Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) buci30 válasza Def26 (#1243) üzenetére


buci30
addikt

:C

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#1252) HUTCHDB válasza Laraxior (#1244) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nem lehet valahol megnezni a tesztalanyt? :B

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1253) Criton válasza Richard (#1250) üzenetére


Criton
veterán

1. Mi közöd hozzá mit rendelek illetve vonok vissza? i5 és S4 között akartam választani, S4-re esett a választásom, és nem rohanok rögtön a boltba megvenni, még megjelenés előtt.
2. Te most iPhone fun vagy, vagy Samsung? Itt is meg ott is osztod az észt, te vegyél egy kicsit vissza!
3. Mivel Octaról beszéltetek többen, és én azt sem tudtam most merre mikor?
4. Az S4-et nem rendeltem elő, NEM IS FOGOM, elmegyek boltba, megnézem és ha OK, akkor megveszem.
5. szállj le rólam k***va gyorsan kérlek, egyébként is más a bajom most mint hogy te ki oktass!
6. Jelen pillanatban egy temetést kell intéznem , én kérek elnézést, hogy a topikban az adott készülékről kérdezek ( és nem avval jövök, hogy az i5 meg a HTC one meg a nem tudom még mi mennyivel jobb mint az S4 ), nincs több órám youtube videókon meg teszteken csorgatni a nyálam.

(#1254) RicHarD: gratulálok, ülj le egyes :R csak ötvenszer lett leírva mi lesz és mi nemerre - ha ez így van, akkor az Octaval a többieket se tévesszük meg, nemde :F kérlek ne válaszolj, mert felesleges.

Ne személyeskedj! ÉN se tettem, és nem is teszem! Ezzel most magadat minősítetted, grat. :R
Valamint mint a TV adások, ha nem tetszik akkor ne nézd a kérdéseimet, és ha annyira zavar nem kell rá válaszolnod, ennyi.

Ja bakker eszembe jutott, múltkor írtad hogy van valami betegésged vagy mi ami miatt nehezebben fogod fel a dolgokat
Mi ez ha nem személyeskedés? Megint grat :R

[ Szerkesztve ]

(#1254) Richard válasza Criton (#1253) üzenetére


Richard
őstag

Engem nem érdekelnek a dolgaid, csak ötvenszer lett leírva mi lesz és mi nem. (Ráadásul TE kérdezted). Mégis visszakérdezel még vagy háromszor. Rohadtul szúrja a szemem. Ne értetlenkedj már. Erre ne válaszolj, felesleges. Ja bakker eszembe jutott, múltkor írtad hogy van valami betegésged vagy mi ami miatt nehezebben fogod fel a dolgokat. Akkor bocs. :U Nem személyeskedek, i5 topicban ott a hsz. Tényleg elfejeltettem.

[ Szerkesztve ]

(#1255) Burt1793 válasza Richard (#1254) üzenetére


Burt1793
veterán

Mekkora paraszt vagy... ha tényleg van valami betegsége akkor gratulálok, hogy azzal cseszegeted, kb. mint egy 10 éves kisfiú..

ON: Legyetek szívesek teszteljétek és mondjatok sok objektív véleményt a telóról, főleg azok, akik ismerik a One-t is.

(#1256) Richard válasza Burt1793 (#1255) üzenetére


Richard
őstag

Éppen bocsánatot kértem tőle, ha elolvasnád újra.

GT-I9505 – Austria
GT-I9505 – Baltic
GT-I9505 – Belgium / Luxemburg
GT-I9505 – Bosnia and Herzegovina
GT-I9505 – Bulgaria
GT-I9505 – Croatia
GT-I9505 – Cyprus
GT-I9505 – Czech Republic
GT-I9500 / GT-I9505 – France
GT-I9500 / GT-I9505 – Germany
GT-I9505 – Greece
GT-I9505 – Hungary
GT-I9500 / GT-I9505 – Italy
GT-I9505 – Macedonia
GT-I9505 - Nordic Countries
GT-I9500 / GT-I9505 – Poland
GT-I9505 – Romania
GT-I9500 – Russia
GT-I9505 – Portugal
GT-I9505 – Serbia
GT-I9505 – Slovakia
GT-I9505 – Slovenia
GT-I9505 – Spain
GT-I9505 – Switzerland
GT-I9505 – The Netherlands
GT-I9500 / GT-I9505 – United Kingdom
GT-I9500 – Ukraine

[ Szerkesztve ]

(#1257) Ronny3 válasza Criton (#1253) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Én sem nagyon igazodom már ki, hogy hol mi és hány magos S4 jelenik meg, mert kb. össze vissza csinálja a samu:(

EZt hol olvastad? "Galaxy S4 négymagos, 1,9 GHz processzorral rendelkezik, de Európában és Ázsiában nyolcmagos processzorral jelenik meg."

