Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) Lenry


Lenry
Topikgazda

épp ma jutott eszembe, hogy de jó, hogy a Witcherben nincsenek óriáspókok, mert ha van valami, amitől minden fantasy-játékban irtózok, azok a pókok.

na mostmár itt is vannak...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6002) Anubris


Anubris
őstag

Hihetetlen mennyi olyan küldetés van ebben a játékban amit simán kihagyhat az ember közben meg tök jól megvan csinálva. Ez például nálam teljesen kimaradt és már meg sem tudom csinálni, mert csak egy bizonyos story szál között teljesíthető.

(#6003) Anubris


Anubris
őstag

Ha esetleg valakinek kell megtaláltam a kiegészítő zeneszámait (galaxy könyvtárban én nem találtam meg). A Lullaby of Woe trailer komplett éneke is fenn van az oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#6004) freelanced válasza saen (#6000) üzenetére


freelanced
addikt

Köszönöm, végül magam is így oldottam meg, aztán felbuzdulva, hogy jó vissza sem jöttem a válaszért :C

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#6005) Ted_Beneky válasza Anubris (#6002) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ez mihez kapcsolódik?
Nekem a legnagyobb döbb. a Sorozatgyilkos küldinél volt, amikor az öregasszonyt ....

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6006) sheep válasza Lenry (#6001) üzenetére


sheep
addikt

Dettó, most mindnehol azok vannak. Sőt most futottam bele egy elhagyatott faluba amit teljesen beszőttek.
Brrrr.
Utálom a pókokat.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6007) marilllyo válasza Anubris (#6003) üzenetére


marilllyo
veterán

Zseniális! Egyébként akkor éreztem, hogy kezd igazán behúzni a játék amikor már a telómon is a soundtrack-et hallgattam. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6008) sheep


sheep
addikt

Hehe :)
Egy kis fricska a Twilight-nak:

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6009) Anubris válasza Ted_Beneky (#6005) üzenetére


Anubris
őstag

Itt írják, hogyan lehet elkezdeni a questet:
"it happens after this and it happens after this
and that last one happens after you walk into a tavern somewhere in skellige, I do believe it was south of Kaer Trolde and also make sure that this hasn't happened yet, otherwise you can't do it since the quest giver dies"

(#6010) FireKeeper válasza sheep (#6008) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nekem a kedvencem a szürke ötven árnyalata utalás [link] :DDD

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6011) elektrotank


elektrotank
tag

Na a mai este szülinapos Witcher est lesz, ugyanis ma lettem 21 éves. El se akarom hinni... öreg lettem, csak úgy, mint Geralt vagy Vesemir. :( ;]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#6012) Lenry válasza marilllyo (#6007) üzenetére


Lenry
Topikgazda

én hetek óta szinte kizárólag Percival albumokat hallgatok, ők csinálták az összes olyan számot, amiben vokál van, meg még pár másikat is

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6013) S1M0N válasza Lenry (#6012) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én otthon, a gép előtt általában Witcher 3 OST-t hallgatok, plusz már megjelent a kiegészítő soundtrackje is, így most az is szól.

Megvettem mind a két albumot GooglePlay-en, azt az 1190Ft-ot "fejenként" nekem bőven megérték, de 2x150-ért végül a "Lullaby Of Woe"-t és a "Wolven Storm"-ot is megvettem.

Mondjuk számomra azért bántó, hogy ezeket ingyen nem kaptuk meg tőlük, de ahogy írtam, nem bánom, hogy megvettem őket.

(#6014) Lenry válasza S1M0N (#6013) üzenetére


Lenry
Topikgazda

gog-os változathoz jár az OST flac és mp3 változatban is és ha fizikai DVD-n vetted meg, azt is be tudod gog-on regisztrálni, nekem is így van meg.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6015) S1M0N válasza Lenry (#6014) üzenetére


S1M0N
senior tag

Tudom (megvan a játék Steam-en és GoG-on is), de ez csak az alap OST, én a bővítettet vettem meg. Plusz a kiegészítőhöz sem adták a zenéket.

