Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) atainprison válasza Balu972 (#2998) üzenetére


atainprison
senior tag

Rengeteg időt el lehet cseszni a felfedezéssel, plusz kártyajáték, és az is számít milyen nehézségi fokon játszol. Nekem az első végigjátszás 190 óra lett, pedig még maradt jónéhány kérdőjel a térképen.

(#3002) brumi1024 válasza atainprison (#3001) üzenetére


brumi1024
veterán

Elég nagy a szórás, nekem 2 végigjátszás 81h (*+15), az első főleg sztorira és néhány mellékküldetésre ment el, a másodiknál csak Skelligén maradt (főleg vízen lévő) kérdőjel, a mellékküldetések/contractok közül csak a verekedésesek maradtak. Az elsőnél 33-asként, a másodiknál 35-ösként végeztem.

* A második végigjátszást a bárós rész után kezdtem, amiatt még egy 15 órát hozzá lehetne adni.

[ Szerkesztve ]

(#3003) S1M0N válasza Balu972 (#2998) üzenetére


S1M0N
senior tag

A játék elején elég sokat mászkáltam össze-vissza, aztán persze rámentem a küldetésekre, mellékküldetésekre, de kártyázok is (van, hogy negyedik/ötödik nekifutásra tudok csak nyerni), elolvasok mindent, van, hogy csak hallgatom az NPC-k beszélgetéseit, illetve van, hogy 1-1 esemény több végkimenetelét is megcsinálom, és ami tetszik, az marad.

Elég sok mellékküldetés van (a "?"-es helyekről nem is beszélve), azok bőven kitolják a játékidőt, ahogy a többi tevékenység is. Pedig ahol lehet, a gyors utazást választom.

Maximum 2-3 küldetés volt, amiért nem kaptam XP-t a szintkülönbség miatt, szóval még az sem lehet, hogy ott szúrtam el valamit.

Szóval valahogy ennyi idő jött össze. Én meg azokat nem értem, akik már harmadszorra játsszák végig, ami azért nem semmi ahhoz képest, hogy nem is olyan régen jelent meg.

Mondjuk azért a melléktevékenységek nagyban befolyásolják a játékidőt.

(#3004) Helsing válasza brumi1024 (#3002) üzenetére


Helsing
aktív tag

A verekedést kár kihagyni. Elég poénos lesz a vége felé.

(#3005) DrDobos válasza S1M0N (#3003) üzenetére


DrDobos
őstag

Es igy hanyas szintu lettel?

Samsung Galaxy A55 5G

(#3006) S1M0N válasza DrDobos (#3005) üzenetére


S1M0N
senior tag

Még nem értem a végére, most vagyok 21-22 szint körül. Próbálok felfedezni mindent, de mivel kb. a 15. szinttől elég gyors a fejlődés így "kénytelen vagyok" csinálni a már listázott, alsó szinthatáron lévő küldetéseket.

Szóval nekem még messze a vége... :DDD

(#3007) sheep


sheep
addikt

mondjuk nekem ez az 'ajánlott szint" dolog nem igazán tetszik, mármint az a része hogy bizonyos szintkülönbség felett nem kapok xp-t.
Rá vagyok kényszerítve hogy adott sorrendben csináljam a küldiket sajnos, így is van amiről lecsúszok.
16-os szinten vagyok, most pl kaptam két 9-es küldit, egyből szürkék.
Leálltam a múltkor kicsit felderíteni a terepet, a kérdőjeleket, és most emiatt szürkülnek ki a küldetések :(
Jó, végül is mindegy hogy fő vagy mellékküldetés miatt kapok xp-t, így is-úgy is fejlődök, de azért kicsit olyan érzésem van hogy ez a rendszer korlátozza a szabadságom.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3008) nevem.senki


nevem.senki
tag

Szasztok. Egyik napról a másikra eltűnt Geralt és az NPC -khangja :Y . Más hangok megmaradtak fütyülés, természet, vadállatok hangjai. Minden csak éppen Geralt és az NPC-k kukutlak meg. Mi lehet a gond? Köszi a segítséget! (Beállításokban sem állítottam semmit!)

[ Szerkesztve ]

"STAY COOL, BE TUF"

(#3009) nevem.senki válasza nevem.senki (#3008) üzenetére


nevem.senki
tag

Megoldódott.

"STAY COOL, BE TUF"

(#3010) DrDobos válasza nevem.senki (#3009) üzenetére


DrDobos
őstag

Mi tortent?:D

Samsung Galaxy A55 5G

(#3011) Helsing válasza sheep (#3007) üzenetére


Helsing
aktív tag

Én is egy halom alacsony szintű küldetést kapok így magas szinten amik ugye alapból szürkék. Nekem sem tetszik ez a rendszer. Az se tetszett hogy a főszálnál mikor eljutottam egy pontra a játék szinte teljesen lineárissá vált. Kötelező jelleggel követnem kellett a főszálat. Ezért sem merek most visszatérni a főszálhoz. Félek hogy megint kezébe veszi az irányítást a játék én meg lemaradok valamiről.

