Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36001) Csori72 válasza Acef (#35988) üzenetére


Csori72
aktív tag

akkor lassan jön az Fmod final fix x :DDD

..:: 1+TTTTT ::..

(#36002) dvid91 válasza Acef (#36000) üzenetére


dvid91
csendes tag

Ezt honnan tudom meg ? illetve hol találom a blogod? :)

(#36003) Acef válasza dvid91 (#36002) üzenetére


Acef
addikt

;)
Csontváz
Acef
kopp/katt -> Logout blog

NFC, P: a telefon típusa GT-I9070P, vagy csak GT-I9070? (Beállítások / eszköz névjegye / modell száma
Vodás, T-s, Telenor, független?

[ Szerkesztve ]

(#36004) demars válasza Acef (#35991) üzenetére


demars
addikt

Ismerősöm vett S4 minit az advance helyett, mert az nagyon laggolt neki... Még aznap vitte szervizbe. Alaplap cserés, szervizes progi sem ismerte fel!
Én most nem vennék samut. Rengetegen panaszkodnak rá.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#36005) Z0C!


Z0C!
őstag

hogy egy kis panasz is legyen..

nagyjából 2 hónapja használom a 10.1-s KitKat modot a telón. Eddig semmi, de szó szerint semmi baj nem volt vele. Pöpecül suhan, mint Belga 5.ben az úton...
viszont 2 napja az akksija szivat.

tegnap este 57%-volt, rádugtam töltőre majd elmentem aludni...reggel nem ébresztett...kikapcsolva. Próbálom bekapcsolni, de semmi, töltőre rá, semmi....
töltöre rá, 5perc elteltével beindul...22%

lehet, hogy kuka lenne az akksi?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#36006) Beren válasza Piloss (#35987) üzenetére


Beren
tag

Ezt még kipróbálom. Én a repülős üzemmódról olvastam valahol ugyanezt (wifi hiba esetén repülős mód be-ki), de az nem működött.

(#36007) sziku69


sziku69
senior tag

Sziasztok.
Miért van az, hogy a telefon mostanában eldobálja a vonalat? Illetve nemcsak eldobálja. Néha nem is lehet hívni vele. Felhívni sem. Az utóbbi időben csinálja ezt. Aksi ki-be, megoldja a problémát. Gyári 4.1.2 van rajta. Next launcherrel fut. Valami beállítási gond?

Tudtok segíteni?

(#36008) Beren válasza Z0C! (#36005) üzenetére


Beren
tag

Töltő, csatlakozó rendben?

(#36009) Beren válasza sziku69 (#36007) üzenetére


Beren
tag

Első körben cseréltesd ki a SIM kártyádat, ha régi, az sűrűn csinálhat ilyet. Addig tedd fel a Signal Notifier appot (Play Store-ból lehúzhatod), az sikít, ha elveszti a teló a kapcsolatot.

(#36010) Beren


Beren
tag

Acef kollégához lenne egy kérdésem. Milyen módon lehet kicserélni egy appot az Fmod-ban? Mennyire macerás a dolog? A Nova nekem nem jön be és gyártanék magamnak egy olyan telepítőt, amiben más löncser van...

(#36011) Acef válasza Beren (#36010) üzenetére


Acef
addikt

Tedd fel a 131111-et, az TW-s (csak nem annyira takarított). Esetleg a Novás (140101) romra is rátelepìthetsz más app-ot, launchert.

[ Szerkesztve ]

(#36012) sziku69 válasza Beren (#36009) üzenetére


sziku69
senior tag

Ami benne van, az egy mini (vagy milyen) sim kártya, adapterrel. Kb egy éves a kártya. Tehát inkább a simkártya okozhatja ezt?
Köszi a tippet, letöltöm a progit.

