Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) >Antonia< válasza Pistakiss (#6699) üzenetére


>Antonia<
csendes tag

Jójó...igen erre gondoltam én is, h csak közelíteni. De ha pont akkor nem tudok közelebb ugrani a témához akkor ,,muszáj lenne" a zoomot alkalmazni...tegnap épp így jártam és sehol sem találtam benne a zoomot. Oldalt a hangerő gomb, az fényképező üzemmódban ugyanúgy a hangerőt szabályozza s nem pedig zoomot mint a legtöbb telefonban....:((

(#6702) Monyos válasza >Antonia< (#6700) üzenetére


Monyos
aktív tag

Úgy értettem ,hogy optikai zoomra ne is gondoljunk telefonoknál, de általában az alap "Fényképező" alkalmazás ismeri a digitális zoom ot. Viszont jelen esetben az sincs.
De korábban leírták , hogy ennek az értelme egyenlő a nullával, hisz az eredeti képbe nagyítasz csak bele, ezzel nagymértékben rontva annak minőségén.

Tehát a fent leírt módszeremmel ugyan azt éred el, mint a digitális zoommal. :C

[ Szerkesztve ]

(#6703) #33253120 válasza #33253120 (#6693) üzenetére


#33253120
törölt tag

Bakker... :) 8 perc alatt jött válasz a Samsungtól, csak nem néztem... :)
"we just find out the first tests on Galaxy Advance... Mostly take 1-3 months for Android update"

(#6704) Keem1 válasza >Antonia< (#6701) üzenetére


Keem1
addikt

Nézd, optikai zoom nincs, digitális elvileg más kamera programmal megoldható, de ugyanezt éred el, ha képszerkesztőben nagyítod a képet és a megfelelő részt kivágod.
Tehát a gép is csak interpolálná. Többletinformációt nem fog a kép hordozni, csupán felnagyítja, feláldozva a minőséget. Emiatt a digitális zoom teljesen értelmetlen. Van fényképezőgépem, rengeteget használom, melyben van optikai és digitális zoom, hidd el, van fogalmam róla, és van okom rá, hogy azt mondjam, hagyd a fenébe. Ha gondolod, mutatok egy példát, holnap lövök neked képet optikai és digitális zoomal is, de őszintén remélem, hogy Te és mások is megértik anélkül, hogy képpel támasztanám alá és elfelejtik ezt.

T_chris: komoly... köszi! Remélem, többet már nem csúsznak, ha eddig kibírtuk, az az 1-3 hónap már semmiség :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6705) Monyos válasza #33253120 (#6703) üzenetére


Monyos
aktív tag

Az az "1-3 months" az azt jelenti , hogy március előtt tényleg nem lesz JB ...
Gondolom csak azért van elé írva az az egyes, hogy jobban nézzen ki. :(
De ne legyen igazam...

Milyen címre írtál ,hogy ilyen gyorsan válaszoltak?? :Y

(#6706) >Antonia< válasza Keem1 (#6704) üzenetére


>Antonia<
csendes tag

Igen, értem. Köszönöm, csak épp hiányoltam belőle, mivel megszokott volt eddig, hogy minden telefonban benne volt! :((

(#6707) Pistakiss válasza >Antonia< (#6701) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Mivel nincs optikai zoom a telefonok legtöbbjében, ebben a telefonban meg még digitális sincs, igy csak a kép utólagos szerkesztése a javasolható. Ennek van egy másik előnye is a digitális zoomhoz képest, hogy utólag jobban meg tudod határozni a kivágandó területet, valamint akár több változatból is ki tudod választani a neked leginkább megfelelőt.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6708) Pistakiss válasza Keem1 (#6704) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Sajnos ezt nehéz az emberekkei bevetezni, mivel a digitális zoomot szinte minden eszközben lehetett használni, nem kellett utólagosan pepecselni a képpel és ehhez jön az igénytelenség is. Ennél sokkal nagyobb problémát is nehéz az emberekkel megértetni, mivel hiányzik az alap a fotózáshoz, a kompozíciós készség, az esztétika.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6709) #33253120 válasza Keem1 (#6704) üzenetére


#33253120
törölt tag

Reméljük a legjobbakat.
Bár egy fecske nem csinál nyarat, de ha nyilvánosan is elvárás van a frissítésekre, akkor lépnek.
Szóval... Embereket a falakra twitterre, facebookra, és a google+ ra.... :D

(#6710) #33253120 válasza >Antonia< (#6706) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kényelmes, de nem jó dolog...
Ma már nagyok a monitorok, így akinek megosztod elég rossz minőséget lát.

