Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-02 21:11:34

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) FireKeeper válasza k-adi (#10349) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ez mondjuk mehetett volna spoilerbe, ha nem gond, utólagos engedelmeddel legalább offba teszem ;)

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10352) Weper


Weper
tag

A Farkaskasbőrben című küldetéssel kapcsolatban lenne egy kérdésem:
Miután megszabadítottam az átoktól Morkvarg-ot, megkérdeztem tőle, hogy hol van a jutalmam, majd elárulta, hogy Novigrad-ban találom meg.
Amint vége lett a beszélgetésnek megöltem, viszont a küldetésben azt írja, hogy elengedtem.
Akkor most bugos ez a küldetés? Hiába ölöm meg miután megkérdezem, hogy hol van a jutalom? Mert amikor visszatöltöttem a mentést és azt választottam, hogy megölöm, akkor teljesen más szöveget írt a küldetésben.

A válaszokat előre is köszönöm! :)

(#10353) FireKeeper válasza Weper (#10352) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

lehet hogy a játék nem készült fel erre az opcióra, de én úgy emlékszem, meg lehet csinálni hogy megkapod a jutalmat morkvargtól de aztán mégis kinyírod.
valamelyik novigradi kocsmároshoz kell elmenni érte egy titkos kézfogással :DDD mondani neki hogy xy küldte, de ezt morkvarg elmondja a részleteket.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10354) donki válasza Z.m.Z (#10332) üzenetére


donki
aktív tag

Gondolom mindenkit ugyanazzal a paklival próbálsz legyőzni és azért nem sikerül. Ha gyökeresen nem is változtatsz, pár lap kicserélésével mindenképpen érdemes rákészülni egy-egy erősebb ellenfélre. Ha sok lénye van, akkor olyan lapok kellenek, amivel le tudod csökkenteni az erejüket, stb.

(#10355) Lenry válasza FireKeeper (#10346) üzenetére


Lenry
Topikgazda

én visszaváltoztattam, de nem adott küldetést... mindegy, azért lehet, hogy körülnézek nála

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10356) Reinhardt válasza donki (#10354) üzenetére


Reinhardt
őstag

Nekem mar nagyon regota ugyanaz a paklim (nilfgard), semmit nem valtoztatok rajta es nem emlekszem mikor vesztettem utoljara. Tele van kemmel es lap visszahuzassal (vezer kepessege is ez). Ezert nem is varom nagyon a Gwent kulon jatekot, mert ha nem valtoztatnak vmit a szabalyokon akkor sima ugy lesz es hamar atmegy unalomba.

(#10357) Rony949 válasza Reinhardt (#10356) üzenetére


Rony949
őstag

Sokkal több különleges lap lesz, tehát el fogják mélyíteni a játékmenetet, ne félj. :)

Gwent gameplay

[ Szerkesztve ]

(#10358) TazLeacher válasza Rony949 (#10357) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mire ez kijön, addigra túl kell lennem a Witcheren, mert utána egy jó darabig csak ez lesz, már érzem... :))

(#10359) Ðávid válasza Lenry (#10355) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Nem egyből fogja mondani neked Marlene (ez a neve a wightnak), hanem egy kis idő után. Gondolom neked is megvolt, hogy miután visszaváltoztattad, akkor Geralt elvitte Corvo Biancoba. Egy darabig csak ül és eszik, majd napokkal később, amikor bemész a házba, akkor a bejárat közelében fog állni és tudsz vele beszélni. Fel tudod neki ajánlani, hogy ottmaradhat Corvo Biancoban. Ő meg hálája jeléül, mert megtörted az átkot, elmondja, hogy hol találod a házában a hozományát, amire neki már nincs szüksége.

[ Szerkesztve ]

(#10360) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Akárhogy húztam-halasztottam, ma sajnos vége lett a játéknak. :((( Amikor a főjátéknak anno vége lett akkor felajánlott egy olyan lehetőséget, hogy úgy kezdhetek új játékot, hogy a szintem meg a cuccaim megmaradnak. De most sehol sem találom.... Vagy csak láma vagyok?

