Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6601) redface válasza hr2 (#6596) üzenetére


redface
tag

:C :C :C :C :C

(#6602) gonger válasza Monyos (#6599) üzenetére


gonger
senior tag

nem vagyok egy ROM guru, de Blade-en kipróbáltam 2-3 félét, a használhatóságuk miatt. Leginkább a finomhangolhatóság és a hosszú akkuidő volt szempont. Most is A svéd rom rls7-ese van fennt.
Te milyen színű S Advance-ot kaptál ?

[ Szerkesztve ]

(#6603) tomiii007 válasza gonger (#6600) üzenetére


tomiii007
senior tag

hát ha ezek vannak nálad előnyben, akkor szinte mind1 hogy mit választasz csak androidos legyen, persze megfelelő hardverrel :D
hát akkor amelyik jobban tetszik azt vedd meg :)
én is amikor nézegettem telefonokat grandX nálam is szóba jött ,de mivel nekem nem olyan nagy a tenyerem ezért inkább az Advance mellett döntöttem mivel 4,3colos az tul nagy 4col meg pont jo:D

[ Szerkesztve ]

(#6604) Monyos válasza gonger (#6600) üzenetére


Monyos
aktív tag

Nálam a hívásoknál 5/5. De lehet, hogy nekem alacsonyak az igényeim. :)
Este próbáltunk Tangoval egy videóhívást, az is simán ment.

Root után könnyen megy a programok cseréje is, de ez minden androidosnál így van.

Nekem ez a kijelző méret pont tökéletes. A mostani "nagyágyúk" már tényleg el vannak túlozva, bár van 1-2 szépen kialakított a felső kategóriában is.

Én is későn döntöttem el, hogy ez lesz az a készülék ami nekem kell, ezért már csak fehéret tudtam rendelni a webshopból. (Jött az e-mail, hogy a fekete megszűnt... fogtam is a fejem. :((( ) Viszont egy kedves hölgy ismerősöm belement a cserébe és az ő feketéjét elcseréltük az én új fehéremre. :C

(#6605) gonger válasza Monyos (#6604) üzenetére


gonger
senior tag

Mondjuk fehérben is jobban néz ki a ZTE-nél, ráadásul manapság ez már nem buzis téma, inkább elegáns megjelenést ad neki. De biztos szokatlan lenne, sosem volt még fehér telefonom.

(#6606) Monyos válasza gonger (#6605) üzenetére


Monyos
aktív tag

Én is csodálkozva bontottam ki, meglepően jól nézett ki.

De innentől már neked kell dönteni... ;]

[ Szerkesztve ]

(#6611) mobal


mobal
MODERÁTOR

Pár hozzászólást eltávolítottam. Mint már korábban is jeleztem a következő alkalmazások nem elérhetőek a telefonra: Vice City, Black Knight Rises, Modern Combat 4, Gangstar Rio. Ebből az okból kifolyólag nem is fognak rendesen futni.

mobal,

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6612) kircso13 válasza tomiii007 (#6512) üzenetére


kircso13
senior tag

Szia!

Szervíz sem tudtta feléleszteni még JIG el sem- Megy fel a központba. Kb 1-2 hét mire visszaér

..,

(#6613) #33253120 válasza kircso13 (#6612) üzenetére


#33253120
törölt tag

Most ez a 17.4Mb-os frissítés Playes, vagy rendszerfrissítés volt?
Milyen telefon, (P vagy sima) melyik szolgáltatótól van?

(#6614) Lirion válasza gonger (#6600) üzenetére


Lirion
addikt

No offense, de.. azért durva, hogy vki(k)nek az fontos szempont, hogy kényelmesen f@szbookozzon a telefonon. Az idősebbek meg még csodálkoznak, hogy a mai fiatalok miért olyan nyomorékul szocializálódnak...

(#6615) sunyijanika válasza Monyos (#6604) üzenetére


sunyijanika
tag

Én is fekete típushoz szeretnék hozzájutni. Valóban nem lesz már feketében kapható webshopban :F Pontosan mit írtak abban a levélben, esetleg későbbi termék feltöltésnél lehet rá számítani? nem szeretném drágábban megvenni emiatt egy üzletükben... :(((

(#6616) tomiii007 válasza kircso13 (#6612) üzenetére


tomiii007
senior tag

Az szép, engem is érdekelne, hogy milyen típusú a telod?
De ilyen esetben garanciálisan javítják meg nem ?