Mert az a része nekem is új, hogy EURÓPÁBAN 8 magos is lesz.. mivel azt ha jól tudom USA-nak gyártják stb..

Más: Azt pl. láttátok, hogy a két különböző variánsnak a 9500-nak és a 9505-nek a hátlapja is más lesz felirat szempontjából?

Az egyiknek fenn SAMSUNG felirat a másiknak meg alul GALAXY S4 ... de nem tudom melyik melyik :W

[ Szerkesztve ]

(#1258) Criton válasza Ronny3 (#1257) üzenetére


Criton
veterán

Szia!

Itt írnak róla LINK. Ez zavart meg engem is, amire még írtam is , hogy Magyarország már nem tartozik bele Európába? :DDD

(#1256) RicHarD : az, hogy valami betegség miatt nehezebb lenne a felfogásom nem tudom honnan vetted, mert egyáltalán nem igaz, de ha megvan a bejegyzés ahol én ezt állítottam volna magamról, akkor komolyan én kérek elnézést és még igazat is adok neked.

[ Szerkesztve ]

(#1259) Burt1793 válasza Ronny3 (#1257) üzenetére


Burt1793
veterán

Lényegtelen kb, de először ide is a 9505-ös jelzésű, azaz snapdragonos "sima" 4 magos lesz nálunk is. Aztán majd a nem sima, de szintén egyszerre négy magot használó octás is (9500).
Elvileg nincs különbség a kettő között. Az is más kérdés, hogy XDA-n biztos kevesebb rom lesz eleinte az octás gépre...

Ricsi: Oké, láttam a szarkazmust... nem érdekel, de ami bunkóság az bunkóság, nincs mit szépíteni.

[ Szerkesztve ]

(#1260) half333


half333
őstag

besz@rás: [link]

(#1261) Ronny3 válasza Criton (#1258) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Szia:)

Na hát igazad is van TELJESEN!

A cikk alapján jogosan kérdezted és jogosan is tetted fel a kérdést annak ellenére, hogy napok óta megy ezen a tanakodás, hogy hova hány magos "gyártódik" :W

És az tényleg vicc, hogy EURÓPÁBA a leírás szerint már nem tartozik Magyarország, ha ide 8 magost NEM kapunk :( ;]

Szóval összességében én is feltettem volna a kérdést, "hogy most akkor mivan?"

(#1259) Burt1793: Ezt értem.. azt hiszem, de akkor nálunk lesz 8 magos valami vagy nem?:DD :W Még most sem teljesen követhető!

[ Szerkesztve ]

(#1262) Richard válasza Criton (#1258) üzenetére


Richard
őstag

[link]

Hát erősen kétértelmű ez a hsz, nemde? :) Akkor viszont nincs elnézve. Azzal nincs baj, ha valaki kérdez. De ne százszor már, ráadásul ugyanazt ugyanott..

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#1263) Criton válasza Richard (#1262) üzenetére


Criton
veterán

Akkor én kérek elnézést, IGEN , influenza egy komoly agyi betegségnek számít. De hogy te rögtön, agyi rokkantnak minősítettél eme írásom szerint....legközelebb jobban oda fogok figyelni. Akkor aki még1x megkérdezi, hogy melyik lesz nálunk, az szerinted agyhalott. OK.

Engem nem érdekelnek a dolgaid
Mivel nem érdekelnek, ezért pont akkor nem írtam zárójelbe, hogy influenzás voltam, elnézést.
De ha már tényleg agyi rokkant leszek, akkor azt külön jelezni fogom.

[ Szerkesztve ]

(#1264) Criton válasza Ronny3 (#1261) üzenetére


Criton
veterán

Egyik cikk szerint Európába is kapható lesz, máshol olvastam azt is, hogy nem lesz Európában, így szerintem jogosan tettem fel a kérdést többször is... De ma volt egy kis időm, és nekem tök mind1 melyik, már csak személyesen szeretném egy kicsit jobban megnézni, mert az Alleeban nem nagyon volt rá lehetőségem.

(#1265) Laraxior válasza HUTCHDB (#1252) üzenetére


Laraxior
titán

Már nem :D De mindjárt írom a dolgot, már túl vagyok rajta :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1266) half333 válasza Laraxior (#1265) üzenetére


half333
őstag

Engem nagyon érdekelne az összeszereltsége (recsegés,ropogás,stb)? Hézagok vannak? mennyire masszív?

