Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) nesh_019


nesh_019
senior tag

ráraktam a gépemre USB kábelem keresztül. De nem látja a gép... Ezelőtt Ace-m volt az rádugtam egyből felvillant a megnyitás to SD card.... Ez miez? Most vettem a telefont 10 perce.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#17002) Roxkex


Roxkex
senior tag

egyenlőre jól megy a teló a víz kura után :)

A CoCore 5.3 kernel miben újabb mint a előzőek ?

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#17003) a510 válasza Simba86 (#16998) üzenetére


a510
aktív tag

Az bosszantott fel, egyrészt, hogy jelzés után nagyon hamar kipurcant, másrészt az autóstöltő miben más, mint a konnektoros (1,2 A-os az autós, tehát biztos nem kevés a delej, Samsung töltő is 850 mA-es ha jól emlékszem). Hazaértem és a konnektoros töltővel egyből be lehetett kapcsolni. :W

(#17004) nesh_019


nesh_019
senior tag

Azt írja hiányzó hardverazonosító. Windows nemtudja az eszközt Samsung MObile USB composite Device... EZ MI EZ?

Nem látja a gépem a telot.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#17005) a510 válasza nesh_019 (#17001) üzenetére


a510
aktív tag

Beállítások/Egyéb beállítások/USB beállítások/Tár csatlakoztatása a számítógéphez (JB esetén, bocs, ha most vetted akkor az valszín. még GB)

[ Szerkesztve ]

(#17006) nesh_019


nesh_019
senior tag

SAMSUNG Android ADB Interface Driver v2.9.505.831 Ezt hogyan kell telepíteni? egy RAR.

ja GB. 2.3.6

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#17007) ZakRob válasza Jason19 (#16995) üzenetére


ZakRob
senior tag

Stock LPY-t használok conservative/noop beállítással. A kernel cserélgetést meguntam, nekem ez így megfelel ahogy van.

(#17008) nesh_019 válasza a510 (#17005) üzenetére


nesh_019
senior tag

Köszönöm szépen. Régi telomon nem így volt. hatalmas pirospont neked :D

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#17009) nelsonmanian válasza nesh_019 (#17004) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

Az aláírásod megy a stílusodhoz... :D

(#17010) Simba86 válasza nesh_019 (#17004) üzenetére


Simba86
senior tag

de látja ;)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#17011) nesh_019


nesh_019
senior tag

pda: I9070XXLK2
Phone: I9070XXLK2
CSC: I9070TMHLK1

Ehhez nincsen root? Mert nem találom a fenti leírásba...

GB 2.3.6

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#17012) Simba86 válasza nesh_019 (#17011) üzenetére


Simba86
senior tag

Carline leírása esetleg, aztán xda-n kereső használata...? :U

I9070XXLK2_I9070TMHLK1_TMH_ROOTED_SUPERSU
:U

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#17013) a510 válasza nesh_019 (#17004) üzenetére


a510
aktív tag

KIES-t rakd fel, azzal felmennek a driverek (ha már fenn van, akkor kapcsolódási hiba elhárítása)

[ Szerkesztve ]

(#17014) k0c2k4


k0c2k4
tag

Hulye kerdes: hozzaertotol kerdem, deodexelt stock rom flashelese utan kell wipe data vagy cache?

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#17015) skifekete válasza k0c2k4 (#17014) üzenetére


skifekete
senior tag

:K

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#17016) nesh_019


nesh_019
senior tag

thx. Már töltöm is.

1 fontos kérdés:
SAMSUNG Android ADB Interface Driver v2.9.505.831 ezt hogyan telepítsem a gépre? Letöltöttem és egy RAR amit kicsomagoltam és ennyi. Hova kell bemásolni vagy mit kell vele csinálnom?

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#17017) k0c2k4 válasza skifekete (#17015) üzenetére


k0c2k4
tag

Mind2?

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#17018) nesh_019


nesh_019
senior tag

I9070 I9070P

Hol lehet megnézni melyik van nekem?

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#17019) beccyboy válasza alex devil (#16974) üzenetére


beccyboy
aktív tag

A storage/extsdcard helyen sem találod a microsd tartalmát? JB alatt elvileg nem a belső sd-n keresztül lehet elérni.

nesh_019: Ha a vodánál vetted, akkor p-s, ha a t-nél, akkor sima. De asszem az akksi alatt is rajta van. Plusz, ha a hátlapon vannak fém érzékelők az nfc miatt, akkor az P-s lesz.

Caffeine addict.

(#17020) tomiii007 válasza nesh_019 (#17018) üzenetére


tomiii007
senior tag

Beállitasok--->A telefon névjegye és ott Modell száma

(#17021) skifekete válasza k0c2k4 (#17017) üzenetére


skifekete
senior tag

igen cahce és fact reset is kell

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#17022) belavagyokbp válasza nesh_019 (#17018) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

Ha van NFC benne, akkor P.

