Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) Dogengar válasza sexmonky (#10450) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Minek próbáljam, ha nem lehet? :D Amint befejeztél egy NG+-t azzal már nem kezdhetsz még egy NG+-t.

(#10452) FireKeeper válasza sexmonky (#10450) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de hogy a p****ba lettél te 90-es szintű nem new game-ben?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10453) Dogengar válasza FireKeeper (#10452) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Lehet ezt használta.

(#10454) genndy válasza FireKeeper (#10452) üzenetére


genndy
addikt

Sehogy. Vagy csalt. Én úgy értem, hogy NG+-ból akar új NG+-t kezdeni. De azt nem lehet.

Más: ha már úgyis neked válaszolok: nem akarod kiegészíteni a Skellige paklival a remek kis gwent összefoglalódat? :K (egyébként most nyertem meg a versenyt is vele, bár harmadszori próbálkozásra, bele kellett jönni, de amúgy egész jó kis vegyes pakli. De alapvetően erőből sikerült a többit verni (kivéve a szörnyeket)).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10455) Šolaire válasza genndy (#10454) üzenetére


Šolaire
veterán

Skelige pakli nekem annyira nem jött be. Igaz a versenyt megnyertem de inkább maradok az északi királyságnál :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#10456) FireKeeper válasza genndy (#10454) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a helyzet az hogy nincs túl sok tapasztalatom Skelligével, nem kifejezetten tetszik a pakli. tud erős lenni de nagy lutri. a B&W-os bajnokságot se nyertem még meg, nagyon idegesítő hogy nem lehet a partik között menteni.

am northern realms továbbra is favorit, spies RULZ.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10457) sexmonky válasza FireKeeper (#10452) üzenetére


sexmonky
csendes tag

Mint azt írtam is, másodszor játszom végig. Azt hittem a kérdésből kiderült, hogy New game + -ban vagyok jelenleg. Azt itt megszerzett plusszokat akarom tovább vinni egy új new game + -ba...

(#10458) Wlac válasza FireKeeper (#10456) üzenetére


Wlac
Ármester

De autosave van, nem?

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#10459) FireKeeper válasza sexmonky (#10457) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Azt mod nélkül biztos nem tudod megcsinálni. és mod nélkül 100-as a max szint. hogy vannak-e ilyen modok abban nem tudok segíteni, én nem használok egyet sem. :(

Wlac: én azt hiszem nem. az első fickót lenyomtam, a másodiktól kikaptam, a kettő között csak cutscene, és nem volt mentés köztük.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10460) genndy válasza Wlac (#10458) üzenetére


genndy
addikt

Van, de sajnos gyorsan felülíródik. A partik kezdetekor ment, amikor a paklidat látod rendezgetni. Én pl. Alt+Taboltam és copyztam a friss autosave-t, hogy visszatölthessem ha kell, de harmadszorra már sikerült mindenkit zsinórban leverni.

sexmonky: sokan, sokszor leírták már, utoljára: nem lehet ilyet.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10461) Xeper válasza FireKeeper (#10459) üzenetére


Xeper
csendes tag

Van köztük autosave, én úgy csináltam meg :B
Csak nincs hozzá segéd kép, és bele kell trafálni... ráadásul 3 pozícióra ment round robinban, úgyhogy hacsak nem mented ki kézzel is a file-t amint megtaláltad, max 3-szor hibázhatsz egymás után mire felülvágja magát.

(#10462) FireKeeper válasza Xeper (#10461) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

akkor majd néznem kell az időpontokat legközelebb. de most egy úgy végigjátszást kezdtem, abban meg még csak Velenben vagyok.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10463) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Úgyis Gwent a téma:

Melyik a legjobb lista, ahol meg tudom nézni, hogy mi hianyzik még? A DLC-k fent vannak, de még messze vagyok tőlük. Ez bekavar valamennyire a fő sztori kártyáiba? Értem ez alatt, hogy mondjuk Valen/Novigrad/Skellige helyszíneken találhatok olyan kártyát, ami egyébként nem lenne, ha nem lennének fent a kiegek? Illetve van az a Gwentes könyvem, ami kiírja, hogy mennyi kártya van hátra...ez csak a fő sztori kártyáit jelzi?

(#10464) S1M0N válasza TazLeacher (#10463) üzenetére


S1M0N
senior tag

Én innen néztem ki a hiányzó kártyákat: http://gwent-cards.com/

Csak a 2. DLC-hez van új pakli, így az az alapjátékos kártyázásba nem zavar be, főleg, hogy előbbi külön területen játszódik, és a lapokat ott kell összeszedni.

