Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Grafy12


Grafy12
aktív tag

Sziasztok! Van valakinek ötlete arra, miért csak a programok fele- harmada látja a WIFI-t? pl.: Google play, Gmail azt írja hogy nincs kapcsolat, míg ugyanekkor az időjárás widget és a Facebook rendesen működik. Néha félig megjavul , akkor betölt a Play, de a képek nem jelennek meg. Nem értem az egészet :F A fura az, hogy ezt nem régóta csinálja, két hete még tökéletes volt!

[ Szerkesztve ]

(#5002) szabacsik válasza Grafy12 (#5001) üzenetére


szabacsik
őstag

Elég erős a jel? Nem szakadozik?
Nincs leterhelve az internet? (Torrent, stream stb.) Nálam akkor művelt ilyet.

/\____/\

(#5003) Grafy12 válasza szabacsik (#5002) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Itt van a router a szobámban, torrent sem tölt lefele, max fel....

(#5004) poc013


poc013
tag

Sziaztok
Rom csere után tényleg érdemes csinálni egy ilyet Battery Calibration???

(#5005) vazzz válasza nggabi (#4998) üzenetére


vazzz
őstag

A telefon alapsáv verziója (baseband version) átváltozott xxxx-re, hiába rakom fel odinnal a gyári, vagy akármilyen romot, ez ilyen marad. Így nem frissül a szoftver sem automatikusan, mert nem tudja semmi beazonosítani. Ez a fájl tárol egy rakás információt a radio részről, és valószínű, hogy egy hex editorral ki lehetne javítani a hibát. (még az is lehet, hogy egy jegyzettömb is elég)

[ Szerkesztve ]

(#5006) szab.tam


szab.tam
nagyúr

egy tv-re dugható, androidos kütyű hír kapcsán kaptam egy tippet.
exfat formátum.

a memóriakártyát lehet-e erre formázni, és ha igen, akkor a mi telefonunk fog-e tudni kezdeni valamit? :F :R
(a 4gb+ filedarabolást szeretném végre átlépni.)

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#5007) nggabi válasza vazzz (#5005) üzenetére


nggabi
nagyúr

a baseband a modem, az efs-hez így nincs köze. az efsben sztem az imei szám, wifi cím, bt cím tárolódik. imei van a *#06#-re??? :U

"szenyor dzsíííí"

(#5008) TheGasi97


TheGasi97
csendes tag

sziasztok, akadt egy kis probléma. medugom az usb kábelt, telfonon jön a hang, el kezd tölteni. de sem a gép, sem teló nem jelzi hogy itt usb kapcsolat lenne. próbáltam a beállításoknál az usb beállításokat, de ott azt írja ki, hogy csatlakoztassam az usb-t! de csatlakoztatva van!!!

(#5009) vazzz válasza nggabi (#5007) üzenetére


vazzz
őstag

Minden oké, imei is van, csak a baseband nem változik vissza normálisra. Ha a baseband a modemet takarja, akkor egy modem.tar.md5-tel lehetne operálni odinnal. Mindjárt neki is ugrok.

(#5010) Grafy12 válasza szabacsik (#5002) üzenetére


Grafy12
aktív tag

Próbálgattam, leterheltem torrenttel, de nincs változás, egyébként most éppen betölti a Google Play-t, de a képeket most sem jeleníti meg, csak elszórtan itt ott egy-egy program képe jelenik meg, úgy tűnik teljesen random szerűen működik.

(#5011) szab.tam válasza TheGasi97 (#5008) üzenetére


szab.tam
nagyúr

2 esetleges dolog:

beállítások/hely és biztonság/usb hibakeresési mód: itt nálam nincs pipa

ezután.
beállítások/vezeték n. és hálózat/usb beáll/tár csatl. a géphez. -> tapi.
ilyenkor kiírja, hogy csatlakoztasd az usb-t, és csak ezután dugod rá az usb-t a gépre. majd csatlakozás gomb még 1x.

ha így sem megy, pc restart, majd a fent leírt eljárás.

én is szívtam vele először, mert előbb dugtam rá a kábelt...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#5012) nggabi válasza vazzz (#5009) üzenetére


nggabi
nagyúr

a gyári romban is van modem, érdekes h nem rakta fel az odin. egy próbát megér...

"szenyor dzsíííí"

(#5013) TheGasi97 válasza szab.tam (#5011) üzenetére


TheGasi97
csendes tag

nem működik

(#5014) szab.tam válasza TheGasi97 (#5013) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szerkesztettem a hsz-t.
még 1x, az összes lépést csináld végig. pontosan. nem kapkodva. gép restartot is, ha kell.
én is csapkodtam, amikor nem ment, azóta mindig sikerül...

ja, és a gépen kapásból dugd egy másik usb-re.
a telefont is indítsd újra...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#5015) vazzz válasza nggabi (#5012) üzenetére


vazzz
őstag

Hiába... nem változik semmi. :( Nem tudom, miért nem rakja fel az odin, látszólag minden rendben zajlik, nincs hibaüzenet, végigmegy rendesen... csak nincs eredménye.

