Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Jaaajj.. ez a gyogy megforditja a kepet is ha megforditom a telefont a lapse it proban..magyarul fejjel lefele tukrozi a kepet...
ha kikepek es vissza akkor jo lesz de forgatni nem szabad a telot..

[ Szerkesztve ]

(#2802) kissandras20 válasza LaptopSystem (#2795) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Több új funkció! Gyorsabb, szebb kijelző, szebb kinézet, minőségibb összeszerelés (legalábbis az én S3-amhoz képest)
Érdemes váltani, sokkal jobb!!!!!

(#2803) Vagany válasza kissandras20 (#2802) üzenetére


Vagany
őstag

Dupla ram (a sima, nem LTE képes S3-hoz képest), GG3, jobb kamera. :C

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2804) Gold_fish


Gold_fish
tag

Szerintetek a hátsó kamerán található, középen kivágott szürkés fólia a védőcsomagolás része, és így eltávolítandó/ható, vagy a telefoné? Ezen a képen, és a neten található legtöbb képen nincs rajta:

(#2805) LuXAA válasza Gold_fish (#2804) üzenetére


LuXAA
csendes tag

En nem tudtam eldonteni, igy leszedtem inkabb...

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#2806) joey04 válasza Muffi (#2783) üzenetére


joey04
titán

ennyi erővel az s4 meg 11 magos... :U

(#2807) Vagany válasza Gold_fish (#2804) üzenetére


Vagany
őstag

Az csak védelem, amig nem akar lejönni én nem bántom :).

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2808) rizso válasza Vagany (#2807) üzenetére


rizso
addikt

Pedig általában nagyon sokat ront a képminőségen a kamera előtti fólia :U

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#2809) mate198712


mate198712
tag

Nektek átlagba mennyit ér el a telefonotok Antutun illetve Quadranton ?

Nekem elég gyér Antutuban 21000-22000 között, Quadrantban 12500.

Más.

RealRacing3-at próbálta már valaki S4en ? Vélemény róla ?

Köszi a válaszokat !!!

(#2810) migabi24 válasza rizso (#2808) üzenetére


migabi24
nagyúr

Pontosan, én majdnem elsírtam magam mikor először elindítottam a kamerát, olyan szar képet csinált, aztán lepiszkáltam nagy nehezen a fóliát és kitisztult a kép

(#2811) rolcsibácsi válasza migabi24 (#2810) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

pedig a folia csak a lencse korul volt a kameran nekem legalabbis..

en jatszom a real racing 3mal, nincs vele semmi bajom..
benchmarkokat nem probaltam meg, igyis latom az apro akadasokat neha.
jobban idegesit hogy nem latja a telo a zeneimet, lehet maris ujra kene raknom...

[ Szerkesztve ]

(#2812) Vagany válasza rizso (#2808) üzenetére


Vagany
őstag

Ahogy azt fentebb a kolléga is írta, középen ki van vágva, vagyis a fényképezést az nem befolyásolja

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2813) rizso válasza Vagany (#2812) üzenetére


rizso
addikt

Akkor visszavonom, amit az előbb írtam :R Mondjuk akkor meg nem tudom mit szedett le migabi24 kolléga...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#2814) Szucsike2


Szucsike2
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom ti hogy látjátok a dolgokat de ez a telefon eszméletlen drága lett! Nálam az a baj, hogy elméleti határ nálam 200.000 Ft szóval ennél többet nem igazán adnák telefonért. Szerintetek még ebben a hónapban le fog menni az ára erre a szintre vagy dobjam el az elveimet és mehetek is a boltba megvenni 230.000 Ft-ért? Természetesen csak eredeti 2 év samsung garis teló érdekel lehetőleg hivatalos samsung kereskedésből.

(#2815) rolcsibácsi válasza Szucsike2 (#2814) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

hat igen ha azt nezzuk hogy egy s3 kb fele ennyibe kerul meg hogy dragabb az iphonenal is ami azert fura mert az iphone is ugye elegge tul van arazva mar csak azert is mert apple akkor igazad van.
en azert remelem hogy nem fog zuhanni az ara ha mar megvettem..