(#10465) TazLeacher válasza S1M0N (#10464) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

(#10466) Raidon


Raidon
őstag

Jatekon belul van egy konyv Gwent utmutato cimmel en ott nezem mi hianyzik :)

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#10467) TazLeacher válasza Raidon (#10466) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A gond az, hogy ott azt látod, hogy mennyi hiányzik, és nem azt, hogy mi hiányzik...attól, hogy tudom, hogy Velen-ben még kell lennie egy kártyának, nem vagyok előrébb.

[ Szerkesztve ]

(#10468) Lenry válasza TazLeacher (#10467) üzenetére


Lenry
Topikgazda

és még szerintem bugzik is az a lista... legalábbis White Orchardban már ember nincs, akivel ne próbáltam volna Gwentezni, mégis írja, hogy hiányzik egy

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10469) FireKeeper válasza Lenry (#10468) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

White Orchardba kártyát nyerni tudtommal csak attól a faszitól lehet aki bemutatja neked a játékot a sztori legelején. Meg a kocsmárostól tudsz venni néhány kártyát és ennyi.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10470) Šolaire


Šolaire
veterán


Találtam egy remek kardot. Jó lesz new game plusba :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#10471) TazLeacher válasza Lenry (#10468) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem vagyok benne biztos, de SZERINTEM nem kell az összes kártyát összeszedni, csak az összes félét. A Gwent térkép alapján szedtem össze a kártyákat, de a a fogadós a Keresztútnál kimaradt. Visszamentem, és nem akart játszani, az eladó cuccai között meg nem volt kártya. Betudtam annak, hogy biztos megvettem már. Amikor arra jártam, még beugrottam, de nem volt soha.

De volt egy kártyám Velen-ben, amit a könyv jelzett. Tegnap megnéztem a kolléga által linkelt listát, és itt feltűnt, hogy nincs meg 2 lap, mindkettő Velen-ből. Az egyik valami lovas volt, volt belőle 2, de 3-nak kellett volna, a másik egy vezér lap volt. Mindkettő ugyan attól a csávótól, a Keresztútnál. Rákerestem neten, és láttam, hogy másnak is volt vele problémája, ugyan úgy nem adott kártyát. Aztán volt alatta egy komment, hogy a B&W kieg megoldotta. Mivel azóta felraktam, elbaktattam, és lám ott volt a 2 db kartya. De kettő. Pedig a könyvben 1 volt. Ebből arra következtetek, hogy fajtánként elég 1 a trófeához.

Ráadásul a lista szerint alapból 3 Tiszta időnek kellene lennie nálam, nekem meg csak kettő van, pedig az alap lap induláskor. Nekem még sincs annyi. (Eladni, elhagyni meg nem lehet...) Mégsem jelez hiányzó kártyát.

(#10472) genndy válasza TazLeacher (#10471) üzenetére


genndy
addikt

Nem, a küldihez és az achihoz kell az összes alapjátékbeli kártya. Tehát amiből több darab van, abból is az összes.
A WO kocsmáros kártyát meg lehet venni a griffes kereskedőtől is, ha a kocsmárostól nem sikerült megszerezni. A Báró kártyája ott van a szekrényen a szobájában, ha nem játszottál vele. Menj el Vizimába is, az udvaron ott egy nemes, az ő kártyája is kell (csak vele nehéz az elején játszani, mert jó paklija van, de szerintem visszamenni többen is elfelejtenek). Illetve úgy könnyű kártyát kihagyni, ha főküldi szálban kihagysz valakit akivel kártyázni lehetne, akkor utána már nem lehet visszamenni (pl. Lambertet és Thalert is könnyen el lehet így kerülni, nincs sok lehetőség játszani velük.)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10473) FireKeeper válasza genndy (#10472) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

egy kellemes kivétel a sztoriban, amikor ugyan felkínálja a játék a lehetőséget a gwent-re, de nem hagysz ki kártyát ha nem játszol - mikor Dandeliont szabadítod ki, Priscilla megkér hogy hadd maradjon ott, ha engeded neki akkor felkínálja a játékot, de tőle nem lehet kártyát nyerni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10474) Ted_Beneky válasza FireKeeper (#10473) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Hanem?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#10475) FireKeeper válasza Ted_Beneky (#10474) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

hát semmi, vele csak játszhatsz és kész. kapsz rá egy dialógust, de am semmit.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10476) TazLeacher válasza genndy (#10472) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igazából nem értem, hogy mire válaszoltál... :F

Nekem WO/Velen/Novigrad meg van az összes (pontosabban még a 4 db lap hiányzik, amit a bajnokságon lehet elnyerni), Skellige-en meg még nem voltam.