(#3012) #16729600 válasza DrDobos (#3010) üzenetére


#16729600
törölt tag

Kalmopyrin+ ipekakuána szirup. :Y :D

[ Szerkesztve ]

(#3013) Logen88


Logen88
aktív tag

Tartalmas game lett. :D
Tegnap a végére értem és sikerült összehozni a jó befejezést. :C Megkönnyebbültem, mert volt pár necces jelenet a végén, és nagyon izgultam, hogy kivel mi fog történni. Összességében örülök, hogy ezeket a döntéseket hoztam, egyedül a hölgyekkel kapcsolatban kell másképp döntenem legközelebb, mondjuk megkaptam a büntetésem a tetteimért. :DDD
Az utolsó jelenet után elkapott az érzés, hogy szívesen vállalnék pár megbízást Cirivel, közös nyomozás és vadászat, remek lenne egy ilyen dlc.

The Last of Us is a masterpiece.

(#3014) DrDobos válasza #16729600 (#3012) üzenetére


DrDobos
őstag

Nem ertem..:D

Samsung Galaxy A55 5G

(#3015) DrDobos


DrDobos
őstag

Muszaj fizetni Wolverstone kapitanynak, hogyha eloszor akarok Skellige-re menni?

Samsung Galaxy A55 5G

(#3016) #16729600 válasza DrDobos (#3014) üzenetére


#16729600
törölt tag

Hát hogy mitől jött meg a hangja...kanalas orvosság...ennyire futotta tőlem, sorry. :)

(#3017) sheep válasza DrDobos (#3015) üzenetére


sheep
addikt

Szerintem igen, bár én tele voltam zsével úgyhogy nem néztem körbe hogy van e más alternatíva.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#3018) DrDobos válasza #16729600 (#3016) üzenetére


DrDobos
őstag

Jajj neeee:D

Samsung Galaxy A55 5G

(#3019) DrDobos válasza sheep (#3017) üzenetére


DrDobos
őstag

Koszi!:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#3020) qad válasza #16729600 (#3016) üzenetére


qad
senior tag

szunya1, te hogy hajtod a 4770K procidat? Nálam most kíváncsiságból át van téve HT OFF-ba és novigrad/főpap téren kajak kiakasztja a procimat 100% környékére, ezért a videokártyámat nem hajtja már ki csak 80% környékére, 99% helyett.

Lehet kérni tőled egy olyat hogy nézd már meg Ht on-off között nálad mia különbség novigradban?

Azt akarják állandóan beadni hogy felesleges az I7 Ht-val, és bőven elég az I5 mindenre. Amógy az is lehet hogy bekotlott a valami a gépemen. A gtx 970 1500Mhz környékére van húzva, de úgy is nagyobb akadásokat produkált amikor alapon volt.

(#3021) Methionyl


Methionyl
senior tag

Sziasztok, egy gyors kérdésem lenne. (Elnézést ha fura vagy hülye kérdés :)) )
Ha végig viszem a fő küldit, vége teljesen a játéknak vagy maradhatok tovább és barangolhatok amerre csak a szem ellát ?

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#3022) Nazara válasza Methionyl (#3021) üzenetére


Nazara
őstag

Azt csinálsz utána amit akarsz, küldetéseket is vállalhatsz, kivéve a fősztorit, azok már értelemszerűen nem lesznek elérhetőek. :N

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#3023) Methionyl válasza Nazara (#3022) üzenetére


Methionyl
senior tag

Köszönöm :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#3024) #16729600 válasza qad (#3020) üzenetére


#16729600
törölt tag

Megnéztem és igazat kell,hogy adjak neked.HT off sokkal szarabb,bár én akadásnak nem nevezném,de nálam is' beröccen fordulásoknál.Akik meg győzködnek,hogy mindenre elég az i5, azok csak a hiányosságokból próbálnak erényt/ideológiát gyártani,ne hallgass rájuk. :D

(#3025) DrDobos


DrDobos
őstag

Nekem i5-öm van, nevetésgesen alul van játék közben a kihasználtság.

