Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) Monyos válasza Keem1 (#6742) üzenetére


Monyos
aktív tag

Én úgy tudom nem támogatott az OTG. :(
Valahol olvastam.... most viszont nem találom.

Szerk.:
Megvan. XDA-n írják : "NO USB OTG support!"
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6752) Addel válasza gusthy (#6748) üzenetére


Addel
senior tag

Hát nem tudom, itt mást írnak.

"A PNG egy veszteségmentes tömörítési eljárás. Ez azt jelenti, hogy ha adott egy tömörítetlen kép, melyet PNG formátumba tömörítünk (ezzel a fájl méretét csökkentve), majd az eredményt kicsomagoljuk, és az eredeti képpel együtt kinagyítjuk, akkor képpontról képpontra haladva az összehasonlítás azt mutatja, hogy az eredeti kép és a tömörítésen átesett kép tökéletesen megegyezik, tehát semmilyen információ nem veszett el vagy torzult el a tömörítés során. Hasonlóképpen veszteségmentes tömörítést végez az összes olyan eljárás is, amely például programfájlok méretének csökkentésére használatos, így a (Pk)ZIP, ARJ, RAR, 7Z formátumú tömörítés is. Veszteséges tömörítést alkalmaznak például a JPG, MP3, MP4 és más multimédiás tömörítési eljárások."

Amúgy azért emlékeztem úgy, hogy png-be ment, mert a képernyő kép mentésnél tényleg azt használja, de sajnos a kameránál nem.

[ Szerkesztve ]

(#6753) Keem1 válasza sdd2 (#6745) üzenetére


Keem1
addikt

Várom! Nem azt mondom, hogy lételemem lenne az OTG működés, de adódott már olyan alkalom, hogy jó lett volna, és minden bizonnyal fog még ilyen lenni :R

#6746 Roxkex:
"Ja meg nekem a bill em PS/2 es akkor hogy tudom megoldani ?"

USB-s billentyűzetet veszel, máshogy sajna nem :DDD

Monyos:
Ajjaj, rossz hír! Azért még reménykedem egy élő tesztben, ami cáfolni fogja...

Addel:
A PNG veszteségmentes tömörítést használ, mint a GIF. De a nagyításra nem vonatkozik, mivel rasztergrafikus fájlformátum, nem vektoros. De biztosan veszteségmentes. A JPG nem, hiszen a helytakarékosság szempontjából a kevésbé látszódó részletek feláldozásával tömörít.

#6754 Roxkex:
Talán igen. De basszus micro usb -> otg -> usb -> ps2? :U Nem egyszerűbb venni újat? :P

Remélem, mindenkinek válaszoltam!

[ Szerkesztve ]

(#6754) Roxkex válasza Keem1 (#6753) üzenetére


Roxkex
senior tag

Ha PS/2-t usbre alakítóm az se jó ?? :'(

Amúgy itt valamit rá kötöttem szal gondolom támogat OTG-t http://www.theverge.com/2012/2/27/2827552/samsung-galaxy-s-advance-hands-on-photos#3057480

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6755) Roxkex válasza Keem1 (#6753) üzenetére


Roxkex
senior tag

Keem1 .. nem :D olcsóbban kijön !!! az átalakítással főképp hogy azt lehet nem iskell vennem (PS/2 to USB)

Ja és elméletileg támogatja mert ezt olvastam itt: [link] hogy : It supports pen drive,but we feel sorry that we are not going to post a video about this product about how to use USB OTG. (tehát támogatja!?)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6756) Shyciii válasza Keem1 (#6742) üzenetére


Shyciii
veterán

A Camera FV-5 programmal lehet PNG-be menteni.

(#6757) Shyciii válasza gusthy (#6748) üzenetére


Shyciii
veterán

A PNG veszteségmentes tömörítésű formátum. Jó régen ezzel akarták leváltani a GIF-et, mert annak tömörítő algoritmusa pénzért volt (LZW). A PNG valami LZ77-est használ, ami veszteségmentes tömörítésre képes.