(#6617) mrrr74 válasza Shyciii (#6554) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Sziasztok,

Én is defyről váltok és Titanium és My backup mentéseim vannak.
Viszont az új telefon céges, így nem rootolnám. Jól értelmezem, hogy ezek a mentések root nélkül nem érnek semmit?
A My backup (maga a program) biztosan felmegy root nélkül, de vajon vissza is állíthatóak az appok+adatok?

Ha nem, akkor tudtok ajánlani valamit amivel le tudom menteni az alkalmazásokat és a bennük lévő adatokat/beállításokat (pl: ECAS, exchange, stb)

Köszönöm!

mrrr

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#6618) Roxkex


Roxkex
senior tag

Srácok ha Samsung Galaxy s Advance-be ha új ROM-ot rakok az mire jó ? És melyiket javasoljátok ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6619) Gery15 válasza Roxkex (#6618) üzenetére


Gery15
addikt

Először is neked az 1 hsz.-t. :K

HyperX

(#6620) Roxkex válasza Gery15 (#6619) üzenetére


Roxkex
senior tag

jójó , de melyik javasolt ? :(

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6621) Monyos válasza sunyijanika (#6615) üzenetére


Monyos
aktív tag

Az email tárgya ez volt : "A keresett termék sajnos megszünt. "

Idézem:

" Tisztelt ....!
Sajnos az Ön által kívánságlistára tett Samsung Galaxy S Advance/SL 2G Quadband, 3G Quadband készülék+ hálózati töltő + akkumulátor + adat kábel + fülhallgató + használati utasítás (SAM GAL. S ADV/SL #BLACK) forgalmazását a Magyar Telekom Nyrt. megszüntette. "

Ezután fel is hívtam a kedves ügyfélszolgálatot, hogy én már 3 napja vadászok a telefonra, mert mindig elkapkodták előlem és hogy lehet az, hogy mégis megszüntetik.... A hölgy nem tudott erre választ adni, csak azt ,hogy "Ez egy nagyon keresett készülék! " . Viszont azt mondta, hogy szokott lenni keveredés így az első héten , úgyhogy ha tudok várjak jövő hétig, mert akkor lesz nagyobb raktár feltöltés és ESETLEG[/U ]még jöhet fekete színben, de egyáltalán nem biztos, hogy lesz. Ja és ,ha jövő héten nem jön, akkor már tényleg nem lesz.

Tehát várhatsz jövőhétig ,de lehet ,hogy addigra a T-pontokból is elviszik. :U

(#6620) Roxkex:
Nekem a JetMOD van jelenleg fenn. Nagyon stabil, nagyon gyors, nem FC-zik semmi.
Viszont telepítés előtt érdemes 1-2 programot kiszedni belőle, mert már a telepítés után azt mondja az adott progi, hogy lejárt... (2012-ig volt a licenc) Tehát érdemes kicserélni őket egy neked jól bevált programra.

[ Szerkesztve ]

(#6622) Roxkex válasza Monyos (#6621) üzenetére


Roxkex
senior tag

Én is ígyjártam :'( Szánalmas T-Mobile , én meg vettem ink. fehérben , rakok hozzá egy fekete szilikon tokot :D
És már is faja :D

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6623) vazzz válasza Roxkex (#6620) üzenetére


vazzz
őstag

Mivel azt se tudod, mire jó, így egyik sem. Csak elrontanád a telefonod.

(#6624) Monyos válasza Roxkex (#6622) üzenetére


Monyos
aktív tag

Nekem szerencsém volt, hogy eltudtam cserélni.
Bár a fehérrel sincs gond kinézetre,de azért mégis csak jobban áll a kezemben egy fekete. :U

(#6623) vazzz
+1 :K

[ Szerkesztve ]

(#6625) gonger válasza Lirion (#6614) üzenetére


gonger
senior tag

Nem tudom ki számít fiatalnak, én a magam 32(lassan már 33) évével azt hittem már nem, de ez (is) biztosan nézőpont kérdése. Gondolom Te korodnál fogva az apám lehetnél!
Mint írtam is leginkább telefonálok és sms-t írok a készülékkel, GPS fontos ha autóban vagyok, Viber és fb pedig igenis legalább annyira fontos, mert több barátom él külföldön, akikkel a napi kapcsolattartás az említett alkalmazások nélkül igencsak drága lenne.
Nevezheted ezt nyomorékul szocializálodott fiatalságnak, de úgy gondolom, hogy ezek a legnépszerűbb okostelefon alkalmazások manapság.
Az pedig, hogy a GTA vagy egyéb játékok hogyan futnak, egyáltalán nem érdekel, mert sajnos időm sincs játszani a telefonon.(ha épp a fogorvosnál várok, pont jó nekem az Angry Birds is)

