Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2751) majestic


majestic
őstag

Srácok!

Az ezen az oldalon lévő Firmwarek mind hálózatfüggők???? Vettem egy telcsit, amit függetlennek adtak el, de nekem van egy gyanúm, hogy trés csak. Hogy lehet (más szólgáltató kártyája hiányában) kideríteni, hogy független-e?

Ez a firmware verzióm: i9505xxuamdf

Segítsetek légyszi, mert akkor megyek vissza és csinálok nagy balhét!

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#2752) bakos1 válasza majestic (#2751) üzenetére


bakos1
tag

Ott van az XEH-s az független úgy gondolom. :F

Samsung Galaxy S 2 _JB LSJ, Galaxy S 4

(#2753) szaboba2


szaboba2
tag

Tudnátok segíteni? Tegnap be akartam reggelni a Samsung app-on, megadtam az adatokat és azóta valamilyen hitelesítő mail hiányában nem enged tovább...csak sajna nekem nem jött semmi, spamokba sem :s

(#2754) belashx


belashx
senior tag

Ha van olyan, aki S2-ről váltott, annak milyen tapasztalata van a fülhallgatóról? Nálam a sokkal kevesebb mély, sokkal szebb magas a jellemző.

+ egy kis info:
Feltettem a legújabb MDN romot, de a menüs-görgetős probléma még mindig fennáll

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#2755) No.01 válasza bakos1 (#2752) üzenetére


No.01
őstag

Fuggo telefonra is lehet fuggetlen SW-t tolteni es attol meg ugyanugy fuggo marad. Legalabbis S2-nel ill S3-nal igy volt, gondolom itt sem valtozott a dolog.

(#2756) zseko válasza belashx (#2754) üzenetére


zseko
veterán

ugyanezt tapasztalom én is. Az S2 fülesével jobb a mély. Most járatom a fülest, meglátom milyen lesz utána.

HR24.hu

(#2757) majestic


majestic
őstag

Milyen progival lehet távírányítani a tv-t? Csak azt ne írjátok, hogy a WatchON-al, mert azzal csak azt tudom beállítani, hogy milyen tv-akarok írányítani és kész!

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#2758) belashx válasza zseko (#2756) üzenetére


belashx
senior tag

Egész éjjel járattam én is (igaz nem rózsa zajjal), de most sem dübörög. Nem vagyok mély mániás, soha nem használtam EQ-t, de azt hiszem ezen rá kell kicsit segítenem. (Elég ritkán hallgatok zenét a telefonról, nem érdemes vennem fülest, de szívem szerint azt tenném.)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#2759) migabi24 válasza majestic (#2757) üzenetére


migabi24
nagyúr

Valamit rosszul csinálsz

(#2760) KoNZoLik@ válasza majestic (#2757) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Én pedig azzal irányítom a Sony tévémet 1 perc volt az egész!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2761) Gold_fish válasza BroCreSt (#2741) üzenetére


Gold_fish
tag

Ez igen :D Ez már nem zászlóshajó, hanem armada :)

Úgy látszik, nem is nagyon van egyforma kijelző, valami apróság mindegyiknél előfordul valszeg. Nálam pl van keresztbe két olyan, kb 1mm-es sáv, ami szürkés, fehéres háttérnél, alacsony fényerőn nagyon enyhén világosabb. Az egyik a kijelző aljától úgy 3 centire, a következő (ami még enyhébb) meg a kb. u.a távolságra az előzőtől. Egy bizonyos alkalmazás szürkéjénél tűnt fel tök sötétben. Aki nem tudja, szerintem akkor veszi észre, ha nagyon nézi, és megmutatom, hogy hol nézze. Színes megjelenítésnél meg én sem látom, és kb fél fényerőnél már láthatatlan. Szerintem egyáltalán nem zavaró, viszont ha ez hiba, akkor legalább van egy kijelzőcserém tartalékban. Viszont nagyon pozítív, hogy az S3-mal ellentétben megszűnt a sötétben ragasztófoltos kijelző issue, itt sötétben a fekete nagyon fekete, mintha a ledek teljesen lekapcsolnának.

Ami még esetleg kötekedésre adhat alapot, az az, hogy a hátsó kamera körüli rész szerintem elég gagyi lett, és ráadásul karcos is gyárilag. Nem izgatom magam, mert két hét után úgyis így nézne ki egy ilyen borítás a telefonok 90 %-án, és volt kezemben hat S4 eddig, és mind ilyen volt. Meg ha már kamera, én még nem láttam olyat, hogy a kamera lencse pont középen legyen a védőborításban, bár az enyémen majdnem ott van :)

(#2762) Vertigo válasza ForRedGlory (#2744) üzenetére


Vertigo
aktív tag

htcnek lathatoan joval kisebb a framerateje, vizualisan ugy 15fpsnek hat...
...de a stab tenyleg jo lenne az s4be!

