Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) edari válasza tomazin (#13998) üzenetére


edari
őstag

Igen be. Én is így csináltam.

(#14002) Ry0K3N válasza tomazin (#14000) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Akkor gond nélkül.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#14003) cyberkind


cyberkind
félisten

Szóval ha jól gondolom az alap, dobozos verziónál a kézikönyv hátulján található kód amit beírok a GOG-nál és megkapom a játékot, igaz?

Tudom, hülye kérdés csak mivel ott az áll, hogy írjam be ezt a kódot bizonyos extrákért így nem tudom. :D

Paranormal Cocktivity

(#14004) Lenry válasza cyberkind (#14003) üzenetére


Lenry
Topikgazda

yepp

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14005) cyberkind válasza Lenry (#14004) üzenetére


cyberkind
félisten

:R

Paranormal Cocktivity

(#14006) .LnB


.LnB
titán

Meglepődtem mennyire él ez a topik. Azt hittem én vagyok már az utolsó gamer aki végre megvette a játékot. :) Holnap írok majd róla egy kis véleményt. Jelenleg 10-es szinten vagyok (még csak).

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14007) cyberkind válasza .LnB (#14006) üzenetére


cyberkind
félisten

Elég ha azt írod, hogy csodálatos vagy tökéletes és hasonló jelzők. :D :))

Paranormal Cocktivity

(#14008) alcsa válasza .LnB (#14006) üzenetére


alcsa
senior tag

Én még nem mertem feltelepíteni sem, mert félek, hogy attól a perctől már a külvilág megszűnik létezni számomra :) .

(#14009) drachoHUN válasza .LnB (#14006) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Most vettem meg én is. Holnap talán bele is kezdek.
Jó régen az első részt végigvittem. Már nem is igazán emlékszem a sztorira. A másodikat akkor frissiben el is kezdtem, de aztán technikai okok miatt félbemaradt. Viszont nem igazán akaródzik a második részt kitolni. Valaki tud valami jó összefoglaló írást vagy videót az első két rész sztorijáról (angolul ha lehet, de ha magyar az se vészes)?

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#14010) J.Hetfield válasza drachoHUN (#14009) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

wikia esetleg?

(#14011) .LnB válasza cyberkind (#14007) üzenetére


.LnB
titán

A briliáns jelzőt használnám. :) De igazából felesleges bármit is írnom. Tudtam, hogy jó. Tudtam mekkora rajongó bázisa van. Csak eddig nem álltam neki. Alapból a fantasy rpg-k kicsit hátrébb sorolódnak nálam. Csak a WoW és a Dota 2 volt kivétel. Aztán most nemrég egyik cimbi is mondja, hogy Witcherezik. És nem is terveztem megvenni most sem. Valami hülye ötlet révén gondoltam ránézek a Steam Summer Sale-re. Én direkt kerülöm már ezeket a Sale-eket, annyi pénzem bánta eddig mindig. És rögtön a Witcher 3 akción akadt meg a szemem. Jól van gondoltam, akkor ne távozzak már üres kézzel. Megvettem az alap game-t. Nem a Goty-t mert az túl logikus lépés lett volna. :D 2-3 óra játék után léptem ki és vettem meg külön a dlc-ket. +5€-val jöttem ki többre elvileg, de kit érdekel egy ilyen játéknál?

Maga a játék az első órákban már letaglózott. Most van benne 22 órám. És elképesztő, hogy egyre jobb. Nehéz elszakadni tőle. De nekem egy nagyon hosszú "utazás" lesz ez, mert elég limitált időt tudok már játékra fordítani. És tudom milyen hosszú a játék, felkötöttem a gatyám. Szinte sose akarok belőle kilépni. Érdekes módon ha úgy érzem, hogy kicsit leül a játék a farmolós questektől, akkor csak elindítok egy mellékküldit és máris tetőfokára hág a hangulat. Egy mellékküldetésnek komolyabb sztorija van ebben a játékban mint a legtöbb mai AAA cím teljes története. Tőlem a legnagyobb dícséretet az írók kapják. Pedig minden más is hibátlan. Egyszerűen nem lehet belekötni. Az a furcsa, hogy meglepett a komplexitásával a játék. Nem voltam felkészülve arra, hogy olyan single player játékkal lesz dolgom ami annyira komplex mint a World of Warcraft. Pedig így van. Kicsit nehen rázódtam bele, első pár órába elvesztem. Főleg mikor megkapjuk a nagy területet. És csak csodálkozok, hogy Úr isten mennyi tennivaló van ebbe. Egyetlen dolog amit nem vágok az a kártyázás. Majd egyszer utánaolvasok, de annyira nem is érdekel.

