Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) zalyy


zalyy
tag

Az Advances JB ugyanazt tudja, mint egy S3-on?
Ez akkor egy hivatalos bugmentes JB csak annyi, hogy először az oroszok adták most ki?
Köszi!

(#6952) Carline válasza zalyy (#6951) üzenetére


Carline
őstag

Fogalmam sincs hogy az S3-on milyen a JB.
Ez egy hivatalos JB, amit a ruszkiknál adtak ki elsőnek.
Az hogy bugmentes-e majd idővel derül ki.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#6953) redface válasza Carline (#6949) üzenetére


redface
tag

Köszönöm!

(#6954) -B- válasza k0c2k4 (#6948) üzenetére


-B-
senior tag

Akkor nem módosítható, hogy mi legyen benne?
Leírnád, hogy milyen kapcsolók vannak benne?

wombat87, beccyboy:
Köszi a válaszokat. Nem tudom, hogy akkor nálam mivel lehet a probléma.
Tegnap este letöröltem a játékot, azóta nem is jött még elő a hiba.
Pár nap múlva majd megint rápróbálok.

[ Szerkesztve ]

(#6955) Gery15


Gery15
addikt

Óhhh yeah üdv JB! :C Várok még azért, hogy ti miket írtok véleményt és, ha minden pöpec akkor feltolom. Esetleg valaki készítene egy videót, hogy működik a JB?

HyperX

(#6956) mediumgecso válasza Carline (#6952) üzenetére


mediumgecso
őstag

Tudnál esetleg - ha az időd engedi - egy videót feltenni a működési sebességről??
Csak úgy kiváncsiságból...meg szerintem sokakat érdekelhet működés közben a JB az Advance-on.

Szerk.: Megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#6957) Carline válasza mediumgecso (#6956) üzenetére


Carline
őstag

És mit videózzak le?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#6958) -B- válasza Gery15 (#6955) üzenetére


-B-
senior tag

Itt van egy youtube videó, bár elég rossz minőségű.

(#6959) zalyy válasza Carline (#6957) üzenetére


zalyy
tag

Mindent amit lehet az egesz rendszert, a sebesseget stb :D ha par jatekot is mutathatsz rajta :R

(#6960) dobolson


dobolson
senior tag

Be van égve a kijelzőm az értesítési sávnál, ezért mivel arra jártam, bementem utána érdeklődni a samu szervizbe, hogy ezt cserélik-e garanciában és azt mondták, hogy ez miatt lehet gariztatni és kicserélik az egész kijelzőt. Persze azt, hogy be van égve ez a sáv, rohadtul nem venni észre sehol, csak az lcd tesztnél, de mivel nekem két karc is van rajta, valószínűleg élek a lehetőséggel majd, így lesz egy szép, új és karcmentes kijelzőm. Ami nagyobb gond, HOGY NINCS JB P-S VERZIÓRA!!!!! :DDD :((( :O :

[ Szerkesztve ]

(#6961) zalyy


zalyy
tag

De, hogy lehet felrakni a JBt ha nem is oroszba lakunk? Nem lesz ennek valami hatranya vagy valami?

(#6962) dobolson válasza zalyy (#6961) üzenetére


dobolson
senior tag

Természetesen nem! Odinnal felrakod, átállítod magyar nyelvre és használod egészséggel és boldogsággal.
Ez egy tök gyári rom, amit az oroszok kaptak meg először. Majd idővel, szépen lassan a többi országra is kiadogatják, de ez nem kiszivárgott, félkész verzió, hanem egy teljes értékű fw.
Egyébként én nem hiszem, hogy innentől kezdve márciusban jön a többi JB rom. Szerintem most már csepegtetik majd ki a többi régióra is szépen lassan.

[ Szerkesztve ]

(#6963) mediumgecso válasza Carline (#6957) üzenetére


mediumgecso
őstag

Az Advance működését JB-vel! Menü, lapok közti váltás (sebesség), új funkciók, stb.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#6964) sunyijanika


sunyijanika
tag

Egy AnTuTu tesztet is kérhetnénk ? :)

(#6965) zalyy válasza dobolson (#6962) üzenetére


zalyy
tag

Aha, ertem, ezzel is kell szarakodni, mint a 2.3.6-nal felcserelni a swap mountot vagy mit, hogy lehessen a memkarira appokat rakni? :)
Meg szerintem is az a marciusi datum az hulyeseg az sztem arra ertettek hogy addig kijon az egesz vilagon.

[ Szerkesztve ]

(#6966) dashed válasza sunyijanika (#6964) üzenetére


dashed
senior tag

6813

cpu 2592
gpu 2483
ram 986
i/o 752

(#6967) wado25


wado25
csendes tag

még nem volt olyan nap hogy ne kellett volna tölteni...wifi, gps, játék ,alapfunkciók..stb stb...no de ezért vettem ..ha azt akarom hogy egy hétig menjen veszek egy "butatelefont"
A kies nálam összehányta magát..oem win7 ...leszedem , újrarakom ugyan ott vagyok.. :W ..kezdek hisztis lenni..