Nem, a küldihez és az achihoz kell az összes alapjátékbeli kártya. Tehát amiből több darab van, abból is az összes.

Akkor a játékban lévő könyv hülyeséget ír? :F

Ami viszont jobban érdekelne, ha már ennyire otthon vagy a témában, hogy a "Random" kártyákat hol keressem? Mert azokból még kell összesen 12... :))

(#10477) TazLeacher válasza FireKeeper (#10473) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én nem engedtem, mégis ott maradt. És ugyan úgy felajánlotta a játékot, el is pi**áztam. :DDD

(#10478) Lenry válasza TazLeacher (#10476) üzenetére


Lenry
Topikgazda

ha már itt tartunk: Scorch kártyát honnan lehet szerezni?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10480) genndy válasza TazLeacher (#10476) üzenetére


genndy
addikt

Nincs trükk, csaposoknál, boltosoknál. Lehet a készletében, de játszani is érdemes mindenkivel, leginkább úgy adja. Több lehetséges személy van, mint kártya, úgyhogy ha megvan mind, akkor már nem kell játszani. Illetve egy ember mindig csak egyszer ad kártyát.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10481) TazLeacher válasza genndy (#10480) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ok. Akkor ha a többi meg lesz, akkor mehet majd a vándorlás...királyság lesz. :))

(#10482) jamez


jamez
senior tag

[link]

Lesz GOTY edition? :K :K

remélem lesz grafikai update is.

[ Szerkesztve ]

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#10483) Televan74 válasza jamez (#10482) üzenetére


Televan74
nagyúr

Lesz! [link] :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10484) Lenry válasza jamez (#10482) üzenetére


Lenry
Topikgazda

biztos lehetsz benne, hogy semmilyen update nem lesz már.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10485) Rony949 válasza jamez (#10482) üzenetére


Rony949
őstag

"remélem lesz grafikai update is"

Most komolyan, nem elég szép már így is? Hova fokozzák még a grafikát?

(#10486) Weper


Weper
tag

Üdv. A Hearts of Stone DLC főküldetésével, az "A gonosz első lágy érintései" nevű küldetéssel kapcsolatban azt szeretném kérdezni, hogy miután megöltem a herceget és visszamegyek Olgierdhez a jutalomért, akkor le akarnak fejezni egy bandatagot, később eltérő következményei lesznek a főszálban, ha megmentem vagy ha hagyom meghalni?

A válaszokat előre is köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#10487) Lenry válasza Weper (#10486) üzenetére


Lenry
Topikgazda

Nem, nem számít

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10488) Weper válasza Lenry (#10487) üzenetére


Weper
tag

Köszönöm a választ! :)

(#10489) zegi_norbi válasza Weper (#10486) üzenetére


zegi_norbi
tag

Ahogy Lenry is írta, semmi következmény :) Csak a szokásos witcher féle döntési lehetőség :) Én először megmentettem, harcolni akartam egyet Olgierddal. Viszont miután megtudtam, miért akarják konkrétan lefejezni, inkább hagytam. Megölte a csaj apját mert nem akarta beengedni őket a házba és ezzel megsértette a bandájuk becsületkódexét. Egy kurafival kevesebb legalább :)

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#10490) Weper válasza zegi_norbi (#10489) üzenetére


Weper
tag

Értem, köszönöm! :) Én fordítva csináltam, utólag megmentettem, hátha találkozok vele később és meghálálja. De, ha semmi következménye akkor már mindegy. :D

(#10491) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Hali!

Mi a leghatásosabb módszer a pénzgyűjtésre a játékban?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#10492) jamez válasza ImACeltic (#10491) üzenetére


jamez
senior tag

skelligén gyűjtöd a tengeren a kérdőjeleket. De előtte szerzel nagy tatyót a lóra.
nekem 86.000 van most. Ennyit még elkurvázni sem tudok. :D
minden kifosztottam és eladtam, de a játék elején pár ezer aranyom volt csak.

[ Szerkesztve ]

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#10493) jamez válasza Rony949 (#10485) üzenetére


jamez
senior tag

Minden nagyonszép és jó, de mikor bejelentették a megjelenést, ennél sokkal szebb képekkel etették.
Mostanra eltelt több mint egy év, lehetne fokozni. a 980Ti 6Gb rammal már sokkal elérhetőbb.

