Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) csabika0001 válasza Karcub (#45000) üzenetére


csabika0001
senior tag

Ez a gyári kábele.
Sajnos egyik lehetőség sem segített. A KIES nem lát semmit.

(#45002) terra052


terra052
őstag

Én egy mini pc-vel jártam ugyanígy W10 alatt, sajna csak Win7 gépen tudtam felismertetni, de olvass utána.

werkmania.hu

(#45003) jeremos válasza Acef (#44993) üzenetére


jeremos
tag

" A blogomban írt repartos JB-t tedd fel és arra építkezz." Melyikkel..a "'Repartos GB/JB"' vagy az "'Odin - JB"'-és módszert használjam!?

(#45004) Acef válasza jeremos (#45003) üzenetére


Acef
addikt

Neked T-s, nem P verziód van, tehát mehet a repartos JB.

[ Szerkesztve ]

(#45005) kiss.beni93


kiss.beni93
tag

Sziasztok. Érdekel valakit egy elado advance?

(#45006) Lacuss20 válasza kiss.beni93 (#45005) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Enyémet 8 ért min a cukrot úgy vitték volna, dobd fel hirdetésbe!

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#45007) kiss.beni93 válasza Lacuss20 (#45006) üzenetére


kiss.beni93
tag

Az lesz. Csak gondoltam itt hátha "családon" belül tudom tartani:)

(#45008) terra052 válasza Lacuss20 (#45006) üzenetére


terra052
őstag

8-ért lehet érdemesebb csinálni belőle IP kamerát, "médiabox"-ot :), webrádiót, ftp szervert vagy mittomén' mit :DDD

werkmania.hu

(#45009) Lacuss20 válasza terra052 (#45008) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Hát jó én csak feldobtam ennyiért nem tudom mi a reálisabb ára :D Nem szándékoztam komolyan eladini illetve akarom mondani hamar elálltam tőle. :U

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#45010) demars válasza terra052 (#45008) üzenetére


demars
addikt

Annyiért futáshoz mp3 lejátszóként is érdemes megtartani!! Vagy tartalék telefonnak, néha használni, hogy az akksi ne kakáljon be... Én pl oda adtam öcsémnek, ő használja azóta. Utálja, de legalább nem ment a lecsóba! :P

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45011) Lacuss20 válasza demars (#45010) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Én nekem pixwords játszásra van xD... tartalékként :D Van benne uj gyári akksi töltögetem és annyi. :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#45012) demars válasza Lacuss20 (#45011) üzenetére


demars
addikt

Enyémet öcsi függetleníttette... Ő vodás, eredetileg pedig T-s a készülék!
Gyakorlatilag semmi baja, akksi tök jól bírja, két kisebb karc van rajta ( első nap szereztem, mikor mellény zsebbe tettem és lehajoltam vele... :(( ) Néha nyomkodom kicsit és nosztalgiázok, hogy milyen szép is ez a készülék... :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45013) Edda


Edda
csendes tag

Sziasztok!

Van egy ilyen telefonom, és már lejárt róla minden garancia, így eljutottam oda, hogy valami normális szoftvert tetessek fel rá. Ami most van, az már nagyon bosszantó dolgokat csinál. Pont akkor vállik használhatatlanná, mikor kellene. Gyári ROM van rajta, sosem volt piszkálva.
Én nem nagyon értek ezekhez az ODIN-os dolgokhoz, vagy egyebekhez.
Kérdésem az lenne, hogy van-e köztetek valaki, aki a 17 ker közelében hajlandó lenne nekem felrakni rá valami normális szoftvert, amivel a telefon MINDEN funkciója használható, és nem akar mindig újraindulni, befagyni....................

Lenne még egy dolog:

Kit, vagy mit javasoltok telefon függetlenítésre? Párom Ace 4-es telefonját szeretném függetlenné tenni.

Köszi előre is!

(#45014) jeremos válasza Acef (#45004) üzenetére


jeremos
tag

Köszönöm Acef ! Sikerült :R Minden oké, újra raktam a pc-t, és igy már rendesen jött az update zip. Fent van a gyári repartos ROM, arra tettem az AOPS 4.4.4 ROM-t. Kérdésem az lenne, hogy tudok csatlakozni usb-vel a sz.gépre / ha simán rácsatlakozom nem ismeri fel a telefont, a telon meg nem találok usb csatlakozási menüt, viszont Odinnal rendben van /.Továbbá ha ROM-t akarok cserélni, vagy visszaállni a JB-re, akkor előtte mindig tegyem rá a repartos JB-t és arra épitkezzek, vagy csak simán flashelhetem a új ROM-t?

(#45015) jeremos válasza jeremos (#45014) üzenetére


jeremos
tag

Persze a gyári ROM-t csak Odinnal, a custom ROM-t meg flashelve.