(#6711) Monyos válasza Pistakiss (#6708) üzenetére


Monyos
aktív tag

Főleg akkor amikor a Samsung S5230 al milyen könnyen ment a közelítés nekik és akkor megveszi az új középkategóriás telefonját (jelen esetben I9070) és az meg nem tudja. "Hát hogy van ez?! A gagyibb telefonom meg tudott ZÚÚÚÚMOLNI?? "
:W :D

ON:

GTA 3-al játszottam az előbb, de amit nem értettem, hogy ha átállítom a járművek irányítását a nyilakról érzékelőre, akkor az nem nagyon akar úgy működni ahogy kell. Azt viszont észrevettem hogy ugye játék közben fektetve van a teló és ezt ő kanyarodásnak veszi, ezért a telefont állítva kellene tartanom ahhoz, hogy egyenesen tudjak menni.... :U
Ez mindenkinél ilyen? Valami megoldás? :F
(Marketben megnéztem és "A játék kompatibilis az eszközzel" ,tehát ez nem lehet gond)

(#6712) sdd2:
Vannak különböző megoldások... :C

[ Szerkesztve ]

(#6712) sdd2 válasza Monyos (#6711) üzenetére


sdd2
veterán

Ha nem lenne kompatibilis, hogy lehetne rajta a telefonodon a GTA3? :U

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6716) Pistakiss válasza Monyos (#6711) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Az a helyzet, hogy sajnos sok kompakt géppen is található digitális zoom, amit a jobb közelítés érdekében használnak is előszeretettel, így méltán gondolhatjáák, hogy ez így a jó.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6717) zalyy válasza Nerd (#6686) üzenetére


zalyy
tag

Na megvan, DK rises: minimum fps: 11 avg: 13-16, max: 25 (persze ha felfele nezek :DDD)
ROC: minimum: 27, avg: 32-35, max 37
MC4: kb ugyanaz mint a DK max par FPS-el tobb
Sports car challenge: avg 40+ max 47

Amugy a jelentos laggmegszunes akkor kovetkezett be mikor csak kivancsisagbol az sd kartyara masoltam a jatekokat ott az alkalmazaskezeloben a gyari cuccal :DDD

Amit meg most se tudtam mukodesre birni ismeretlen okok miatt :U... Nova 3, Gangstar rio

Na mit gondoltok? Realis vagy tobb kellene legyen?

Amugy melleklesen nem azert de az egesz rootolas is egy nagy warez szoval az egesz topikot be lehetne zarni, vagy tevedek? :U

[ Szerkesztve ]

(#6718) #33253120 válasza sdd2 (#6712) üzenetére


#33253120
törölt tag

Elkéri bétatesztre a fejlesztőtől?
Anno én játszottam ilyet. A Fishlabs nevű ma már IPhone, anno hőskorban általános java3D játékgyártóval vettem fel a kapcsolatot, mert egy mocsok jó játékuk trialjában hiba volt, és kaptam tőlük sok okosságot az akkori SE W800, G502 telefonjaimra, amiért segítettem a tesztelésben... :)
Nem kell mindig rosszra gondolni, de igen, jobb szárazon tartani a puskaport. :)

[ Szerkesztve ]

(#6719) xAcidx


xAcidx
tag

Napokban próbáltam megrendelni a telefont a T-nél, de amikor rámentem, hogy "Kosárba" akkor készlet értesítő izébe dobott... Próbáltam telefonról is, laptopról is, de semmi. Átmentem szomszéd kis csajhoz, had használjam már a gépét 2 percre :D
Ott is ugyanezt produkálta. Ma felhívtam őket, hogy ilyenkor mi a teendő, erre mondta a nő, hogy átkapcsol máshova ott megtudom rendelni.
Megírták a szerződést, mondta hétfőn/kedden hívnak, hogy mikor, hova vigyék.
Úgyhogy remélhetőleg legkésőbb jövőhét szerdán már én is tulaj leszek :D

(#6720) beccyboy válasza Keem1 (#6704) üzenetére


beccyboy
aktív tag

A digitális zoom elvben nem ad hangyányit jobb minőségű végeredményt? Arra gondolok, hogy ott megtörténik a kivágás még a tömörítés előtt. Valami ilyesmi rémlik. De gyanítom, csak az veszi észre a különbséget, aki meglátja az advancen a pixeleket 50 centiről :)

[ Szerkesztve ]

Caffeine addict.

