Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) Acef válasza flash- (#22997) üzenetére


Acef
addikt

Hi fllash !
Előfordul..

Csináld meg a 15917-es hsz-ben leírtat!

Ezt a zip-et mindig tartsd az ext sd-n.

[ Szerkesztve ]

(#23002) Xmodule válasza Morris (#22990) üzenetére


Xmodule
őstag

Nah kesz is van. Minden frankon ment. Köszi! .:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#23003) Acef válasza Acef (#23001) üzenetére


Acef
addikt

Most látom; cwm sem...
Várj, néha több perc ...

(#23004) Qwery válasza flash- (#22997) üzenetére


Qwery
tag

Ilyet nekem is csinált kernel csere és wipe után. Meguntam, akksi kitép, visszarak, aztán jó lett. :O

42

(#23005) pixelshader


pixelshader
tag

Helo! Az lenne a problémám a telefonnal hogy régebbi p4-es gépeken nem megy az usb kapcsolat! Több gépen is próbáltam és egyiken se ment. Bevittem kisszervízbe ahol mondtam mi bajom van, de egyáltalán nem értették. Végül kipróbáltam egy ottani gépen, és simán ment, látszódott a telefon alapmemóriája meg az sd kártya is. Fájlmásolást már nem engedélyeztek mert "idegen tartalmat nem másolnak a gépükre" :W
Már felraktam a kiest is, usb drivert, de nem megy. Igaz, nem ez az egyetlen usb-s eszköz ami nem megy, mert pl egy huawei hotspot modem se akar működni.
De másik 2 régebbi gépen is próbáltam és azokon se ment. Lehetséges volna hogy csak újabb gépeken működik?

(#23006) kelekyle válasza pixelshader (#23005) üzenetére


kelekyle
őstag

gondolom XP van rajta.... MTP mód alapból nem támogatott.... van a beállítások- egyéb beállítások - USB kapcsolat menü alatt egy gomb ami lehetővé teszi, hogy mass storage módban csatolja a gépre.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#23007) flash- válasza Acef (#23003) üzenetére


flash-
veterán

cocore 6.8 nak melyik cwm kell minimum?6.0.2.8 elég?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#23008) pixelshader válasza kelekyle (#23006) üzenetére


pixelshader
tag

Azt próbáltam, pár másodpercre felcsatlakozik, aztán villog egy ideig és lecsatlakozik. Vagy kiírja hogy csatlakoztassam az usb kábelt, aztán ha csatlakoztatom kiírja hogy húzzam ki, aztán meg megint kiírja hogy csatlakoztassam és ezt csináálja folyamatosan. De az tény hogy minden gépen amin próbáltam xp volt!
Valószínű hogy rossz a gépem, régi már. De akkor a másik 2-n miért nem megy?

(#23009) Simba86 válasza flash- (#23007) üzenetére


Simba86
senior tag

kezdd újra odinnal, utána universal kernel flasher fel, azzal rakd fel a cocore-twrp változatot ;)

mióta androidos vagyok, azóta cwm-et használtam minden telómon, de nagyon bejön a twrp, azóta az van fenn, tudom javasolni ;)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#23010) takric


takric
tag

Tuti hogy ez a fw független I9070-hez van?
Mert én a http://samfirmware.com/ oldalon nem találom...

(#23011) vmisi68 válasza Acef (#23003) üzenetére


vmisi68
csendes tag

hali ACEF a magyar XEH-re rálehet tolni a lengyel deodex-et amit csináltál?vagy csak a lengyel XEO-ra lehet rárakni?

(#23012) kelekyle válasza pixelshader (#23008) üzenetére


kelekyle
őstag

win7en tuti menni fog. Driver probléma lehet. Ha az előlapi USBbe dugtad az is probléma lehet. Hátsó USB portokat használd. Neked csak az a megoldás játszik, amit írtam (mass storage) .

