Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) [lAyCsI] válasza Roxkex (#39983) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Egy időben én is teljesen rá voltam kattanva erre az egész ébrenmaradós dologra,
kipróbáltam csillió dolgot, de egyik sem segített... aztán vettem bele egy új gyári akksit
és SOKKAL jobb lett az akkuidő... 2 napot lazán elkaristol...
próbálj ki egy 8.6-os CoCore-t, használj Grrenify-t és nyugodj bele a többibe ;)

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#40002) Titmouse09 válasza Balathruin (#39999) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Mindkettő XXLQE. A T-s, mint írtad TMH, de a független XEH jelzésű.
Bár régóta itt vagy, gondolom csak elírtad, de mást megtéveszthet.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#40003) Csupii


Csupii
tag

Az lenne a kérdésem, hogy tudja-e valaki, hány Ohm-os fülest érdemes venni ehhez az űrszerkezethez? Mekkora a telo kimeneti inpedenciája? :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Csupii // Bíp, bííííp!

(#40004) kátú válasza Csupii (#40003) üzenetére


kátú
őstag

Jelenleg egy 32 ohm os fejesem vab

It still works!

(#40005) Csupii válasza kátú (#40004) üzenetére


Csupii
tag

namost én ugy tudom, hogy ha a tel kimeneti inpetenciajara (ami legyen pl.: 18 Ohm) más lesz a füles teljesítménye, ha az (16 Ohm, és más ha 32) lehet, ez zagyvaság, de szeretnék biztosra menni, nem "csóri " 2ezer ft-os teknőhangú fülesben gondolkodok, amit pl gyárilag is adtak hozzá. (de hogy minek...?! )

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Csupii // Bíp, bííííp!

(#40006) kátú válasza Csupii (#40005) üzenetére


kátú
őstag

Nekem van egy 24 ohm es LG fülesem is a fejes pedig egy maxell nagyon jól szól mind a kettő a fejes 5 ezer forint volt de nagyon szépen szól de nem okoz gondot neki egy akg 518 se

It still works!

(#40007) Krisszer válasza Csupii (#40003) üzenetére


Krisszer
aktív tag

Sajnos nem ismerem a kimneti impedanciáját, én egy Audio-Technica ATH-WS55 modellt használtam, amíg el nem szakítottam a kábelét, illetve tönkre nem ment ez az "űrszerkezet".

- küldve az Atari Portfoliomról

(#40008) Acef


Acef
addikt

Eladtam az Advance-t.

Itt is sok szerencsét kívánok hozzá az új tulajnak :K

(#40009) Csupii válasza kátú (#40006) üzenetére


Csupii
tag

Én egy ilyent néztem ki, de nem tudom, hogy jó választás lenne-e?!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Csupii // Bíp, bííííp!

(#40010) Piloss válasza Csupii (#40009) üzenetére


Piloss
senior tag

Itt tudnak segíteni

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#40011) kátú válasza Csupii (#40009) üzenetére


kátú
őstag

Ez jó lessz szerintem

It still works!

(#40012) vazulka2800 válasza Balathruin (#39991) üzenetére


vazulka2800
tag

Köszönöm! Jó lett.

Samsung C3050 -->Huawei U8500 -->Samsung Galaxy Y -->Sony Xperia J -->Sony Xperia SP ->Sony Xperia Z1 Compact -->HTC One M7-->Sony Z3C

(#40013) G viktor


G viktor
tag

Sziasztok!

Valaki próbálta márt a 4.4.3 Carbon romot?

Hibái vannak?

(#40014) kátú válasza G viktor (#40013) üzenetére


kátú
őstag

Én még 4.2.2 es Carbon t próbáltam de valami ritka hulladék

It still works!

(#40015) G viktor


G viktor
tag

És ez a 4.4.3 nem tudjátok milyen?

Mert jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#40016) vazzz válasza G viktor (#40013) üzenetére


vazzz
őstag

Már egy ideje 4.4.4. Akksit zabálja rendesen, amúgy teljesen jó.

(#40017) V!ck válasza vazzz (#40016) üzenetére


V!ck
aktív tag

Én is 4.4.4-et használok (Vanir-féle) de semmivel sem rosszabb az akksiidőm, mint a gyári 4.1.2-vel... 10 órája húztam le töltőről, WIFI állandóan megy, 2,5óra kijelzőidővel 57%-on járok. Ellenben megy mint az állat és ez a lényeg.
Találkoztál már esetleg valami buggal?

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#40018) gti16v


gti16v
őstag

sziasztok

Acef kolléga kiherélt ROM-jára van valakinek linkje? köszönöm

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#40019) Balathruin válasza gti16v (#40018) üzenetére


Balathruin
veterán

Gmail címed add meg neki és megosztja a Google Drive mappáját.

(#40020) kátú válasza gti16v (#40018) üzenetére


kátú
őstag

Adj neki gmailt priviben és minden gond nélkül elküldi és nem bánod meg mert nagyon állat

It still works!