(#5016) nggabi válasza vazzz (#5015) üzenetére


nggabi
nagyúr

próbáld az 1.87-es odinnal. én még egy factory resetet is rányomnék ha el van mentve minden cuccod.

"szenyor dzsíííí"

(#5017) ZakRob


ZakRob
senior tag

Ma vettem észre, hogy a titanium backup csak fagyasztani tud. Rányomok a kiolvasztásra, kiírja, hogy elvégezte, de ugyanúgy marad minden. Okozhatja ezt a tegnapi frissítés? Rootolt XXLF4 volt előtte rajta.

(#5018) Addel válasza TheGasi97 (#5013) üzenetére


Addel
senior tag

Nem minden usb kábellel működik a telefon. A saját kábelével és a zte bladem kábelével működik, de pl van egy HTC kábelem, azzal nem.

(#5019) dobolson válasza ZakRob (#5017) üzenetére


dobolson
senior tag

Igen, ez így van. Már én is és mások is találkoztak ezzel a problémával. Elvileg más programmal ki lehet olvasztani, de nem tudom, melyik az.

(#5020) Keem1 válasza ZakRob (#5017) üzenetére


Keem1
addikt

Fagyasztott alkalmazás kiolvasztása:
App Quarantine ROOT/FREEZE

Esetleg ez is bekerülhetne az 1. hsz-be :U

[ Szerkesztve ]

(#5021) ZakRob válasza Keem1 (#5020) üzenetére


ZakRob
senior tag

Köszi, kipróbálom. :R

(#5022) vazzz válasza nggabi (#5016) üzenetére


vazzz
őstag

Kipróbáltam azzal is, semmi.... mindenféle kompatibilitási módban, rendszergazdaként, előtte/utána factory reset... nem megy ez. Asszem feladom :U

(#5023) zjuhasz


zjuhasz
aktív tag

sziasztok, van itt valakinek fehér színű készüléke? Hol lehet kapni, mert mindenhol csak feketét találok készleten. T-nél is volt mindkét szín a listában, de készlet nem volt, mostanra pedig a fehér teljesen eltűnt, fekete meg csak szimplán nincs készleten...
köszi

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

(#5024) sinya123 válasza vazzz (#5022) üzenetére


sinya123
csendes tag

Nem csücsül frissírés közben a kies a memóriában? Ctrl alt delet majd folyamatok között valami ami kies azt leállítani. Ez a probléma nem akkor fordul elő amikor átrícionálják a telefont?

(#5025) Pantal


Pantal
senior tag

Legújabb t-s szofttal a görgető bug előjön a youtube és a zenelejátszó appben is. Remélem hamar javítják.

(#5026) Gery15


Gery15
addikt

Ma reggel jelzet a telefonom, hogy van frissítés. Csak nekem a Samsung által felrakott rom-om van! Jelzet még valakinek esetleg? Valami 3,5mb-os cucc. Megmondom az őszintét félek felrakni nem, hogy nekem is ez a bugos görgetés lesz benne...

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#5027) Nerd válasza Pantal (#5025) üzenetére


Nerd
aktív tag

De mit kellene ezre venni? mert en nem eszlelek semmit...

(#5028) k0c2k4 válasza Gery15 (#5026) üzenetére


k0c2k4
tag

Nekem egy 15MB o frisitesnel jott elo, es ha jol emlekszek a tobieknel meg akinel jelentkezet ~11MB koruli volt.

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#5029) vscotina


vscotina
aktív tag

szervusztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy hol tudom beállítani azt, hogy a HOME gomb megnyomása után melyik oldal a kezdőképernyő. Most véletlenül azt állítottam, be, hogy a harmadik, de én az elsőt szeretném. Gyári szoftver van a telefonon.
Minden javaslatnak nagyon tudok örülni.

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#5030) Addel válasza Nerd (#5027) üzenetére


Addel
senior tag

Nem működik a kinetic scroll, mikor görgetsz rajta egyet, elindul, de mikor újra megérinted hogy továbbgörgesd, nem megy tovább hanem megáll .

Nálam legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#5031) fermacht1994


fermacht1994
aktív tag

http://genius-tips.com/android-4-2-jelly-bean-custom-rom-for-galaxy-advance-i9070/

Feri

(#5032) csorba23 válasza fermacht1994 (#5031) üzenetére


csorba23
tag

"4. Your Galaxy S Advance should be factory unlocked." - szerintem a többségünké nem az.

Azért kíváncsian várom a fejleményeket.

(#5033) k0c2k4 válasza fermacht1994 (#5031) üzenetére


k0c2k4
tag

[link] 2.3.6 GB rom az.

