Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) zseko válasza zseko (#2448) üzenetére


zseko
veterán

Úgy néz ki az UMS módot vagy mit ez se tudja már, csak azt az idióta wines mtp-t és a másikat. :(((

HR24.hu

(#2452) Sword válasza majestic (#2450) üzenetére


Sword
őstag

Van belőlük kettő is...
És mintha nem is működne a visszajelzések szerint.

Én egyelőre azon küzdök, hogy a Kies-en keresztül ki tudjam szedni az apk-kat :)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2453) Sofian válasza belashx (#2393) üzenetére


Sofian
őstag

Samsung gari pillanatnyilag a legbarátibb... akár nálad otthon is cserélnek kijelzőt/kamerát alaplapot stb...

(#2454) assemble


assemble
addikt

CyanogenMod

[ Szerkesztve ]

(#2455) zseko válasza assemble (#2454) üzenetére


zseko
veterán

Definitely not supporting the S4.

Vagy valamit rosszul értek?

HR24.hu

(#2456) Sofian válasza zseko (#2455) üzenetére


Sofian
őstag

Alatta a kép az S4-en futó CM-ről.. :)

(#2457) mondomén válasza zseko (#2455) üzenetére


mondomén
őstag

Volt hír hogy nem lesz rá. Kicsit ironikus gondolom.:)

[ Szerkesztve ]

(#2458) Vagany


Vagany
őstag

A sammobile-on is folyamatosan bővül a lista.
A telenoros ezzel a rommal jött ki?
I9505XXUAMDF I9505PANAMD8
(Akinek van megnézhetné)

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2459) Robertoq


Robertoq
őstag

Hogy lehet lassított felvételt csinálni? :U

(#2460) zseko válasza Vagany (#2458) üzenetére


zseko
veterán

I9505XXUAMDF van az enyémben. Egyébként ha ráteszek egy független romot, attól még működni fog? Vagyis úgy értem hogy nem az érdekel hogy független legyen, hanem hogy ha olyan új rom hamarabb jön ki akkor azt tenném rá, és akkor attól még használhatom, csak ugyanúgy Telenor záras lesz.

(#2456) Sofian azt láttam, bár megkavart kicsit hogy nem I9505 van írva :) De az iróniáig már nem terjed az angolom, egyelőre csak épp hogy olvasni tudom :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#2461) hanti válasza rekyt9 (#2440) üzenetére


hanti
senior tag

(#2462) zseko válasza Robertoq (#2459) üzenetére


zseko
veterán

Kiválasztod a menüből. Van 1/2, 1/4, 1/8, és van 2x, 4x, 8x sebesség.

(#2461) hanti Ma tettem fel, nekem nem megy vele egy böngészőben sem a flash. Jah, az általam próbáltakban (gyári, chrome, opera). A vezérlőgombok felvillannak egy pillanatra, aztán kiírja hogy nem támogatott, vagy hiányzik, stb. Olyan mintha szándékosan lenne letiltva. Egyéb noname meg kitudja milyen böngészőket meg nem fogok feltenni ezért.

HR24.hu

(#2463) manokaki válasza hanti (#2461) üzenetére


manokaki
őstag

Na és ez mire jó ! :F 4.2.2 -vel nem megy a Flash a gyári böngészőben ! a többi böngésző meg egy rakás sza..... !

(#2464) Robertoq válasza zseko (#2462) üzenetére


Robertoq
őstag

Köszi, már csak egy kérdésem van, hogy melyik menüben? Nem találom sehol ...

(#2465) Vagany válasza zseko (#2460) üzenetére


Vagany
őstag

Rá lehet tenni nem telenor-os független romot is attol még függő marad a telefon, esetleg garinál lehet gond a nem megfelelő szolgáltatói rom.

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2466) zseko válasza Robertoq (#2464) üzenetére


zseko
veterán

(#2465) Vagany, ok, csak ennyi érdekelt, annyira nem zavar hogy függő marad.

HR24.hu

(#2467) migabi24


migabi24
nagyúr

Töltésnél vettem észre sötét szobába, hogy a fekete nem fekete hanem vöröses , utána olvastam, és xda-n is panaszkodnak rá, azt írják nem kapcsolnak ki a piros subpixelek ezért vöröses a fekete

(#2468) Vagany válasza zseko (#2466) üzenetére


Vagany
őstag

Gondoltam én is is így vagyok ezzel, főleg, hogy az előrendeléssel vállaltam is a 2 év hűséget.
migabi: ez nem jó :(

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2469) migabi24


migabi24
nagyúr

Ez durva, megnéztem lcd test progival és azon is vöröses a fekete, tehát nem csak töltésnél van a hiba hanem mindig

(#2470) zseko válasza migabi24 (#2467) üzenetére


zseko
veterán

Akkor gondolom ettől lehet a lilás-vöröses utánhúzásos elszíneződés a fekete menüs háttereknél. Az S2-n is szebb a fekete azt észrevettem. De akkor ezt elvileg lehet orvosolni, így remélhetőleg meg fog szűnni, nem?

