyébként tartalomban ugyanaz mint a GOTY, csak az kicsit jobban egybe van csomagolva. Ha a külön-különnel nincs bajod, akkor felesleges leváltani. A GOTY külön sorként jelenik meg, így tudták megoldani.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13026) saen válasza genndy (#13025) üzenetére


saen
veterán

Köszi, akkor nem szenvedek vele. Az alapjátékot amikor végigvittem akkor nem volt gond, akkor még nem volt GOTY. Most akarok nekiállni a kiegészítőknek, max ha nagyon bugos akkor rakom fel a másikat.

(#13027) ingalls


ingalls
senior tag

Mivel lehet sok penzt keresni? A fo szal az alapjatekban es mindket kiegben kesz van jo ideje. A mellekkukdetesek nagy resze is. Viszont fegyverjavitasokra sok love elment es meg a runamuvest meg kene tamogatnom, aki mar osszesen 15k-t elkert es ujabb 15 kellene neki. :R

(#13028) TazLeacher válasza ingalls (#13027) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Kérdőjeleket mind kipucoltad?

(#13029) Zolom89


Zolom89
senior tag

Hali 31. szinten elérkeztem oda hogy Ciri apjának azt mondtam hogy Ő meghalt stb, aztán most egy fogadóba találkoztam vele, egy Kardot is át adtam neki majd írta a játék hogy Gerált története itt véget ért. Majd hogy mentsek egyet és valami uj játék pluszba betölthetem a mostani karakterem. PS4 GOTY van meg.
most ha folytatni akarom akkor csak csináljam tovább, csináljam meg a mellékköldiket stb vagy kezdjem előről 31 szinten?

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#13030) ingalls válasza TazLeacher (#13028) üzenetére


ingalls
senior tag

Távolról sem, de valami passziv, de tekintelyes jovedelemforrasra gondoltam, mint anno a vice cityben volt😁 Borászkodás, mondjuk :)

(#13031) TazLeacher válasza Zolom89 (#13029) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tied a döntés...de még hátra van a 2 kiegészítő.

Hozzáteszem az ilyen dolgokat illik Spoiler-be rakni...

(#13032) leroyclub


leroyclub
senior tag

Farkas iskola cuccai melyik szinttol hordhatoak? Csinaltam egy kincsvadaszatot ahol azt hittem megkapom oket de nem egészen azok voltak pedig farkas iskola néven futott. A második küldetés pedig Kaer morhenbe vinne de oda meg nem tudok menni. Lv19 vagyok. Jelenleg Griffendél nyomom de nem tetszik a színe meg mar ki is nőttem. Nadragbol találtam is hatékonyabb griffet. Nem lehet valahogy átfesteni a zöldet? Írja tippkent mikor tolt a jatek de nem jott meg ra hol kell. Ja es PS4-en játszom nem tudok moddolni.

[ Szerkesztve ]

(#13033) Zolom89 válasza TazLeacher (#13031) üzenetére


Zolom89
senior tag

Köszi, huups a spoiler-re nem is gondoltam, sorry mindenkitől akit zavar!

[ Szerkesztve ]

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#13034) BüszkeeSAAAS válasza leroyclub (#13032) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

A farkas iskola felszerelései nem egészen azok voltak.....? :F miért is nem? MADE IN CHINA :DDD

A farkas iskola cuccai is akár csak a többi iskoláé fokozatosan fejleszthetőek így az alap cuccokat már tudod 14. szinten is hordani, de Kaer Mohren-be csak a fő szálon haladva juthatsz el először, szóval ha még nem tartasz ott a történetben, addig nincs rá mód (megjegyzem a farkas cuccok kinézetüket tekintve valóban vagányak,de inkább már "csak" a legfejlettebb és az alatt szinten Lvl. 29-34). Hatékonyságban szinte egyformák az iskolák tárgyai szó szerint inkább a stílusukat tekintve térnek el pl.aki a jelekre gyúr annak a griff szerkó ajánlott . Ha a kinézet számít érdemes a DLC páncélokat megtekinteni nekem nagyon bejött a Skellige és Temeria Armor set utóbbi már 4-es szinttől elérhető ,de az előbbi is 16. szinttől már hordható.

Szóval 1. körben el kell dönteni mi számít jobban, a megjelenés vagy a gyakorlati előnyök, nekem nem volt kérdés mindig azt választottam ami jobban tetszett még akkor is ha a tulajdonságai gyengébbek voltak. Színezni meg szerintem már csak a B&W kiegészítőben lehet,de előfordulhat,hogy tévedek. ...

[ Szerkesztve ]

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13035) leroyclub válasza BüszkeeSAAAS (#13034) üzenetére


leroyclub
senior tag

Nem CHINA de majdnem :)) Azt hittem hogy megkapom az alap Farkas Witcher felszereléseket (vagyis a rájuk át) mint a griffes questnél de ahova a térképek vezettek csak 2 vagy 3 helyen volt az, a többi nem Farkas cucc volt hanem más, de a küldetés teljesítve lett azert nem ertem. Ugyhogy az ezüst kardot találtam csak meg es a ruhák is csak magasabb szinten hordhatoak. Azt hiszem farkas iskola felszerelések 1 volt a küldetés neve.