(#1267) ForRedGlory válasza half333 (#1266) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Szerintem nem kell fogni hogy tudjuk, ilyen gondok kizartak. :)

(#1268) Richard válasza half333 (#1266) üzenetére


Richard
őstag

Jól össze van rakva. Nem ropog, és ahogy láttam a rövidke idő alatt hézagok sincsenek. Bár már az S3-nál sem voltak sőt, S2-nél sem.

Más: Európa =/= Magyarország. Vannak ám más országok is benne.. Nem mindben forgalmazzák majd a 9500-at.

[ Szerkesztve ]

(#1269) Criton válasza Richard (#1268) üzenetére


Criton
veterán

Teljesen igazad van, meg a fentebb írt országok is rendben vannak. De akkor vagy a Samsung vagy a cikket írók írhatnák úgy, hogy Európa egyes országaiban lesz elérhető....

(#1266) half333: recsegést, ropogást én sem tapasztaltam az Allee-ban kapott készüléknél.

[ Szerkesztve ]

(#1270) Laraxior


Laraxior
titán

Akkor kezdeném.. első benyomásra teljesen prémium a telefon, szépen csillog az oldalán a végre fémet is tartalmazó oldalcsík. Nagyobbnak tűnik, de egymás mellé téve őket egyáltalán nem az, sőt... vékonyabb is, és érezhetően könnyebb! :Y A hátlap is kicsit normálisabbnak tűnik, inkább olyan mintha kétrétegű lenne, alul a mintázott rész, és felette egy "lakkréteg" Gondolom ez fog majd karcolódni :))

[link] [link] [link] [link]

Bár nem sok időm volt nyomkodni, de gyönyörű szép a kijelző,és mintha nagyobb fényerőt produkálna, mint az S3, és ami még szembetűnő a fehér szín... fehérebb, mint az S3on!
Legfontosabb, hogy végre tolja a tárcsázót egyszerre, nem kell várni rá :D Sebességbeli különbség nem nagyon van, hiszen mindkettő csúcsgép.

és akkor a hardver mit is tud... Samsung Galaxy S4 played UHD (3840x2160) video

Mint látszik eléggé megviseli, szaggat is erőteljesen, majd össze lehet hasonlítani az Octa processzoros S4-el.

Ha van valami kérdésetek, és tudok rá válaszolni, akkor megteszem, bocs a képek minőségéért, de csak egy Desire X-el tudtam lefotózni őket :B Viszont a video, már az S3-al készült :)

Én személy szerint lecserélném az S3-at, tetszik a csillogó fém oldalkeret, a kijelző mérete is..

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1271) half333


half333
őstag

szuper! köszönöm!

(#1272) Otisz válasza Laraxior (#1270) üzenetére


Otisz
őstag

:R

(OO[IIII][IIII]OO)

(#1273) Richard válasza Laraxior (#1270) üzenetére


Richard
őstag

Az UHD videónak sok értelme van full HD kijelzőn.... De amúgy a többit osztom én is.

#1274: Van UHD TV-d? Akkor nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

(#1274) mondomén válasza Richard (#1273) üzenetére


mondomén
őstag

Kirakni tévére?

(#1275) Laraxior válasza Richard (#1273) üzenetére


Laraxior
titán

Szebb mint a fullhd videó nagyobb kijelzőn... ;) ugyhogy értelmetlen azt mondani hogy felesleges :)
Telefonra csak a hardver miatt került fel... benchmarknak tökéletes.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1276) Robertoq válasza Laraxior (#1270) üzenetére


Robertoq
őstag

Köszönjük :R A pöttyös mintázat mennyire látszik a feketén?
Amúgy gyakorlatban nem igaz, hogy csak 3g-al könnyebb mint az S3, ezen én is meglepődtem!

[ Szerkesztve ]

(#1277) joey04 válasza Laraxior (#1270) üzenetére


joey04
titán

mintha nagyobb fényerőt produkálna
bizony, ez szerencsére valóban így van.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1278) mondomén válasza Richard (#1273) üzenetére


mondomén
őstag

Sejtettem, hogy ez lesz a válasz. :D Nem tudtam, hogy csak akkor lehet róla írni, ha van itthon egy.

[ Szerkesztve ]

(#1279) Laraxior válasza Robertoq (#1276) üzenetére


Laraxior
titán

Nagyon... mintha carbon lenne... dizajnos... lenne ha karbon volna :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1280) Richard válasza mondomén (#1278) üzenetére


Richard
őstag

Félre értesz. A Full HD kijelző mindegy, hogy telefonban van, vagy tv-ben. A natívnál nagyobb felbontás szerintem totál felesleges (Úgysem tudja rendesen megjeleníteni. Próbáld ki, hogy egy FHD anyagot a tv-n összenyomsz a felére kb, és nézd meg a minőségét..) Arra utaltam, hogy nem igazán van otthon senkinél olyan felbontású tv ami indokolna ekkora videóanyagot.

szerk.: Olyan ez (mármint, hogy szaggat) mintha egy gyémánt gúlával húzogatnád a kijelzőt. Jó hogy megkarcolódik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1281) Burt1793 válasza Richard (#1280) üzenetére


Burt1793
veterán

Oké, de akkor miért játszatnak le minden középkategóriással 1080p-t a MATV-ben? Annak sincs értelme szvsz...