[ Szerkesztve ]

(#6758) Monyos válasza Shyciii (#6757) üzenetére


Monyos
aktív tag

Meddig eljutottatok egy olyan egyszerű kérdésből, hogy "hogy lehet közelíteni a fényképezésnél?" :Y :C

(#6759) plakk válasza zalyy (#6641) üzenetére


plakk
csendes tag

segitséget vártam

[ Szerkesztve ]

(#6760) Roxkex válasza Monyos (#6751) üzenetére


Roxkex
senior tag

Kicsit olvasgattam , és tényleg nem támogatja az OTG-t :( DE !!!! Olyat is olvastam hogy ha kijön a Jelly Bean és felrakjuk akkor már jó lesz !
Illetve egy kérdés ha nem támogat OTG-t akkor csak a pendrive nem rakható rá ? Vagy a egér és a bill.-se ? :(

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6761) Roxkex


Roxkex
senior tag

Ezzel működne az OTG ? :O [link]
vagy ezzel ? [link]

Úgy hogy alapból elvileg nem támogat OTG-t !?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6762) coolrob válasza zalyy (#6749) üzenetére


coolrob
aktív tag

Előszőr is. Nem tudom mi ez a játékmánia, de nem arra lettek kitalálva ezek a telók. Neked a ps vita való nem telefon..
Kicsit fogalomzavarba vagy. Nem azért tesznek bele quadcore-t hogy neked a játék 4x gyorsabban menjen. Szerinted ha egy Sima videokártyához beteszel x processzort és egy 4x gyorsabb processzort akkor a játék 4x gyorsabb lesz? Nem mert a videokártyának van egy limit ameddig skálázódik. Egy radon 5770 mellé beteszel egy 2-3 gigás procit az kihajtja bőven. Ha beteszel majd egy 10 gigásat, nehogy azt hidd hogy sokkal gyorsabb lenne.

A Mali 400 nem mai chip. ez volt már S2 be is ez van az S3 ba is.. tehetnek alá akár 16 magot is ha van egy határa, és már nem mai darab.

Egyszerűen el vagy tévedve de nagyon. Háborogsz itt, pedig ha utánaolvasnál, többet érne..
Ha játék érdekel telefonon vegyél tegrát arra fognak fejleszteni, mert sokkal erősebb játékra. Ott van pl Nexus 7 táblagép kint 50k itthon 80k de tökéletes játékra.(nagy képernyő, 4 mag, tegra stbstb)

Ez a telefon nem arra van. Az hogy írnak rá játékokat az egy dolog. Van kint x féle telefon, nehogy azt hidd majd hogy a pár százért árult játékokat neked egyenként optimalizálják minden telefonra...

Az meg a másik hogy már többször szóltak, és töröltek utánad emiatt. Elején meglett mondva hogy Warez tilos!

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#6763) Monyos válasza Roxkex (#6760) üzenetére


Monyos
aktív tag

OTG témában én sem tudok többet segíteni, de ha ennyire fontos a bill. ,akkor tudsz venni a telefonhoz BT-n keresztül párosítható, kis hordozható billentyűzetet.

(#6764) Roxkex


Roxkex
senior tag

Khm .. mi az a BT ? XD

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6765) Monyos válasza Roxkex (#6764) üzenetére


Monyos
aktív tag

Ójajjj. :U :DDD
Bluetooth

Ilyenre gondolok: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6766) Roxkex válasza Monyos (#6765) üzenetére


Roxkex
senior tag

Jó ember ... nekem a bluetooth mindig is bluetooth volt :D de am meg nekem inkább a pendrive lenne a legfontosabb

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6767) zoli62 válasza golyani (#6674) üzenetére


zoli62
addikt

Mi az a görgetési bug?