(#6016) Ted_Beneky válasza elektrotank (#6011) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Gratula!! :-)

@Anubis: Köszi!

Más: leszedtem az 1.11-et (GOG,PC): 465MB-t szedett le és 749MB üres helyet kért a telepítéshez.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6017) Anubris válasza Lenry (#6014) üzenetére


Anubris
őstag

Abban csak 35 szám van, míg összesen azt hiszem több mint 55 van.

(#6018) tibee77


tibee77
őstag

Egyre jobban merülök bele en is a jätekba.(meg csak 10es szinten vagyok)Probälom nem a fö küldit csinälni, hanem felveszem az összes questet amit csak lehet, csinälom a kerdöjeleket, stb.,stb..De most mär mäsodjära futok bele olyan küldibe (hit vedelmezöje), hogy mikor meg kellene valakit ölnöm vagy jelen esetben bunyoznom kene vele, nem tudok semmit csinälni, mert a feje felett -1-es szint jelenik meg, es nem tudom ütni az illetöt.Egyszer mär a sämännak segitenem kellett volna a fyke szigeten, el is jutottunk a boszorkänyvadäszokig, akik le akartäk ällitani a szertartäst de ott is ugyanez volt, vegül meguntam a probälgatäst es azt välasztottam hogy nem segitek a sämännak, hanem hagyom hogy elvigye öket a 3 witchhunter...Marhära nem akartam ezt de inkäbb igy toväbb mentem.Most ugyanitt tartok, gondolom el is engedhetnem a vandälokat de akkor megint ugrik a küldi.Tudna valaki segiteni hogy ezt hogy lehet megoldani?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#6019) FireKeeper válasza tibee77 (#6018) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

szerintem érdemes vegyesen csinálni a fő és a mellékküldiket, a kérdőjelekből pedig néhány fajtát meghagyni későbbre (szörnyfészkek, felszabadítandó helyek, foglyok), és mindig az épp aktuálisan legalacsonyabb szinthez tartozó küldit csinálni, de úgy, hogy a főküldi sose legyen 5 szinttel lejjebb mint a szinted. ha egy-két mellékküldi 5 szinttel alád kerül, és beszürkül, az még nem para. így jól tudsz haladni, mert a küldik nagy részéért teljes xp-t kapsz, és magasabb nehézségen is könnyebben fog menni a játék mert mindig az aktuális küldi szintigénye fölött leszel (persze az elején nem, ott még nehéz lehet).

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6020) Lenry


Lenry
Topikgazda

hogy lehet megnyerni az ökölvívásokat? kezd rohadtul zavarni, hogy gond nélkül lenyomok házméretű szörnyeket, de egy szaros, 7-es szintű paraszt is agyonver :(((

utána meg hallgathatom a nagypofájú beszólásokat...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6021) keIdor válasza Lenry (#6020) üzenetére


keIdor
titán

Én is utálok bunyózni ebben a játékban. Rosszabb, mint a lovaglás.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6022) Bibgr0 válasza Lenry (#6020) üzenetére


Bibgr0
aktív tag

Alt+jobbra vagy balra amikor nekilendül, hogy megüssön. Igy épp csak félrelépsz egy kicsit és rögtön vissza is tudsz támadni. Ha megérzed a ritmust, unni is fogod :-)
Egyébként más szörnyeknél is jól jön.

Jó bunyózást!

(#6023) Lenry válasza Bibgr0 (#6022) üzenetére


Lenry
Topikgazda

kösz, így mindjárt jobb, második próbálkozásra le tudtam verni két embert is egyszerre :R

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6024) FireKeeper válasza Lenry (#6023) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de a kontrázást is használd serényen.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6025) ingalls válasza Bibgr0 (#6022) üzenetére


ingalls
senior tag

A tomboló ökölben nem tudom megverni az utolsó ellenfelet. Elotte viszont hozzam se tudtak erni...