(#2816) sajby válasza Szucsike2 (#2814) üzenetére


sajby
senior tag

Szolgáltatóknál már 185ezer körüli áron jár.Ha nem ragaszkodsz a függetlenhez :)

(#2817) majestic válasza Szucsike2 (#2814) üzenetére


majestic
őstag

Ment PÜ!

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#2818) mondomén válasza Szucsike2 (#2814) üzenetére


mondomén
őstag

Hacsak nem kapsz valami jó ajánlatot, akkor szerintem még várj vele. Ezek a kezdő árak viszonylag gyorsan leesnek.

(#2819) Tuz válasza Gold_fish (#2804) üzenetére


Tuz
tag

Szerintem felesleges eltávolítani egyszer majd úgyis lejön magától.

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#2820) skilled88


skilled88
tag

16 maggal támad a Galaxy Note III

Pfff... szánalmas.. hova mááár??? kicsit tényleg tulzásokba viszi a Samsung már.. 1 év múlva .. 100 magos telefon lesz?? Még a Pc-ken sincs kihasználva ennyi mag.. esetleg tervezésnél vagy grafikai programoknál ..
Ehez normális rendszert is kell optimalizálni .. nem

Majd megint a bechmark-kal jön mindenki ..
meg hogy a leggyorsabb telefon jah csak a teszt alkalmazásokba ...ennyi...
[link]

[ Szerkesztve ]

"Powered Forever*Corsair HX520 Modular" Lumia 800 Black

(#2821) skilled88


skilled88
tag

Hozzá téve még normális alkalmazás sincs hogy 16 magot nyomjon .. a Samsung úgylátszik úgytud érvényesülni ,ha minden héten kidob valami szemetet ...

Lassan Smart TV nagyságu lesz a telefon ... tényleg a sok csicskának ilyen kell ..erre van kereset ??

[ Szerkesztve ]

"Powered Forever*Corsair HX520 Modular" Lumia 800 Black

(#2822) FragMaster válasza skilled88 (#2820) üzenetére


FragMaster
addikt

Ki lett tárgyalva [link].

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2823) Vagany


Vagany
őstag

Modik skilled88-at nem lehetne icipicit korlátozni? :O Teleszemeteli az amúgy sem túl tiszta topic-ot és nem kicsit rontja a fórum színvonalát. :R Provokál és flame-et kelt és csak ezért ir be mindig, ráadásul hülyeségeket ír ;] !

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2824) LuXAA


LuXAA
csendes tag

Felraktam a I9505XXUAMDN firmware-t, nekem simabbnak tunik a mukodese. Root, minden ment vele...

A szabad RAM is tobb indulaskor.

[ Szerkesztve ]

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#2825) spawn21 válasza skilled88 (#2821) üzenetére


spawn21
veterán

amúgy neked fogalmad sincs miről beszélsz, igaz? :F :C

Vedd a fáradtságot és olvass vissza vagy utána.

iPhone 13p

(#2826) Mangerd válasza LuXAA (#2824) üzenetére


Mangerd
aktív tag

megmondod milyen módszerrel frissítettél? Kies vagy csak a telón nyomtál egy gombot, vagy... :U

(#2827) DjBlero


DjBlero
őstag

:U

sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Z Fold 5 & sᴧᴍsᴜɴɢ™ ɢᴀʟᴀxʏ Watch 6 Classic 47mm LTE & PlayStation® 5

(#2828) AS válasza skilled88 (#2820) üzenetére


AS
félisten

CPU 8 és GPU 8 .
Továbbra is 8 magos lesz. Ilyen cikken már csak nevetni tudok......

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2829) NandorHUN válasza BroCreSt (#2741) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mindegyiknek más a fehér? Faxa... na jó szerintem én megvárom, amíg össze bírnak rakni egy normális telefont, idáig úgy voltam h HTC one aztán ForRedGlory feltette a night videoját---> S4 , de hát itt meg ahogy olvasom még egy normális telot se bírnak összerakni. Azért arrakíváncsi vagyok, h a Samu mit szól ezekhez a hibákhoz, próbálkozik javítani, v most is megy a gagyi képernyős termékek gyártása, mert úgyis sok a hülye aki majd megveszi... :(

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2830) buci30 válasza Vagany (#2823) üzenetére


buci30
addikt

Támogatom!

