Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) Rony949 válasza laceszgamer (#9500) üzenetére


Rony949
őstag

KORRIGÁLÁS
*Esetek 99%-ban ha van is dobozos egy TELJES játéknál, akkor egy tok, egy (vagy több) lemez, meg egy darab papír rajta a kulccsal.

[ Szerkesztve ]

(#9502) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Hali , nemtudjátok , a GLS szokott telefonálni csomagkiszállítás előtt?

(#9503) ImACeltic


ImACeltic
őstag

40-es szinttel fogom elkezdeni a a Blood and Wine-t, tehát 6 szint előnyöm lesz a játék megkezdésekor a küldetésekkel szemben. Mit ajánlotok? Skálázzam fel az ellenségeket az új opcióval vagy állítsam legnehezebbre a nehézségi fokozatot? (most a legnehezebbtől egyel enyhébben van)

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#9504) brumi1024 válasza ImACeltic (#9503) üzenetére


brumi1024
veterán

Rakd fel DM-re és próbáld ki a skálázást. Ha sok, vedd vissza a skálázást.

(#9505) elektrotank válasza Anubris (#9499) üzenetére


elektrotank
tag

Az hogy lehetséges? Mondjuk tény, én már jóval előbb lerendeltem, de akkor se igazán értem.

laceszgamer: Pontosan, ezért szeretjük a CD-s srácokat. Amúgy az első DLC is hasonló felszerelésű, annyi, hogy ott posztert nem adtak az előrendelőnek, de ezt most bepótolták! :)

Együtt a csapat: [link]
(sajna a középső talán kicsit csálén áll, dehát na, semmi se lehet tökéletes! :) )

GrG1210: Nekem nem telefonáltak.Max. akkor, ha becsöngetnek hozzátok és nem nyit senki ajtót...

[ Szerkesztve ]

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#9506) Hubba12 válasza elektrotank (#9505) üzenetére


Hubba12
senior tag

Az enyém csak holnap jőn:( Nem baj még amúgy is várok a GTX 1070-re :O

Csak az ASUS!

(#9507) bozont válasza elektrotank (#9505) üzenetére


bozont
veterán

Nálam ezek a poszterek mind a kukában végzik. Mivel nem személyesen veszem át, így meghajtogatva meg nem ér semmit az egész. :( Kár érte, pedig lett volna egy-két jó poszter, de így nem rakom ki a falra.

Jó lenne ha az előző DLC kapna egy dobozos újra kiadást, arról lemaradtam, így nem teljes a gyűjtemény. :O

Az enyém csak 9. körül érkezik a Catalyst-tal együtt. Bár mindegy, mert úgy is csak most fogom elkezdeni a játékot. :D

[ Szerkesztve ]

(#9508) Dendytv válasza LLKobe (#9496) üzenetére


Dendytv
senior tag

NG+ ? Az mi is ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9509) Hubba12 válasza bozont (#9507) üzenetére


Hubba12
senior tag

Én kereteztetem majd a posztert:) Nem érdekel hogy meg van hajtva:) :R (amíg nincs benne fehér csík...)

Csak az ASUS!

(#9510) Lenry válasza Dendytv (#9508) üzenetére


Lenry
Topikgazda

New Game +

ha végigjátszottad a játékot, újrakezdheted, a cuccaid nagy részének és a fejlődési szintednek megtartásával

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9511) Ted_Beneky válasza GrG1210 (#9502) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Engem mindig hívnak, hogy kb. fél óra múlva várhatóak, otthon vagyok-e?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#9512) Anubris válasza elektrotank (#9505) üzenetére


Anubris
őstag

Május 2-án rendeltem meg és a visszaigazoló e-mailben várható érkezésnek szerdát adták meg.

(#9513) Dendytv válasza Lenry (#9510) üzenetére


Dendytv
senior tag

Ezért mentem én ki mindig a mentés-fájlokat játék delete-előtt ha tudom, hogy jönni fog valami jó DLC :D

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9514) Fitzgerald válasza ImACeltic (#9503) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én is broken bones-on játszok skálázással, lvl 40 felett kezdtem neki. Van így is elég kihívás, nem érzem úgy hogy death marchra kéne húznom egyenlőre, bár én ugye nem top gearrel nyomom. Majd new game+ -t már death marchon kezdem skálázással.

