Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) sdd2


sdd2
veterán

Boldog új évet minden tulajnak és leendő tulajnak, és Jelly Bean-ben gazdag januárt kívánok. :C

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6352) #33253120 válasza tomiii007 (#6350) üzenetére


#33253120
törölt tag

"Internet"? :D
Én simán azon hallgatom az mr2 petőfit... :)
Félre a tréfát. A vlc-t sokan dicsérik....

[ Szerkesztve ]

(#6353) tomiii007


tomiii007
senior tag

youtube videokat hogy lehet HD-ba nezni,mert csak HQ tudom ki-be kapcsolni,vagy csak ennyit lehet?

(#6354) sdd2 válasza tomiii007 (#6353) üzenetére


sdd2
veterán

A HQ a High Quality rövidítése ami a legjobb felbontást eredményezi. Ha elérhető HD-ban a videó akkor abban játsza le.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6355) Szabie85 válasza sdd2 (#6354) üzenetére


Szabie85
tag

Youtube-ról melyik progival lehet letölteni telóra filmet, zenét?

Samsung Galaxy S5

(#6356) sdd2 válasza Szabie85 (#6355) üzenetére


sdd2
veterán

Passzolom, gépre van...

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6357) Szabie85 válasza sdd2 (#6356) üzenetére


Szabie85
tag

Azért köszi. :)

Samsung Galaxy S5

(#6358) sdd2


sdd2
veterán

Mielőtt valaki megkérdezné, nem jött ki a JB ;]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6359) szab.tam válasza sdd2 (#6358) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD

én azon röhögök előre, hogy a megújítás mániások hogyan fognak azon ötletelni, (és rinyálni), hogyan tudnák visszarakni majd a régit, mert valami gondjuk akadt az újjal...

(ezt a hsz-t el is mentem, és majd linkelem kb 100x, n+1x...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#6360) tomiii007 válasza sdd2 (#6358) üzenetére


tomiii007
senior tag

ezaz január van és nincs JB, perelek :D

[ Szerkesztve ]

(#6361) sdd2 válasza szab.tam (#6359) üzenetére


sdd2
veterán

Jól teszed, az első hsz bővítését is írhatod erre nézve :))

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6362) thomasvold


thomasvold
őstag

B.Ú.É.K. Advence-esek :)

Street Fighter 4 kipipálva, szépen fut.

(#6363) dashed válasza hrvp (#6348) üzenetére


dashed
senior tag

szerk. : semmi, tevedtem :U

[ Szerkesztve ]

(#6364) che 1990 válasza Szabie85 (#6355) üzenetére


che 1990
tag

Tubemate szvsz. az egyetlen használható alternatíva...
Google Playen egy ideje már nincs hála a YouTube-nak...
De innen le tudod szedni.

[ Szerkesztve ]

(#6365) TayRol


TayRol
veterán

Megkésve bár de BUÉK! És még és sem látom a JB-t.:D

(#6366) sheep válasza TayRol (#6365) üzenetére


sheep
addikt

BÚÉK mindenkinek
kijött már a JB? hol tudom letölteni? Január van... :DDD

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6367) sdd2 válasza sheep (#6366) üzenetére


sdd2
veterán

Kezdődik... ;]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6368) vazzz válasza sdd2 (#6367) üzenetére


vazzz
őstag

Igen, kijött már, és innen lehet majd délután 14:16:21-kor letölteni, de csak 1 másodperced lesz rá, és amiért különösen érdemes figyelni:
Az első tíz letöltő élelmiszerutalványt és mellnagyobbítással egybekötött péniszhosszabbítást nyer.

(#6369) dobolson válasza vazzz (#6368) üzenetére


dobolson
senior tag

+1 :DDD

(#6370) sdd2 válasza vazzz (#6368) üzenetére


sdd2
veterán

Tegnap már írtam, hogy jön a hol a JB kérdések sorozata :))

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6371) szab.tam válasza sdd2 (#6370) üzenetére


szab.tam
nagyúr

én a legelejéről lemaradtam. miről volt szó: arról, hogy még 2012-ben kiadják, vagy arról, hogy 2013 jan-ban?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#6372) gusthy válasza tomiii007 (#6360) üzenetére


gusthy
veterán

Ne tedd :)
A mondás át volt, hogy Jan közepén adják át a szolgáltatóknak, akik még kb 2hetet szüttyögnek vele, úgyhogy Jan vége.

(#6373) dussy válasza vazzz (#6368) üzenetére


dussy
őstag

:P

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#6374) Gery15


Gery15
addikt

Jelly Bean-ben gazdag új évet minden advance tulajnak! :D Mégis nem tudjátok mikor jön ki a JB? ;]

HyperX

(#6375) atila4


atila4
senior tag

Szerintem lesz az február is mire kijön.

Windows 11 / Galaxy S24+ / Asus ROG

(#6376) dobolson válasza atila4 (#6375) üzenetére


dobolson
senior tag

Meg nem lepődnék rajta... De már az is jó volna, ha egy "próbarom" kijönne, mint az s2-re és a note-ra. S2-vel is csúsznak szépen, pedig november végére ígérték.