(#6721) #33253120 válasza xAcidx (#6719) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ügyes... :)

(#6722) Pistakiss válasza beccyboy (#6720) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Az teljesen mindegy, hogy a tömörítés elött, vagy utána vágja ki a képből a részletet. A lényeg az, hogy egy adott pixel x pixel méretű kép közepéből kivág egy kissebb képkockát, a zoomolás nagysága függvényében, amit, ha megfelelő méretre nagyítasz, mindenképpen jól látszik majd a pixelesedés.
Természetes, hogy a képeket nem egy telefon kijelzőjén kell elemezni, ott a 480*800 pixeles kép is tükörsíma, bár ott kinagyítva is már látszik a kép szétesése.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6723) Monyos válasza xAcidx (#6719) üzenetére


Monyos
aktív tag

A telefonos hölgy is már csak a fehéret ajánlotta fel?
Vagy volt mellette pár fekete még tartalékban telefonos megrendelés esetére? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6724) xAcidx válasza Monyos (#6723) üzenetére


xAcidx
tag

Azt mondta, hogy már nem kapnak feketét.
Igazából jól néz ki fehér színbe is. Képek alapján volt bennem némi kétkedés, de már láttam a valóságban is, és azt kell hogy mondjam jobban tetszik, mint a fekete :D

(#6725) sdd2 válasza Monyos (#6715) üzenetére


sdd2
veterán

Pont a kompatibilitással hoztad ezt fel, de mindegy, hiszen ha Play-ről letöltöm akkor egyértelmű, hogy kompatibilis...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6726) Monyos válasza xAcidx (#6724) üzenetére


Monyos
aktív tag

Nem is értem ezt az üzletpolitikát náluk...
Ha látják, hogy ennyire fogy az Advance akkor miért szüntetik meg a forgalmazását?
Gondolom csak idő kell, hogy elfogyjon a fehér és az is megszűnik.
Pedig hányan lehetnek még akik üres kézzel maradtak és választhatnak egy másik telcsit.
És jelenleg ebben az árban a Grand X In az ellenfele, lehet csak annak az eladásait akarják növelni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6727) #33253120 válasza Monyos (#6723) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én már bánom, hogy nem fehéret vettem... Sokat agyaltam rajta anno... :/

(#6728) hungar


hungar
tag

Ha egyszer megkapjuk JB-t, van rá esély, hogy későbbi android verziót is kapnánk? Ahogy látom inkább vegyen az embere új telót ha új szoftvert akar..

Valahol lehet látni eladási statisztikákat? Megnézném pl hazánkban ebből a típusból mennyi fogyott eddig.

(#6729) unyadavid válasza Monyos (#6726) üzenetére


unyadavid
senior tag

Hát biztos azt akarják, hogy a galaxy s3 mini fogyjon, ez csak a karácsonyi akciók miatt lett ilyen felkapott, szerintem a mostani árán már nem biztos, hogy akkora kereset lenne rá.

(#6730) beccyboy válasza Pistakiss (#6722) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Na [itt]meg is találtam, valami hasonlóra emlékeztem. Bár nem tudom, hogy ez mennyire up to date:
"Sokan tejesen fölöslegesnek tarták, mert azt mondják hogy ezt utólag grafikus programokkal is ugyanúgy meg lehet csinálni. Ez nem teljesen igaz, hiszen a fényképezőnk a digitális zoom után menti le a képet a veszteséges JPEG formátumra, viszont ha utólag akarjuk a képet valamilyen software-rel nagyítani, akkor már csak a tömörített (rosszabb minőségű) képen tudunk nagyítani. Tehát egy nagyon picit jobb minőségű lesz a digitális zoom által kapott kép, ha még a fényképezőn alkalmazzuk, nem pedig utólag. Persze veszteségmentes TIFF file-t feltételezve valóban ugyanaz lenne az eredmény egy grafikus programmaló nagyításnak mint a fényképező digitális zoomjának."

Caffeine addict.

(#6731) puskas1993


puskas1993
tag

Mi az hogy már nem lesz fekete a T-nél?? Ez biztos?