HR24.hu

(#2471) Sofian válasza migabi24 (#2469) üzenetére


Sofian
őstag

Az fura mert a fekete az amolednél az nem igazán tud elromolni... (kikapcsolt led)

(#2472) migabi24 válasza Sofian (#2471) üzenetére


migabi24
nagyúr

Pont erről van szó, hogy nem kapcsol le minden led

itt kép is van a jelenségről

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2256651

[ Szerkesztve ]

(#2473) Vagany válasza Sofian (#2471) üzenetére


Vagany
őstag

Nem kapcsol le teljesen az amoled feketénél. Még az öreg sgs-emen is látni valami zöldesedést de csak korom sötétben. S2-n mindig a WC-ben keresgélték az emberek a foltokat :DDD . ha jól emlékszem ott a ragasztó miatt voltak sárgás zöldes foltok (azért látható sötétben mert nem kapcsol le a led sem teljesen), de ez vörös érdekes. :B

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2474) hanti válasza zseko (#2462) üzenetére


hanti
senior tag

Ezzel próbáld ki Maxthon
Jobb mint a gyári!

(#2475) Sofian válasza Vagany (#2473) üzenetére


Sofian
őstag

Az amoled nem tud fekete közeli fényt (többek között ezért voltak bajok a szürkékkel.. :) ) produkálni ... amikor fekete akkor a led lekapcsol... nekem két amoled kijelzős készülékem esetében is a korom sötét szobában fekete képet nézve rajta nem látni a kijelzőt...

(#2476) Vagany válasza Sofian (#2475) üzenetére


Vagany
őstag

Pedig nem kapcsol le teljesen feketénél sem, hidd el.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2477) zseko válasza hanti (#2474) üzenetére


zseko
veterán

Megnéztem de sorry, nálam eddig ez a legrosszabb böngésző amit próbáltam :) Az user agentet hiába teszem át asztali módba nem érdekli, akkor is a mobilos youtube-ot adja be. Eddig minden eddigi böngésző beadta a rendes oldalt asztali böngésző ua-t beállítva. De itt még a mobilos se rendesen jelenik meg, a fele hiányzik a képről, fektetve még elmegy de álló módban még a mobilos nézet is használhatatlan rajta.

HR24.hu

(#2478) migabi24


migabi24
nagyúr

Nálatok is kotyog a hangerőgomb, eddig csak az tűnt fel hogy majdnem síkba van a kerettel így nehézkes a kezelése, de ha megkopogtatom akkor lötyög

(#2479) buci30


buci30
addikt

Valaki tud valami jó hívás rögzítőt?

S3-ra próbáltam a Call Recorder
és a
Total Recall-t

Az első az jó volt a Total R. az meg jó volt de néha nem halottak rendesen így valamibe belenyúlt és törölnöm kellet ezért.

S4-en most egyik se okés.
A Call Recorder-t bármire állítom mindig csak a saját hangom veszi fel :(

Valakinek ami jó?

Ez az All Share Cast dongle készülék mennyivel jobb?
Úgy értem ha pl van DLNA a tévémbe és ugye az S4-be is van, akkor ez muszáj még hozzá? Mert ez nélkül is megtudom osztani a videokat a TV-vel.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2480) Burt1793 válasza buci30 (#2479) üzenetére


Burt1793
veterán

JB-en meg van ez a lehetőség alalpból is.

(#2481) mate198712


mate198712
tag

16 gb micros sd kártya ennyiért szerintetek jó vétel ?

[link]

(#2482) buci30 válasza Burt1793 (#2480) üzenetére


buci30
addikt

Azért kérdeztem ,hogy akkor ez felesleges elvileg?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2483) Burt1793 válasza buci30 (#2482) üzenetére


Burt1793
veterán

yes. [link]

(#2484) buci30 válasza Burt1793 (#2483) üzenetére


buci30
addikt

A dlna-ra gondoltam azt hittem azt írod :)

Ez tudom ,de nem a gyári tárcsázott használom :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2485) Zolesz007 válasza Sofian (#2475) üzenetére


Zolesz007
őstag

Nexuson is látni hogy nincs teljesen lekapcsolva az amolednél a fekete.