(#36013) Z0C! válasza Beren (#36008) üzenetére


Z0C!
őstag

ahha.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#36014) Gabesz87


Gabesz87
addikt

A hívás közbeni hangfelvételt nem lehet valahogy kikapcsolni? Mert valahogy sokszor benyomódik, és látom a hívás végén, hogy felvette a beszélgetést. Már volt vagy 4 rögzített. Pedig régen nem volt ilyen, akkor nem nyomtam be véletlenül.

(#36015) inferno88


inferno88
őstag

Sziasztok!

Adott egy Advance, eredeti Telekom féle JB rommal. A következőket produkálja: A telefon tegnap három esetből kétszer nem jelezte, hogy bejövő hívás van, a hívó fél számára egyből hangpostát kapcsolt. Néha magától kikapcsol a készülék(hetente párszor).

Jól sejtem, hogy ez áramköri hiba lehet?Jó pár hónappal ezelőtt már eljátszotta, hogy egy órán belül négyszer kikapcsolta magát, akkor gariztattuk.

(Az, hogy az ébresztő egy rakás szar, nem is említem.)

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#36016) Beren válasza Acef (#36011) üzenetére


Beren
tag

Üdv!

Oké, ez most is megvan, csak egyszerűbb lenne, ha egy telepítéskor rögtön az a monyó kerülne fel a telefonra, amit használni fogok. Ráadásul van pár olyan app, amit rendszeresen használok, beletenném azokat is, akkor nem kellene ezeknek a telepítésével sem szenvedni a mod felrakása után.

Ahogy elnézem, az Fmod zip-jében nincs túl sok megfejteni való, benne vannak az appok, a framework dolgai és egy updater-script. Az updater-ben nem találtam semmit, ami a Novára utal. A válaszodból arra következtetek, hogy nem elég a Nova appját lecserélni a system/app-ban...

Beren

(#36017) Beren válasza sziku69 (#36012) üzenetére


Beren
tag

Nem, szerintem az egy éves SIM nem túl öreg, akkor ott valami más gond lesz. Az akku statisztikáinál látszik, hogy milyen a térerőd, amikor megy a teló, ott minden okés? Ha olyan helyen vagy, ahol éppen nagyon gyenge, akkor leakad és nem is tud könnyen visszamászni...

(#36018) Beren válasza Z0C! (#36013) üzenetére


Beren
tag

Akkor nem tudom. Az szerintem ritka, hogy az akku úgy romlik el, hogy egyik napról a másikra nem lehet tölteni, vagy ennyit esik a kapacitása, ezért kérdeztem a töltőre, kábelre.

(#36019) szabacsik


szabacsik
őstag

Két ismerősömnek felment az Acef féle Fmod mind a ketten tökéletesen elégedettek, plusz két elégedett felhasználó Acefnak hála :) :R
Köszönik ezúton is

/\____/\

(#36020) Acef válasza szabacsik (#36019) üzenetére


Acef
addikt

Szabacsik :)

Beren
Nem minden apk-nál, de pl. a TW / NOVA esetében elegendő.
(Elsőre még hagyd benne a Novat is, és úgy teszteld az újat)

[ Szerkesztve ]

(#36021) sziku69 válasza Beren (#36017) üzenetére


sziku69
senior tag

A páromé a telefon, és általában a lakáson belül használja. Ennek a statisztika dolognak majd utána nézek. Valami program nem okozhatja?

(#36022) MrCsiT válasza MrCsiT (#35957) üzenetére


MrCsiT
addikt

erre tud valaki választ?

"A 9070P-men a ki/bekapcsoló gomb - amit használnék a telefon altatására - hangerőszabályzást is csinál, tehát az helyett, hogy lezáródna a teló, csak ad rá egy kis hangot. :Y
Hogy lehet ezt a funkciót kikapcsolni?"

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#36023) Beren válasza sziku69 (#36021) üzenetére


Beren
tag

Beállítások / Akkumulátor, majd érintsd meg a grafikont.

