Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) Acef válasza Forestjo (#37999) üzenetére


Acef
addikt

A chrome letöltése után:
-egy filekezelővel (pl. Root expl., ES file.) SD gyökér/ preload/ symlink / system/ app/ itt az AdobeFlashPlayer11_1...apk telepítése, ehhez engedélyezni kell a felugró ablaknál az ismeretlen forrásokból történő telepítést, restart.
-alkalmazások között a flash player app, kopp az ikonra, valsz felmegy a netre, és hátha működik a chrome-ban is

(#38002) flash- válasza sys25 (#37996) üzenetére


flash-
veterán

igen meg
kell hozzá progi

e-robot vagy tasker..
ilyesmi

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#38003) Pietrosz válasza Csori72 (#37995) üzenetére


Pietrosz
addikt

Felesleges besértődni, inkább hasznos adatokat kellene közölni, akkor esetleg van is értelme screenshotokat dobálni.

(#38004) Csori72 válasza Pietrosz (#38003) üzenetére


Csori72
aktív tag

nem besértődés, de sztem a fenti kép eléggé beszédes ha csak a wifi és az ébrenlét sávot nézzük össze ... mivel a wifi nem 1db folyamatos kék csík. ha kapcsolgatva van akkor sztem oka van annak, h be lett kapcsolva.
szóval a 7,5 óra nagyrésze (kb 6 óra) böngésző. ahol pedig nem volt wifi az ébrenlét mellet az vlmi más. most éppen 1 szókereső játék.

..:: 1+TTTTT ::..

(#38005) Csori72 válasza [lAyCsI] (#38000) üzenetére


Csori72
aktív tag

ezek szerint csak TW mellett működik jól.

..:: 1+TTTTT ::..

(#38006) [lAyCsI] válasza Csori72 (#38005) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

igen, úgy tűnik Nova-t egyáltalán nem szereti :(

-= No way back from Here =-

(#38007) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Jo is lenne ez a Resurection Remix ha nem indulna ujra naponta atlagban 3szor a telefon es nem kapcsolna ki idonket magatol ugy hogy csak aksi ki-vissza manoverrel lehet ujra felebreszteni. :DDD
Es ha nem mutatna allandoan a kek csikot a Wifinel az aksi grafikonja alatt, annak ellenere hogy soha nincs bekapcsolva. Egyebkent szep meg gyors. Nagy hulyeseg viszont hogy lezart kepernyonel is ki lehet kapcsolni vagy ujrainditani.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#38008) Carline válasza a510 (#37986) üzenetére


Carline
őstag

Ha csak a Wifi direct nem megy az nem nagy érvágás.
Csak nehogy elrontsak valamit. :))

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#38009) a510 válasza Carline (#38008) üzenetére


a510
aktív tag

Én backupoltam előtte cwm-ből de nem nagyon lehet elrontani. Nem gyári, hanem advanced cwm-ből raktam fel, nem tudom számít-e. GApps-ot se felejtsd el feltenni.

(#38010) pepe0419


pepe0419
tag

Visszatettem a 6.8-as CoCore-t, mert megint többször írtátok, hogy az tűnik a legstabilabbnak, de a wifi hotspot használatakor kb. fél óra után eldobta magát a mobilnet, csak a ki-be kapcsolása segített, de utána megint elszállt. Azonnal vissza is tettem a 8.6-ot, azzal nem volt ilyen (talán a 8.2-vel sem), és fél óra alatt nem is dobta el újra. Marad a 8.6.

A munka azoknak való, akik nem tudnak horgászni.

(#38011) flash-


flash-
veterán

ez a bluetooth internet megosztás ennél a telefonon hogy működik?

nem igazán értem.
nem minden eszköz tud vele mit kezdeni?pl egy galaxy mininek nem lehet megosztani a netet bluetoothal ezzel a telefonnal ugye?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#38012) terra052 válasza rup1u5 (#38007) üzenetére


terra052
őstag

Nálam eddig hibamentes, mire húztad rá?

werkmania.hu

(#38013) demars válasza pepe0419 (#38010) üzenetére


demars
addikt

Én 8.2 t használok lassan egy éve. Nincs vele gond. Bár wifi megosztást nem használok.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#38014) Balathruin válasza terra052 (#38012) üzenetére


Balathruin
veterán

"hibamentes"
Ki tudnád próbálni a Vonatdroid alkalmazás térképét? Akkor még elhiszem, hogy nálad nem hibázik (annyit). Nálam tele volt hibával eddig az összes CM11 (egy csomó alkalmazás leállt, nem települt, bár az újrahúzás után okés lett, mert felment), korábbit nem használtam sokat, csak a 10.1-re épülő MIUI-t. Legutoljára repart JB-re tettem fel, akkor se ment úgy ahogy kéne.

[ Szerkesztve ]

(#38015) pepe0419 válasza flash- (#38011) üzenetére


pepe0419
tag

Wifi hotspotként látja bármi ami tud wifit. Ha minden igaz csak mobilnetet lehet így megosztani.

[ Szerkesztve ]

A munka azoknak való, akik nem tudnak horgászni.