Skellige első élmények: A hajótörésnél, ha elindulsz arra, amerről a kis emberünk jött(nem jut eszembe a neve, én összeverekedtem vele:D) Akkor ott egy hajóroncs mögött ott van minden bizonnyal Wolverstone kapitány(nem tudom, lehet van még szerepe a játékban), és ott van nála a becsórt 1000 korona:D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#3026) Sarkadi


Sarkadi
tag

Nekem még mindig nem sikerült átjutnom Skelligére, lefoglalnak a nagyvárosban talált küldetések ill. a rászorulókban való segítés, bár nem semmi, hogy némelyik mennyire becsapós, de épp ezért köt le és ezért válik izgalmassá.

Ciri keresésénél amikor az álmodós rész van és a kérdés az, hogy kivel találkozhatott annak van jelentősége hogy kit választok? Yennifer és Triss volt meg a faszi, aki mindenkivel összejött, a neve nem ugrik be.

(#3027) brumi1024 válasza Methionyl (#3021) üzenetére


brumi1024
veterán

Csinálhatsz amit akarsz, de azért egy-két mellékküldetés-szál végleg lezárul a sztori folyamán.

(#3028) Logen88 válasza Sarkadi (#3026) üzenetére


Logen88
aktív tag

Dandelion a papi neve. Én kipróbáltam mindkét lehetőséget, nincs jelentősége melyiket választod, egy szálon folytatódik a történet.

The Last of Us is a masterpiece.

(#3029) Sarkadi válasza Logen88 (#3028) üzenetére


Sarkadi
tag

Köszönöm a gyors választ, utánanéztem youtube-on és tényleg nincs jelentősége. Néha muszáj kicsit megállnom, hogy mi is a helyes döntés vagy legalábbis mi tűnik annak. :U

(#3030) qad válasza #16729600 (#3024) üzenetére


qad
senior tag

Köszi, megnyugodtam, már szedtem volna szét a gépet. Nem gondoltam volna hogy egy 4600-on hajtott procit is kiakaszt a játék, igaz hogy addig állítgattam hogy olyan 90 fps lett az átlagom és lehet nem szereti már a sok fps-t. Egyébként ugyanezzel a szaggatásos beállítással lövök neki egy fix 60-at(nem vsyn-el hanem simán), akkor nem érződik csak alig az akadás.

Segítség a pénztelen witchereken.

Nos, ha jól sikerült a képfeltöltés akkor a 2 képen olyan szörnyfészket láttok aminek a környékén nincsenek szörnyek. Tehát odaszambáztok, felrobbantjátok és úgy fosztjátok ki hogy mindig maradjon benne 1 valamilyen tárgy. Megfordulsz 360°-ban és újra kitudod fosztani a fészket. Ha benne hagysz mindig 1 tárgyat akkor kb 25x újratermeli a fészekben lévő maradék 4-5 tárgyat amit elvehetsz.

Mind a kettő fészekben volt 1 kicsi és egy nagy rúna egyszerre, és még bonuszként 1-2 drágább alapanyag is.
Rászántam kb 20 percet míg kifosztottam a 2 fészket D

(#3031) s7evcsenko válasza Helsing (#2961) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Valóban semmi köze az ostromgépekhez!
Köszi. :R :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#3032) qad


qad
senior tag

Rettenet csúnyán káromkodó trollok cipőt akarnak csináltatni DD Ez de beteg egy küldetés lett.

(#3033) Logen88 válasza Sarkadi (#3029) üzenetére


Logen88
aktív tag

Nincs mit.

(#3030) qad: Kösz szépen a tippet, ki fogom próbálni. :D

The Last of Us is a masterpiece.

(#3034) DrDobos


DrDobos
őstag

Jad Karadin: Ti mit csináltatok vele? Igazából már az alap történetet sem értem hogy mi a helyzet vele..

Samsung Galaxy A55 5G

(#3035) Sarkadi válasza DrDobos (#3034) üzenetére


Sarkadi
tag

Én megöltem a kocsmában lévő csajt, mondván megérdemli a tetteiért aztán Skelligébe kell majd Lambert-el találkozni, úgyhogy egyenlőre félbehagytam. A sztori, ha jól emlékszek nagyjából annyi, hogy az egyik barátják Lambert-nek megölték és a gyilkosokat kell "levadászni".

(#3036) Anubris válasza DrDobos (#3034) üzenetére


Anubris
őstag

Lamberth-re bíztam a döntést, magyarán kinyírtuk. Ha jól emlékszem a vagyona egy részét rabszolga kereskedelemből szerezte.Továbbá korábban voltak utalások, hogy a macska iskola növendékei bérgyilkosnak álltak, ezért döntöttem így.

(#3037) DrDobos válasza Sarkadi (#3035) üzenetére


DrDobos
őstag

Én nem öltem meg a csajt, és Hammondhoz kellett mennem Skelligere, őt muszáj volt kinyírni őt, és utána találkoztam Lamberttel és mentünk Jad Karadinhez.