(#1282) Richard válasza Burt1793 (#1281) üzenetére


Richard
őstag

Azt még lenne is értelme kilökni TV-re.

[ Szerkesztve ]

(#1283) mondomén válasza Richard (#1280) üzenetére


mondomén
őstag

UHD tévére gondoltam.:) Lassan egyre több lesz belőlük, miért ne lehetne telefonról nyomni rá a videót... Az más kérdés, hogy kinek telik olyan tévére.

(#1284) Richard válasza mondomén (#1283) üzenetére


Richard
őstag

2,5 milláért már van Toshiba, olcsóbbat nem találtam. Rohadt drága Nem gondolnám elterjedtnek :DDD De aki telefonról akar az új UHD TV-jén filmezni az ne az I9505-öt vegye!

szerk.: Ebből lehet venni 10 darab elfogadható FHD TV-t. :Y

[ Szerkesztve ]

(#1285) Burt1793 válasza Richard (#1284) üzenetére


Burt1793
veterán

Biztos vagyok benne, hogy az i9500 se fogja bírni... :D
A gépem is hangosodik egy picit amikor UHD film megy... majd ha a mobilokban is i7es proci lesz! :P

(#1286) HUTCHDB válasza Laraxior (#1270) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

akadas, lagg?
galeria nyitas?
kepernyo zar feoldas?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1287) mondomén válasza Richard (#1284) üzenetére


mondomén
őstag

Ezekkel tisztában vagyok. Csak mondtam egy példát arra, hogy mi keresnivalója lehet UHD videónak egy telefonon.:) Ő se hülye, nyilván nem UHD videókat néz a telefonján... :)

(#1288) skilled88 válasza stilo18 (#1153) üzenetére


skilled88
tag

Tudod ez is csak kínai ... ;]

"Powered Forever*Corsair HX520 Modular" Lumia 800 Black

(#1289) manokaki


manokaki
őstag

(#1290) Sword válasza ForRedGlory (#1209) üzenetére


Sword
őstag

HTC One-ról cserélsz?

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1291) HUTCHDB válasza manokaki (#1289) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ez egy hülye! :DDD

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1292) szimike79 válasza manokaki (#1289) üzenetére


szimike79
őstag

Szerintem meg inkább elgurult a gyógyszer! :DDD

Laraxior: köszi a rövid összefoglalót!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#1293) Sword válasza manokaki (#1289) üzenetére


Sword
őstag

Ja, igazi szappantartó :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#1294) ForRedGlory válasza Sword (#1290) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem cserelek. Ugy erzwm, HTC One jobb kicsit. Mivel 0 Ft-ert adjak, lesz ketto telefonom.

(#1295) HUTCHDB válasza ForRedGlory (#1294) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

tedd off-ba azonnal ! :DDD :P

ha meglesz az s4, egy pár soros összehasonlítót a konkurenciával nem dobsz ide?
szerintem többeket érdekel! :K

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1296) manokaki válasza ForRedGlory (#1294) üzenetére


manokaki
őstag

Milyen szinüt rendeltél ?

(#1297) Burt1793 válasza HUTCHDB (#1295) üzenetére


Burt1793
veterán

Ne viccelj, meg lesz neki az S4, a One megy a fiókba vagy barátnőnek, bár neki is S3 minije van... ;]

[ Szerkesztve ]

(#1298) ForRedGlory válasza HUTCHDB (#1295) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Irok majd. De lesz cikk is. Amugy kaki kerdesere a valaszom az hogy feketet rendeltem :D

(#1299) manokaki válasza ForRedGlory (#1298) üzenetére


manokaki
őstag

:D

(#1300) Sztif


Sztif
aktív tag

GALAXY S4 a TESCOban !!!

Ma voltam a tesco telefonshopban és kérdésemre válaszolva hogy mikor lesz S4, azt mondták, a napokban. Az árát nagyon jól belőtték, 210e Ft lesz. Mellékesen edigitalban 230e...
Fehér és fekete szín, magyar hivatalos garival, mindennel.

Szvsz nagyon jó hír nektek.

- Kérsz egy rágót? - Milyen ízű? - Formalinos. - Utálom a formalint.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.