(#6968) dobolson válasza zalyy (#6965) üzenetére


dobolson
senior tag

Gondolom igen, itt is kell kutyulni, hogy ezt meg lehessen csinálni. Engem nem érintett ez a dolog, szóval nem is jártam utána.
Azt gondolom, hogy innentől kezdve jönni fognak ki a JB romok mindenhol, reményeim szerint a P-s verziókra is. Az s2 JB frissítésével egyébként csúsznak szépen, mert már nov. végére, dec. elejére ígérték, ezzel szemben csak egy próba romot kaptak eddig, de hála isten, a mi telefonunkkal nem csúsztak semmit, sőt...
Mivel ez egy kész rom, nagyon nem kell vele mit ügyködni, hogy mindenhol elérhetővé tegyék.

(#6969) tomiii007


tomiii007
senior tag

az autofokusz problema videozas alatt az megjavul vagy ugyan ugy rossz maradt?

(#6970) #33253120 válasza tomiii007 (#6969) üzenetére


#33253120
törölt tag

Tudtommal azzal nem volt probléma.
Hiszen nem volt autófókusz videófelvétel közben.

(#6971) sunyijanika válasza dashed (#6966) üzenetére


sunyijanika
tag

Ezek már szép számok! :K

(#6972) zalyy válasza dashed (#6966) üzenetére


zalyy
tag

Hogy lett ilyen gyenge? En az sd kartyat hasznalom telefonmemorianak de igy is 7138 :F

(#6973) coolrob válasza zalyy (#6972) üzenetére


coolrob
aktív tag

Ez megint butus kérdés :)
Futtasd le többször és meglátod eltérés lesz mindig. Én eddig 2x futtattam le és előszőr 6750 volt, másodjára 7002. (Mielőtt azzal jössz hogy ez kevés, nincs benne nekem még SD kártya ezért kevesebb az eredmény)
De van akinek már 7300 körül is ment..
Teszt még mindig szinte semmire nem jó :D

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#6974) zalyy válasza coolrob (#6973) üzenetére


zalyy
tag

Az igen szóval ezekszerint az sd kártyám gyorsabb mint a telefon tárhelye? :DDD
Jah és látom a tesztekből hogy volt 7300-as is igen de nem jelly beannel :P

(#6975) krysztyan válasza coolrob (#6973) üzenetére


krysztyan
tag

Sziasztok

Valaki használja ezt a programot ezen a telefonon?

http://mobilarena.hu/teszt/waze_a_kozossegi_navigacio/bevezeto.html

Ha igen, vélemények?

Üdv

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#6976) k0c2k4 válasza zalyy (#6974) üzenetére


k0c2k4
tag

A szinte ugyanilyen hw el megaldott S3 Mini is hasonlo eredmenyeket ert el JB alatt...
Antutu 5697 pont
Linpack 35,328/59,452

Advance JB-vel
Antutu 5802
Linpack 36,819/59,132

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#6977) zalyy válasza k0c2k4 (#6976) üzenetére


zalyy
tag

Akkor ebbol leszurve vagy meg a JB szar vagy a benchmark progi?

(#6978) vazzz válasza zalyy (#6961) üzenetére


vazzz
őstag

Nem csak orosz:

Az a baj, hogy nekem nem lesz bajom belőle, mert nem megy fel :O
Az előbb bevittem egy mobilszervízbe, kíváncsi vagyok, mi lesz a végeredmény.. :U

(#6979) zalyy válasza vazzz (#6978) üzenetére


zalyy
tag

Ja, kösz Boyka és a többiek :DDD kár, hogy vodafonera még nincs :O de ha úgy is ha ezek szerint lassabb lett vagy mi akkor felejtős számomra...

(#6980) Shyciii válasza Carline (#6957) üzenetére


Shyciii
veterán

Kipróbálod, hogy videózás alatt megkaptuk-e az autofocus-t? Hátha azt is megkaptuk, mint a digitális zoom-ot.

(#6981) hr2 válasza unyadavid (#6950) üzenetére


hr2
őstag

Ha vissza teszed a gyári T-et, akkor mehet gariba.

(#6982) coolrob válasza zalyy (#6979) üzenetére


coolrob
aktív tag

Most komolyan hogy a fenébe lenne lassabb. Mér nem nézel feljebb pár hozzászólással és látod 6800 pontot hozott ott vkinek.. Még ha véletlen lassabb is lett nem vagy tisztába a számokkal. ha 10-20% azt azt jelenti hogyha az egyiken akad, a másikon is. Alapjába véve másik fórumokon kéne megismerkedned ezekkel a dolgokkal mert itt offolsz végig és egyszerűen nem is érted a dolgot szerintem :D

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#6983) #33253120 válasza vazzz (#6978) üzenetére


#33253120
törölt tag

Írd meg majd mit sikerült összehozni a szervízzel.
Amúgy érdekesnek találom ezt az egészet.
A Spica-nál a Files alatt mind a négy helyre volt megfelelő fájl minden esetben, de mellette ott volt a .ops is amit meg kellett adni ( itt szerintem a PIT veszi át ezt a szerepet, legalábbis annak a képi helyén van ez az opció) De odinnal igazából lehetett kellemetlen helyzetbe kerülni, de ha volt jó alapanyag, akkor minden ment a maga módján.