Mert ha igen akkor ezt fogom tenni: :W

[ Szerkesztve ]

(#6732) Keem1 válasza beccyboy (#6730) üzenetére


Keem1
addikt

Ez még igaz is lehet, de nem mindegy, hogy egy rossz minőségű interpolált képet tömörítesz még rosszabb minőségű formátumra, vagy egy tömörítettből készítesz rossz minőségű interpolált képet?
Nekem még mindig az a bajom, hogy kitalált, géppel generált pixeleket kapunk, nem azt, amit az optika állít elő. De szerintem innentől kezdve inkább egy fotós topicban folytassuk, már ha szeretnéd folytatni.

puskas1993: csak a halál biztos, bár a nagy karácsonyi akció (szemben az S3 mini árával) nagyon azt sejtette, hogy magentáék karácsonyi akcióban szórják ki a készleteket, hogy utána a drágábban adható S3 Minin keressenek.
Minden rossz szándéktól mentesen: aki akarta, az eddig bő 1 hónap alatt megvehette, baromi olcsó volt. :U

[ Szerkesztve ]

(#6733) puskas1993 válasza Keem1 (#6732) üzenetére


puskas1993
tag

Azt tudom. Ja és persze még le sem foglalnak az egyik üzletben sem, mert már annyian megtették ezt.
Nembaj ha mást nem akkor hétfőn még 1X bepróbálkozom az egyik nyiregyi T-nél hátha sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#6734) Pistakiss válasza beccyboy (#6730) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Ez azért fals, mert a digitális zoommal készített kép, eleve kivágott kép, tehát a zoomolással arányosabban kissebbek az oldalai, vagyis teljesen mindegy hogy egy kissebb felbontású képpel mit csinálunk, az akkor is csak kevesebb pixelből fog állni! Nem véletlen, hogy a komolyabb fényképezőgépeken nincs digitális zoom lehetőség, igy mindíg teljes felbontású képpel dolgozhatunk.
A másik dolog, hogy ezzel az állítással mindenkit félrevezet az, aki ezt terjeszti, hisz egy eleve kevesbb pixelből álló kép nem lehet jobb, vagy ugyanolyan minőségű, ha egyforma méretre nagyítjuk, semmilyen belső szoftverrel sem! Nem mindegy, hogy egy 1200x800 pixeles képet nézünk, vagy 2x-es zoommal egy 600x400 pixeleset, vagy esetleg egy ennél még kissebbet. A belső szoftver a "digitális negatívot", vagyis a raw képet alakítja át mindenhol használható formátumra, a beállítások függvényében, nem varázsol több pixelt a vágott képrészletre, tehát ez kábítás.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#6735) beccyboy válasza puskas1993 (#6733) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Próbáld meg azt, amit nem régen irtak feletted. Mégpedig azt, hogy telefonon rendeled meg. Hátha...
Amúgy már novemberben mondta egy Samsung pólós srác a T-ben, hogy ezt a telót tervezik a karácsonyi sláger terméknek és utána kivezetik, mert kell a hely az s3 mininek.

Keem1:Nem kell folytatni, mindent leírtál a lényeg az, hogy "kitalált, géppel generált pixeleket kapunk, nem azt, amit az optika állít elő."

Pistakiss: Jogos:)

[ Szerkesztve ]

Caffeine addict.

(#6736) tomiii007 válasza beccyboy (#6735) üzenetére


tomiii007
senior tag

hát sztem s3 mini annyival nem jobb amennyivel drágább sőt, mondhatni nem is jobb mint az Advance

(#6737) beccyboy válasza tomiii007 (#6736) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Hát ezaz:)
Kb ugyanazt adják el drágábban. Nekünk nem éri meg, de nekik eléggé:)

Caffeine addict.

(#6738) Roxkex


Roxkex
senior tag

Srácok szerintetek működne az hogy én meg fogom és egy micro usb ből átalakító usb 2.0-ba cuccost vennék és azt egy elosztóval meg sépekelem és rákötöm a billentyűzetet akkor az szerintetek jó lenne ? :D
Mert azt tudom hogy a pendrivet simán rá lehet kötni :)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6739) sdd2 válasza Roxkex (#6738) üzenetére


sdd2
veterán

Meg lehet játszani :K OTG kábelt veszel, abba egy USB elosztó és egér, bill mehet bele az tuti

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6740) kaller1 válasza zalyy (#6717) üzenetére


kaller1
veterán

az egesz rootolas is egy nagy warez

Ne beszéljél már hülyeségeket.

.::> <::.