A baj velem van. Nem játszottam a korábbi részekkel, és hogy eddig halogattam ezt a játékot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14012) Ry0K3N válasza drachoHUN (#14009) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Lényegében ignorálhatod az első két rész storiját. Egyáltalán nem szükséges a 3. hoz mert csak mégjobban összezavar. Lényeg hogy Garry :DDD amnéziás volt, end of story.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#14013) Lenry válasza Ry0K3N (#14012) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Lényegében ignorálhatod az első két rész storiját.

ezt azért így nem jelenteném ki
(bár igen, nyilván úgy van megírva a 3 sztorija, hogy önmagában is élvezhető legyen)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14014) drachoHUN válasza Ry0K3N (#14012) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Köszi a válaszokat, néztem egy-két ilyen összefoglaló videót fel is rémlett szépen az első rész. El is kezdem ma, egy hónapig talán kitart nekem. :)

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#14015) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sziasztok!
Valahol meg lehet nézni, hogy mennyi időt raktam a játékba?

(#14016) MM01 válasza bacsis (#14015) üzenetére


MM01
tag

Ps4-en felszereles es R2 :)

(#14017) bacsis válasza MM01 (#14016) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ÉS mi az az R2? :B

(#14018) Rony949 válasza bacsis (#14017) üzenetére


Rony949
őstag

A jobb oldali ravasz gomb gyakorlatilag. Btw. PC-n belemész az inventory-ba és megnyomod a C betűt, azt hiszem alul írni fogja a játékidőt, de hallottam olyanokat hogy bugos tud lenni. A legegyszerűbb pedig megnézni Steam-en vagy GOG-on, azok mérik szépen az órákat.

(#14019) bacsis válasza Rony949 (#14018) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Bakker, pedig írja is, hogy C, játékos statisztika.... ráadásul MAGYARUL :W :DDD :B

25 óra 4 erc...
Köszönöm :R

(#14020) zed1983


zed1983
őstag

Sziasztok

A véres báronàl min múlik, hogy fel akasztja magát?

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#14021) szami777 válasza zed1983 (#14020) üzenetére


szami777
addikt

Tedd már spoilerbe kérlek, ha ilyen konkrétumot kérdezel.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#14022) zed1983 válasza szami777 (#14021) üzenetére


zed1983
őstag

Jó, majd legközelebb.
Mobilról örülök, hogy meg tudtam kérdezni ;)

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#14023) drachoHUN válasza zed1983 (#14022) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Jó, de ha spoilerezel, akkor más nem örül... :( Nem mentség semmilyen formában a mobil használat.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#14024) Gery9112


Gery9112
őstag

Csatlakozom én is a topichoz pedig már karácsony óta megvan a játék. :-D Tegnap sikerült a HoS végére jutnom és azta....nehéz ezek után más rpgvel játszani az tuti.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#14025) Šolaire válasza tomazin (#13998) üzenetére


Šolaire
veterán

8gb ram-al nem lesz gondod.

“Praise The Sun” \[T]/

(#14026) Šolaire válasza zed1983 (#14022) üzenetére


Šolaire
veterán

Mobilról is lehet spoilerbe rakni.

“Praise The Sun” \[T]/

(#14027) tomazin válasza Šolaire (#14025) üzenetére


tomazin
veterán

Igen nincs szerencsere.
Ill. siman bement a viragbolti mentes a steames ala.
Nagyon best buynak erzem eddig, remelem megerte megvenni a dlcket is, nem fog kifulladni a jatek elotte.

(#14028) Šolaire válasza tomazin (#14027) üzenetére


Šolaire
veterán

Az én konfigommal is simàn megy pedig nem erőmű hairworks kikapcsolva. Szerepjáték rajongó vagyok de ez egy új mérce nem fogod megbánni nem sok játék veszi fel a versenyt vele.