(#6768) zalyy válasza coolrob (#6762) üzenetére


zalyy
tag

Rendben van meg van ertve mester :)

De azt meg mindig nem ertem, hogy akkor miert kell quad core egy telefonba es tudom is en hany giga ram? Ezt most nem a jatekokra ertem hanem alaphasznalatra. Netezessel, idojarassal cuccokkal es par progival, ugyse hasznalja ki a rendszer, akkor minek? Megvesszuk azt amit sokkal olcsobban megkaphatnank de megse, gondolom a marketing miatt van :(
Ezt az ervemet alatamasztom egy kovetkezovel (sajnos megint jatekra terek ki, de a telefonokhoz sok koze nem lesz nyugi :) )
Na szoval ugye regebb volt a ps2 es a psp. A PSP rendszere valamivel jobb volt mint a ps2-e de eszmeletlen sok jatek nem jelent ra meg vagy csak "majdnem olyan jo" jelent meg ra, mert vagy valami mas ceg fejlesztette vagy nem is az a jatek volt, amit igazabol vartunk, hogy miert volt ez? Hogy vegyunk ps2-ot a psp melle is... Ugyanez van a mostani ps vitanal is, benne van a direkt arra kifejlesztett SGX543 quad coreban es a proci is quadcore ugy tudom 800mhz-en fut ami 2 ghz-ig overclockolhato es meg 512mb ram ami a duplaja a ps3-nak. Van mar rengeteg jatek ra de alig par kozeliti meg a ps3 szintjet, pedig siman eltudnak erni csak itt az a baj, hogy nem akarjak. Minek rontsak le a ps3 marketingjet? Ha most olyan jatekok lennenek ra mint ps3-an egy az egybe akkor senki se venne ps3-at es ez nekik ugye rossz, nekunk pedig lenne jo.

Jah es ha egy gameplay video wareznak szamit akkor nagy bajok vannak :Y

[ Szerkesztve ]

(#6769) Monyos válasza zoli62 (#6767) üzenetére


Monyos
aktív tag

Ő az: [link]
Nekem még sosem fordult elő...

(#6768) zalyy
Itt már nem a warezről van szó, hanem arról hogy nagyon eltértél a topic témájától. Ezt már nem itt kellene kitárgyalni hanem a megfelelő topicban...

[ Szerkesztve ]

(#6770) zoli62 válasza Monyos (#6769) üzenetére


zoli62
addikt

Ja én is mindjárt megpörgettem a beállításokat,, amikor először írtad, de még mintha gyorsabb is lenne, nemhogy lassult.

(#6771) Csomag01


Csomag01
tag

üdv.
Valaki használja it a CoCore kernelt? :K

[MOBILSZÁM VÁLTOZÁS] Üdv. Csomag01

(#6772) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Wát? Most akkor lehet hogy csúszik a JB márciusra? Ne már... :Y

(#6773) gonger válasza Fitzgerald (#6772) üzenetére


gonger
senior tag

ja, ez a hír jött ma!

(#6774) Ufff válasza Monyos (#6769) üzenetére


Ufff
senior tag

Nálam sincs ez a hiba. Viszont a függöny néva megakad!

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#6775) TommyY2 válasza Roxkex (#6764) üzenetére


TommyY2
tag

Én például azt nem tudom, hogy mi az XD?

(#6776) #33253120 válasza TommyY2 (#6775) üzenetére


#33253120
törölt tag

Az XD? Esetleg nevető hangulatikon? :)

(#6777) Roxkex


Roxkex
senior tag

Hogy lehet megoldani hogy a játékokat a külső memóriára telepítse ?
És amikor egy játékot felrakok aminek a data fájljai is megvannak azok akkor nem rakódnak át a belső memóriára , ott maradnak a külsőn !?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6778) Gery15


Gery15
addikt

Mikor beléptem látom 107hsz... azt hittem ki jött a JB. ;] Közben meg látom, hogy csak március. :( Egyébként eléggé sokan vagyunk már Advance tulajok. :C Csak azért van egy pár emberke, aki nincs tisztában egyes fogalmakkal azoknak ajánlatos lenne elolvasni a PH! alapszabályzatát!