Akár valami program is okozhatja, de akkor az durva hiba a programban, még az esetleges kártevők appoknak is az az érdeke, hogy működjön a hálózat és a net...

(#36024) Beren válasza Acef (#36020) üzenetére


Beren
tag

Kösz, majd megpróbálom. Egyébként te honnan szedted az infóidat? Kisérletezős alapon, vagy valami alap leírással kezdted?

(#36025) Acef válasza Beren (#36024) üzenetére


Acef
addikt

Teszteléssel, és próbálgatással.

Egyébként valsz. könyv is van, hiszen ez egy szakma, tehát oktatják ...

(#36026) Csori72 válasza MrCsiT (#36022) üzenetére


Csori72
aktív tag

úgy, h közbe a másik oldalon nem nyomod meg a hangerő gombot :DDD
de ha nem ez a baj akkor szerviz, mert ezt rom csere, v beállítás nem fogja megoldani.

..:: 1+TTTTT ::..

(#36027) beccyboy válasza MrCsiT (#36022) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Szerintem ott valami app kavarhat be. Én megpróbálnám újrahúzni, vagy legalább egy gyári beállítások visszaállítását csinálnék.

Caffeine addict.

(#36028) MrCsiT válasza Csori72 (#36026) üzenetére


MrCsiT
addikt

lol.. van egy szilikon tokom a telón.. ilyen kis egyszerű, átlátszó, de azért nem annyira puha. Most, ahogy mondtad, kipróbáltam, és tényleg user error: valóban sikeresen hozzányomtam a hangerő gombot is a másik oldalon :Y .

Köszi a tippet! :R

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#36031) Csori72 válasza MrCsiT (#36028) üzenetére


Csori72
aktív tag

ebből a szempontból nincs jó helyen a hangerőszabályzó, de meg lehet szokni.
nekem 2db S Line tokom van, az 1ik puha a másik keményebb. a keményebbet jobban szeretem, de a gombokat sokszor nehezemre esett eltalálni alatta, hiába van kidomborítva, és meg is kell nyomni. nem zongorista kezem van :D

..:: 1+TTTTT ::..

(#36034) inferno88


inferno88
őstag

Erre valaki?

Semper fi!

(#36035) gti16v


gti16v
őstag

sziasztok,4828 hsz óta nem nem voltam :-)

A feleségem telója,megint sz@rakszik,gyári T-s rom van rajta,elmondása szerint gyári adatok visszaállítása után,már mozdulat után fagyogat,arra gondoltam feltennék valami,gyors és egyszerű romot.,valamit tudnátok javasolni?köszi
(illetve kiestem már a dolgokból,csak annyit melléírhatnátok,hogy ODIN-nal,tegyem fel,vagy csak a teló mem.kártyájára másolós,köszönöm szépen,,,, :R :R :R :R :R :R

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#36036) müzli


müzli
csendes tag

Sziasztok!
Egy kicsit én is panaszkodnék. 13 hónapja vettem az S Advancet T-mobilnál, gyári 2.3.6-al. Kb. 2-3 hónapja kezdett el magától kikapcsolni. Mostanra már egyre gyakrabban. Péntek este elkezdtem tölteni, majd szombat reggel azt vettem észre, hogy ismét kikapcsolt. De most valószínű az akksija miatt (is), mert nem vesz fel töltést, hiába próbáltam már másik töltővel tölteni. Azóta be sem bírom kapcsolni.
Van rá készülékbiztosításom is, bír valaki esetleg ilyesmi tapasztalattal, hogy mire számíthatok a szervízben?

(#36037) Csori72 válasza gti16v (#36035) üzenetére


Csori72
aktív tag

itt mindent elolvashatsz: [link]

müzli

a link neked is, de először az akkut tedd rendbe. ha van lehetőséged próbáld ki a telt másik akkuval, ha nincs akkor dönthetsz, h esetleg veszel 1et. 1 hibás akku sok hiba forrása lehet!
ha veszel gyárit vegyél! ne dőlj be a 2000mAh-s esetleg nagyobb kínaji akkuknak!