“Praise The Sun” \[T]/

(#14029) cyberkind válasza tomazin (#14027) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csak a Dying Light The Following DLC-jéhez tudnám hasonlítani az itteni DLC-ket, pont annyit és pont olyan minőségű tartalmat ad hozzá az alaphoz amire más kiadók egy teljesen új játékot építenek fel, úgyhogy egy percig se kérdés, hogy megérte-e a DLC pakk mert igen a válasz, ez a játék teljesen minőségi műalkotás, erre nyugodtan lehet mondani, hogy művészet. :K

Paranormal Cocktivity

(#14030) #32256704 válasza tomazin (#14027) üzenetére


#32256704
törölt tag

Harmadjara jatszom vegig ~100%-osra (minden kuldtetes, kerdojelekbol csak elsore neztem meg mindet illetve a ruhakbol is csak legeloszor gyujtottem ossze mindet) a jatekot :), akinek az elso 10 ora utan tetszik, annak vegig tetszeni fog es nagyon fogja sajnalni, amikor a vegere er.
Megvettem XBoxra (ott jatszottam vegig 2x) es most Steamre is, hogy teljes pompajaban is lassam.

(#14031) zed1983


zed1983
őstag

Köszönöm a sok segítséget!!!
Amit csak a spoiler miatt kaptam :R
Elég ha egy valaki elmondja, nem kell másnak beszólnia

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#14032) -FLY-> válasza .LnB (#14006) üzenetére


-FLY->
őstag

Még karácsonyra vettem meg (5k dobozos sima alap kiadás az MM-ból), kb akkor el is kezdtem, még tart az alapjáték, kb heti 4-5 órám van csak rá. Engem nagyon behúzott, még mindig csak ámulok, hogy hogyan tudtak ennyi tartalmat ilyen minőségben belegyömöszölni egy játékba.

[ Szerkesztve ]

(#14033) .LnB


.LnB
titán

Voltam tegnap a StoryShop-ban a WestEnd-ben. Van sok kocka dolog ott, köztük Witcher-es cuccok is. Beszéltem az eladó csajjal, mondta, hogy szokott lenni fém Witcher medál. Van olyan is ami világít. És elég jól is néz ki: [link].

Aztán hazajöttem és kutakodtam kicsit, majd rendeltem egy ilyet: [link] :) Ennyit megér próbának. És van olcsóban is. Hordani persze nem fogom, kilógatom majd sztem a monitor fölé.

Viszont tetszik az a Witcher-es pénztárca, egy olyat lehet rendelek majd tőlük. [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14034) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Srácok!
Lehet valahogy ezeket a rúnaköveket kicsit "erősíteni"? mert ez hogy 2-3%-ot adnak, kb mint halottnak a csók :B

(#14035) szami777 válasza bacsis (#14034) üzenetére


szami777
addikt

Lehet

Ha jól rémlik, 3 kicsiből (3%) jön össze az 5%-os, 3 db 5%-os rúnakőből pedig 10%-os.

Fegyver és páncélkovácsoknál veheted meg a rúnakő tervrajzokat, és ott, ahol a fegyvert is csinálod pénzért tovább tudod őket fejleszteni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#14036) bacsis válasza szami777 (#14035) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ez jól hangzik, köszi :R

(#14037) perge666 válasza .LnB (#14033) üzenetére


perge666
veterán

Egy ilyen Witcher medál jól mutatna a kocsiba a visszapillantóra fellógatva........

(#14038) FireKeeper válasza bacsis (#14036) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

illetve a Hearts of Stone kiegben találkozol egy runewright mesteremberrel, aki tud majd rúnaszavakat is kardodba rakni, amik között van pár jó.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#14039) BOBAKILL válasza perge666 (#14037) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ez egy "gagyibb" verzió, sajnos nem olyan jött mint a képeken, de azért tetszik. :)

(#14040) bacsis válasza FireKeeper (#14038) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

köszönöm az infót :R

(#14041) .LnB válasza BOBAKILL (#14039) üzenetére


.LnB
titán

Mennyi esély volt erre, hogy neked ott lóg? :D

"sajnos nem olyan jött mint a képeken"

