Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) Acef válasza András1980 (#33999) üzenetére


Acef
addikt

Semmit.
Root-cocore(most6.8)-megfelően beállított Fmod131111(beállítás, és tippek)

Full szinkronizálás, 3G, Wifi,1.30 kijelző (dolgozok), 75%-on az akku

[ Szerkesztve ]

(#34002) palee69 válasza vazzz (#34000) üzenetére


palee69
senior tag

Tényleg jó lehet?

(#34003) [lAyCsI] válasza mobal (#4079) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Sziasztok,
ma vettem észre hogy nem tudok felcsatlakozni wifi-re,
mobilnet megy rendesen...
ill mms-t sem tudtam fogadni csak egy letöltő linket kaptam üzenetben,
tegnap csináltam egy wipe dalvik ill.wipe partition cache-t... és ebben a sorrendben
lehet hogy én bsztam el valamit :F

-= No way back from Here =-

(#34004) nelsonmanian válasza [lAyCsI] (#34003) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

újraindítottad?

(#34005) vazzz válasza palee69 (#34002) üzenetére


vazzz
őstag

Próbáld ki. :)
Én már nem hiszek nekik :DDD

(#34006) silvergod válasza vazzz (#34000) üzenetére


silvergod
őstag

hát biztosan :)
mi az új benne?..azt irják : hibajavítások és optimalizálás..ez nem sok konkrétan. :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#34007) horvii96


horvii96
tag

Hello.
Ma annyira elkezdett laggolni a telefonom h alig tudtam vele bármit is csinálni.
Nemtudom miért, eddig semmi baja nemvolt nem szedtem le semmi új alkalmazást.
Mit csináljak vele?

(#34008) vazzz válasza horvii96 (#34007) üzenetére


vazzz
őstag

Küldd el a címemre.

Problem solved.

[ Szerkesztve ]

(#34009) András1980 válasza Acef (#34001) üzenetére


András1980
tag

Ez derék.

Most , hogy eltelt egy kis idő mióta újjászületett a telefonom és tapasztalva az elmúlt heteket, csak megerősíteni tudom, hogy nagyon szuper lett a teló. (gyári telenoros volt, most repartos - cocore 6.2 - fmod). Rá sem lehet ismerni, annyire frankó. Továbbra is örülök, hogy akkor megléptem a "frissítést".

Eltűnt minden hibája, nincs fagyás, nincs szaggatás kamera vagy videó alatt, a gyári ébresztő is minden egyes alkalommal hibátlanul működik. Az akkuidő is remek, kb 2 napot elmegy folyamatos (az éjszakák kivételével) wifi, 3g, bluetooth és napközbeni átlagos használat mellett. Köszi a segítséget Acef.

Két dolgot szeretnék kérdezni.
Követve Acef leírását elvileg a telefon rootolt. Nofrills is megy, amennyiren tudom root kell hozzá. Mégsincs su ikon. Vagy az Fmod miatt nincs? Nagy jelentősége nincs, nekem így jó, ahogy van, csak ismereteim bővítése miatt kérdezem.

Másik, hogy repartosból én Acef javaslatára az XEH-t tettem fel.
Miben más a TMH? Annyit tudok, hogy XEH=Magyar független, TMH=Magyar T-Mobile. Tehát, ha TMH-t válaszottam volna, akkor gyári Tmobilos verzió került volna fel, az abban esetlegesen lévő Tmobilos egyéb alkalmazásokkal? Megjegyzem nem ismerem aTmobilos JB rendszert.

(#34010) Acef válasza András1980 (#34009) üzenetére


Acef
addikt

:) szívesen.

Root van, ikon nincs, ez az Fmod miatt van. Ha kellene az ikon (felesleges) akkor flashed újra a root-ot.

XEH: nincs benne a T-s "szemét", ezért ez a jó választás.

(#34011) András1980 válasza Acef (#34010) üzenetére


András1980
tag

Köszi a válaszokat.

Nagyon-nagyon jó ez így nekem. Marad minden.

(#34012) vazzz


vazzz
őstag

Mivel jó fej vagyok, felraktam drive-ra az XXLQL-t, tesztelgessétek. :D

(#34013) palee69 válasza vazzz (#34005) üzenetére


palee69
senior tag

Olasz felrakva :DDD
Teszt :)

Na bakker majdnem másodperc pontosan szóltunk hozzá :D

[ Szerkesztve ]

(#34014) [lAyCsI] válasza nelsonmanian (#34004) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

igen, nem segitett...