(#17023) Simba86


Simba86
senior tag

ne haragudjon meg a világ, de aki azt se tudja, h hogyan kell telepíteni egy egyszerű drivert, az mi a kicsillagozottért kezdi 10 perccel vásárlás után a roottal??? :Y :W :W :W

nem tudom felfogni... nem alapműveltség természetesen, de ha vki ennyit se tud, az ne akarjon rúúútolni se, mert több, mint valószínű, h azzal sincs tisztában, h a root mire jó... :U

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#17024) Roxkex


Roxkex
senior tag

Valaki már tesztelte a Unofficial CM modot SGSA-ra ? És milyen :)?

Szerk.: ha a Xperia Z Locksreeen-t Innen letöltöm a XperiaZLockScreen_LQB.zipés ebből kiveszem azt a bent található .apk fájlt (a system/appban) és azt másolom egy általam moddolt ramba akkor azt meg lehet tenni ? :) Valaki nem tudja hogy a stock LQB-ben melyik .apk-k felelősek a lockscreenért ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#17025) Carline válasza nesh_019 (#17018) üzenetére


Carline
őstag

Hát ha ACE volt neked, kb. ott is ugyanúgy lehetett megnézni a telefon modellszámát, verzióját, kerneljét.
Azt sem nyomogattad? Csak egyből a kérdezés a topikban?
Egyébként milyen telót adtak el neked? Meg sem nézted? Lehet, hogy egy GrandX került a kezedbe?

Na a kiszárítás után úgy látszik jön újra a szófosás.

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#17026) Gery15 válasza Roxkex (#17024) üzenetére


Gery15
addikt

Ez egy félbe hagyott akármi. :U

(#17027) skifekete: :C :D

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#17027) skifekete válasza Roxkex (#17024) üzenetére


skifekete
senior tag

Van egy eszméletlenül jó ötletem!
Mi lenne ha előbb kipróbálnád hogy működik-e, és ha nem, akkor esetleg érdeklődné hogy oszt' mé nem he. Így egy csomó jó dolgot érnél el:
-nem kopna a billentyűzet feleslegesen
-tapasztalatot szereznél
-több hajunk maradna

csak hogy válaszoljak is, feltehetően ugyan az az app felelős a lockscreenert, mint ami a zipben van :W

[ Szerkesztve ]

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#17028) Roxkex válasza Gery15 (#17026) üzenetére


Roxkex
senior tag

Miért is van félbe hagyva ?

Carline : Igen jön a szófosás , erre vártam egész végig !

Skifekete: Nekem nem kopik a billentyűzetem :) Mellékesen nem ugyan az az app felelős a stock LQB-ben a lock screenért mint az fentebb írott romban ,ezért kérdeztem ! Azért nem probáltam (még) ki mert nem akarok bajt neki ....

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#17029) wsh13 válasza Carline (#17025) üzenetére


wsh13
tag

Legalább nem ül le a topik.:) Én élvezettel olvasom az ilyen és ehhez hasonló gyöngyszemeket.:)

[ Szerkesztve ]

(#17030) Z0C! válasza wsh13 (#17029) üzenetére


Z0C!
őstag

OFF:
DVD-hez olaj

:D

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#17031) skifekete válasza Roxkex (#17028) üzenetére


skifekete
senior tag

hogyha nem ugyanaz a 2 apk, akkor szerinted hogy cserélődik ki a samu lockscreen a sonyval?
tudtommal van rendszer backupod... akko meg mit számít ha elrontod?
Én múlthéten ha nem csináltam kistéglát a telefonomból minden nap legalább 2x, akkor egyszer se, és mégis üzemel

[ Szerkesztve ]

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#17032) Gery15 válasza Roxkex (#17028) üzenetére


Gery15
addikt

Tedd fel és majd rájössz...

HyperX

(#17033) k0c2k4 válasza skifekete (#17021) üzenetére


k0c2k4
tag

koszi:)

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#17034) Roxkex


Roxkex
senior tag

Ha egyből a samsung szervízbe viszem a telefonomat tisztításra akkor ők fognak rinyálni azért mert nekem nem GB van fennt hanem szerb JB ? Tehát akkor nem vesztem el a garanciát ? Csak t-mobile szervíz esetén ?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#17035) csabamolnar


csabamolnar
csendes tag

Sziasztok

Ugy dontottem hogy feltelepitek egy costum romot keresgeltem de nem talatam hogy kulon JB-alatt levo rendszerre hogy telepitsem fel, mik a lepesei?(csak GB rendszerre talatam leirast)Valaki tud adni egy linket? (chucy bean bean master rom final-t valasztottam)Roviden ha leirna vlaki lepesenkent megkoszonnem.Koszi!

Jelenelegi rendszerem:JB 4.1.2 +cocore 5.0 XXLQB

Galaxy S Advance ,XXLQB 4.1.2 Chucky Bean Final +CoCore-E-5.6.2 Hala Madrid!