HyperX

(#6779) Keem1 válasza Gery15 (#6778) üzenetére


Keem1
addikt

Sajnos csak március... :(( De azért még reménykedem benne, hogy lesz addig valami leaked verzió, hogy legalább lássuk, tényleg közel van már a frissítés.

Anno az Ace topikban is így volt, viszonylag az elején vettem meg, 2011 március, akkor a topikban napi 10-20 hsz született, ahogy egyre több és több ember vált tulajjá, úgy nőttek a hsz-ek is, napi 100-150-et termelve. Ha valaki csak 2-3 napot hagyott ki, máris félezer új írást kellett átnyálaznia. Óhatatlanul is növekednek a tulajdonosszámmal egyenes arányban...

(#6780) Roxkex


Roxkex
senior tag

Kiessel vagy FOTA-val ajánlott majd frissíteni a kicsikét ?
Amúgy a JB miket fog támogatni ha kijön ? Nincserről valahol egy lista? :P

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6781) Giovanny75 válasza kaller1 (#6740) üzenetére


Giovanny75
csendes tag

Már mitől lenne warez a rootolás? Egy ingyenes nyílt forráskodú szoftver módosítása (android) véletlenül sem warez! Pont ez lenne a lényege a nyílt forráskodnak! Bárki módosíthatja! :)

Isten barmai lassan őrölnek!

(#6782) Monyos


Monyos
aktív tag

Most, hogy már pár napja használom a telót (bár nekem JetMOD megy rajta) nekem nagyon is megfelelő a sebesség, a böngészés ,a játékok, minden zsííííííír. :K

Így viszont nem tudom ,hogy mit hozhat az a JB frissítés, mit kell majd tőle várni...
Páran leírhatnák ,hogy mit várnak a frissítéstől, nekik miben sovány a telefon. :R

(#6783) Gery15 válasza Keem1 (#6779) üzenetére


Gery15
addikt

Akkor viszont rootolom JB előtt. Eddig úgy voltam vele, hogy januárba úgyis jön minek rootoljam addig utána úgyis el szál az egész, de január végét megvárom most már.

(#6782) Monyos: Leginkább arra várunk, hogy kezdjenek valamit a kamerájával, mert az elég siralmas nagyon lassan fókuszál és ezt be is ígérték elviekben... továbbá a hardver elbírná a Full HD videózást is, de ez még sem adott, de úgy gondolom ezt nem is fogjuk megkapni talán a kijelző kis felbontása miatt. Illetve még esetleg a videónál való folyamatos fokuszra, de ez sem valószínű, mert S3 minin JB van és ott sincs folyamatos fókusz. És ugyebár a GB nem támogatja a 2 magos procikat, de a mi telefonunkon lévő GB-be a Samsung belenyúlt, hogy azért mégis csak kezdjen valamit a procival, a JB meg alapból támogatja így az hozhat még egy kis gyorsulást. Egy friss rendszer azért meg csak jobb mindig.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#6784) #33253120 válasza Giovanny75 (#6781) üzenetére


#33253120
törölt tag

/ördög ügyvédje mód on:
Ha nyílt a bootloader.
Ha már számlálót kell kerülgetni, meg még a pc-n megkókányolni, hogy (itt a lényeg->) eredetinek látszódjon (<-lényeg vége) akkor az számomra már a túloldalról súrolja a legalitást.
Tudjuk, rengeteg készülék tudja a nyílt bootloadert, két kattintással rootolható, vannak rá mindenféle romok...
A miénk jelenleg nem ilyen készülék. :) Lehet a JB után már kap olyan Recovery-t amivel nem lesz ilyen gond.
Különben is. Aki előfizzel vette, részletre az nem is a saját telefonját piszkálja, hanem bizony a szolgáltató tulajdonát veszélyezteti...
/ördög ügyvédje mód off