-= No way back from Here =-

(#34015) kobayashy válasza D.Maradona (#33991) üzenetére


kobayashy
tag

kernel cseréhez nem kell root.

(#34016) Csaky69


Csaky69
csendes tag

Sziasztok!

Van egy vodás S Advance (P verzió).előfizetéssel vettem áprilisban,júniusig minden gond nélkül használtam.Ezt követően barátnőm használta,akinek folyamatosan dobálta a hálózatot,nem volt mobilnet,csak segélyhívás,...A fórumon olvasgattam hogy régebbi sim-mel előfordulhat a jelenség.Ezután tegnap kicserélték neki a sim kártyát egy újra (teljesen ingyen),viszont ezt meg nem fogadta el. A dolog szépsége hogy az új sim működött más telefonokban,más sim meg működött az Advance-ban :F este újrahúztam neki,meg 4.1.2 volt rajta root-tal és cocore kernellel.Repartos GB,majd gyűri szűz JB.Este működött is,lehetett hívást kezdeményezni,fogadni.Reggel még mindig működött,feltettük a frissítéseket wifiről,plusz extra 2 program(LINE és Viber) és rá egy órára megint nem működik :Y Ilyet tapasztalt már más?telefon/sw/sim probléma lehet?

Szervízbe nem szívesen adnám mivel mindez Ajkán történt,ahol szerintem az önéletrajzokból csak fénykép alapján alkalmazták a dolgozókat.Hebegnek habognak,nem tudnak semmire válaszolni,műszaki tudás a nullához konvergál :(((
Ha valakinek van valami ötlete,szívesen várom :R
Előre is köszönöm

Csaky69

(#34017) Acef válasza Csaky69 (#34016) üzenetére


Acef
addikt

Hi!
tedd fel a repartos GB-t, +JB-t, regisztrálj a Samsungnál, hívd ki a szervizfutárt, és nézesd/javíttasd meg a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#34018) royalka


royalka
őstag

A kijelző beégésre is 2 év gari van?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#34019) Bzzz


Bzzz
senior tag

Szia Acef!
Feltettem a legújabb 20131111-es fekete kiegészített ROM-odat, mivel egy korábbi Acef féle fmod volt eddig rajta, úgyhogy csak flashelés majd wipe cache/dalvik cache volt rajta, de eddig működik, bár kicsit röcögősebb lett. De lehet hogy csak az miatt mert nem tisztáról telepítettem (amit te javasoltál :) ) csak most nem volt kedvem újra belakni az egészet itt karácsony előtt. Az alap ébresztő óra sajna csak 1-et "pippen" aztán elhallgat, azt leszámítva a többi dolog működőképes.
Köszönöm!!!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#34020) Gery1987 válasza royalka (#34018) üzenetére


Gery1987
őstag

Igen, naná hogy érvényes!

Simán meg is csinálják.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#34021) royalka válasza Gery1987 (#34020) üzenetére


royalka
őstag

:R

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#34022) demars válasza FET-MEN (#33995) üzenetére


demars
addikt

Köszönöm. Már nekem is leesett...
Csak amiatt kell, h dalvik és vipe törlést tudjak csinálni.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#34023) krysztyan


krysztyan
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy egyik ismerősömnek I9070PXXLK4 van a telefonján, de frissíteni szeretné JB-re. Van-e rá hivatalos frissítés valahol, vagy honnan lehetne letölteni? Előre is köszi! :R

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#34024) Z0C! válasza krysztyan (#34023) üzenetére


Z0C!
őstag

LK4 nem P-s teló?
(Vodásnak sztem még mindig nincs hivatalosan 4.1...bár kb 2 hónapja nem néztem..Acef vagy valaki segít benne.)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#34025) krysztyan válasza Z0C! (#34024) üzenetére


krysztyan
tag

De igen P-s, de nem tudja, hogy hol lehet frissítést szerezni hozzá. Ha esetleg valami linket tudnátok dobni megköszönném. Amúgy elméletileg független a teló.