[ Szerkesztve ]

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#5034) a man válasza vscotina (#5029) üzenetére


a man
tag

Nem arról lehet inkább szó, hogy a képernyők sorrendjét cserélted föl? Lehet, hogy az eddig harmadiknak használtat az első helyre toltad...
Ha alapképernyőn nyomsz egy Menü gombot, majd utána egy Szerkesztést, akkor többek között lehetőséged lesz a képernyőket sorba rendezni.

(#5035) szabacsik válasza csorba23 (#5032) üzenetére


szabacsik
őstag

Ez azt jelenti, hogy hálózatfüggetlen? Csak arra lehet ezt telepíteni? :(

/\____/\

(#5036) ratam23 válasza a man (#5034) üzenetére


ratam23
aktív tag

Sziasztok!

Jetmodnál a menübe nem tudok tenni mappát, csak a főképernyőre? Tudom h ott vannak a csoportok de azert a mappa sem lenne rossz.(ADW-t használok) A másik pedig h a gyári samsung billentyűzetet hiába állítom át magyarra, ugyanúgy marad qwerty nem pedig qwertz. Csak én bénázok?

(#5037) Gery15 válasza k0c2k4 (#5028) üzenetére


Gery15
addikt

De neked t-s romod van most fent? Vagy gyári samu?

HyperX

(#5038) flash-


flash-
veterán

érdeklődnék hogy lehet erre a telóra is szilikontokot venni?nem hátrány a hajlított kijelző emiatt?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#5039) sheep válasza flash- (#5038) üzenetére


sheep
addikt

lehet
ebay tele van mindenféle tokkal

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#5040) flash-


flash-
veterán

köszi.
vennék ilyen telefont,mert pont az az árkategória ami nekem még belefér,és a többi hasonló(de drágább)kategóriájú mobilhoz képest ahogy nézem a teszteket nem egy lassú készülék.

A webshopok kb 67 ezer forintért árulják,de mindegyik feltüntet valami furcsaságot pl az egység csomagban egy német nyelvű készülék található, vagy valamelyik bolt 2 év garanciával adja ugyanannyiért mint a másik 1 év garival.
Nekem gyanusak ezek a webshopok.Van okom félni?Van tippetek melyik webshopban vegyem meg?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#5041) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok!

Nézegettem mostanában jó áron árulgatják az aprón ezeket a t függőket! Ha megeveszem és valamiért a T letiltja (mert pl az eladó nem fizetti tovább az előfizetői szerződését) akkor más hálózaton(Voda,pannon) se lehet onnantól kezdve használni?!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#5042) szabacsik válasza Bzzz (#5041) üzenetére


szabacsik
őstag

Függetlenítés után elméletileg lehet használni...sőt

/\____/\

(#5043) mobal válasza flash- (#5040) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Van okod! Egyik sem gyartoi garancias, tehat szerviz ebben az esetbe lutri. Ha teheted vedd szolgaltatotol.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#5044) fermacht1994 válasza ratam23 (#5036) üzenetére


fermacht1994
aktív tag

Nyugi nekem sem sikerült :) töröltem a gyári szarokat és letöltöttem a swift3 at.. Legjobb

Feri

(#5045) 3x3y válasza Bzzz (#5041) üzenetére


3x3y
aktív tag

Ha a szolgáltató (nem fizetés miatt) letíltja a telót, akkor más szolgáltató kártyájával (függetlenítés után) sem fog működni, mert nem a hálózatát, hanem a telót tíltja le.

PF

(#5046) K e n y a válasza flash- (#5038) üzenetére


K e n y a
tag

Üdv!

Én ezt rendeltem: http://trexgsm.hu/shop/samsung-galaxy-s-i9070-advance-fekete-szilikon-tok/
maximálisan meg vagyok vele elégedve. (igaz, én irtózom a csicsa-picsa tokoktól, valakinek meg olyan kell, ez viszont matt fekete, imádom... )
Egyáltalán nem hátrány, tökéletesen illeszkedik.

Nem a lényeg, se nem a részvétel, hanem a fontos!

(#5047) Pantal


Pantal
senior tag

Srácok. Galaxy S3 mini szoftverét nagyon lehetetlen lenne ráerőltetni a telefonunkra? Mert ugye nagyjából ugyan az a hardver, a ram nekünk ugye kicsit kevesebb, de ennyi.

(#5048) Gery15


Gery15
addikt

Na mivel nem írtatok semmit, így elkezdem felrakni a frissítést, kb mennyi idő?

HyperX

(#5049) gusthy válasza Pantal (#5047) üzenetére


gusthy
veterán

Ér használni a keresőt.

Igen, teljesen az, mert más a RIL egysége.

(#5050) sheep válasza Pantal (#5047) üzenetére


sheep
addikt

ezzel senki sem fog szórakozni mert kb. 1 hónap múlva jön a JB hivatalossan.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.