(#40021) gti16v


gti16v
őstag

köszi,megtettem.....csak ezek szerint türelmetlen vagyok :-)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#40022) Acef válasza gti16v (#40021) üzenetére


Acef
addikt

Nem volt/nincs időm..

Most küldtem. (fpostas..)

[ Szerkesztve ]

(#40023) gti16v válasza Acef (#40022) üzenetére


gti16v
őstag

várom,köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#40024) Acef válasza gti16v (#40023) üzenetére


Acef
addikt

Még várod?

Korábban küldtem, mint itt írtam.

(#40025) gti16v válasza Acef (#40024) üzenetére


gti16v
őstag

huha,akkor itt valami félre értés lesz,nem kaptam még emailt...ellenőrzöm a levelezésünket,nem e írtam e el valamit

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#40026) gti16v


gti16v
őstag

na közben sokat segített sikerült felrakni az Fmodot,viszont érdekes a hívószám elküldése menü pontot valamiért nem találom....help...köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#40027) nelsonmanian válasza gti16v (#40026) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

a tárcsázóban van a beállítás menüben

(#40028) gti16v válasza nelsonmanian (#40027) üzenetére


gti16v
őstag

Sejtettem....már csak arra kell rájönni,hogy barátaimmal vissza a nekünk,mert eltüntettem az exdialer miatt...,gondoltam felesleges,és emiatt valahogy kivették a menüből....esetleg?
Köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#40029) gti16v


gti16v
őstag

Na.majd.otthon ...xar a csere telefonom

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#40030) nelsonmanian válasza gti16v (#40028) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Ennek fuss neki megint, mert egy szót se értek

(#40031) kátú válasza nelsonmanian (#40030) üzenetére


kátú
őstag

Én se

It still works!

(#40032) Acef válasza gti16v (#40028) üzenetére


Acef
addikt

Flasheld újra az Fmod-ot, utána wipe cache, advanced/ wipe dalvik cache, majd restart. (Wipe factory nem kell, tehát minden adat és beáll. megmarad)
Így visszakapod a tárcsázót, amit NE törölj!

(#40033) kátú válasza Acef (#40032) üzenetére


kátú
őstag

Ja hogy törölte a tárcsázót, kezdő hiba az első rom olásomon nekem is előfordultak olyen kis hibák

It still works!

(#40034) nelsonmanian válasza Acef (#40032) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Ebből ezt kihámozni :D

(#40035) taranis válasza nelsonmanian (#40034) üzenetére


taranis
addikt

Mér mi nem érthető ezen? A barátaival vissza a nekik :D :D

colorizer.net

(#40036) gti16v


gti16v
őstag

Az advenced az asszony telefonja,nekem Z1 és s4 zoom van mind2 elromlott és egy ócska X8 al(gyerek tartalék telefonja) irogatok ami mindent el ír,haza érek akkor folytatom...de a lényeg,hogy eltüntettem a gyári tárcsázót az advance menűjéből...ahh de xar ez az x8

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#40037) Piloss válasza gti16v (#40028) üzenetére


Piloss
senior tag

A gyári tárcsázót nem szabad törölni, az exdialer csak egy felület mely plusz funkciókat tartalmaz, de ugyanúgy a gyárin keresztül csinál mindnet

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#40038) Piloss


Piloss
senior tag

Kifutottam a szerk. időből

Maclaw megint bepróbálkozott a Samsungnál hogy frissítsék az S3 mini forráskódját, és úgy néz ki hogy talán elértek valamit.

Az lenne a kérdésem hogy ez nekünk is jelent valamit vagy csak az S3 mini tulajok bizakodhatnak?

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#40039) Balathruin válasza Piloss (#40038) üzenetére


Balathruin
veterán

Ha erre a készülékre is kérnének, akkor érne valamit.

(#40040) vazzz válasza Piloss (#40038) üzenetére


vazzz
őstag

Szerintem maclaw nagy ívben tojik az advance-re, ahogy eddig is tette. Amikor sokat van csesztetve, mindig összedob egy romot, de egyáltalán nem érdekli. Persze ígérgetni azért tud :)

(#40041) Piloss válasza Balathruin (#40039) üzenetére


Piloss
senior tag

Írtam nekik én is, egy fecske nem csinál nyarat, de hátha :)

(#40040) vazzz: Igen az S Advance mindig is mostohagyerekként volt kezelve, kezdve a kamu feature listáktól a szintén kamu changelogokon át az ígérgetésekig.

[ Szerkesztve ]

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#40042) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Galaxy Star Advance

A Galaxy Star Advance a tervezés során egy 4,3 hüvelykes megjelenítőt kapott, ami WVGA (800 x 480) felbontással lett ellátva, így 217 PPI-s pixelsűrűségről beszélhetünk. A mobiltelefon bekapcsolását követően az Android 4.4 rajzolódik ki a felhasználók szemei előtt. A KitKat kódnéven futó operációs rendszer messze nem a gyári arculatát fogja persze mutatni, hanem a Samsung TouchWiz vonásai fedezhetőek majd fel rajta.