Fold 5

(#2486) Bone123 válasza Burt1793 (#2483) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Érdemes picit drágább Ultra kategóriás cuccot venni, mint pl. egy ilyen.

(#2487) mate198712 válasza Bone123 (#2486) üzenetére


mate198712
tag

Mi a különbség a két kártya között, a tárhelyén kívül ? Class10 mind a kettő. Elvileg samsung is :)

(#2488) BFeco válasza zseko (#2460) üzenetére


BFeco
aktív tag

Nekem egy Telenoros Galaxy S4 van (hétfőn érkezett). Független! Simán megy a céges T-Mobile kártyámmal. Nézd meg Te is!
[szerencsém volt]

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#2489) LuXAA válasza mate198712 (#2487) üzenetére


LuXAA
csendes tag

Én most ilyen memóriakártyát rendeltem, 3-4e HUF-al olcsóbb, mint bármelyik boltban:

[link]

Kiváncsi leszek a sebességére... :-)

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#2490) Sword válasza BFeco (#2488) üzenetére


Sword
őstag

Van valami kód, amivel lekérdezhető? Az S3-ashoz talált kóddal nem megy. Más SIM meg évek óta nem volt a házban :D (bár a T-nél elég kicsi esélyt látok arra, hogy ne lockoljanak...)

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2491) Gold_fish


Gold_fish
tag

A gyári böngésző átveszi az asztali gépen/mobilon Chrome böngészőben elmentett könyvjelzőket? Az S3 gyári böngészője simám és automatikusan átveszi, az S4 nálam nem.

(#2492) zseko válasza BFeco (#2488) üzenetére


zseko
veterán

nekem kedd reggel hozza a posta, előrendelésből. akkor lehet rá esély? egyébként nem tudom kipróbálni, mert mikrosim-es, még telenoros kártyám sincs bele :) kód vagy ilyesmi nincs, lekérdezni?

HR24.hu

(#2493) BFeco válasza Sword (#2490) üzenetére


BFeco
aktív tag

Amit itt írtak korábban (*#7465625#) az nem működik.

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#2494) Sword válasza BFeco (#2493) üzenetére


Sword
őstag

Igen, ezt találtam meg én is a neten. Ezt hívtam S3-as kódnak (lehet, hogy nem az :) ), de sajna valóban nem megy.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2495) Sword válasza zseko (#2492) üzenetére


Sword
őstag

Én is ollóval kegyetlenkedtem vele anno. Egy bibi van, ha egyszer vissza kell adnom vagy lecseréltetnem, rongálás miatt fizethetek 5k-t, egyébként meg ingyen cserélik (T-nél).

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2496) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Amugy az a saveltunes vagy mi ami can a menuben a feher betukkel fekete hatternel az nem csak a menuben van. Bingeszoben is es smsirasnal is. Sztem ilyen a kijelzo..

(#2497) Robertoq


Robertoq
őstag

#2466 zseko
Sikerült, köszi :R

Viszont úgy néz ki valami nem kerek a telóm mikrofonjával :(
Ilyen a hangja egy általam felvett videónak
Van hogy hirtelen elhalkul (4mp-nél) vagy pattog(17mp-nél). Viszont a probléma nem mindig áll fent, mert pl telefonáláskor tökéletes és volt már olyan is, hogy pl hangos képnél tökéletes volt. Hangrögzítésnél hasonló.
Ti tapasztaltok ilyet? Hétfőn jött a telefon, cserélhetik ilyen miatt 3 napon belül? Vagy az hogy működik?

(#2498) zseko válasza Sword (#2495) üzenetére


zseko
veterán

ingyen kicserélik, ezért nem is kínlódok vele.

HR24.hu

(#2499) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Nem ertem hogy amik regen mykodtek s3on most miert nem. Beraktam par zenet az sd kartyan letrehozott music mappaba es van amit felismer a play music van amit nem... nincs semmi keteso gomb sehol?.. meg ha a fajlkezelobol nyitom meg a zenet akkor csak megnyitja a fajlt de kilepesnel meg is all, nincs semmi mod arra hogy berakjam a zenelejatszokba??

(#2500) mondomén válasza rolcsibácsi (#2499) üzenetére


mondomén
őstag

Próbálj ki normális lejátszót, ami rendesen összeszedi az sd-n lévő számokat. Így nem is kell megnyitogatni majd fájlkezelőből... poweramp például

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.