(#9515) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Na mindjárt indulhatok szolgálatba. :( Pedig szerintem most simán egész délután játszottam még volna. :D

Egy dologra nagyon kíváncsi leszek: Annával vajon össze elhet jönni?:D Remélem igen, igencsak jól néz ki. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#9516) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

hát ez a kieg... k*rvajó :D a bankos küldinél szakadtam :DDD enriched dimeritiumot lehet valahol találni vagy kénytelen vagyok az árustól megvenni? rohadt drága, ha nem muszáj nem vennék...

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9517) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Az Interjú a Vámpírral introját nyomja a zenekar amikor először harcolsz Dettlaff-al. :C

[ Szerkesztve ]

(#9518) Ted_Beneky válasza laceszgamer (#9515) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Te vagy a kerületi witcher?
Óvatosan a bruxákkal és a nekkerekkel :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#9519) emperorka


emperorka
tag

Amúgy eddig kinek mi a véleménye a játékról? Szerintem fantasztikusra sikerült bár még csak 2 órát játszottam vele.

[ Szerkesztve ]

(#9520) Fitzgerald válasza emperorka (#9519) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Eddig fasza nagyon, most megyek lecsekkolni a birtokot amit kaptam. Kicsit ráfeküdtem a lútolásra, gyűjtöttem egy kis zsugát Skelligén, szóval van 30k-m amit elkölthetek a birtokkal kapcsolatos fejlesztésekre. Szerintem amúgy az sem véletlen hogy pont azt a birtokot kapod ahol a bruxa fejét telibe kellett verni, biztos lesz valami ehhez kapcsolódó apróság a sztoriban.

(#9521) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Na végre meghozta futár , most töltődik le , csak mindjárt mennem kell az oviba a gyerekért , de majd este kipróbálom a elaludt a család. :D , Ennek tiszteletére braktam a hűtőbe egy kis Tokaji bort amit majd este előveszek , pedig ebben a melegben inkább sör.. Na de elvégre mégiscsak borvidéken játszunk majd.

(#9522) Rony949 válasza GrG1210 (#9521) üzenetére


Rony949
őstag

Jól teszed. Meg kell adni a módját. :D

Btw. Valaki nem tudja hogy honnan/kitől szerezhetem meg az Insectoid olajat? Már van egy Enhanced formulám, de a simával sehol nem találkoztam és rendszeresen nézem a kereskedők kínálatánál is, de semmi. Ugyanez a Dancing Star bombával is, abból is csak az Enhanced van meg.

[ Szerkesztve ]

(#9523) dergander


dergander
addikt

Amióta megjött a patch azóta a Keszegnek hiányzik a "farka" és a sörénye. Ismét egy baki ;]

(#9524) Rony949 válasza dergander (#9523) üzenetére


Rony949
őstag

Már a farka is? :O
Ilyen velem még nem történt soha, de ahogy még korábban írtam, a sörényét néha el szokta hagyni, csak újratöltés segít.

(#9525) atainprison válasza FireKeeper (#9516) üzenetére


atainprison
senior tag

Azt sztem csak gyártani lehet, illetve árustól venni.
Nekem is lenne egy kérdésem: tudja valaki, hogy Sav (Acid) alkímiai összetevőt lehet-e gyártani, vagy szerezni? Eddig csak árustól tudtam venni, de az kevés és sok kéne az új armorokhoz.

(#9526) elektrotank válasza Hubba12 (#9506) üzenetére


elektrotank
tag

Akkor úgy látszik vannak, akik holnapra kapják meg a dobozos verziót! :O
Azt hittem egy nap mindenki, mondjuk lehet túl sok volt a megrendelés :D

bozont: Ha csak a doboz a gond, ebay-en kapható még, pakli kártyákkal :)
Amúgy engem nem zavar, ha meg van törve, nem tudnám sehol tárolni folyamatosan nyitott állapotban, így jobb, ha már gyárilag össze van hajtva, mert ha én hajtom össze, lehet otrombán fog kinézni! :D

Anubris: Ahogy olvastam nem csak te. De nem kell aggódni, nem maradtok le semmiről :D

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#9527) Dendytv


Dendytv
senior tag

Nah én is végre megyek vissza felé játszani :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9528) jonnyjoker01 válasza Rony949 (#9522) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Alkímián belül tudod legyártani ha megvannak az összetevők :)