(#6026) sheep válasza ingalls (#6025) üzenetére


sheep
addikt

használd a gyors/erős ütéseket is felváltva. Nekem kb. másodikra sikerült, de sokat szívtam előtte mire ráéreztem.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6027) elektrotank válasza Ted_Beneky (#6016) üzenetére


elektrotank
tag

Köszönöm! :)

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#6028) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
A kiegeszitoben a Szezam tarulj: witcher modra kuldetesben ezt a tisztitokevereket hol talalom ami a kuldeteshez kell?

Samsung Galaxy A55 5G

(#6029) Anubris válasza DrDobos (#6028) üzenetére


Anubris
őstag

Ahol a küldetést kapod, ott a javasembernél nem tudod megvenni a hozzávalókat?

(#6030) genndy válasza DrDobos (#6028) üzenetére


genndy
addikt

Nem találod sehol, csak a receptet kapod hozzá, neked kell megcsinálnod.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#6031) Beni97


Beni97
őstag

Sziasztok. Tegnap a végére értem a játéknak, és feloldottam a New Game+-t. Tegnap nem akartam elkezdeni egyből, hanem aludni egyet rá. De most meg nem találom hogy hol van. Tegnap még ott volt a főmenünél.
Tudnátok segíteni?

(#6032) marilllyo


marilllyo
veterán

Új játékra menj és ott lesz. A nehézségi szint választás után.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6033) sheep válasza Beni97 (#6031) üzenetére


sheep
addikt

Picit bonyolult new game+ -t indítani, így kell elméletileg:
-ha végeztél a főszállal, betöltöd az utolsó mentésedet. Fontos hogy már ne legyenek a sztorihoz kapcsolódó fő küldetések. Itt csinálsz egy MANUÁLIS mentést.
-Kilépsz és a főmenüből kiválasztod a sima New Game opciót (nehézségi szint, stb), és akkor elméletileg ki tudod válsztani a NG+ -t és a manuális mentésedet amit az előbb csináltál.

Remélem így működni fog!

-közben látom megelőztek a válasszal :)

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6034) Beni97 válasza sheep (#6033) üzenetére


Beni97
őstag

Köszi, igen sikerült. :R
Tényleg macerás egy kicsit.

(#6035) DrDobos válasza genndy (#6030) üzenetére


DrDobos
őstag

Koszonom a segitseget:)!

Samsung Galaxy A55 5G

(#6036) Reinhardt


Reinhardt
őstag

A game+ vagy mi csak olyan mentett allasokkal mukodik ahol mar vegig van jatszva a jatek? Vagy mi tartja vissza az embereket, hogy White Orchardban begyjutsek a place of power pontokat aztan mentes es ujabb game+?

(#6037) Anubris válasza Reinhardt (#6036) üzenetére


Anubris
őstag

Igen a főszállal végezned kell hozzá.

(#6038) sheep válasza Reinhardt (#6036) üzenetére


sheep
addikt

Annak mi értelme lenne?
Pár erőhely van, talán 5-6 szintig fel tudsz fejlődni.
A G+ 30-as szint fölé lövi be az ellenfeleket.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6039) XuChi válasza sheep (#6038) üzenetére


XuChi
addikt

Sziasztok. Van még rajtam kívűl olyan valaki, aki szédül a játék witcher sense használata közben? Nekem hányingerem lesz tőle és egy óra játékot követően firog velem a világ :(

(#6040) elektrotank válasza XuChi (#6039) üzenetére


elektrotank
tag

Nekem nem jelentkezett semmiféle ilyen jellegű probléma a használata közben. Tehát ha pár másodpercig használod és 1 óra sima játékot követően forog veled a világ, vagy 1 óra witcher érzék folyamatos használata mellett. Mert úgy nekem is lehet, hogy lenne :)

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#6041) marilllyo válasza sheep (#6038) üzenetére


marilllyo
veterán

Mennyit nyerek vele ha 38-asként kezdek bele NG+ DM nehézségbe?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6042) sheep válasza marilllyo (#6041) üzenetére


sheep
addikt

Én 39-ként kezdtem bele és teljesen az elején vagyok. Könnyebb sztem.
Azt észrevettem hogy pl. az erőhelyek már nem adnak képességpontot Ng+-ban.