(#17036) Carline válasza Roxkex (#17028) üzenetére


Carline
őstag

Nem veled van bajom, félreértés ne essék.
Csak ezt a fajta stílust nem bírom, mint amit te is csinálsz. Kérdezel és kérdezel és kérdezel. Sületlenségeket, melyeket te is pár perc alatt ki tudnál deríteni, teóriákat gyártasz, hogy mi lenne, ha...
Teljesen hozzászólásvadász hozzáállás.
238 hozzászólásod volt ebben a szakmai topikban, de a témához hozzáadott -ismeretet bővítő, közösség számára hasznos- hozzászólásaid száma erősen közelít a nullához!
Én az ilyesmik miatt hanyagolom a fórumban való hozzászólást, mert ha valaki próbál értelmeset írni, az nem lesz látható a napi 250 szófosó hozzászólás miatt.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#17037) k0c2k4 válasza csabamolnar (#17035) üzenetére


k0c2k4
tag

Mivel latom hogy costum kerneled van ami tartalmaz costum recovery-t is igy egyszeru: costum romot felmasolod kulso sd-kartyara majd zip fajlt telepited recoverybol, utanna factory/cache reset.( javitsatok ki ha valamit rosszul irtam le, en igy csinaltam )

"Growing old is inevitable. Growing up is optional"

(#17038) csabamolnar válasza k0c2k4 (#17037) üzenetére


csabamolnar
csendes tag

Akkor lenyegebn csak siman telepitjuk mint a root fajlt.(akkor ugye nem kell a gyari kernel mert valami olyat is olvastam.)

Galaxy S Advance ,XXLQB 4.1.2 Chucky Bean Final +CoCore-E-5.6.2 Hala Madrid!

(#17039) Roxkex válasza Carline (#17036) üzenetére


Roxkex
senior tag

Jogos de amióta volt a telefonommal ez a KIS (kicsi víz mehetett bele ami már máskor is mehetett mert sajnos sokszor kerültem ilyen helyzetbe) víz bele ment azóta kész dráma az életem hogy túlélje és nem tudom megéri-e költeni xy ezret szervízben való tisztításra ha nem lesz jó utána se csak pl 2 napig ....

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#17040) dashed válasza Roxkex (#17034) üzenetére


dashed
senior tag

Gondolkodj el ezen picit.. Milyen telefonod van? Hova szol a gari?

A T is elkuldi samu szervizbe.

(#17041) nggabi válasza Roxkex (#17034) üzenetére


nggabi
nagyúr

nrm fognak rinyálni, simán megvonják a garidat ;]

"szenyor dzsíííí"

(#17042) taranis válasza nggabi (#17041) üzenetére


taranis
addikt

Ja, ezekben a telókban van már valami vízre elszíneződős szenzor ha jól tudom. Ha el van színeződve, nincs gari.

colorizer.net

(#17043) Roxkex válasza taranis (#17042) üzenetére


Roxkex
senior tag

Igen van benne , ez a telefon most nem egy vödör vízbe esett bele hanem a hátlappal lefele tettem bele egy "kis" (kb teáskanálnyi ki öntött vízbe) így nem túl nagy esélye van hogy elérte az indikátor papírt ... minél több víz annál több esély, minél kevesebb víz annál kevesebb esély !

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#17044) Imy válasza Imy (#16994) üzenetére


Imy
veterán

Senkinél nem csinál ilyet? :F Csak nálam? :W

(#17045) skifekete válasza Imy (#17044) üzenetére


skifekete
senior tag

milyen rendszert használsz? p-s vagy sima?

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#17046) Apunk válasza Roxkex (#17043) üzenetére


Apunk
tag

Szerintem már mindenki tudja, hogy egy kis kanál vízbe tetted bele a telefonod(még a barátnőm is pedig nem is olvassa a fórumot. Tegnap, mintha a tv is bemondta volna, bár nem néztem a híradót.

Sony Xperia Z2

(#17047) skifekete válasza Apunk (#17046) üzenetére


skifekete
senior tag

várj nem emlékszem pontosan mit is mondtak be? kis kanál vagy teás kanál? vagy kávés?

[ Szerkesztve ]

Nem a víz a hülye, ha nem tudsz úszni

(#17048) Gery15 válasza skifekete (#17047) üzenetére


Gery15
addikt

Vagy evőkanál?

HyperX

(#17049) Lefty válasza Roxkex (#17043) üzenetére


Lefty
addikt

Figyelj, nem drámázod ezt túl? Ennyi víz bele se tud olyan szinten folyni, hogy nagy károkat okozzon, már ha egyáltalán bejut a borításon.

(#17050) Lefty válasza Gery15 (#17048) üzenetére


Lefty
addikt

Lehet merőkanál, csak nem akarja megmondani még.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.