Üdv. Johnny

(#9529) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

a teljesítménnyel viszont nem vagyok megelégedve. persze ez betudható az ősöreg masinámnak és a 4 giga ramnak, de így sajnos sokszor előfordul hogy mikor egy új helyszínre kerülök, akár 1-2 percig szüttyög, az alatt szaggat mint atom, utána meg beáll jó tempóra. nem értem amúgy, direkt SSD-re raktam hogy jó legyen a töltési idő :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9530) elektrotank válasza FireKeeper (#9529) üzenetére


elektrotank
tag

Hát biza, az a 4 giga memória kevés lesz! És az se utolsó, hogy milyen gyors az a 4 giga memória! :D Persze, ha SSD-re raktad, akkor javítottál vmennyit a helyzeten, de annyit nem, hogy minden szaggatás meg is oldodjon. Nyilván az SSD gyorsasága se elhanyagolható.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#9531) Fitzgerald válasza FireKeeper (#9529) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nálam 1080p-n is megeszik majdnem 6 giga ramot a 16-ból, pedig szinte nem is fut mellette semmi (Chrome 1-2 tabbal a háttérben).
Samsung 850 Evo-ról megy, 390 @ 390X, 3770K. Viszont én is belefutottam 1-2 komolyabb framedropba, stutteringbe nagyobb települések meg az aréna közelében, de szerintem ezek ki lesznek kalapálva hamarosan.
Állítólag van valami újfata renderelési eljárás az új helyszínen, és bár összességében tényleg jobbnak tűnik a teljesítmény, azért csodára nem érdemes számítani. Procit még mindig eszi rendesen a program.

(#9532) Rony949 válasza jonnyjoker01 (#9528) üzenetére


Rony949
őstag

No shit Sherlock! (no offense) :D
Tudom hogy le kell gyártani, de formula nélkül elég nehéz lesz. A semmiből nem tudom előteremteni. Az Enhanced fajtához pedig birtokolni kell a simát is (amit ugye nem tudok elkészíteni, mert nincs meg a formula).

Más téma:
Hú, gyerekek. Küldetésen ennyire még nem húztam fel magam. Most konkrétan a 'Fake Papers' küldiről van szó. (tudom hogy ezt a papírt nem fogadják el a katonák, de szeretek mindent megcsinálni a plusz játékidőért, plusz a Baron már adott nekem egy normálisat)
Na, a lényeg, hogy a küldi arról szól, hogy a fickó ad nekünk egy kamu menlevelet amivel átengednek a Pontar folyó másik oldalára. De ezt a levelet elég drágán adja, de ha segítünk a testvérének megölni a hullámokban támadó szörnyeket, akkor ad egy szép kedvezményt nekünk.

És most jön a lényeg: Lehet hogy én vagyok a béna, de ez a része a küldinek MARHA NEHÉZ!!! (legalább is Death March-on) Ahogy fentebb mondtam, a szörnyek hullámokban jönnek, de hullámokként egyre többen jönnek és védeni kéne az embereket, meg az eladó fickónak a testvérét (FŐLEG A TESTVÉRÉT). Na már most, a megóvandó emberek nemes egyszerűséggel HASZONTALANOK. Alig csinálnak valamit, nekem kell mindet megölnöm, mert azok csak állnak mint f*sz a lakodalomban. Na jó, néha elkezdenek ordítani meg visítani, de ennyi. A testvérre ez ugyanúgy igaz, ő se csinál semmit, sőt....ő egy ütésre meg is hal. (EGYETLEN ÜTÉSRE) Mekkora punci már, de komolyan, pedig még kard is van a kezében, de használni nem tudja.

Lényeg a lényeg, kb. 20x-ra sikerült csak megcsinálni, mert vagy meghalt a testvér, vagy meghalt mindenki és olyankor automatikusan bukom a küldetést. A küldetés ajánlott szintje LvL 9 és én voltam LvL 10. Ez volt eddig számomra a legrosszabb küldetés a játékban, szerencsére nem sok ilyen van.

(#9529) FireKeeper: Én már többször is mértem játék közben, nálam 5-6 giga a RAM kihasználtsága, úgyhogy lehet kevés az a 4 giga. :(

[ Szerkesztve ]

(#9533) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Sziasztok.