Hát nagyon remélem, hogy nekem olyan fog. Persze most 3$ semmi, ezért is kattintottam rögtön a vásárlásra. Gondolom nem lesz nehéz fém mint a 8000-es eredeti változat, de remélem úgy fog kinézni mint a képen ami van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14042) BOBAKILL válasza .LnB (#14041) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Sokat gondolkodtam h hova rakjam de a tükrön mindig látom és elég menő is. :D Viszont arra kell figyelni hogy nem szabad hosszúra hagyni a láncot mert egy erős fékezésnél odaverődik a szélvédőnek. Persze nem töri ki de ne legyen karcos ha nem muszáj. ;)

(#14043) Lenry válasza zed1983 (#14020) üzenetére


Lenry
Topikgazda

azon hogy kiszabadítod-e a fában lakó szellemet.
ha megteszed, akkor a szellem elviszi az Árvák Falujából az árvákat, Anna szörnnyé változik, a Báró felakasztja magát.
ha megölöd a szellemet, vagy teljesen elkerülöd azt a küldetést, akkor a Fúriák megeszik a gyerekeket, de Anna és a Báró túléli a küldetést.

fontos, hogy az Erdő Asszonyai küldetés előtt vagy után csinálod ezt a küldetést, ha még azelőtt, hogy azt megkaptad volna, akkor a szellem nem foglalkozik a gyerekekkel, és így nincs hatással Anna sorsára

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14044) .LnB válasza Lenry (#14043) üzenetére


.LnB
titán

Köszi, hogy leírtad. Én is hétvégén jutottam túl ezen a részen. Akkor sajnos nincs feltétlenül jó megoldás.
Mert a gyerekekért is kár lenne. Viszont összefüggést rohadtul nem látok egyébként a két vég kifejlett között.
:D Ez csak ilyen vagy-vagy..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14045) Lenry válasza .LnB (#14044) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a szellem a Fúriák anyja, ha kiszabadítod, akkor bosszút áll a lányain azzal, hogy elhozza a gyerekeket (meg elpusztít egy falut). a Fúriák cserébe szörnnyé változatják Annát mert nem vigyázott a rábízott gyerekekre (akiket persze egyébként a Fúriák megettek volna).
Anna halála miatt a Báró öngyilkos lesz.

ha megölöd a szellemet, akkor meg nyilván mindez nem történik meg

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14046) cyberkind válasza Lenry (#14045) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez érdekes mert én elengedtem a szellemet és a báró hazavitte a feleségét és nem ölte meg magát, ez hogy van? :F

Paranormal Cocktivity

(#14047) .LnB válasza Lenry (#14045) üzenetére


.LnB
titán

Jahogy a szellem a Fúriák anyja, na ez maradt ki nekem.

(#14046) cyberkind Ezt írta le Lenry is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14048) cyberkind válasza .LnB (#14047) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja jó, akkor csak kimaradt a spoiler rengetegben, egyébként ha a kérdőjeleket bújod úgy találod meg idő előtt (ha jól emlékszem egy erőhely van a közelében), szóval ha nem akarod akkor a mocsár környéki jeleket hagyd a küldi utánra. :D ;)

Remélem ez nem spoileres.

Paranormal Cocktivity

(#14049) .LnB válasza cyberkind (#14048) üzenetére


.LnB
titán

Már túl vagyok rajta jóval. Írtam is, hogy hétvégén csináltam.
40 óránál tartok, lvl 17 (asszem), és jelenleg Dandelion felkutatásán ügyködök. Nem semmi, hogy meg van kutyulva az a szál. :D

Általában úgy csinálom, hogy minden kérdőjelet és minden alküldetést próbálok megcsinálni a sztori küldik előtt. Bár most egy pár küldi átvinne Skellige-re. De oda nem akarok még menni, azokat hagyom kicsit.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14050) cyberkind válasza .LnB (#14049) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezek szerint csak én haladtam valami kegyetlen lassan, minimum 40 óra kellett, hogy odaérjek, Dandelion-os szálhoz meg még több, én nagyon elvesztem a játékban. :))

Imádtam ezt a részt is, nagyon jó és hangulatos helyekre megyünk itt (mondjuk hol nem :D ), Skellige-re nem is tudsz menni csak ha a főszál odaküld.

És egy tipp, a romantikus szálat majd hamarosan gondold át nehogy úgy járj mint én is, mindenkit akartam de senki se lett meg. :D

Na jó, a DLC-ben csak összejött, de az nem olyan. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.