Anubris, köszönöm!:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#3038) atainprison válasza Anubris (#3036) üzenetére


atainprison
senior tag

A küldetéssel kapcsolatos levelekből látszik, hogy régebben bérgyilkos volt, de felhagyott vele, még a régi társát is visszautasította, mondván, hogy új életet kezdett. Tehát a levelek alapján igazat mondott és tényleg megváltozott, akinek már a családja a legfontosabb. Ráadásul Lambert haverját önvédelemből ölték meg, szóval szerintem kegyelmet érdemel.

(#3039) DrDobos válasza atainprison (#3038) üzenetére


DrDobos
őstag

Kesobb lesz neki meg a jatekban szerepe, vagy mindegy, hogy mikeppen dontunk?

Samsung Galaxy A55 5G

(#3040) do3om


do3om
addikt

Ma elkezdem én is játékot.
Aréna nincs benne mint a 2. részben?

Az nagyon tetszett, sokat nyomattam utána játékban már annyira könnyen intéztem el mindenki. Jó lenne itt is mielőtt belevágok, ez előzőben végignyomtam párszor az arénát nézve hogy mit a legjobb fejleszteni.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3041) atainprison válasza DrDobos (#3039) üzenetére


atainprison
senior tag

Nem lesz szerepe. Itt csak az számít, hogy elbírná-e a lelkiismereted, hogy részt veszel egy családos ember megölésében, akinek a múltja gázos, de már megbánta és új életet kezdett :) .

(#3042) Anubris válasza do3om (#3040) üzenetére


Anubris
őstag

Nincs aréna jelenleg.

(#3043) DrDobos válasza atainprison (#3041) üzenetére


DrDobos
őstag

Rendben köszönöm szépen:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#3044) do3om válasza Anubris (#3042) üzenetére


do3om
addikt

kár, jó gyakorló volt.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#3045) Helsing válasza Anubris (#3042) üzenetére


Helsing
aktív tag

Mintha rémlene olyasmi hogy a készítők azt nyilatkozták hogy jó pár minijáték lesz a W3-ban. Ehhez képest csak kártya, bunyó meg lóverseny van. Plusz egy-két küldetés amit talán annak lehet nevezni.
Persze lehet én vagyok félreinformálva.

Láttátok az új kártyaképeket amit a mai DLC adott? Jók lettek. Mondjuk előtte sem volt velük semmi gond. Ebbe felesleges volt energiát fektetniük szerintem. Inkább csinálhattak volna pár új lapot.
Vagy mondjuk csinálhattak volna egy kaszinót ahol rendszeresen lehet nagyszabású kártyaversenyeken részt venni.
De az említett arénát is jó lenne ha megcsinálnák. Vétek lenne kihagyni.

Én a készítők helyében tuti raktam volna a W3-ba valami sakkszerű táblás játékot. Esetleg simán csak sakkot.

(#3046) Anubris válasza Helsing (#3045) üzenetére


Anubris
őstag

Minijátéknak veheted még a ku**ázást. :D
Meghagyhatták volna a kockajátékot és a szkandert.
Az a baj az új kártyalapokkal, hogy csak együtt lehet őket használni, közben meg egy kettő nem tetszik.

A kisebb melléküldetések azok szerintem amiket inkébb bevezettek, mint a fogolyszabadítás, kincsvadászat, erőhelyek.
A korábbi trailerekből egyedül a rituálé az amiből csak egyet láttam eddig. Azt hittem abból is lesz majd több.

Amúgy az arénát nem csak később rakták bele a második részbe? Vagy már a legelejétől volt?

(#3047) Helsing válasza Anubris (#3046) üzenetére


Helsing
aktív tag

Szerintem is bennhagyhatták volna a kockázást meg a szkandert.
Az aréna csak később került bele. Legalábbis én úgy emlékszem.

Én poénként beraktam volna olyat hogy valamelyik utcalánytól valami nemi betegséget kap el Gerald amivel gyógyítóhoz kell mennie. Fain kis küldetés lett volna. Arról nem is beszélve hogy ha csak azután derült volna ki a betegség miután lefeküdt Yennel vagy Trissel és még nekik is magyarázkodnia kellett volna. :D

(#3048) Knobber


Knobber
aktív tag

Ezt valaki próbálta? :D [link]

Youtube: Knobber

(#3049) Anubris válasza Knobber (#3048) üzenetére


Anubris
őstag

Igen kapsz érte xp-t, ahogy a kurtizánokkal való együttlétért is.

(#3050) gradient99


gradient99
tag

Sziasztok! Valaki meg tudná mondani nekem a zene címét ami Vernon Roche táborában szól?
Kerestem de nem találtam meg :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.