(#6626) sunyijanika válasza Monyos (#6621) üzenetére


sunyijanika
tag

Köszönöm az idézetet. :) A jövőhétre terveztem a vásárlást, szóval annyit még tudok várni. Remélem valami csoda folytán akad majd pár fekete típus is belőle, meglátjuk.

(#6627) Roxkex válasza Monyos (#6624) üzenetére


Roxkex
senior tag

Hol cserélted el ? :D

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6628) zalyy válasza mobal (#6611) üzenetére


zalyy
tag

De meg mindig nemtudom hogy kell rarakni memkarira rendesen :( :F

(#6629) Monyos válasza sunyijanika (#6626) üzenetére


Monyos
aktív tag

Ha valami folytán tényleg lesz, akkor aztán gyorsnak kell lenni...
Szerintem ha 5 percen belül nem rendeled meg, akkor megint lecsúsztál róla. :O :DDD

(#6627) Roxkex:
Egy kedves hölgy ismerősöm, azt mondta neki mindegy mi van a kezében. :C

[ Szerkesztve ]

(#6630) Roxkex


Roxkex
senior tag

Bármi jó a kezében ? :D Hmmm perverz :D

Ha jól olvasom akkor a Jelly Bean megjelent advance-re , azt majd hogy tudom felrakni ? :) (még nem érkezett meg a kicsike , csak minden infót most össze szedek hogy akkor már ne kelljen)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6631) dobolson válasza Monyos (#6629) üzenetére


dobolson
senior tag

"...azt mondta, neki mindegy mi van a kezében."

Pedig mennyire nem mindegy, igaz? :DDD

Roxkex

Nem jól olvasod, mert még nem jelent meg. Ha elérhetővé válik, a telefon jelezni fogja és wifi-n (OTA) keresztül le is szedhető majd.

[ Szerkesztve ]

(#6632) Roxkex válasza dobolson (#6631) üzenetére


Roxkex
senior tag

Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6633) Roxkex


Roxkex
senior tag

Szerintetek van rá esély hogy a Dungeon Hunter I-II-III majd meg lesz csinálva Advance-re is !?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6634) dobolson válasza Roxkex (#6632) üzenetére


dobolson
senior tag

De elég valószínű, hogy mikor megjelenik, nem egyszerre az egész régióban (pl Európa) válik elérhetővé, hanem mondjuk holnap már kint lesz a németeknél, de csak 1 hét múlva lesz kint nálunk, vagy fordítva. Szóval a gyakorlat az, hogy vannak eltérések a kiadások időpontjában. Azonban onnantól kezdve, hogy kiadták mondjuk a német t-s telefonokra, az feltehető az odin program segítségével bármely itthoni készülékre is. Az odin használatáról az első hsz-ben olvashatsz.
Tehát nem feltétlenül kell megvárni, míg a magyar szolgáltatóknál is elérhető lesz, mert ha hamarabb adják ki mondjuk más európai országban, azt már mi is fel tudjuk tenni.

(#6635) Roxkex válasza dobolson (#6634) üzenetére


Roxkex
senior tag

Vágom :)
De a lényeg hogy magyar legyen :)

Majd Wi-Fi-re bízom inkább :D Az Odinnal nem akarok kockáztatni(mert nincs laptopom)
Mennyi ideig tart egy Odinos frissítés KB ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6636) zalyy


zalyy
tag

Ilyen komplikált ez az android akkor azt jelenti, hogy 16gb-on alul nem is érdemes venni androidos telót? Vagyis ha ennyire nem lehet megoldani hogy kártyára lehessen tenni az alkalmazásokat akkor muszáj azt venni vagy nem? :O

(#6637) Nerd válasza zalyy (#6636) üzenetére


Nerd
aktív tag

Rootolt telefonon 5 masodperc alatt felcserelheto a belso es kulso SD...