(#38016) Pietrosz válasza Balathruin (#38014) üzenetére


Pietrosz
addikt

Az ART is okozhat ilyen hibákat. Egyrészt azért, mert még nem végleges, kiforrott, (akár egy Nexuson sem), másrészt mert a CM sem támogatja rendesen, voltak eddig nagyobb problémák is, amiket meg kellett oldani.
Én ezeket szűrtem le xda-s topikokból, de aztán lehet, hogy mégse így van.

(#38017) Balathruin válasza Pietrosz (#38016) üzenetére


Balathruin
veterán

ARTot nem próbáltam, csak annyi ideig, hogy lássam hány alkalmazás crashel indításkor.

(#38018) sys25 válasza flash- (#38002) üzenetére


sys25
aktív tag

Köszi!Az e-robottal már sikerült is pár dolgot beállítani. :)

(#38019) demars


demars
addikt

Hozzám került egy nfc-s teló. Leformáztam, belső sd-t is. Az én kábelemmel mehet az odin gondolom... nem hiszem, h az nfc bezavarna.
Ja és azt írták, h csak 8 gb os advance jött ki nálunk... de ennek 2 GB a rendszer tára és 4 GB a belső tára...
Meg van a repartos GB, ugyan azt szedtem le, mint ami most van rajta! Írtam android forumra is, de erősítsetek meg, hogy mehet fel ez a rom...?! ( I9070PXXLK4 )

Köszi

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#38020) Balathruin válasza demars (#38019) üzenetére


Balathruin
veterán

Meg 2GB alkalmazásoknak. :)
Szerintem mehet fel!

(#38021) Acef válasza demars (#38019) üzenetére


Acef
addikt

Repartosat is teheted rá.
Kábel O.K.
NFC, P-s telre P-s rom. O.K.

4GB+ 2GB? sztem a szabad memóriát látod. 8GB-s az. Fölötte az összes terület.

[ Szerkesztve ]

(#38022) demars válasza Acef (#38021) üzenetére


demars
addikt

Én ezt látom!

[L:/dl/upc/2014-03/27/58559_sl7ntjpnrbomyhh9_tarhely.jpg](IMG:/dl/upc/2014-03/27/58559_sl7ntjpnrbomyhh9_tarhely.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#38023) Acef válasza demars (#38022) üzenetére


Acef
addikt

O.K.

GB van rajta...
rendszer számára elkülönítettből 1,89 szabad, + amit kitölt a rom, + a 3,92

húzd lejjebb, esetleg írja is a többit, mint foglalt

[ Szerkesztve ]

(#38024) demars válasza Acef (#38023) üzenetére


demars
addikt

Nincs lejjebb! :(

Felső két sor nem látható, ezek "aktívak":

Összes terület: Nem elérhető
Szabad terület: Nem elérhető

Ezért is kérdezek ennyit!!! :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#38025) Acef válasza demars (#38024) üzenetére


Acef
addikt

számolás:
-rendszer számára elkülönítettből 1,89 szabad, + amit kitölt a rom, + a 3,92

-6GB nem lehet, hiszen 1,89+3,92 = 5,81, és még ott a rom, ami bőven 1GB feletti helyet foglal
Told a 8GB-s repartos GB-t (csak ez van), utána gondolom megy a JB, meg root + P-s cocore

[ Szerkesztve ]

(#38026) demars válasza Acef (#38025) üzenetére


demars
addikt

Így van... JB lesz belőle! Leszedtem már a romokat, sammobilról a gyári vodás JB-t!
Sajnos fmod-ot nem tudok feltenni neki... de cocore az lesz neki :DDD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#38027) Acef válasza demars (#38026) üzenetére


Acef
addikt

Ment PÜ

(#38028) demars válasza Acef (#38027) üzenetére


demars
addikt

:R

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#38029) Forestjo


Forestjo
senior tag

Valaki beszélt egy appról, ami villogtatni tudja az érintésérzékeny gombokat esemény hatására. Ismeri valaki? Sokat fogyaszt?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#38030) demars válasza Forestjo (#38029) üzenetére


demars
addikt

Ilyesmire gondoltál?
Linket nem találtam...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#38031) terra052 válasza Balathruin (#38014) üzenetére


terra052
őstag

SCR YT link
Működik, nem lép ki. Nincs FC, nincs random restart, nincs wifi bug, meg semmilyen :D

werkmania.hu

(#38032) Balathruin válasza terra052 (#38031) üzenetére


Balathruin
veterán

Akkor az én telefonom nem 4.4-re született... Nálam eddig az összes CM11-nél kicrashelt ha a térképet megnyitottam.
Te hogyan telepítetted? Lehet az volt a baja.
Ami még nálam gond szokott lenni, az az, hogy úgy melegszik az egész telefon, mint állat (gyárihoz képest full OC-vel 1,228 CPU perf. gov. +500MHz GPU vs 800-1000MHz CPU valamilyen gov. mellett)

[ Szerkesztve ]

(#38033) terra052 válasza Balathruin (#38032) üzenetére


terra052
őstag

Szerintem lehet az OC miatt?

werkmania.hu

(#38034) Balathruin válasza terra052 (#38033) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem egyértelmű...
Alap JB Fmoddal, GPU Beta CoCore, proci koccon (1280MHz), GPU húzva (400 -> 500-518), de CM11 800/1000MHz procival sokkal melegebb GPU húzás nélkül.
A telepítést le tudnád írni?