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2831) spawn21 válasza NandorHUN (#2829) üzenetére


spawn21
veterán

Gagyi kèpernyős gyártás? Te miről beszélsz?

iPhone 13p

(#2832) NandorHUN válasza spawn21 (#2831) üzenetére


NandorHUN
addikt

pl arról, hogy sokan panaszkodnak, hogy scroll közben elszintelenedik, illetve a fekete színéről, vagy ahogy #2741 -ban is írták, hogy a fehér különböző árnyalatú.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2833) buci30 válasza mate198712 (#2809) üzenetére


buci30
addikt

Kipróbáltam: Antutu 24910
De szerintem semmi értelme ennek , mert mindenki más programot használ a telefonján meg lehet többet és akkor már nem is lehet összehasonlítani. pl. nekem gyári launcher sose jön be rögtön cseréltem meg a tárcsázót is. Szóval gyárin és szűzen biztos több de szerintem semmi értelme ennek.

I9505XXUAMDN
Ez hivatalos frissítés? Mert Trénél semmit nem jellez még.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2834) LuXAA válasza Mangerd (#2826) üzenetére


LuXAA
csendes tag

Odin 3.07-el. Letoltottem a firmwaret, betalloztam PDA-ba es hajra. Utana meg jott a rootolas szinten Odinnal.

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#2835) FragMaster válasza NandorHUN (#2832) üzenetére


FragMaster
addikt

A fekete elvileg ismét fekete mindenkinél, nincs több vörösség, egy ota kellett hozzá. Hagyd szusszanni még pár hetet, kell néhány update. A fehér amúgy samolednél eddig is eléggé változó volt példányonként, sajnos ilyen a technológia.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2836) spawn21 válasza NandorHUN (#2832) üzenetére


spawn21
veterán

Az Szoftver hiba és nem kijelző :(((

iPhone 13p

(#2837) belashx válasza NandorHUN (#2832) üzenetére


belashx
senior tag

Szerintem nézd meg, próbáld ki. S2-ről váltottam, annak sokkal túlszaturáltabb a kijelzője(nagyon tetszik az is). Épp délután néztem meg a feketéjét a retyón (tök sötét miatt), és le kellett csekkolnom, hogy biztosan megy-e a kijelzője, mert olyan, mint mikor ki van kapcsolva.
A menüben tényleg "elmosódott" görgetés közben, de ez szoftveres hiba inkább.

Szerintem frankó kijelzője van, de nem ellenőriztem a színhelyességet.

(#2833) buci30: MDN-t nem magyar régióba szánták, de hivatalos.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#2838) buci30 válasza LuXAA (#2834) üzenetére


buci30
addikt

Tré mobilnak nincs most néztem a sammobile.com-on. Akkor ez mi most?

belashx: Thx!

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2839) Mangerd válasza buci30 (#2833) üzenetére


Mangerd
aktív tag

25325

minden gyári, csak használt SD kártya van benne és 1-2 program feltéve

(#2840) Gold_fish


Gold_fish
tag

Tud már valaki az S4-hez olyan kódot, ami megmutatja, hogy simlock van-e? Az S3-nál használatos, mint ismeretes, nem megy.

(#2841) NandorHUN válasza belashx (#2837) üzenetére


NandorHUN
addikt

Már pár napja kipróbáltam, Én spec. nem láttam hibákat, habár nem is kerestem őket, erre vannak a forumok, hogy azok akik sokat használták leírják a tapasztalataikat. Amugy ilyen 5 perces nyomkodás alapján nekem tetszett, egyeduli dolog ami nem müködött az a drama fotozás volt.
Ettől függetlenül amit itt leírnak mint hiba valoszeg zavarna mint vásárló. Remélhetőleg persze a nagyrésze ezeknek szoftveres problem amit pár héten belül kijavítanak.
A fehér szín problem, meg ugy látszik, csak szerencse kérdése.
Amugy lenne még egy kérdésem; sokan szidják a hátlapját, meg h műanyag. Namost pl iphonera vannak különböző hátlapok stb... Ehhez is lehet ilyet venni ? (bár valoszinusitem h nem, mivel akkor nem szidnák ennyien...)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2842) FragMaster válasza NandorHUN (#2841) üzenetére