Megvan az alapjáték és fent van a legújabb javítás is. Tervezem a kiegészítők beszerzését is. Azonban egy dolgon elgondolkodtam. Olvasva a javítások listáját az eset le nekem, hogy az alapjáték frissítései tartalmazzák a kiegészítők javításait is.
A kérdésem az lenne, hogyha a legújabb frissítéssel rendelkező alapjátékra feltelepítem pl. az első kiegészítőt, akkor a kiegészítő nem fogja felülírni az 1.21 patchel érkezett javításokat?
Vagy a kiegészítő telepítése után ajánlott megint feltelepíteni a legújabb javítást?
A játék GOG-os kiadásáról van szó.

(#9534) FireKeeper válasza Fitzgerald (#9531) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na de 1.12 alatt nem éreztem ilyen lassulásokat, az a fura :F

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9535) Dogengar válasza Rony949 (#9532) üzenetére


Dogengar
aktív tag

2. végigjátszásnál én is felbsztam az agyamat azon a küldin (DM), de visszatöltöttem egy régebbi állást, nem vettem fel a küldit, aztán +10 szinttel később visszamentem, így egyszerű volt.

(#9536) elektrotank válasza FireKeeper (#9534) üzenetére


elektrotank
tag

Én úgy tudom, hogy az új patchban jött grafikai módosítás is nem? Lehet részletesebb lett, így megfoghatja a gyengébb processzort és a kevés ramot.
Anno megjelenéskor nekem is überen ment szinte semmiféle akadás nélkül. Nekem 12 giga ramom van, egy 270x-em meg egy AMD Phenom II x4, 2,6-som... most közepes grafón fut, hogy simább legyen. Sajnos a proci visszafogja kissé a kártyát, de a jövőben úgy is újítok majd.

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#9537) Dendytv válasza elektrotank (#9536) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nálam egy R7 360 2GB OC-vel megy a Játék 1280x1024-es felbontáson magas garfo beállításokon egy AMD Phenom x4 965BE-vel :) 50-40 FPS közt vagyok az új Update rajta van :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9538) Dendytv


Dendytv
senior tag

De az úgy nagyon kemény,hogy 6-os szinten egy 7-szintű bandita leölése add 3XP-t :W

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9539) sheep válasza Rony949 (#9532) üzenetére


sheep
addikt

Én csak azt nem értem hogy ha felhúzod magad mert nehéz akkor miért nem veszed lejjebb a nehézséget?
Miért szívatod magad feleslegesen?
Ez nem Dark Souls...

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9540) Rony949 válasza Dendytv (#9538) üzenetére


Rony949
őstag

Ebben a játékban nem működik az, ami a Skyrim-ben vagy a Dragon Age-ben igen. Itt nem farmolhatod az embereket meg a szörnyeket XP reményében, mert maximum 1-2-t adnak csak (fejenként). Ebben a játékban úgy tudsz a leggyorsabban fejlődni ha csinálod a küldiket, meg odamész a kérdőjelekhez.

Ennek hála, én ha megyek valahova és útközben találkozok egy csapat banditával vagy szörnnyel akkor le se szarom őket, lóval lehagyom őket és megyek tovább az úticélomhoz. Nem vesztegetem rájuk a drága időmet. :D

(#9539) sheep: Mert direkt azért kezdtem el Death March-on hogy úgy játsszam ki. Eddig teljesen jó volt a játék, egyáltalán nem voltam ideges, jól szórakoztam. Csak aztán jött ez a hülye quest és teljesen felkúrta az agyam. Olvass utána, sok-sok embernek nehézséget okozott ez a rész. Egyszerűen rosszul lett megcsinálva, kész. Ezen nem tudok változtatni. De ezen kívül semmi baj nincsen a nehézséggel, nekem bejön. Van kellő kihívás és ez nekem nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#9541) Fitzgerald válasza FireKeeper (#9534) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A tünetek alapján első körben a ramra és a vramra gyanakodnék. Azt már tudjuk hogy a ram kevés, de korábban ez nem volt ekkora probléma. Vrammal mi a helyzet?
A beállításaid ugyanazok mint peccs előtt? Nekem újra be kellett állítanom minden grafikai beállítást mert a peccs elállítgatott szépen mindent.
Pl. egy foliage visibility range high-on vagy ultrán azonnal megeszi a régi vasakat. Nálam is +15 fps ha ultráról csak high-ra veszem vissza, pedig azért egészen korrekt gépem van.