[ Szerkesztve ]

(#38035) terra052 válasza Balathruin (#38034) üzenetére


terra052
őstag

Fmod (köszi Mester Acef ;] )
TC féle CM11 0305 +gapps kk 0105
RR aktuális + gapps kk 0105
RR frissült pár napja.
Ennyi, minden fázisnál wipe-ok, az RR előtt gyári vissza is CWM-ből.
Semmi varázslat nem volt, illetve valahol volt egy status7 a gapps telepítéskor,
újra másoltam sd-re és ment tovább (ezt máskor is csinálta, érdekes, hogy most
azt nem fogadta el elsőre, amit előtte elfogadott másodikra... :W )

werkmania.hu

(#38036) Balathruin válasza terra052 (#38035) üzenetére


Balathruin
veterán

Belakás előtt lehet bepróbálom így. Most Fmod van.
Az lehet gond, hogy csak a Play-t rakom fel? Vagy inkább menjen rá fullos GApps?

[ Szerkesztve ]

(#38037) terra052 válasza Balathruin (#38036) üzenetére


terra052
őstag

Maclawnál van gapps aroma, "rakd össze a saját gapps-odat", még nem próbáltam, de jó elgondolás.
Ahogy az egész Maclaw projekt. Próbaképp legalább egy micro-t tegyél mellé sztem.

werkmania.hu

(#38038) Balathruin válasza terra052 (#38037) üzenetére


Balathruin
veterán

Kipróbálom az ultrafull GApps-t, minden benne van, még az is ami egyáltalán nem kell. :DDD

(#38039) Balathruin válasza terra052 (#38035) üzenetére


Balathruin
veterán

Így működik... Bes****s. Szerintem a TC CM11 volt a "javító".

(#38040) terra052 válasza Balathruin (#38039) üzenetére


terra052
őstag

:C

werkmania.hu

(#38041) terra052 válasza Balathruin (#38039) üzenetére


terra052
őstag

Szerintem meg a Térkép. Ahogy láttam, a Vonatdroid a Google Maps-et használja. A lényeg, hogy megy :)

werkmania.hu

(#38042) Tondi


Tondi
tag

Acef, köszönöm a munkádat, tegnap sikerült a fiam telefonjára feltenni az FMOD140101 minden hiba nélkül a leírásod alapján, egyenlőre minden jól működik!

(#38043) Acef válasza Tondi (#38042) üzenetére


Acef
addikt

:) szívesen!
köszi a visszajelzést!

(#38044) Forestjo válasza demars (#38030) üzenetére


Forestjo
senior tag

A BLN Control-ra gondoltam, köszi. Ennek a használata máig sem oldódott meg az S Advance-n?
Jól jönne pedig egy hasonló progi, mert hasznos tud lenni, ha nem kell minden alkalommal odamenni, felkelteni a gépet, csak hogy megnézzem, hogy van-e valami esemény. Legalább benne lenne gyárilag a Samsung régi hangjelzéses "prüttyögője", amit sokan szidtak, amíg kikapcsolhatatlan volt egyes régi samukon. De mégis hasznos volt, mert addig sivalkodott, míg meg nem nézted mi van vele.

Más.

[link]

Ez az Advance-en is így működik? Mit lehet csinálni egy karcos kijelzővel? Van valami szer, amivel az enyhe karcokat el lehet simítani?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#38045) bbpro válasza Balathruin (#38032) üzenetére


bbpro
tag

Szia!
A GPU-t milyen progival húztad?

(#38046) Balathruin válasza bbpro (#38045) üzenetére


Balathruin
veterán

Terminál emulátor/CoCore manager (XDA-n van)
Kell hozzá CoCore 9 GPU OC BETA (előre szólok, hogy TWRP-s!!! nem CWM recoverys) amit Universal Kernel Flashből kell felrakni.

(#38047) bbpro válasza Balathruin (#38046) üzenetére


bbpro
tag

Köszi a gyors választ!

(#38048) Forestjo


Forestjo
senior tag

A GB-en tényleg nem működik minkét mag a prociban? Hogy kell ezt elképzelni? Egyik mag csak úgy van kihasználatlanul, vagyis akkor csak 1 GHz-en ketyegett a mobil, míg nem tettek rá JB-nt???
Van aki még a GB-el használja?

[ Szerkesztve ]

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#38049) Balathruin válasza Forestjo (#38048) üzenetére


Balathruin
veterán

Használja a 2 magot, csak úgy tudom máshogy. Utána kell nézni, de amúgy tuti kihasználja.

(#38050) vazzz válasza Forestjo (#38048) üzenetére


vazzz
őstag

Két maggal is 1ghz-en ketyeg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.