Egy ARM Cortex-A7 (esetleg Cortex-A9 a Broadcom révén) processzormagos konfigurációról beszélhetünk. A rendszernek 512 MB-nyi memóriával kell majd ügyesen gazdálkodni – ez elvileg az Android 4.4-nek menni is fog –, háttértár tekintetében pedig mindössze 4 GB-tal szolgál a masina.

Szóval mocskos Samsung :((( mieinkben 256MB-al több van ... és sokkal többet is tud , mert [Star Advance]

(#40043) Balathruin válasza _DiEGO_ (#40042) üzenetére


Balathruin
veterán

Igen ám, de a mienk már elavult 45nm-es cucc, az már sz@r. Több a ram? Lehet, hogy erősebb a proci + GPU kombó? Naés? Régi! Csak 3-mas kékfog? Kuka.

(#40044) Piloss válasza _DiEGO_ (#40042) üzenetére


Piloss
senior tag

Ezek után min csodálkozunk? Elég csak a keretezett részt elolvasni. Az biztos hogy a következő telómon már nem Samsung felirat fog virítani.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#40045) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

egyszerű üzlet az egész, ha a régi cuccokra is megjelenne a legújabb rom akkor ki venne új telót?

(#40046) Acef


Acef
addikt

Ékezetes qwerty

Régebben ilyet, vagy hasonlót keresett egy kolléga [link]

[ Szerkesztve ]

(#40047) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Hát én kérek elnézést, de sosem a rendszer miatt vettem meg "okos" telefont. A mai világba van elég szaki és bütykölős lelkes emberke, így nem igénylem, hogy csoda hiper-szuper semmivel se többet nemtudó rendszer miatt vegyek telefont. Max néhány applikáció csak azt támogatja ez van. Az emberek 90%- a nem használja ki az okos telefont 80%-ban sem se applikációk se tudás terén. Tárhely, telefonálás játék, olvasgatás. Néhányan okosan GPS-nek is használják nem vernek el minimum 14 ezer forintot egy buta gps-re. :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#40048) kátú válasza _DiEGO_ (#40042) üzenetére


kátú
őstag

épp ezen voltam fölháborodva hogy minek ez mikor haverom megmondta hogy ennek van értelme

It still works!

(#40049) berry82


berry82
csendes tag

Sziasztok!

Valaki esetleg tudna segíteni néhány mondatban leírni a Vanir 4.4.4 felrakását?
Nem akarok ész nélkül belevágni, azért kérdeznék olyan valakit aki már felrakta!
Köszönöm előre is!

Samsung Galaxy S Advance (T-mobile 4.1.2)

(#40050) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Gondolom megosztom a tapasztalataimat a Samsung szervizfutárjával kapcsolatban. A kamera üvege belülről beporosodott és homályos, csúnya képeket készített és az akku idővel sem voltam megelégedve, átlag használat mellett ~fél napot bírt.
Múlt hét szerdán hívtam őket, péntekre kaptam időpontot. Egész napos idő intervallumot adnak, 9-17-ig, ezt érdemes belekalkulálni!
Pénteken kaptam cserébe egy Ace-t. A cseretelefon kicsit viseltes volt, az akkuja már púposodott, naponta többször tölteni kellett, de ez nem tragédia.
A szerviz honlapján nyomon lehet követni, hogy épp hol tart a javítás. E-mail-be gyorsan válaszolnak, de telefonon nagyon nehéz elérni őket, 3-4 próbálkozás után tudtam ügyintézővel beszélni, egy-egy alkalommal 20-30 percet vártam.
Hétfőn megvolt a javítás, cserélték a kamerát, az akksit meg a hátlapot (beleértve a „fémes” oldalsó szegélyt), szoftvert frissítettek. Keddre végeztek a teszteléssel, szerdán sikerült velük beszélném és ma kaptam vissza, szintén futár hozta.
Összességében elégedett voltam a szolgáltatással, kényelmes. Mondjuk a „következő munkanapra elkészül” állítás nem hiszem, hogy gyakran összejön :)
Lenne egy kérdésem is!
A szoftver frissítés tulajdonképpen azt jelenti, hogy visszatették rá a 2.3.6-os Android-ot. Nem tudom, ennek mi lehet az oka.
Ti mit használtok, mit tanácsoltok? Hagyjam a GB-t, frissítsem a hivatalos JB-re (eddig ezt használtam) vagy van valami megbízható, jó CFW (KitKat mondjuk?)
Ha kapok támpontot, már utána tudok keresni, csak még nincs ötletem, hogy milyen irányba induljak.
Köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.