(#6377) Addel válasza che 1990 (#6364) üzenetére


Addel
senior tag

A tubemate nem véletlenül lett a paly-ről eltávolítva. Miért kér egy program aminek a dolga, hogy videókat mentsen a youtube-ról telefonra, hozzáférést a telefonhíváshoz... :(

[ Szerkesztve ]

(#6378) sdd2 válasza szab.tam (#6371) üzenetére


sdd2
veterán

Idén január a cél, de ez csúszni fog szerintem...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6379) k0c2k4 válasza Addel (#6377) üzenetére


k0c2k4
tag

Azert lett eltavolitva mert illegalis...
A hozzaferesekrol meg csak annyit: Angry Birds is ker hozzaferest a telefonhvasokhoz...

[ Szerkesztve ]

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#6380) Keem1 válasza k0c2k4 (#6379) üzenetére


Keem1
addikt

"Azert lett eltavolitva mert illegalis"

Bár nem vagyok jogász, de szerintem ez nem igaz. Ha jól rémlik, filmek, zenék magáncélú másolása (és ennélfogva letöltése) megengedett a magyar jogszabályban (is), szoftverre viszont nem vonatkozik. Most nem keresnék pontos jogszabály szöveget, de a szerzői joggal pár éve tanulmányi szinten közelebbi kapcsolatba kerültem, persze az ismeretek már eléggé megkoptak, a fentiekre azért még emlékszem.

Ja, persze a fentiek a másolásvédelemmel el nem látott filmekre, zenékre vonatkoznak, így egy másolásvédett DVD másolása már nemcsak szerzői jogi aggályokat vet fel, hanem egyéb bűncselekményeket (a feltörés miatt).

[ Szerkesztve ]

(#6381) k0c2k4 válasza Keem1 (#6380) üzenetére


k0c2k4
tag

A kozelmultban olvastam hogy a google eleg kemenyen lepett fel a youtuberol letoltest biztosito weboldalak ellen, tobb millio dollaros pernek nezhettek volna elebe ha folytatjak szolgaltatasukat. Szoval ha weboldalakat zartak be, ketlem hogy, a sajat webaruhazaba fogja megturni egy ilyen alkalmazas jelenletet.

[ Szerkesztve ]

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#6382) Keem1 válasza k0c2k4 (#6381) üzenetére


Keem1
addikt

Ez megeshet, bár ugye a megosztás (több ember rendelkezésére bocsátás egyidejűleg) már nem valószínű, hogy legális.

(#6383) wolf64 válasza Gery15 (#6374) üzenetére


wolf64
tag

Szerintem amikor kiadják. :DD
Amúgy meg B.U.É.K. mindenkinek

(#6384) Jason19


Jason19
senior tag

Pff január van és hol JB ? ;] Retek szamszung megint átvert mindenkit ;]

BUÉK mindenkinek :)

(#6385) thomasvold


thomasvold
őstag

Valahol láttam a menüben, hogy be lehet úgy állítani a wi-fi-t, hogy ha lezárja a képernyőt a teló, akkor a wi-fi-t is lekapcsolja. Mikor pedig feloldom a képernyőzárat,akkor a wi-fi is indul automatikusan. Ezt szeretném bekapcsolni,de nem találom már,hogy hol volt ez. Nem tudja esetleg valaki?

(#6386) szab.tam


szab.tam
nagyúr

tudatlan vagyok.
mire kell nektek ez a jb?

lassú a gép? bugos? kevesebb áramot fog vele zabálni?
vagy van az sd kártyáitokon többszáz letöltött, telepítésre váró, de 2.3.6-ra inkompatibilis alkalmazás?
vagy csak, hogy legyen?

magyarul: mi fog vele megváltozni? az életetek? mint a tv shop-os prosztata gyógyszertől? :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#6387) k0c2k4 válasza Jason19 (#6384) üzenetére


k0c2k4
tag

En is szeretnem mar hogy JB fusson az Advanceemen, de eloszor is meg csak elseje van a vilagon szinte mindenhol munkaszuneti nap, masodszor is csak januar kozepe-vegere igertek. Legelso januari JB-rol szolo hir arrol szolt hogy a nemetek januar kozepen kezdik el tesztelni, szval ha minden jol megy januar vegere megkaphatjuk a frissitest.
Elore latom hogy egesz honapban a hozzaszolasok 50% az lesz hogy hulye samsung nem adta ki JB-t, meg hogy mikor jon mar...