[ Szerkesztve ]

..:: 1+TTTTT ::..

(#36038) Aldi válasza gti16v (#36035) üzenetére


Aldi
tag

Odinnal a jbt majd arra flasheld fel az fmodot amit itt a forumon aceftől kérj , és minden leirást megtalálsz a blogjőban (fasza kis rom)

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#36039) Csori72 válasza inferno88 (#36034) üzenetére


Csori72
aktív tag

most volt ilyen probléma. max 1-2 oldalt kell visszaolvasnod.

..:: 1+TTTTT ::..

(#36040) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Beírnám ide is hátha valamelyik típustárs szintén belefutott az alábbi anomáliába:
ha a gyari bongeszo alol FB-ban nezem az uzeneteket es valaszolni szeretnek a klaviatura amikor felugrik kitakarja az ablakot amiben megjelenik a szoveg es nem latom mit irtam be...
ha valaki tudja a megoldást, ne tartsa vissza :)
köszönöm!

-= No way back from Here =-

(#36041) müzli válasza Csori72 (#36037) üzenetére


müzli
csendes tag

Köszönöm az infot! Holnap elviszem szervízbe, kíváncsi vagyok mit mondanak. A 4.1 felrakás segédlet hasznos is lehet még. Ha a biztosítás nem fogja fedezni a javítást, biztos hogy lemondom...

(#36042) gti16v


gti16v
őstag

köszi mindenkinek, és akkor ,ha jól vettem ki akkor a rom neve: Fmod,amit az acefnevű kollegától tudok kérni,és odin-nal feltenni?!

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#36043) Balathruin válasza gti16v (#36042) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem odinos. Odinnal kell rakni egy repart JB-t, utána rakni (nem odinból) CWM recoveryt, rootot, kernelt (CoCore 6.8 vagy 8.2 felett), Fmodot. Ajánlom még a beállításokat is, sokat segíthetnek.

(#36044) Csori72 válasza gti16v (#36042) üzenetére


Csori72
aktív tag

ha végig olvasod a leírást mindent megtudsz, de röviden:
Odinal: repartos JB
aztán SD kártyáról az előzőleg felmásolt: ideiglenes cwm + root + CoCore 6.8 kernel + Fmod ROM

..:: 1+TTTTT ::..

(#36045) gti16v


gti16v
őstag

köszönöm

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#36046) n16


n16
tag

Én is megcsináltam a cocore kernelig. Fmod-t nem raktam fel. Ugyanis jb a cocore kernellel hasít mint a vaj, így nem láttam értelmét. Acefnek köszönet a sok infoért. :-)

[ Szerkesztve ]

Core I 777 2048 GB RAM Geforce Titanium 1024GB Mátrai Erőművel

(#36047) Balathruin válasza n16 (#36046) üzenetére


Balathruin
veterán

Ha ezt mostanában csináltad meg, akkor pár hét (bár ált. elég 1 is) és érezni fogod, hogy a kernel nem elég.

(#36048) Acef válasza n16 (#36046) üzenetére


Acef
addikt

n16
:) szívesen, de ahogy Balathruin is írta, az Fmod-ot nem érdemes kihagyni

[ Szerkesztve ]

(#36049) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Sziasztok! Feleségem tokban hordja a telefont, és ennek ellenére a króm keret jelentős részéről lepattogott a krómozás. Szerintetek van esély a garanciális javításra? Alig fél éves a telefon. Vagy valamilyen egyéb pénztárcakímélő megoldást tud valaki?
Köszi!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#36050) n16 válasza Balathruin (#36047) üzenetére


n16
tag

Erre kíváncsi leszek :-), bár mostanság az SP-t nyúzom.

Core I 777 2048 GB RAM Geforce Titanium 1024GB Mátrai Erőművel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.