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#34026) Z0C! válasza krysztyan (#34025) üzenetére


Z0C!
őstag

ha a Vodánál vette, tuti nem független.
itt megtudod nézni. Keresőbe i9070p

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#34027) krysztyan válasza Z0C! (#34026) üzenetére


krysztyan
tag

Nem ott, gsm boltan vette. Ott néztem nem találtam abból JB-t.

[ Szerkesztve ]

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#34028) vazzz válasza krysztyan (#34027) üzenetére


vazzz
őstag

(#34029) vazzz válasza vazzz (#34028) üzenetére


vazzz
őstag

ITT is

(#34030) silvergod válasza palee69 (#34013) üzenetére


silvergod
őstag

na akkor majd,várjuk az észrevételeket! :)

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#34031) krysztyan válasza vazzz (#34028) üzenetére


krysztyan
tag

Köszi, de ezzel lehet frissíteni a I9070PXXLK4-et?

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#34032) Z0C! válasza krysztyan (#34031) üzenetére


Z0C!
őstag

Acef, Carline blogjában lépésről lépésre van minden. Én is azon keresztül frissítettem.
21999 postban le van írva minden :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#34033) krysztyan válasza Z0C! (#34032) üzenetére


krysztyan
tag

:R Köszi

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#34034) vazzz válasza silvergod (#34030) üzenetére


vazzz
őstag

Szerintem már kikészült tőle idegileg. Most valami helyi kocsma belső zugában egy üres üveg hubertus mellett sírdogálva, (néha felsikítva) bámulja hullarészegen a sarokkal összetaposott amoled kijelzőt.
Ma már nem fog írni.

krysztyan nem, csak viccből írtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#34035) krysztyan válasza vazzz (#34034) üzenetére


krysztyan
tag

Aha köszi. :DDD De akkor mi a nem vicc, van vagy nincs? :F

"Csak a puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot"

(#34036) Acef válasza Bzzz (#34019) üzenetére


Acef
addikt

Hi!
Szívesen.

Amennyiben a 130430-ra tetted, akkor mindenképpen kellett volna a repartos. 130510-től elég a wipe cache, és a dalvik cache.

131111-től nagyon fontos a beállítás! Blogomban: beállítás, Fmod, és tippek fejezetben.

Pl:
TippFmod131111 beállítása: Nézd át a szürke G, és a kék g appokat. Hirdetés, hely, asszisztens legyen off! Valamit: beállítások/alkalmazássok/jobbra mind/töröld a google play szolgáltatások app-ban: adatok, gyorsítótár. Utána leállítás és letiltás, majd ismét engedélyezd a működését. Így lesz jó az Fmod131111 rom.

[ Szerkesztve ]

(#34037) vazzz válasza krysztyan (#34035) üzenetére


vazzz
őstag

B@sszus, 2 helyről is linkeltem, legfrissebb magyar hivatalos vodafone-os jb. Szerinted miért linkeltem? Mert nem lehet felrakni? :F Itt is megtalálod ugyanezt, region-nál VDH-t keress. :)

(#34038) palee69 válasza vazzz (#34034) üzenetére


palee69
senior tag

Szerintem már kikészült tőle idegileg. Most valami helyi kocsma belső zugában egy üres üveg hubertus mellett sírdogálva, (néha felsikítva) bámulja hullarészegen a sarokkal összetaposott amoled kijelzőt.
Ma már nem fog írni.

Ez mindent visz :DDD
Nem csak fesikítok de sírok is a röhögéstől.
vazz köszönöm :D

(#34039) palee69 válasza silvergod (#34030) üzenetére


palee69
senior tag

Tegnap este raktam fel most már kezdem belakni(vége a melónak erre az évre :DD)
Pár nap és írom a tapasztalatokat :)

Ez a vazz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34040) vazzz válasza palee69 (#34038) üzenetére


vazzz
őstag

:DDD
Ezek szerint tévedtem :D

(#34041) Aldi


Aldi
tag

Sziasztok , NoFrilsCpuval megnéztem a procimat és pegasusq/sio 1000/200 leginkább 400mhz-n pörög a teló.
Ondemandal meg 25% MINDEGYIK :\ (200/400/800/1000Mhz-n)
Ezzel mit kezdjek ? Megnéztem semmi se ébreszti , WakeLock detectorral , van ami piros névvel ír de már nem ébreszti (nem nő az ébresztés számláló se az idő.) ....
Akkor melyik lehetne a legjobb megoldás ?
Illetve a CPU-Z programmal néztem és a core 0 és a core 1 (proci) folyton pörög , tehát mindig használja a teló , pedig minden kilőve meg minden , tehát egyszer sincs stopped ... Ez így nem kóser !?