[ Szerkesztve ]

(#13036) AleSsandro10


AleSsandro10
újonc

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Most játszom először a Witcher 3-al és már 34. szinten vagyok. Nekikezdtem a kincsvadászatnak és begyűjteni a Farkasiskola térképeit, de elakadtam mert a 2. térképet az Istennek nem találom hova rejtették. Már tűvé tettem mindent érte,de egyszerűen nem lelem...... :W

(#13037) TazLeacher válasza AleSsandro10 (#13036) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Youtube mindig segít. ;)

(#13038) BüszkeeSAAAS válasza AleSsandro10 (#13036) üzenetére


BüszkeeSAAAS
tag

Én is a Youtub-ról lestem mert én a nadrág és a csizma utolsó előtti és még 1-2 fejlesztést nem találtam meg. Egyébként az egyik térkép talán a tünde kovácsnál Novograd-ban a másik meg Skellige-n Kaer Muire-i kovácsánál van ,de valószínűleg a történetből fakadó események miatt azt már nem tudod megvenni, de nem gond mert így is megtalálhatod a cuccokat ,ha tudod hova kell menni értük.

Leroyclub: én egy cuccot sem találtam meg egészben csak a tervrajzokat kivéve a Farkas mellvértet (lehet nehézségi szint függő ez)....

-Megoldottam a problémátokat. -És...?Ennyi?Mesélj még!Tüzet köpött a sárkány vagy mérget? -Igen...és arany pikkelyei voltak és dőlt a seggéből a füst,mint egy kéményből. -Épp ahogy a skaldok éneklik...Kiérdemelted a jutalmad!

(#13039) FireKeeper válasza AleSsandro10 (#13036) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

elég lenne lenyitni az összefoglalót, találsz linket leíráshoz az összes witcher cucc lelőhelyét illetően :)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#13040) Szilárd 10


Szilárd 10
csendes tag

Sziasztok
Hogyan tudom nagymesteri szintre tanítani a kovácsot?

,,10-et 5 cent-ért, nagy koponya vagy"--> "Bud Spencer"

(#13041) k-adi válasza Szilárd 10 (#13040) üzenetére


k-adi
nagyúr

Az egy quest lesz és kell hozzá a dlc is

(#13042) bombibmw


bombibmw
veterán

Köszi a segítséget, megoldódott a probléma.
Ez a játék fantasztikus.
Megjelenésekor nem nagyon érdekelt, mert a második rész nem tetszett, de jobb később, mint soha.
Szerelmes vagyok Yenneferbe!
Főleg a laboratóriumos rész után lettem az bele, így Trisst dobtam is. :D

[ Szerkesztve ]

(#13043) hundai válasza bombibmw (#13042) üzenetére


hundai
aktív tag

Nagy hiba hogy Trisst dobod :D Olyan kis cuki , Yen meg mint valami feketeözvegy :D

-Wake up Neo!

(#13044) egykerdezo


egykerdezo
csendes tag

Mengét mindenképp haza kell vágni?Nekem nem sikerült vele úgy beszélnem hogy ne törjenek rám.Még csóró trisst is megkínozták,nincs kifejlesztve a kábulat kettes szintre nálam.Utána pedig a kémnek kitöröltük az emlékeit.Mi fog történni,lehet még gond ebből,inkább azt is meg kellett volna ölni?

(#13045) dannyl válasza hundai (#13043) üzenetére


dannyl
addikt

Szerintem épp fordítva. Yen cool, jó a dumája, vagány. Triss kicsit langyos víz nekem.

(#13046) MM01 válasza dannyl (#13045) üzenetére


MM01
tag

En is igy vagyok :)

(#13047) AleSsandro10


AleSsandro10
újonc

Valaki nem tudja esetleg hol tudok beszerezni még Witcher 3 Collector's editiont?

(#13048) genndy válasza AleSsandro10 (#13047) üzenetére


genndy
addikt

Maximum ebayről, vagyonokért.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#13049) Szilárd 10 válasza k-adi (#13041) üzenetére


Szilárd 10
csendes tag

Azt nem tudod hogy melyik?
Teljes játék megvan összes dlc és kiegészítővel.
Az alap játék és a hearts of stone már pipa,már csak a blood and wine van vissza

[ Szerkesztve ]

,,10-et 5 cent-ért, nagy koponya vagy"--> "Bud Spencer"

(#13050) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok. Nem tudja valaki van-e olyan beállítás , hogy a párbeszédeket az átvezető animációkban és a beszélgetéseknél gombbal lehessen léptetni? A fiam mondta, hogy játszana vele, de még csak 8 éves és nem tud olyan gyorsan olvasni! :(
köszi

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.