Amúgy meg nagyon zsír HoS kiegészítő, végeztem vele.
az elején a Man of Glass azt mondja Geraltnak hogy emléxik-e rá, már találkoztak és segített neki Jennel kapcsolatban.
És tényleg...most hogy új játékot kezdtem, az állam leesett amikor a játék legelején bementem az első fogadóba Gyümölcsöskertben és ott ült az asztalnál. A küldetés szerint beszélni is kell vele Jenről.
Ez nekem teljesen kiment a fejemből hogy szerepelt az alap játékban...

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6043) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na én is szintre hoztam magam HoS fronton... hát ez a játék... minden tiszteletem a lengyeleké. :R ismét olyan érzelmi bombákkal támadják az embert, hogy az valami eszméletlen. nem is tudom éreztem-e már játéknál hogy ennyire bevonzott a világába, meg hogy ilyen szinten tudjon hatni rám. le a kalappal. jó a sztori, jók a karakterek, jók a missziók. bár egy-két ellenféllel megszenvedtem, meg is feküdtem párszor, azért teljesíthető. várjuk a Blood and Wine-t, szerintem amíg az ki nem jön, nem is kezdek NG+-t.

Shani elég dögös volt az esküvőn, a kis harisnyájában :D mondjuk azt nem tudom, Yen mit reagálna, ha rájönne hogy Geralt... khm... szórakozott, miután már ugye a sztoriban szerelmet vallottak egymásnak :D remélem a BaW-ban is lesz majd valami romantikus opció valakivel, akár Yen/Triss.

viszont, csak hogy valami rosszat is mondjak... a bespeedezett óriás-szőrös-pókok nélkül meglettem volna :(((

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#6044) maszi99


maszi99
őstag

Sziasztok most jutottam el addig hogy meg is vásároljam a játékot...
Hajnalban fel is telepítettem.... gondoltam picit belepislantok...
Csak a 2-es rész mentési átkonvertálásánál abbafejeztem...
Mennyire fontos.. illetve mennyire könnyíti, vagy bonyolítja meg a mostani játékmenetet ?
Esetleg konvertálás nélkül jobb a játék vagy érdemesebb nélküle belekezdeni ... ?

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#6045) troland26


troland26
őstag

Még nem értem az alapjáték végére , de már foglalkoztat a kiegészítő megvásárlása . Pont azon agyaltam , hogyha valakinek szüksége lenne a dobozos kiegészítőkre , de már digitálisan megvette a kódot akkor az illetőtől szívesen átvenném a kódot ( nem drágábban mintha pl a GoG-on venném ) . Akit érdekel a dolog írjon rám nyugodtan . :)

(#6046) Ted_Beneky válasza maszi99 (#6044) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Egyenlő esélyekkel indulsz. Ha nem konvertálsz akkor is "képbe rak a játék" és beállít úgy, mintha konvertálnál. Direkt nem írtam részletesebben. :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6047) Ted_Beneky válasza FireKeeper (#6043) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Remélem új csajt kap :)
Van egy-kettő a játékban akire ráférnénk, mint segítő .. khm .. kéz :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#6048) marcusa


marcusa
addikt

Biztos van itt aki szintén xbox controller-rel játsza a játékot, neki nem tűnt fel, hogy lovaglás/futás/úszás közben nagyon kényelmetlen, hogy a kék X gombot kell nyomni a sprint-hez, és így nem lehet a jobb oldali joystick-kel nézelődni. Több más játékban valamelyik ravaszra van állítva a sprint, és átállítani menüben nem engedi. Olyan mod-ot nem láttatok ami esetleg ezt állítja át? Vagy ez csak engem zavar? :D

:-)

(#6049) maszi99 válasza Ted_Beneky (#6046) üzenetére


maszi99
őstag

nagyon szépen köszi a választ... akkor kihagyom :)

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#6050) BaLee válasza marcusa (#6048) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én is kontrollerrel játszottam de mivel csak sprinthez kell nyomogatni az X-et így akkor nem nagyon szoktam nézelődni, pár lóversenynél volt csak kicsit zavaró esetleg.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.