Valaki nem ismer olyan progit mellyel magonként lehetne a proci órajelét állítani ?

Szerk.: tehát ha nincs lockolva igen rendesen pörög :\

CM10.2 (13/11/18)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s Advacne - FMOD131111 - root - cocore6.8

(#34042) vazzz


vazzz
őstag

(#34043) vazzz válasza Aldi (#34041) üzenetére


vazzz
őstag

cm10.2-n miért használsz nofrills-t? Van beépített cpu buzergáló opció. Összeveszik a 2 app.

(#34044) notmiami


notmiami
tag

System UI mod - Notification bar arranged

Sziasztok! XDA külföldi fórumon találtam egy olyan témát/modot amelyben egy fórumozó (hastalafiesta) módosította az értesítési sávot:
[FLASHABLE ZIP] SystemUI modded

A dizánj nem tetszik, hogy átlátszó, de ami fontos, hogy végre Ő az első felhasználó akinél azt láttam, hogy a gyári Notification bar sorrendjét meg tudta változtatni.

Így megkértem, hogy a nekem megfelelő sorrendet állítsa fel:
WiFi, Mobile Data, GPS, Btooth, Sound

Azért volt ez minden vágyam, mert egyáltalán nem kapcsolgatom ki be az alábbiakat: Powersaving, Sync, Screen Rotation, ezekre egyáltalán nincs szükségem, és a mobilnethez mindig el kellett görgetnem a sávot.
Azt is kikapcsolta, hogy automatikusan hátulról előre gördüljenek a gombok. Tehát ahogy lehúzom a bar-t, mindig az első 5 gomb egyből látszik, amit leginkább használok. Így végre egy olyan Bar lett, mint a CM-ben használatos QuickSettings.apk, ami sima romokon nem megy, viszont abban kisebbek a gombok, és így végre megmaradt a görgethető fényerő beállítás.

Tehát készített a felhasználó egy CWM-ből rakható zipet. Elküldtem neki azt a gyári SystemUI-t, amiben fekete a Notification bar (nem pedig szürke), és azt módosította ilyenre.

Letöltés:
SystemUI_mod.zip

Köszönet érte: hastalafiesta

[ Szerkesztve ]

(#34045) royalka válasza notmiami (#34044) üzenetére


royalka
őstag

Cm alatt egyedül megcsináltad volna.. :U

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#34046) demars válasza notmiami (#34044) üzenetére


demars
addikt

Ez már volt itt is téma !
Nagyon szuper!
Köszönjük!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#34047) notmiami válasza royalka (#34045) üzenetére


notmiami
tag

Igen, de az CM, és most gyári ROM-ot használok, és a CM-ben ahogy írtam, csak a QuickSettings volt, amit saját magad testre szabhatod. DE, nem így néz ki (kicsi gombok, nincs fényerő szabályzó)
Szóval azért tetszik nekem ez nagyon. Akinek pedig nem tetszene a sorrend, szerintem a hastalafiesta-t megkéri és megcserélgeti. Vagy lehet más is ért hozzá, de most ez így kapóra jött.

(#34048) Beren válasza notmiami (#34047) üzenetére


Beren
tag

"nincs fényerő szabályzó"

De van, csak egy kicsit másképp. Be lehet állítani úgy, hogy ha nem húzod le az értesítési sávot, csak ráteszed az ujjadat és jobbra-balra húzod, akkor így állíthatod a fényerőt.

Beren

[ Szerkesztve ]

(#34049) stb123


stb123
tag

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy mostanában miképp lehet a telefonról smart tévére képeket, videókat megosztani?
Régen gyárilag volt az all share play, most lenne a samsung link, de az kiírja, hogy ez a verzió nem támogatott!?
Néha jó lenne a tévén visszanézni a hirtelen készített képeket, videókat!

(#34050) Bzzz válasza Acef (#34036) üzenetére


Bzzz
senior tag

Okes, megcsinalom. Köszi mindent. Ma vettem észre, hogy hivasok közben fel lehet venni a beszélgetéseket is tök egyszerűen:)

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.