(#45016) Acef válasza jeremos (#45014) üzenetére


Acef
addikt

- Szívesen

- Némi infó az usb csatlakoztatáshoz, másoláshoz:
[link]

- A repartost, és arra építkezz (főleg az aosp, cm után)

[ Szerkesztve ]

(#45017) jeremos válasza Acef (#45016) üzenetére


jeremos
tag

Hogy neked mid nincs!? :Y Köszi! :R

(#45018) demars válasza Acef (#45016) üzenetére


demars
addikt

Szia!
Ez a TC plugin sony val is működik?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45019) Acef válasza demars (#45018) üzenetére


Acef
addikt

jeremos :)

demars
Elképzelhető. Több megoldás is van, ártani nem fog. (Én legutóbb xp-n használtam, a w7-re még nem tettem fel)

(#45020) joci.d


joci.d
újonc

Üdv Mindenkinek! :)
Egy ideje már olvasgatom a fórumot, van elfekvőben egy nem NFC-s S Advance amin csiszolgatom a tudásom, sok dolog még kicsit kínai, de rootolás, odin használat, frissítés már megy. :)
Acef szeretnélek zaklatni pár kérdéssel, ha megengeded küldenék pm-et.

(#45021) Acef válasza joci.d (#45020) üzenetére


Acef
addikt

Jöhet!

(#45022) lacko1113


lacko1113
újonc

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Feltelepítettem az AOSP 4.4.4. Androidot. Minden jó, minden működik minden tetszik egyet kivéve és sehogyse tudom megoldani.
A Facebook alkalmazásban a videokat nem játssza le, megjelenik a bélyegkép de csak tölt tölt és tölt és "Sajnos a videot nem sikerült lejátszani" üzenetet ír ki.
Minden más alkalmazásban pl. Youtube, Instagram, Vine lejátssza a videokat a telefonon levő videokat is lejátssza a beépített videolejátszója. Dolphin böngészőben facebookos videokat lejátszik rendesen egyedül az alkalmazásban nem.
Mi okozhatja ezt? :U

[ Szerkesztve ]

(#45023) demars válasza lacko1113 (#45022) üzenetére


demars
addikt

Próbáld frissíteni az alkalmazást! Vagy tegyél fel egy flashpaleyrt! Acef mappájában van, ha jól emlékszem... Kérj tőle hozzáférést! ;)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45024) Sk8erPeter válasza joci.d (#45020) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Szerintem írd ezeket nyugodtan publikusan, mert mást is érdekelhetnek a kérdésekre adott válaszok, végül is pont a telóval kapcsolatban felmerülő problémák/ötletek megbeszélésére való ez a topic. :)

Sk8erPeter

(#45025) Acef válasza Sk8erPeter (#45024) üzenetére


Acef
addikt

Üdv itt is :)

Áhh olyat kérdezett, amit itt a fórumon nem "illik" emlegetni. Egyébként abban nem todok segíteni.

(#45026) Stokiii


Stokiii
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném frissíteni az op.rendszert JB-re.
Érdeklődnék, hogy az SMS, hívásnapló, jegyzetek stb. átpakolásához elég-e a KIES-el lementett fájlok visszapakolása, vagy speciálisan pl. titanium backup-al fog menni?
Valamint a Cocore kernel felrakásához szükséges-e a rootolás?
Köszi

(#45027) joci.d válasza Sk8erPeter (#45024) üzenetére


joci.d
újonc

Üdv!
Kezdő vagyok még ezekben a mobilos dolgokban, belekóstoltam egy kicsit, s felkeltette az érdeklődésem. :)
Acef ugyan nem mindenben, de így is tudott segítséget nyújtani. Jelenleg készülök cocore 6.8-at feltenni, csak kicsit döcögős, mert ezen a néven nem találom. Ebben szívesen fogadok segítséget.
Korábban leszedtem ezt: CoCore-E-Refresh-r24-TWRP. Nekem valószínűleg régebbi kell. Sikerült feltennem a Carline féle root-ot, ha az ment, akkor remélem ez is fog. :)

(#45028) Acef válasza joci.d (#45027) üzenetére


Acef
addikt

az a legegyszerűbb, ha pm-ben elküldöd a mail címedet, én adok hozzáférést a mappámhoz, abban minden szükséges dolgot megtalálsz

[ Szerkesztve ]

(#45029) joci.d válasza Acef (#45028) üzenetére


joci.d
újonc

Köszi, Küldöm.