;] ;]

(#6785) Keem1 válasza #33253120 (#6784) üzenetére


Keem1
addikt

Valamilyen szinten igazad van, de gondolj csak bele: nem bűncselekményt követsz el, hanem megvonják a garanciádat. Legálisnak legális, de a szolgáltató/szerviz egy gariztatásnál már nem tartja etikusnak, hiszen akkor ki tudja, mit csináltál még a telefonoddal. Más cuccoknál is vannak garanciát kizáró okok, amiknek nem kell hogy illegálisak legyenek. Pl: mosógép esetén a szomszéd belekókányol, szakszerviz megvonja a garit, de még nem kerülsz börtönbe.

(#6786) Gery15 válasza Gery15 (#6783) üzenetére


Gery15
addikt

Talán az egyik legfontosabbat ki is hagytam a Project Butter-ert. Itt olvashatsz bővebben róla meg maga a JB-ről is: [link]

(#6784) T_chris: De getcziii. ;] Mondjuk van benne igazság. :D

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#6787) Roxkex


Roxkex
senior tag

Hogy mit várok a JB-től !?
Támogassa majd az OTG-t és akkor nekem teljesen jó minden :)

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6788) vazzz válasza #33253120 (#6784) üzenetére


vazzz
őstag

Khm...
"Különben is. Aki előfizzel vette, részletre az nem is a saját telefonját piszkálja, hanem bizony a szolgáltató tulajdonát veszélyezteti..."
Ezt marhaságot honnan vetted? Ha megvásároltad, akkor az a tiéd, az előfizetésre vállaltál hűséget, nem a telefonra. A szolgáltatóknál a telefon csak egy eszköz arra, hogy náluk légy előfizető. Nem a telefon eladásokból élnek, hanem az előfizetésekből. A sim kártyazár csak azért van, hogy csak az ő szolgatatásait tudd használni a náluk vásárolt készülékkel. A telefon tulajdonjogához ennek semmi köze. :)

(#6789) orbit76 válasza Csomag01 (#6771) üzenetére


orbit76
tag

Igen. Nekem a Cocore 4.1 kernel van fenn Jetmod 3.2.2 rommal.

(#6790) Fitzgerald válasza #33253120 (#6784) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az első ZTE Blade-emet anno amikor megvettem (2010. november) még aznap tégláztam.
Olyan szinten sikerült hazavágnom, hogy egy idő után a recovery sem jött be. Backupot nem készítettem.
Visszavittem, azt kamuztam hogy factory reset után nem kapcsolt be, és imádkoztam hogy ne induljon el a recovery amikor a mikulás próbálta bekapcsolgatni. Ki is cserélték azonnal, nem volt semmi gáz.

[ Szerkesztve ]

(#6791) #33253120 válasza vazzz (#6788) üzenetére


#33253120
törölt tag

Persze egy dolog a hűség, de a készülék hitelkonstrukciója megint egy másik.

(#6792) atila4


atila4
senior tag

Melyik Odin-t kell használni a rootoláshoz?

Windows 11 / Galaxy S24+ / Asus ROG

(#6793) Monyos válasza #33253120 (#6784) üzenetére


Monyos
aktív tag

" A miénk jelenleg nem ilyen készülék. Lehet a JB után már kap olyan Recovery-t amivel nem lesz ilyen gond."
Ezt, hogy érted?
Milyen gondra gondolsz a jelenlegi recoveryvel? :F

Első HSZ.-ben benne van: A módszerek egyike sem növeli a binary counter értékét.