(#9542) Rony949 válasza Fitzgerald (#9541) üzenetére


Rony949
őstag

Plusz, lehet hogy ezt azóta már javították, de mintha lett volna egy olyan bug is, ami azt eredményezi hogy nem menti el rendesen a grafikai beállításokat. Tehát, te hiába látod a menüben hogy 'high', valójában az 'ultrára' van beállítva és csak manuálisan tudod beállítani, a dokumentumok mappájában.

Mondom, lehet ezt már javították, de nem egy helyen olvastam ezt.

(#9543) elektrotank válasza Dendytv (#9537) üzenetére


elektrotank
tag

Annyi előnyöd van, hogy magasabb az órajeled :D én 1600x1200-ba tolom, sajnos fhd monitorral nem rendelkezem, ezt a monitort a jövőben leváltja majd egy ultrawide. Talán az is hozzátehet, hogy ez a felbontás, nem a monitor natív felbontása, hanem csak 1360x768, mivel TV és monitor egyben... ha tehetitek sose vegyetek TV-t és monitort egybe! :D

Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

(#9544) Dendytv válasza elektrotank (#9543) üzenetére


Dendytv
senior tag

Nem is terveztem :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9545) Dendytv


Dendytv
senior tag

Az igen :) Most volt az a küldi mikor a Tünde Dungeon-jában kellet járkálni a Varázslónővel (már nem tudom a nevét) s ott volt a Vad-Falka is :) úúú az első harcom egy Vad-Falka taggal nagyon OP-volt. Bár egy kicsit nehezebbre számítottam de így is nagyon jó volt :) Felül múlta még a Middle Earth Shadow of Mordor-ban a Harcot az első Black-Hand taggal :) (peddig azt hittem azt semmi nem fogja :) ) :R :R 2-szint lépés egy küldetés alatt ? ezt már nevezem :C

[ Szerkesztve ]

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#9546) jonnyjoker01 válasza Rony949 (#9532) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A wiki azt írja, hogy megtalálhatod Rannvaigban a herbalistnál.

Én valahol Velenben találtam, de lehet itt (biztos olaj, nem biztos, hogy insectoid): [link], itt is írnak róla: [link]. Én úgy emlékszem, hogy egy Nekker barlangban találtam, de valószínűleg random olaj drop volt.

Más: elolvastam az update noteot, kedvencem: "Fixes issue whereby Geralt's clothing was not properly restored after sex scenes." :DDD

Üdv. Johnny

(#9547) EFRM


EFRM
tag

te jo eg a CDPR megint mit alkotott
/bigriszpekt - es meg csak 1-2 orat lattam belole.
hatalmas lett /lesz ez a dlc

(#9548) FireKeeper válasza Fitzgerald (#9541) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

most az előbb meg tök rendesen futott nem értem :N

veletek volt olyan hogy mintha nem kaptátok volna meg a rewardot?
az egyik ilyen eset a térkép legtetején lévő bandita központnál volt, úgy láttam kaptam egy kard diagramot, de nem találtam a craft listában.
a másik eset annál a mellékküldinél volt amikor ki kell békíteni a civakodó szellem-házaspárt. a nő útbaigazított a gwent kártyákhoz, meg is találtam a dobozt, de mintha nem kaptam volna egy új kártyát se :(

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#9549) Rony949


Rony949
őstag

Kicsit offolok:
Elkezdtem a második Witcher könyvet, a Végzet kardját és most végeztem 'A lehetőségek határa' novellával. Te jó ég, ennél jobb sárkányos történetet még nem olvastam. Az egész tökéletesen lett megírva, egyre jobban kezdem megkedvelni Andrzej írási stílusát. Egy baj van csak ezzel a novellával, még pedig hogy alig 70 oldalas. Még simán el tudtam volna olvasgatni még +70 oldalon át.

[ Szerkesztve ]

(#9550) Televan74


Televan74
nagyúr

B&W eddig nagyon megért minden centet.Humor is van benne bőven!Így kell DLC csinálni! :K

Szerk.: Lesz még itt patch,van benne javítani való! :D

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.