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#23013) [P]laci válasza sundorgo123 (#22999) üzenetére


[P]laci
senior tag

a deodexelt rom-ra idézném kelzsoca hozzászólását:

Vannak ugye a .apk fájlok, ezekkel semmi gond sincs, mindenki tudja, hogy mire jók. Tulajdonképpen a .odex kiterjesztésű fájlok speciálisan egy-egy adott .apk fájlhoz kapcsolódnak, és az a fő feladatuk, hogy helyet takarítsanak meg a lemezen.
Ezek az "odex" fájlok a hozzájuk tartozó .apk fájl egyes részeit tartalmazzák (összegyűjtve), amelyeket a rendszer optimalizál a tényleges bebootolás előtt. Ez egyrészről gyorsítja magát a boot-folyamatot (illetve inkább a boot utáni "tétlen" állapotot), mivel egyes, nagyobb erőforrásigényű fájlok rendszerszintű részletei már előre betöltődnek (lásd. egy téma).

Az odexek árnyoldala, hogy pont emiatt nehézkes ezeket a fájlokat módosítani - ugyanis egy .apk-hoz egy (vagy akár több) egyedi, meghatározott .odex is tartozik, ami ugye egy elengedhetetlen részét képezi a fő APK-nak, de mivel előre betöltődnek egy meghatározz helyre, még a fájl elindítása előtt, hiába írjuk át vagy módosítjuk magát a .apk-t, az eredeti .odex-szel vagy odex-ekkel sajnos nem fog elindulni.

Itt jön képbe az deodex - ez tulajdonképpen az APK-k "újracsomagolása", magyarán egyesítése a megfelelő .odex-ekkel úgy, hogy minden apró kicsi részlet egy helyen legyen. Ez történhet egy sima fájllal, de akár egy ROM-mal is: egy ROM is lehet deodexelt, ami annyit tesz, hogy az összes ROM-fájl egyesítve, összesítve van, így nyugodtan lehet azokat - hozzáértéssel - módosítani.

(#23014) flash-


flash-
veterán

már 3x raktam fel egymásután a 4.1 et mert cocore 6.8 felrakasa utan nem jut tovabb a telefon a samsung galaxy s adance gt i9070 képernyőnél tovább pedig vartam kb 20 percet akksit is kivettem de semmi...miert hal be nalam a telefon ha felteszem ezt az uj cocore-t???

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#23015) pixelshader


pixelshader
tag

Mind a 4 portot próbáltam. Nem vok kezdő, az 1. okostelómat 2 éve vettem egy samsung galaxy ace! Azt elég sokat nyúztam, raktam rá odinnal új rendszert, rootoltam is stb.
De akkor még nem ez a pc-m volt,és azzal még ment. De akkor majd kipróbálom w8-al is. Köszi a választ.

(#23016) dzzoli


dzzoli
csendes tag

Sziasztok,kérdezném hogy a telenoros 4.1.2 érdemes lecserélni a XEH független romra?

(#23017) Acef válasza vmisi68 (#23011) üzenetére


Acef
addikt

Nem pronaltam, később, nem! biztos hogy ok!!!

Flash: nincs időm, olvasd a 21999 hsz/infót, hátha segít, vagy este segítek!

[ Szerkesztve ]

(#23018) takric


takric
tag

Próbálnám felrakni KIES-szel a független fw-t de már a letöltésnél elakad...érdekes, hogy mindig 69%-nál...
Ötlet?

(#23019) hungar válasza takric (#23018) üzenetére


hungar
tag

Odin?

(#23020) laci921225


laci921225
csendes tag

honnan tudom hogy a kies feltelepített minden drivert ami kell?

(#23021) Nordik


Nordik
őstag

Repartos Magyar független JB nincsen? :))

(#23022) nggabi válasza Nordik (#23021) üzenetére


nggabi
nagyúr

de van.

a szervizeseknek :P ;]

"szenyor dzsíííí"

(#23023) Nordik válasza nggabi (#23022) üzenetére


Nordik
őstag

Köszi! :)

A független magyar JB jó egyébként? Talán nincs annyira teleszórva szeméttel mint a TMH ami most van fenn nekem. Érdemes felrakni helyette?