FragMaster
addikt

Pont hogy az iphone-ra nem lehet venni hátlapot, mivel fix, nem vehető le. Gondolom a "kabát" tokokra gondolsz, az meg természetesen van. Sőt az s3-ra, s2-re stb. ugye mivel levehető a hátlap készítettek utángyártott fém hátlapokat, de akár kevlár hatású vagy bőr bevonatú is kapható volt, gondolom itt sem lesz másképp.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2843) No.01


No.01
őstag

Na ma en is jol megnyomkodtam 2 helyen 3 kulonbozo telefont. Erdekes volt 9500 volt nem 9505.
Mindegyik lagg mentes es mindegyiknel jelen volt a torzulas vagy nemtudom mikent hivjam. Sajna elfelejtettem megnezni, h milyen SW volt rajtuk lehet mindegyiken ugyanaz volt... ez mar sajna nem derul ki.

A Saturnban "csak" 619EUR volt a tegnapi ill a mai napon a MM.-ban normal aron ment 649EUR-t.

Meg kicsit vacillalok (reven az MX2 jol teljesit) bar azert erossen gondolkozom, h jovoheten lecserelem, de a szinvalasztasban sajna baromira nem tudok donteni pedig vagy 5percig vizsgaltam egymas mellett egy feheret meg egy feketet...

Szerintem jo lesz ez csak kell egy kis ido meg firmware ugyileg. Ill arban is mehetne lejebb, bar most nezem a neten mar 539EUR-t is van biztosnak mondott helyrol szallitva.

[ Szerkesztve ]

(#2844) NandorHUN válasza FragMaster (#2842) üzenetére


NandorHUN
addikt

Na erre voltam kíváncsi, :))
Akkor meg nem értem, hogy miért sírnak sokan a hátlap miatt.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2845) migabi24 válasza NandorHUN (#2844) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem semmi bajom a hátlappal, nagyon szép és jól illeszkedik

(#2846) Muffi válasza No.01 (#2843) üzenetére


Muffi
aktív tag

Es mind a két helyen az i9500-as volt? Es szerinted jobb volt az i9505-nel, gondolok itt pl a hangzasra mert abba ugye Wolfson chip van.

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#2847) No.01 válasza Muffi (#2846) üzenetére


No.01
őstag

Igen mind2 9500 vol sot tovabbmegyek 9505-t nem is lattam sehol! (szolgaltatoknal is ahol ki volt irva ott 9500 szerepelt a listan)

Hangzast nem tudtam tesztelni, de szerintem az emlitett Wolfson vegett jobb kelle(ene) h legyen.
A fenyero dolgot sem sikerult kelloen felterkepeznem... Ott a neonok fenye mellett elegge jonak tunt ill S3-al osszehasonlitva is jobb volt, de az, h mennyire olvashato napon az sajna meg kerdeses. S3-ban talan ez az olvashatatlansag zavart a legjobban, bar nem tudom abba volt e az itt tobbszor emlitett vezeto vagy vezetes mod mert az v.hogy elkerulte a figyelmem mar ha abban volt egyeltalan :F :U

[ Szerkesztve ]

(#2848) Muffi válasza No.01 (#2847) üzenetére


Muffi
aktív tag

És a névjegybe be is mentél és láttad a saját szemeddel hogy hogy a készüléknévnél az i9500-as szerepelt? :U Nem lehet, hogy csak rosszul volt kiírva?

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#2849) manokaki


manokaki
őstag

(#2850) majestic


majestic
őstag

Tudnátok ajánlani nekem egy jobb billentyűzetet, mint ami a gyári? Valami iPhone-osra vagy HTC-re gondoltam.

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.