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#10494) genndy válasza Lenry (#10484) üzenetére


genndy
addikt

Miért is ne lehetne? Én kimondottan számítok egy végső patchre, amivel a többihez hasonlóan EE-t is csinálnak a játékból (bár hogy ebben mi lehetne benne, azt igazából nem tudom, de szerintem van még ötletük). Simán jöhet egy grafikai feltupírozás is (akár kimondottan csak PC-re, ha a konzolok nem bírják), mivel végeztek a szériával, lehet hogy jobban szét lehet választani a két közösséget.
Nagyon sok mindent nem tudunk még, mert nem nyilatkoztak, pl. azt sem, hogy lesz-e dobozos változat.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#10495) ImACeltic válasza jamez (#10492) üzenetére


ImACeltic
őstag

Nagy tatyóm az már van, asszem 260 egység férőhelyem van összesen. Köszi a tippet! :)

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#10496) Brett001


Brett001
aktív tag

Sziasztok!

Most írok először ebbe a topicba. 2015 elején kezdtem el játszani a Skyrimmel ez volt életem első RPG játéka. Alapból FPS akció kedvelő vagyok, de tetszett a Skyrim grafikája és mondom kipróbálom. Persze magába szippantott a játék világa, azóta is nyomom kisebb-nagyobb szünetekkel.
Már akkoriban is olvastam a Witcher 3-ról, de a konfigom miatt nem vettem meg; most lett olyan cumóm (i5-6500, 16 GB RAM, Nvidia GTX 960 4 GB VGA), amelyhez már érdemes megvásárolni a játékot.
Tekintve a több, mint 10 ezer hsz-t, nem igen tudok normálisan visszaolvasni, szóval nézzétek el nekem, ha már soxor feltett kérdéseket ismétlek. :)
1. Mik a legfőbb hasonlóságok és különbségek a TES Skyrim és A Witcher 3 között? (Játékmenet, karakter fejlesztés, harc stb) néhány pontban csak a lényeg. ;) Mire készüljön egy csak a TES-t ismerő játékos?
2. Ha nagy a különbség pl. irányitásban, harcban a TES-hez képest, vannak-e olyan modok, amik a TES-hez szokott játékosok dolgát könnyítik meg?
3. Mik azok a legfontosabb modok, amiket érdemes feltenni? Unofficial patchek, grafikai javítás (bár alapból is döbbenet) időjárás, mozgás, harcmenet, perk modok stb?

Köszi előre is. Már alig várom, hogy kipróbáljam a játékot, remélem a Witcher 3 fog annyira tetszeni, mint a Skyrim. ;)

[ Szerkesztve ]

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#10497) Šolaire válasza Brett001 (#10496) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia készülj fel a Wither 3 még nagyobb élmény lesz mint a Skyrim. Én nem használok modokat hozzá nekem bőven megfelel a játék. A helyedbe az első két részel kezdeném sokat hozzáad a történethez plusz a könyvek. Nem sablon fantasy, naturalista és trágár megtalálsz benne mindent ami a mai világot is jellemzi faji megkülönböztetés, prostitúció,politika. Nincs kimondottan jó és rosz a játékban. Annyira jól sikerült a befejező rész hogy új mércét állítottak fel vele és fityiszt mutattak a nagy kiadóknak. Mondom ezt úgy hogy nekem meg a Kotor volt az első szerepjátékom.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10498) micafighter válasza Brett001 (#10496) üzenetére


micafighter
nagyúr

A Skyrimmal nem játszottam még igy a kettőt játékmenet szempontjából nem tudom összehasonlitani, de modokkal kapcsolatban azt érdemes tudni hogy a Skyrimhoz érhető el rendszerezett formában a világon a legtöbb mod, ugye Bethesda évekig fejlesztette azt a motort a könnyü modolhatóságot figyelembe véve, rádásul a Morrowind óta épül a mod közössége. Witcher 3-hoz is van jópár mod, de közel sem annyi mint a Skyrimhoz. Ettől függetlenül nagyon jó modok vannak a Witcher 3-hoz is, vannak köztük elég komplex "overhaul" modok is. :)

(#10499) Ted_Beneky válasza Brett001 (#10496) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Nekem a W3 irányítása jobban kézreállt, mint a Skyrimé. Nem lesz vele gondod, az elején van tutorial-gyakorlás, annyiszor ismétled, ahányszor akarod. Geraltal sokat bukfencezel majd harc közben minden felé, így tudod legyőzni a túlerőt és kivédeni a támadásokat. Ja, és witcherek sokkal többet csajoznak! :-)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#10500) Tigris011


Tigris011
tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni most jutottam oda hogy meg akarják (juk) ölni a királyt és nekem kéne elcsalnom a hídhoz ez hogyan befolyásolja a jó befejezést (Cirit szeretném h W legyen)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.