(#10361) Lenry válasza Ðávid (#10359) üzenetére


Lenry
Topikgazda

jah, akkor ez a baj, hogy szóba jött, hogy maradhatna, de én elküldtem :D
ember formában se nézett ki túl jól

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10362) Lenry válasza Z.m.Z (#10360) üzenetére


Lenry
Topikgazda

a főmenüben Új Játék - Új játék+

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10363) FireKeeper válasza Lenry (#10361) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

amúgy ha úgy döntesz, marad nálad, azon kívül, hogy kapsz küldit a trófeáról, "gyárt" neked kaját a konyhában

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10364) Ðávid válasza Lenry (#10361) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Én mondtam neki, hogy maradjon. Elég nagy az a ház, elfér benne mindenki. :)

#10363 FireKeeper
Geraltnak van már komornyikja és szakácsnője is. :D

(#10365) Lenry válasza Ðávid (#10364) üzenetére


Lenry
Topikgazda

engem a hideg kirázott, akárhányszor ránéztem, úgyhogy finoman felajánlottam neki, hogy leléphetne. túl szép ez a birtok, ahhoz, hogy rontsa az összképet :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10366) Ðávid válasza Lenry (#10365) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Utána mindig a konyhában lesz, úgyhogy nem nagyon fogod látni, kivéve ha rendszeresen bejársz oda ellenőrizni mi készül ebédre! :D

Szegény tényleg nem egy szépség, de ez van akkor, ha az embert elátkozzák és vagy 100 évig így kell élnie. :D

[ Szerkesztve ]

(#10367) #16729600


#16729600
törölt tag

Megjött a kártyám, belekezdtem a játékba 4K-n.Hogy ez mennyire baromira hangulatos és szép.Egyenlőre fűcsomókat, cserjéket, fákat, égboltot, naplementét bámulok. :K El fog tartani egy darabig mire így a végére érek. :)

(#10368) Ted_Beneky válasza #16729600 (#10367) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Pláne, ha az ellenfelek külsejét is csodálgatod harc közben :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#10369) keIdor válasza #16729600 (#10367) üzenetére


keIdor
titán

Hogy boldogul a GTX-1080 2160p-ben? Én 1440p-ben játszom, minden max, egyedül HairWorks AA 2x.
Így vagyok 60-70 fps környékén.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10370) #16729600 válasza keIdor (#10369) üzenetére


#16729600
törölt tag

Egész jól megy, én is ezekkel a beállításokkal nyomom, mint te. Néhány esetben lemegy 50 fps-re, de teljesen jól játszható. ( mondjuk még nagy tömegjelenetekben nem vettem részt , mert még nagyon az elején járok ). Az előbb egy hegytetőn nézelődtem és lemászik a képernyőről olyan szép minden. :) Annyi hiba van nálam, de ez a megjelenítő miatt lehet, hogy néha a nagy térképnél befigyel egy egy szinkronizációs hiba. Vsync bekapcsolásra elmúlik.

[ Szerkesztve ]

(#10371) keIdor válasza #16729600 (#10370) üzenetére


keIdor
titán

Akkor neked ajánlott :K [link]

Mióta 2 éve G-Sync-en vagyok, egyszerűen imádom.

Szerk.: Bár most látom 55" OLED-en vagy, akkor gondolom a 27" IPS nem pálya.:)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#10372) #16729600 válasza keIdor (#10371) üzenetére


#16729600
törölt tag

Az igazság az, hogy épp most nézegetem a 65-70"-es OLED-eket, ha lesz 50-90 körüli input lagos belőle, akkor kicserélem a jelenlegit.( ahogy öregszem romlik a szemem :D )

Egy kérdés, ha jól gondolom első végigjátszás-utána game+ és csak utána érdemes a DLC-ket kijátszani?

(#10373) Z.m.Z válasza Lenry (#10362) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

:( Sajna eltűnt....

(#10374) Xeper válasza Z.m.Z (#10373) üzenetére


Xeper
csendes tag

Az új játék gombra kattinva tűnik elő az új játék+ mint az egyik lehetőség. Ha ott nem látod, akkor tegyed fel az ingyenes DLC csomagot, mert a NG+ opció csak azokkal került be.

(#10375) DrDobos válasza #16729600 (#10372) üzenetére


DrDobos
őstag

Ebben nem tudok segíteni neked, de en az elso vegigjatszas utan nyomtam is a kiegesziteseket, ng+ nalam meg nem volt

Samsung Galaxy A55 5G

(#10376) Xeper válasza #16729600 (#10372) üzenetére


Xeper
csendes tag

A DLC-k az alapjáték után vihetőek, nem kell NG+. Sőt, még csak teljesen végig sem kell játszani a játékot, egyszerűen csak szint kell hozzá, ami a végjáték magasságában érhető el.

(#10377) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Kérdésem az lenne,hogy a witcher felszerelések set bónusz megkapásához,teljesen fel kell tolnom a skilljét?
Vagy,mit ért az alatt,hogy nagymesteri szintre kell fejleszteni?

Avatar

(#10378) Ðávid válasza Xeper (#10376) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Azért ez a Blood and Wine esetében nem igaz. Az csak akkor érhető el, ha az alapjáték történetében már teljesítetted a Poet Under Pressure küldetést.