(#6741) gonger válasza puskas1993 (#6733) üzenetére


gonger
senior tag

Üzletben egyébként drágábban kapnánk nem igaz? Most a T webshopban dominóval 59 ezer párszázért lehet megvenni legolcsóbban(ingyenes kiszállítással) üzletben viszont 65 ezer ugyanez a csomag!

(#6742) Keem1 válasza sdd2 (#6739) üzenetére


Keem1
addikt

Biztosan, bizonyítottan működik az OTG szeretett telefonunkon? Én örülnék neki a legjobban, régebben próbáltam kutakodni, de érdemi infót nem találtam :)

#6743 Addel: az Advance? Biztosan nem png-be ment, jpg, mint a telefono 99%-a (ha nem 100%). Javasolnék neked egy képformátumok gyorstalpalót sem, a png veszteségmentes, de nem nagyítható minőségromlás nélkül. Az csak a vektorgrafikus formátumok kiváltsága (hiszen nem pixeleket, hanem koordinátákat tárolnak).

[ Szerkesztve ]

(#6743) Addel válasza beccyboy (#6730) üzenetére


Addel
senior tag

A telefon nem jpeg-be ment hanem png-be ami veszteség mentes, így nyugodtan nagyítható a kép utólag is.

(#6744) Addel válasza Addel (#6743) üzenetére


Addel
senior tag

Ja nem, de szar, jpg-be ment :(

(#6745) sdd2 válasza Keem1 (#6742) üzenetére


sdd2
veterán

Elvileg igen :U De amint hozzám kerül egy OTG kábel mondom a biztos infót.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6746) Roxkex válasza sdd2 (#6739) üzenetére


Roxkex
senior tag

na valami ilyesmire gondoltam :D [link]
A micro és a mini usb OTG az ugyan az ?
Ja is valaki egy OTG linket küldene amilyen kell ?:D
Ja meg nekem a bill em PS/2 es akkor hogy tudom megoldani ? :D

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6747) sdd2 válasza Roxkex (#6746) üzenetére


sdd2
veterán

microUSB-s kell, a mini USB más...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6748) gusthy válasza Addel (#6744) üzenetére


gusthy
veterán

Továbbá a png se veszteségmentes, amúgy minden stimmel :-)
Illetve csak annyira, mint a JPEG, van lossless változat is.

(#6749) zalyy


zalyy
tag

Neztem par osszehasonlito videot a mostani top telok kozul, nexus 4, note 2, s3 es az iphone 5
Video

Nezzetek csak meg azert erdekes, latszik, hogy a nexus 4-en megy a legjobban a jatek de az csak szerintem azert van, mert az is latszik, hogy a texturak joval szarabbak, azutan jon az iphone 5 erre meg szerintem azt mondanank, mert kisebb kepernyoje van, mint a tobbinek, azutan a note 2 es az s3.
Az s3-ason egyenes siralmas, kb. igy megy az advance-n is legalabb is nekem, s3 meg egy dolog de, hogy meg a nagy "Note II"-n is belaggoljon az mar kritikan aluli... Mit akarunk, ha mar most nem birja el a note 2 se az ilyen appokat? Tudom, hogy gepben 2gb ram nem ugyanaz, mint telefonba 2gb ram meg cpu-val es video chipel is ugyanez de akkor mi a tokomert kell igy elnagyolni? "Buy Note II with ultra fast Quad-Core 1.6Ghz processor, 2GB Ram!" stb... En meg azt se neznem ki beloluk, hogy ugyebar oda van irva mindenhova, hogy ennyi meg annyi Ghz meg ram de kitudja ennek a felet kapnank meg vagy kitudja, jo ez most hulyeseg volt de igy kepzelem el. Most nem kell lehurrogni azert mit gondolok, mert vannak akik jatekra is hasznaljak a telefont es vannak akik nem arra de azokat nem tudom megerteni minek quad core? Vagyis most tegyuk fel egy htc one x-et biztos, hogy nem a szamologep app-al fognam kihasznalni ha mar olyanom van es nem is egy kicsi facebookozassal... :U
Azert eleg szomoru mekkora a kib*szasok de na ez van :( jajj es meg azt hozzatennem, hogy lehet paran azt mondanatok, hogy a gameloft szarul optimizal, igen van benne valami de vegyuk csak elo a "Nagy Rockstart" itt a Vice City-juk, szintugy vannak belassulasok ezeken a telefonokon es a gameloft a rockstar mellett mario a mostani jatekokhoz hasonlitva.

(#6750) Roxkex


Roxkex
senior tag

SII-n megy a cuccos :)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.