(#45030) Acef válasza joci.d (#45029) üzenetére


Acef
addikt

most láttam, hogy korábban már elküldted, ment a hozzáférés

(#45031) joci.d válasza Acef (#45030) üzenetére


joci.d
újonc

Köszönöm! :R Kicsit tanulmányoznom kell a szájbarágós módszert, s menni fog.
Egy dologtól félek csak, mi lesz akkor, ha a főnök reggel megkérdezi miért nem tudtam kipihenni magam, mert akkor kénytelen leszek neki elmagyarázni mit hogyan kell csinálni egy S Advanceval. Aztán vagy a szondát hozza, vagy a lázmérőt. :D

[ Szerkesztve ]

(#45032) demars válasza joci.d (#45031) üzenetére


demars
addikt

Mond azt, hogy nem hagyott békén az asszony... :P

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45033) joci.d válasza demars (#45032) üzenetére


joci.d
újonc

Mondanám, de tudják hogy a héten éjszakás, ilyenkor ezért vagyok nyúzott reggel, ha nem éjjeles akkor meg azért. :) Összerendeztem a cuccokat a teljes folyamathoz, párszor át is olvastam a teljes folyamatot, majd sikerült még aludnom 3-4 órát. :)

(#45034) lacko1113


lacko1113
újonc

Sziasztok!
Gondoltam leírom a probléma "megoldását", hogy a facebook alkalmazásban a videokat nem játszotta le.
Kipróbáltam az OptiROM-ot azzal se ment. Illetve a flash player letöltése sem segített.
Egy régebbi facebook (v.39...) [a mostani legfrissebb verzió a v.62...] verziót töltöttem le nem frissítem az alkalmazást így a videokat lejátssza.

[ Szerkesztve ]

(#45035) Edda válasza Edda (#45013) üzenetére


Edda
csendes tag

Nem kötelező a 17 kerben lennie az illetőnek, máshol is jó....

(#45036) joci.d válasza Acef (#45030) üzenetére


joci.d
újonc

Üdv!
Sikerült a teljes folyamat, kávészünettel együtt volt kb 40 perc. Úgy vettem észre hogy lényegesen gyorsabb lett, köszönöm szépen még egyszer a segítséget! :))

(#45037) Acef válasza joci.d (#45036) üzenetére


Acef
addikt

Szívesen!

(#45038) cukisub válasza Acef (#45037) üzenetére


cukisub
csendes tag

szia Acef.... felraktam a telóra évekkel ezelőtt a segítségeddel a JB-b ami "jól" működött.... gondoltam tovább lépek és felraktam az AOSP 4.4.4 kitkat rom janice (Stauffenberg kolléga) verzióját......háát nemtudom (szörnyű a tárcsázó, nincs rádió, fényképező egy fo...,stb ).....kellene segítség visszalépni a JB-re...köszi

Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 JB

(#45039) demars válasza cukisub (#45038) üzenetére


demars
addikt

Acef blogjában a leírás! Tedd fel a repartos JB-t...
Minden ugyan úgy van most is... :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45040) Acef válasza cukisub (#45038) üzenetére


Acef
addikt

:K Ahogy demars írta.

Küldj gmail címet pm-ben, ha nincs hozzáférésed a mappámhoz.

(#45041) demars válasza Acef (#45040) üzenetére


demars
addikt

Azt nem írtam, hogy kérjen hozzáférést, mivel azt írta a kolléga, hogy korábban már romolt fmod dal...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45042) cukisub válasza demars (#45041) üzenetére


cukisub
csendes tag

hááát nehéz szülés volt de ujra a jó "öreg" 4.1.2 JB van rajta ....szeretném visszarakni a cocore kernelt, és a hozzá való Fmod..romot...melyikek ajánlanátok?? :C ,mégegyszer köszi Acefnek a "szájbarágóst"....http://mobilarena.hu/dl/s/cl.gif

Samsung Galaxy S Advance 4.1.2 JB

(#45043) Acef válasza cukisub (#45042) üzenetére


Acef
addikt

Szívesen :)

Sima, tehát nem P-s Advance-re a
6.8-as Cocore és valamelyik Fmod140101-es.

(#45044) #65388800


#65388800
törölt tag

Sziasztok!

Chromecast-tal másnál is lefagy a telefon képernyő tükrözésnél?

(#45045) demars válasza Acef (#45043) üzenetére


demars
addikt

Úgy rémlik én is 6.8 al használtam... Az jóféle... Többiről írtak hideget meleget... :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45046) Acef


Acef
addikt

(#45047) #65388800 válasza Acef (#45046) üzenetére


#65388800
törölt tag

Na kérem szépen gyűlik a hely köszi :)

Gdrive: 19 GB
Dropbox: 21,6GB
OneDrive: 30GB
Box: 50GB
OneDrive vállalati 1 TB

Ebből kb 25 GB-ot használok :D

(#45048) demars válasza Acef (#45046) üzenetére


demars
addikt

:R
Köszi... kész is van!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45049) terra052 válasza Acef (#45046) üzenetére


terra052
őstag

:R

werkmania.hu

(#45050) terra052


terra052
őstag

Plusz ugye 1,99 $ a havi 100Gb a Drive-on, de az is hamar meg tud telni:)
Meg fáj a 27% áfa, amit még ráterhelnek...

werkmania.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.