[ Szerkesztve ]

(#6984) zalyy válasza coolrob (#6982) üzenetére


zalyy
tag

Miért offolok? Mert nem vagyok nagy android sztár és még csak most lettem android tulajdonos? :P
Jó akkor tegyük fel nem lett lassabb, akkor feltételezzük azt sokkal gyorsabb lett! :K

(#6985) FET-MEN


FET-MEN
veterán

Üdv. Egy odin kellene, egy ops , és rom link a jb-ről. Így kell ezen is ugye?

Iphone 7

(#6986) Shyciii


Shyciii
veterán

Aki arra hajaz, hogy majd a JB-től hirtelen gyorsabb lesz a telónk, és felettünk levő osztályt is agyon veri, az jobb ha hozzászokik a gondolattól, hogy nem ez lesz. A JB alatt nem ilyen értelemben fog gyorsulni.

(#6987) coolrob válasza zalyy (#6984) üzenetére


coolrob
aktív tag

Egyszerűen az a baj hogy végig offolsz. Én se vagyok android sztár, első androidos telóm és kevesebb mint 1 hónapja van meg.
De gondolj már bele. hónapok óta várja mindenki a JB-t mit a messiást. nem 1 generáció ugrás a 2.3.6 hoz képest, olyan mintha Win 98 ról váltanál win7 re. Kapsz egy csomó extrát, rendes 2 magos támogatást stb stb. Szted akkor érdekel bárkit is hogy esetleg a játék 5% al lassabb lesz?:D Eleve nem is tudhatod mert egy olyan tesztre alapozol, ami teljesen xar mert 2 mérés között is akár 10% eltérés lehet és buherálható is. Ez még mindig nem játéktelefon, ha arra vetted akkor nagyon csalódni fogsz, mert a legmodernebb játékok már eleve csak tegrán futnak, de ezt mondtam is.l

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#6988) atila4


atila4
senior tag

Na már nekem is Jb fut a telón! Köszönöm a leírást Carline-nak :R

Windows 11 / Galaxy S24+ / Asus ROG

(#6989) #33253120 válasza FET-MEN (#6985) üzenetére


#33253120
törölt tag

Én is ezen függök... :) Ide nem kell megfelelő .ops
Megy csak tallózással.

(#6990) Roxkex


Roxkex
senior tag

faszopó t-mobile .. most meg lehet rendelni feketét .. amikor holnap megérzkezik a fehér :D na minde leszarom DE AKKOR MI A FASZOMÉRT MONDJA AZT H MÁR TÖBB FEKETE NEM LESZ !!! :@
komolyan mondom szánalom ez a t-fos .... na mind1 ...
szerintetek a fehér meleg ?? (buzis) egy fekete szilikon tokkal ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#6991) #33253120


#33253120
törölt tag

Befrissítettem végül. Most piszkálom, majd írok... :)

(#6992) Piloss


Piloss
senior tag

Ha rootolt rom van fent akkor először muszáj visszarakni a gyárit vagy mehet egyből rá a JB?

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#6993) TayRol válasza Roxkex (#6990) üzenetére


TayRol
veterán

nem. csak annyira mint a fehér iphone.

(#6994) coolrob válasza Roxkex (#6990) üzenetére


coolrob
aktív tag

Azért várd ki a végét mert lehet most sincs, csak vmit elírtak a site-on. Amúgy a fehér se rossz, barátnőmnek az van, szerintem nagyon szép fehérben.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#6995) nggabi válasza Roxkex (#6990) üzenetére


nggabi
nagyúr

ne vedd át és rendelj más nevére feketét.

"szenyor dzsíííí"

(#6996) #33253120 válasza Piloss (#6992) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nekem csont nélkül ráment.

(#6997) Jason19


Jason19
senior tag

Első bekapcsolás után JB-vel (volt factory utána) normális, hogy kicsid akadozik? Majd helyreáll egy kis idő múlva? :)

(#6998) sunyijanika válasza Roxkex (#6990) üzenetére


sunyijanika
tag

Mi ez a fehér / buzis téma?? Szerintem a fehér különösen kap egy stílust a mobil szegmensben. Mindenkinél fekete színű van (nem csak ennél a modellnél) mert mi ez a trend??.... Ennél a telefonál igazán bejövős! Az s3 is például fehérben van vagy kékes színben. Ha buzis szint akarsz akkor válasz rózsaszínt. :W

(#6999) Piloss válasza #33253120 (#6996) üzenetére


Piloss
senior tag

Remek, akkor én sem bajlódok vele :)

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#7000) k0c2k4 válasza Jason19 (#6997) üzenetére


k0c2k4
tag

Nekem is neha beszaggatot az elejen... Kb 2 ora nyomogatassal, mostanra eltunt ez, bar szerintem kicsit lassabnak tunik mint a belakott GB, de ezt okozhatja a tobb animacio, nah meg az is hogy tobb ramot eszik(GB alatt 250-300MB volt atlag szabad, most 150-200)...

sunyijanika: Szerintem az uj kezelofelulett meg jobb is a feher:P

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.