(#6792) atila4:
Én ezzel csináltam: Odin3_v1.83

[ Szerkesztve ]

(#6794) Keem1


Keem1
addikt

Tudjátok mint nem tudok életszerűnek elképzelni? Hogy egy leugrott szoftveres telefon menthetetlen. Szerintem ezt mesterségesen hitetik el az emberekkel. Anno nagyon sokat foglalkoztam mikrokontrollerrel, mely eleve szoftver nélkül jön a gyárból. Azért egy SoC eléggé hasonlít a mikrokontrollerhez, bár utóbbi nyilván sokkal egyszerűbb. A uC esetén is hanyagolod a protokollokat és alacsony szinten, bájtonként flashelve töltöd meg szoftverrel. Biztos vagyok benne, hogy megoldható egy okostelefon esetén is. Jó, persze, biztos rengeteg önjelölt bithuszár vinné naponta hibás romolás miatt szervizbe a cuccát, de megelőzhető lenne, ha bizonyos összeget, pl. 1K-t kérnének ilyenkor érte. 4-5 mátyáskirály után már mindenki elővigyázatosabb lenne, de biztonságban is érezhetné magát, tudva, ha mégse sikerül, akkor max. 1 szervizbe mászás és egy ezres bánná a dolgot.

(#6795) Gery15 válasza Keem1 (#6794) üzenetére


Gery15
addikt

Hogyne lehetne megmenteni... Nekem volt régen olyan telefonom Sony Ericsson K550i-m, ami szoftverfrissítés alatt halt meg, de olyan szinten, hogy be nem kapcsolt, töltésre nem reagált semmi. Bevittem szervizbe 2000 ezerért újra szoftverezték és cső. Azóta meg fejlődött szerintem a technika már nem keveset ezeket az okostelefonokat is tuti meglehet még menteni.

HyperX

(#6796) #33253120 válasza Keem1 (#6794) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha veszi a töltést, akkor:
http://www.youtube.com/watch?v=iSaeaAcJHqw

(#6797) Morris válasza Fitzgerald (#6790) üzenetére


Morris
veterán

Remélem nem sértődsz meg, de én a cég helyébe tuti, hozzá sem nyúltam volna. Saját hibádból ment tönkre, így viseld a következményeit. :U
Elvégre nem szorított senki pisztolycsövet a fejedhez, hogy márpedig azt a telefont mókolni kell.

(#6798) Monyos válasza Morris (#6797) üzenetére


Monyos
aktív tag

Igen , csak általában ha az ember elég hülyének tetteti magát a dolgokhoz, akkor az adott szervizes nem is feltételezi rólad, hogy akár tudod is, hogy mi az a root, recovery, stb.
És a ZTE pedig nem rendelkezik akkora szervizháttérrel Magyarországon, hogy most ott ő kiderítse, hogy pontosan miért hasalt el a szoftver a telefonon. Ő azt látja ,hogy nem indul, tehát csere és küldi vissza a telefont a gyártónak...

A Samsungnál megint más a helyzet vagy akár HTC ott általában az az első, hogy nézik ,hogy nyitott-e a bootloader vagy a binary counter értéke változott-e és már mondják is az arcodba, hogy "Ez igenis a te hibádból ment tönkre és a garancia innentől nem él. "
De szerintem ez az adott szervizes emberkén is múlik, hogy hogy kezeli a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#6799) Morris válasza Monyos (#6798) üzenetére


Morris
veterán

"Igen , csak általában ha az ember elég hülyének tetteti magát a dolgokhoz..."
de ez meg csúnya dolog :D ;]

(#6800) Fitzgerald válasza Morris (#6797) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Abszolút nem. Pont ez a lényeg, hogy elsumákoltam az egészet. Amúgy a T-Mobile-ról van szó.
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha nem tudják bizonyítani hogy mókoltál vele és 72 órán belül vagy, kicserélik.
Ha pedig van egy ilyen lehetőségem, hülye lettem volna nem kihasználni. Nem sajnálom őket.
Belőlem élnek, és jól élnek. Túl jól.
Egyébként valószínűleg csak azt hittem hogy tégláztam a készüléket.
Akkoriban nem volt még túl sok tapasztalatom Androiddal, de 2,5 év alatt azért elég sokat tanultam.
Ma már elég egyszerűen orvoslom az ehhez hasonló problémákat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.