(#23024) flash-


flash-
veterán

cocore 6.8 tól csak nekem hal meg a telefononm?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#23025) laci921225


laci921225
csendes tag

Ha ez alapján telepítem vissza a GB ugye nem kell még firmwaret is telepítem? + garancia megmarad?
http://android-forum.hu/viewtopic.php?f=155&t=853

(#23026) batiba1979 válasza flash- (#23024) üzenetére


batiba1979
csendes tag

Helló!

Én tegnap felraktam, simán ment és jónak is tűnik. Universal Kernel flash programot használok a kernelcseréhez és cwm változatot.
Kérdés mindenkitől: Ha ezzel cserélek kernelt, akkor is kell wipe cashe? Én nem szoktam csinálni és eddig nem volt gondom.

(#23027) flash- válasza batiba1979 (#23026) üzenetére


flash-
veterán

oké universal kernel flasshel sikerült..érdekes,cwm el 5x próbáltam és mind az 5x megakasztotta a telefont..ki érti..
köszi a tippet

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#23028) batiba1979 válasza flash- (#23027) üzenetére


batiba1979
csendes tag

A kernel.bin.md5 fájlt átküldöm bluetooth-on belső memória gyökérbe rakom.
Elindítom a progit, megnyomom a bal oldali gombot, itt lehet backup-ot csinálni a meglévő kernelről (ha nem lenne jó az új). Utáni tallóz, és flash. Magától újraindul. Root kell! De gondolom ez nem új!

Közben látom sikerült!

[ Szerkesztve ]

(#23029) lehella


lehella
senior tag

Skacok JB alá hogyan lehet a statusbar-ban lévő akku szintet százalékosan megjeleníteni?

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#23030) Simba86 válasza flash- (#23027) üzenetére


Simba86
senior tag

az én tanácsom észre se vetted :O :P

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#23031) reaperw810i válasza Simba86 (#23030) üzenetére


reaperw810i
csendes tag

Sziasztok ha most vennék ilyen készüléket akkor már a JB verziót kapnám szerintetek mert voltam bent T mob nál és nem tudták megmondani vett valaki a napokban ott telót?

(#23032) eastsider válasza reaperw810i (#23031) üzenetére


eastsider
nagyúr

2.3 lesz rajta alapból. (pár napja raktam egy friss példányra JB-t)

(#23033) reaperw810i válasza eastsider (#23032) üzenetére


reaperw810i
csendes tag

Igazából amiket itt olvasok inkább akkor maradok is annál mert ez a JB elég háklis lehet.

(#23034) kali válasza reaperw810i (#23033) üzenetére


kali
legenda

szia,

sokkal jobb rendszer a jelly bean, mint a gingerbread.
más kérdés, hogy nem lehet bárhogy - bármilyen buherált alapra - feltelepíteni, így nem működik mindenkinek megfelelően. csak két lépcsőnyi rendszer átugrása történik, na...
megkapod a készüléket, nyomsz egy gyári visszaállítást, odin által felhúzod a t-mobile jelly bean firmware verziót, utána ismét gyári visszaállítás, utána nem lesz vele gond, csak belakod és kész.

[ Szerkesztve ]

(#23035) reaperw810i válasza kali (#23034) üzenetére


reaperw810i
csendes tag

Eggyik cimborámnak sony experia u ja van és azt mondta mióta felrakta zabálja az akkut a masina

[ Szerkesztve ]

(#23036) reaperw810i


reaperw810i
csendes tag

Igazából most váltanék omnia 2 ről erre a ketyerére nincs a régi vel bajom már megvan majdnem 4 éve csak a win 6.5 nagyon korlátozott lehetőségei vannak

(#23037) eastsider válasza reaperw810i (#23035) üzenetére


eastsider
nagyúr

xperia U-hoz nagyon ne hasonlítsd. igaz, hogy ugyan az a SoC, de eléggé egy elcseszett a gyári rendszere.... amúgy meg csak ICS van rá, nem JB