[ Szerkesztve ]

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#6388) k0c2k4 válasza thomasvold (#6385) üzenetére


k0c2k4
tag

Wi-Fi settings-> opcio gomb, Advanced-> Wi-Fi sleep policy->When screen turns off

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#6389) sheep válasza thomasvold (#6385) üzenetére


sheep
addikt

beállítások/wifi/wifi beállítások/speciális (alul a menü gombot megnyomva jön elő), alvó mód irányelv_a képernyő kikapcsolásakor

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#6390) thomasvold válasza k0c2k4 (#6388) üzenetére


thomasvold
őstag

k0c2k4, sheep , köszönöm szépen :)

(#6392) mobal válasza szab.tam (#6386) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Jobb érezhetően, továbbá pár kiegészítő kényelmi funkció. Én se gondoltam, de N7 használat óta minden frissítés Android fronton valahogy jobbá teszi a készülékeket.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6393) szab.tam válasza #40993792 (#6391) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a vajas kenyér tervről nem tudtam, utánanéztem, okosabb lettem. thx.
végül is ennek lehet értelme.
de én akkor sem fogom csesztetni.
egy jó ideje van egy szoftveres alapelvem: ami működik, nem piszkáld. amikor megszegem, mindig megszívom. (nem véletlen a htpc + 24/7-es gépemen a 4.5 éves xp telepítés. ha összeomlik, van pár jóképű backup imageem...)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#6394) Gery15


Gery15
addikt

Akkuhasználatnál nektek is ott van a polaris office? 19%-ot ír a használatra, ha rábökök akkor pedig semmit sem, mert ugye bár nem használom, de akkor miért van ott? Meg honnan veszi, hogy 19% ha meg sem nyitottam?

HyperX

(#6395) hrvp válasza Gery15 (#6394) üzenetére


hrvp
aktív tag

Ugyanez van nálam is, csak 28%-al. Viszont nem tud zavarni, mert a legutóbbi töltés óta eltelt 5 nap :D Szóval nem hinném, hogy ez tényleges akkuhasználat lenne.

(#6396) tomiii007 válasza szab.tam (#6386) üzenetére


tomiii007
senior tag

Én bevallom, kezd uncsi lenni már... kell az újdonság :D

[ Szerkesztve ]

(#6397) Shyciii válasza szab.tam (#6393) üzenetére


Shyciii
veterán

"a vajas kenyér tervről nem tudtam, utánanéztem, okosabb lettem. thx."

Hát ez remek. Azt se tudod, hogy konkrétan mit tartalmaz a JB, de oltogatod itt az embereket, hogy minek a friss szoftver. Király vagy.

[ Szerkesztve ]

(#6398) mobal válasza szab.tam (#6393) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Valakinek szüksége van rá, valakinek nem. Nekem igen, mert szeretnék fejleszteni és követni kell a trendet. Nekem autóra nincsen például szükségem, de másnak munkaeszköz. De mielőtt elmérgesedik a vita fejezzük be! Várjuk a frissítést, az ajtón kopog lassan, még nem jelent meg. Majd meglátjuk, beszámolunk róla és mindenki eldönti, hogy melyik az ami jobban tetszik neki!

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6399) wado25


wado25
csendes tag

újra elérhető:

Feltételek:

*
2 év hűség az előfizetésre ?
Az előfizetésre vállalt hűségnyilatkozat esetén az akciós kedvezményért cserébe vállalja, hogy meghatározott ideig (1 vagy 2 év) előfizetését nem szünteti meg, azt nem szünetelteti, illetve ezen időszakban nem lesz tartozása, ami alapján a szolgáltató az előfizetés felfüggesztésére kényszerül. A vállalt kötelezettség be nem tartása esetén köteles a szerződésben vállalt kötbér megfizetésére. A részletekről érdeklődjön szerződéskötéskor!
BezárásBezárás
*
2 év hűség az alábbi díjcsomagra: ?
A díjcsomagra vállalt hűségnyilatkozat esetén az akciós kedvezményért cserébe vállalja, hogy a kiválasztott díjcsomagot vagy internetcsomagot meghatározott ideig (1 vagy 2 év) nem váltja át kisebb havi díjú csomagra. A vállalt kötelezettség be nem tartása esetén köteles a szerződésben vállalt kötbér megfizetésére. Fontos, hogy a díjcsomagra vállalt hűségnyilatkozat együtt jár az előfizetésre vállalt hűségnyilatkozattal is, ami további kötelezettségeket von maga után. A részletekről érdeklődjön szerződéskötéskor!
BezárásBezárás

Mozaik XS 3200 Ft havi díj

A készülék ára:
Egy összegben

T-Pontokban és partnereinknél: 54 960 Ft

Webshop teljes ár: 49 464 Ft
Kamatmentes részletre (THM: 0%)
Teljes ár: 49464 Ft
Kezdőrészlet: 0 Ft
Törlesztések: 24 hó X 2061 Ft
Felveszem a készletértesítőre

(#6400) Morris válasza wado25 (#6399) üzenetére


Morris
veterán

Én még mindig úgy látom, hogy:

Jelenleg nem kapható, újabb készlet várható!

más!

Sokaknak ismert alkalmazás a Noled!
Ezzel nekem csak az a problémám, hogy a kijelzőt használja az értesítésnél!
Tud valaki olyan alkalmazásról ami nem a képernyőt használja, hanem a középső menü gomb melletti valamelyik fehéren világító érintőgombot? (vagy akár mindkettőt)

Nekem nem fontos, hogy kijelezzen mindent, mert ha ezek közül valamelyik villogna, akkor úgyis megnézném, hogy mi jött!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.