(#6638) tomiii007 válasza Roxkex (#6635) üzenetére


tomiii007
senior tag

kb 3 perc :D

(#6639) zalyy válasza Nerd (#6637) üzenetére


zalyy
tag

Légyszi leírod, hogy kell akkor felcserélni az internált és az externált akkor? Köszi :)

(#6640) plakk


plakk
csendes tag

Sziasztok.

Érdeklődnék , hogy mikor töltőre teszem a telefont miért mondja , hogy a navigáció folytatódik mikor ki van kapcsolva ? És az aksi nagyon hamar lemerül

(#6641) zalyy válasza plakk (#6640) üzenetére


zalyy
tag

Jó napot Plakátos Norbert úr :DDD

(#6642) tomiii007 válasza Roxkex (#6633) üzenetére


tomiii007
senior tag

Én most tettem fel Dungeon Hunter HD és simán megy rajta :D

(#6643) Keem1 válasza Roxkex (#6635) üzenetére


Keem1
addikt

"Mennyi ideig tart egy Odinos frissítés KB ?"

Maga a folyamat kb. másfél perc, plusz mikor kész, újraindul és első alkalommal kb. 2-3 percig bootol (vagy még tovább). Utána már használható, és a 2-3-4-x. bootolás már csak fél perc lesz.

Szerintem is bízd az OTA-ra a frissítést, hidd el, szólni fog, ha megérkezett a JB. Főzött romokat meg inkább nem javasolnék addig, míg azt se tudod, mi fán terem, meg android lelkivilágát oda-vissza ki nem ismerted. Hiszen adott esetben, ha nem tudod, mit csinálsz, rosszul sülhet el a buzgóságod, csak óvni akarunk.

(#6644) zalyy válasza Keem1 (#6643) üzenetére


zalyy
tag

Légyszi leírjátok, hogy kell felcserélni az internált és az externált akkor? Köszi :)

(#6645) Nerd válasza zalyy (#6639) üzenetére


Nerd
aktív tag

Kellene a /system/etc/void.fstab fajlod... masold be ide, es megmutatom, hogy ird at...

De egyebkent hasonloan kell: [link]

Concorde One tableten megcsinaltam, Advance kb egy honapja van nalam, meg nem rootoltam, mert egyelore en megvagyok a tarhellyel... majdtalan JB frissites utan csinalom meg...

[ Szerkesztve ]

(#6646) Keem1 válasza zalyy (#6644) üzenetére


Keem1
addikt

Még nem csináltam, nem volt rá szükségem, de próbáld meg végignyálazni a gugli találatokat, hátha lelsz benne használható infót.

Amúgy miért szeretnéd ennyire? Van pár programom fent, plusz játék is, a GTA III. 700 MB-ot foglal, mégis még 20% sincs tele a belsőben. Nem igazán értelek, ha okosan használod, telepítgetésre elégnek kell lennie a belső memóriának, de te tudod, nem beszéllek le róla :U

(#6647) zalyy válasza Nerd (#6645) üzenetére


zalyy
tag

Tess: [link]

Amugy sok jatekot akarok rarakni meg minden arra kell a sok hely :D

[ Szerkesztve ]

(#6648) Roxkex válasza tomiii007 (#6642) üzenetére


Roxkex
senior tag

Te vagy az a én emberem :)
A I.-et tetted ? És melyik android ? Rootoltad a telód ? És alap ROM-ot használsz ? És küldesz linket melyiket tetted fel ? :D

Ó mindenért hála elörre is :)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6649) Roxkex válasza Keem1 (#6643) üzenetére


Roxkex
senior tag

Vettem :)
Köszönöm az óvást :D És az OTA az a sima Wi-Fi-s frissítés ? És azt hol érem el ?
A Wi-Fi-s frissítésről halottam olyat hogy a telefont tönkre tudja vágni ! (Valaki routernél ezt tapasztalta) Éppen ezért meg is kérdem hogy ez telefonra is igaz-e !?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6650) Nerd válasza zalyy (#6647) üzenetére


Nerd
aktív tag

Kiemeltem, hogy mit modositottam:

Eredeti: [link]

Modositott: [link]

Feleloseget nem vallalok! Ahhoz, hogy ne bootoljon a rendszer jol el kell cseszni ezt a fajlt (de nem lehetetlen!!!)... Ha veletlen nincsen sdcard particio, akkor allitsd vissza a backupot a fajlrol!

Ja es persze ird le az eredmenyt mindenkeppen! :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.