(#23038) kali válasza reaperw810i (#23035) üzenetére


kali
legenda

leírtam az előző hozzászólásomban, hogy mi a lényeg, ha megfelelően van feltelepítve, akkor nincs vele probléma!
megannyi telefonra tettem már fel, de csak és kizárólag úgy vállalom, ha teljesen gyári állapotra visszaállíthatom a telefont, viszont így senki sem hozta még vissza, hogy bármilyen problémája lenne a jelley bean frissítés óta! :N
sokan úgy hozzák, hogy különböző módokon frissítették már a rendszert, de akad, fagy, lassú...stb, viszont a tiszta alapra történő felhúzás mindig segít.

(#23039) reaperw810i válasza kali (#23038) üzenetére


reaperw810i
csendes tag

Lehet holnap megveszem remélem nem fogok csalódni bent én a régi o 2 nagyon szeretem bár arról is olvastam jót rosszat de nekem bejött

(#23040) lehella válasza lehella (#23029) üzenetére


lehella
senior tag

meglett :B

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#23041) reaperw810i válasza kali (#23038) üzenetére


reaperw810i
csendes tag

Igazából te ajánlanád ezt a kütyüt vagy szerinted van ebben az árkategóriában jobb én platina kártyával elhozhatom 45 be kb ezt mondták

(#23042) kali válasza reaperw810i (#23041) üzenetére


kali
legenda

egy hónapja vettem ilyet a feleségemnek, fehérben nagyon bejött neki, de biztos lebeszéltem volna róla, ha nem lenne okés ez a típus!
nagyon jó ár/érték arányú telefon ez! :K

(#23043) reaperw810i válasza kali (#23042) üzenetére


reaperw810i
csendes tag

ok köszönöm válaszod

(#23044) Jason19


Jason19
senior tag

Elég frankó romnak látszik, nemsokára kipróbálom: (4.2.2, hanggal, meg nagyjából mindennel, kamera még nem)

[link]

(#23045) XIII Ramses


XIII Ramses
aktív tag

Most akkor mehet az új független magyar romra a cocore 6.8 ?
Köszönöm

(#23046) Gery15 válasza Jason19 (#23044) üzenetére


Gery15
addikt

Mindenképpen írj majd, hogy milyen, mert komolyan érdekel! :P

HyperX

(#23047) vmisi68


vmisi68
csendes tag

hali vissza raktam a gyári GB 2.3 nggabi leírása alapján,és a kies ezt irja PDA.LK2 PHONE:LK2 CSC:LK1(NEE) talán a kiessel van valami?vagy rosszul csináltam vmit?a telo csc kód ellenőrzésnél TMH ír,kies meg NEE,ilyenkor mi van?vki találkozott már hasonlóval? amúgy T-teló

[ Szerkesztve ]

(#23048) XIII Ramses válasza vmisi68 (#23047) üzenetére


XIII Ramses
aktív tag

22988

(#23049) vmisi68 válasza XIII Ramses (#23048) üzenetére


vmisi68
csendes tag

csak JB alatt jó, GB-re nem jó

(#23050) Jason19 válasza Gery15 (#23046) üzenetére


Jason19
senior tag

Feltettem eddig nagyon jo, komolyabban csak holnap tudom majd letesztelni. Kamera sajnos meg nem megy, a rezgest is kikapcsoltam a csendes orakkal, bar elvileg erre mar van egy uj lib-je de csak most teszteli. Pa settingsben az app layout csere meg nem igazan mukodik, nekem legalabbis nem sikerult. Ui glitch talan nincs de majd jatekoknal kiderul. Youtube hd-t neztem az nem megy, minoseget meg nem tudtam lejjebb venni. Vannak hibak de mar eleg jol hasznalhato a kameratol eltekintve. Vegre egy developer is van s advancera ;] ahhoz kepest hogy a cm-mel diego es shaaan mennyit szenvedett, eredmenytelenul, ez eleg nagy elorelepes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.