Más. Belefutottam egy hibába a The Warble of a Smitten Knight küldetés során. Amikor Vivienne után kellene mennem, hogy beszéljek vele, de nem találom a sátrában, nos akkor ő csak ott áll a sátor bejáratánál és nem történik semmi, megáll a küldetés. Ezt valószínűleg azzal hozhattam elő, hogy nem azonnal mentem oda a küldetés ezt megelőző része után, hanem gyorsutaztam Corvo Biancóba ellenőrizni a felújítási munkálatokat.
Ahogy utánanéztem az interneten, ez másoknál is előjött.

[ Szerkesztve ]

(#10379) FireKeeper válasza GAbre (#10377) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

igen. a sima mastercrafted nem ad set bónuszt - ahogy a HoS-ban begyűjthető Vipera set sem (sajnos :()

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10380) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Hali,

gyors kérdés. Hová lettek az olajok a Blood & Wine-ban? Nem tudom fejleszteni őket.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10381) FireKeeper válasza Jim Tonic (#10380) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

az inventory-dban kellene lenniük, abban a szekcióban ahol a potik és a bombák is vannak (utolsó előtti asszem, bal oldali rekesz).

a fejlesztés alatt nem tudom mit értesz, ha még van recepted amit nem gyártottál le azt látnod kéne az alkímiában, de amik már el lettek készítve azokat nem látod ott tovább. új szint (superior felett) sajnos nem került a DLC-be.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10382) perge666


perge666
veterán

Sziasztok.

Eddig még nem volt szerencsém a Witcher3-hoz, de mivel most nagyon leakciózták PS4-re, kihagyhatatlan ajánlatnak tartom és megrendeltem.
Elvileg kedden hozza a futár.

Már régóta szemezgettem vele,de mindig volt mivel játszani. /már amikor volt időm, mert most házfelújítás alatt állok/

Nagy GTA fan vagyok, de ahhoz felesleges hasonlítgatni ezt a játékot, de tavaly nagyon sokat játszottam a Skyrimmal, nagyon beszippantott.
Ez a Witcher gondolom hasonló stílus ugye??

Meg olvastam több helyen is hogy PS4-en elég sok optimalizálási problémával küszködik, de folyamatosan jöttek a javítások és elvileg mostmár elég jól fut.
Valaki játszik itt közületek PS4-en vele, meg tudná ezt erősíteni?

[ Szerkesztve ]

(#10383) Dogengar válasza perge666 (#10382) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Üdv!
Elég sokat javult a játék a javításokkal: [link] (és ez még régi patch).

[ Szerkesztve ]

(#10384) perge666 válasza Dogengar (#10383) üzenetére


perge666
veterán

Köszi, előbb tutira felpatchelem mielőtt nekikezdek.
Már várom nagyon.
Te PC-n játszod?

(#10385) Jim Tonic válasza FireKeeper (#10381) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ott nem találom őket, az alkímiában. Az rendben van, hogy nincs új receptem hozzá, de a mi megvan, az benne volt eddig a listában. Most nincs is olajok almenüm az alkímiában.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10386) Wlac válasza perge666 (#10382) üzenetére


Wlac
Ármester

Vállald be nyugodtan, szépen fut nagyon PS4-en, és nagyon komolyan néz ki. A megjelenéskor voltak problémák az FPS-sel bizonyos helyeken, de hamar kijavították őket.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#10387) TazLeacher válasza perge666 (#10382) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

PS4-en tolom, kb. 50 órám lehet benne, eddig semmi gondom nem volt. Nem vagyok FPS bu*i, de nem akadt be,,nem szaggatott, nekem tökéletesen megfelel. Egyedül a töltési időt sokallom, kezdésnél, vagy visszatöltésnél elég unalmas. Teljesen rendben van szerintem.

(#10388) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nekem is lenne viszont kérdésem: nincs a játékban valami súgó? Van 1-2 dolog, ami nem tiszta. Most ami hirtelen eszembe jutott, nem tudom hogy mit jelent mondjuk egy kardnál a kalapács ikon...

(#10389) S1M0N válasza TazLeacher (#10388) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ha ráviszed a tárgyakra a kurzort (vagy konzolnál nem tudom minek hívják), akkor láthatod többek között a fegyverek/öltözet állapotát. Ha nagyon leromlik, akkor jelenik meg a kalapács ikon, ami azt jelenti, hogy az adott tárgyra igencsak ráfér a javítás. De ezt százalékosan is mutatja a játék ugyan ott.

A menüben van Oktatóanyag néven amolyan kisokos, érdemes lenne ránézned arra.

(#10390) FireKeeper válasza Jim Tonic (#10385) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

de van olyan superior amit még nem gyártottál le?

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#10391) TazLeacher válasza S1M0N (#10389) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi, az tiszta. Megnéztem, amit mondtál, ez valahogy elkerülte a figyelmem, de semmi ujjat nem mondott. Arra a kalapácsra a gondoltam, ami akkor jön elő, amikor monjuk új kardot akarok kézbe venni, és kiírja, pl.

125-165 sebzés, -3 kalapács, majd a nyíl és +3. Ugye ez azt jeleni, hogy +3-al nagyobb a sebzése (jelenleg 132-162). De mi az a -3 kalapács?

(#10392) Z.m.Z válasza Xeper (#10374) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

:( Sehol sincs.... Full ki van játszva és nem csak a DLC hanem a legelejétől kezdtem és módszeresen haladtam. Amikor vége lett az alap sztorinak, beadta az Új játék+ lehetőséget, de most meg eltűnt..... tök mindegy hova klikkelek..... nincs. :(((


[ Szerkesztve ]

(#10393) sheep válasza TazLeacher (#10391) üzenetére


sheep
addikt

-3 kalapács azt jelenti hogy ennyivel rosszabb állapotban van(kevesebbet sebez), javítani kell majd

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10394) laceszgamer válasza Z.m.Z (#10392) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ha Steames a játék véletlen nem lett kivéve a pipa a játék adatlapján a DLC elől?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10395) S1M0N válasza TazLeacher (#10391) üzenetére


S1M0N
senior tag

Az a másik felszereléshez képest a "+" vagy "-" eszköz állapotot jelenti, bár most néztem, nálam ezt külön nem írja ki összehasonlításnál (pedig direkt egy 90+-os és egy 100%-os kardot, ill. páncélokat is néztem), csak a sebzést és annak eltérését a két fegyver között, az állapotukat csak alul jelzi %-osan.

Szóval a kalapács ugyan úgy az állapotot jelzi, csak a fenti sorban a két összehasonlított felszerelés közötti különbséget írja. De ahogy írtam, nekem PC-n nem jelzi ezt a különbséget, lehet javításbeli eltérés miatt, vagy nem tudom. Régebben viszont biztos, hogy kijelezte.

Nézd meg, hogy az adott értékek annyival térnek-e el egymástól, mint a kalapács előtti szám. Tehát, ha van egy 100%-os és egy 90%-os kardod, akkor ugye lehet a kalapács előtti szám +10 vagy -10, attól függően, hogy melyik kardot használod éppen, és melyik van jobb állapotban.

(#10396) jamez


jamez
senior tag

Sziasztok!

Ki hogyan passzolja el a sok lutolt cuccot? Ha beraknám a zöld ládába akkor azt nem érem el. De Skelligén a tengeren járva annyi jön össze hogy állandóan árusokhoz járok. De sokszor nincs pénzük. Nem megy nekik a bót. :D

Másik, hogyan jutok el a Kaer Mordenbe? gyorsutazás nem megy mert még nem voltam ott. :U

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#10397) Jim Tonic válasza FireKeeper (#10390) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nincs, de akkor sem tartom normálisnak, hogy nem látom őket. Mi van, ha eldobom az olajat és újra akarom gyártani?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10398) Dogengar válasza perge666 (#10384) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Igen, PC. :K

(#10399) perge666 válasza Wlac (#10386) üzenetére


perge666
veterán

és jer1cho :

Már megrendeltem péntek délután, nemrég jött is a visszajelzés hogy kedden rutira kihozzák.

Igen azt hallottam hogy mikor kiadták eléggé laggolt, meg tele volt hibákkal, de akkor ezek a javítások nem voltak hiábavalóak.

Azt is olvastam hogy a játék folyamatos, szinte nem is tölt, esetleg átvezetőknél, de azt meg úgyis nézi az ember.
Csak látom hogy írod jer1cho hogy kezdésnél meg visszatöltésnél sokat tölt, ez nekem új, de szerintem megbékélek vele, most a MadMaxet tolom, na annál szerintem biztos nem tölt többet. :DDD

(#10400) S1M0N válasza jamez (#10396) üzenetére


S1M0N
senior tag

Megjelenéskor sokáig még nem is volt láda a cuccoknak, szóval igen durván felpakolva kellett mászkálni, ha nem akartál semmit sem eldobni.
Amúgy ha összeszedsz egy csomó mindent, akkor érdemes időt szánni az eladásukra, ehhez mondjuk több árust is fel kell keresni. A legegyszerűbb, ha olyan árushoz mész, akihez relatíve közel további árusok is vannak, ráadásul mindent nem tudsz eladni az árusoknak, csak bizonyos cuccokat. Pl. ritka, hogy a könyvárus vesz tőled fegyvert.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Witcher topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.