(#2763) Hami33 válasza BroCreSt (#2741) üzenetére


Hami33
aktív tag

Nyilván amit pont szemből látunk kijelző fehér mivel a mellette lévő két telefont már nem ugyanabból a szögből látjuk és kicsit torzul a fehér árnyalat. Egyforma az a kijelző csak a betekintési szögek változása miatt kicsit változik főleg a fehér árnyalat. Régebbi kijelzőknél jellemző volt pl ha egyik szemmet letakartuk sárgás volt ha másikat meg kékes,mivel annyira kicsi betekintési szög különbség is kiadta.

(#2764) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

En azon gondolkodtam a kijelzovel kapcsolatban hogy lehet hogy a fekete hatternel azert nem tud megjeleniteni gorgetes során normalis sorokat mert a pentile matrixot ugye nem sorban rakták egymás utan hanem rombuszos az elrendezes vagy ha ugy tetszik gyemantos.
S3 mellett nezegetve nekem ezert is tunik kicsit akadosabbnak hisz mig a regin folyamatos a kirajzolas ezen gorgetes utan lesz csak látható minden.
de nem ertek annyira hozza csak gondolkodom. Sztem nem szoftveres a gond hiszen mindenhol ez van fekete fehernel.

(#2765) rim411


rim411
csendes tag

S2-ről váltottam. Ez az ugrás tetszett, de (mivel) mindenki ír vmi mínuszt, nekem a töltőzsinor rövid. A fotó minőség nagyon jó.

(#2766) rim411


rim411
csendes tag


vakuval

(#2767) rim411


rim411
csendes tag


vaku nélkül

(#2768) robi baggio válasza Hunreal (#2742) üzenetére


robi baggio
tag

Full hd-ban primo? :)
Hogy sikerült, érdekelne engem is!

http://www.personenschutz-robert.at

(#2769) majestic válasza robi baggio (#2768) üzenetére


majestic
őstag

Engem is, de nagyon! ;) Esetleg priviben súgjátok meg, légyszi! :)

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#2770) majestic válasza KoNZoLik@ (#2760) üzenetére


majestic
őstag

Először nem akarta a jót, mostmár minden ok, műxik!

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#2771) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Azzal csak en szopok hogy a gyari lejátszóval talaljak valami zenet? Egyet se lat akarhova teszem..
tenyleg muszaj a powerampot hasznalni??

(#2772) KoNZoLik@ válasza rolcsibácsi (#2771) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem felismerte egyből az SD kártyán lévőket is, valamit rosszul csinálsz szerintem :U

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2773) szaboba2 válasza lojza (#2714) üzenetére


szaboba2
tag

Szia!

Tegnap megpróbáltam beregisztrálni magamat a Samsung apps-ba, de valamilyen hitelesítő e-mailt vár, amit viszont én nem kaptam azóta sem, spamok között is néztem. Így sajna nem tudom befejezni a regisztrációt :s Nincs valami ötleted, ötletetek, hogy mi van ilyenkor? :)

(#2774) belashx válasza rolcsibácsi (#2771) üzenetére


belashx
senior tag

Áttettem a régi SD kártyámat, és simán betette a zenéket róla.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#2775) rolcsibácsi válasza belashx (#2774) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Es mit csinálok rosszul? Betettem az mp3akat a music mappaba es kesz.. lehet valahogy kerestetni vagy nem tudom?

(#2776) szaboba2 válasza szaboba2 (#2773) üzenetére


szaboba2
tag

Megoldódott, valami gond lehetett a rendszerükkel... Már nálam is megy az NFS :)

(#2777) LuXAA


LuXAA
csendes tag

Vki felrakta mar ezt? I9505XXUAMDN? Ha igen, milyen? Gyorsabb?

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#2778) belashx válasza rolcsibácsi (#2775) üzenetére


belashx
senior tag

Passzolom. Bocs.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#2779) LuXAA válasza LuXAA (#2777) üzenetére


LuXAA
csendes tag

Ahogy latom van benne boven change... Csak kar, hogy szokas szerint nincs feltuntetve, hogy mit valtoztattak :-)
I9505XXUAMDF Changelist: 431985
I9505XXUAMDN Changelist: 526204

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#2780) joey04 válasza rolcsibácsi (#2764) üzenetére


joey04
titán

Érdekes meglátás, valami guru talán válaszol.

(#2781) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Valakinek van esetleg tapasztalata S3 vs S4 zene hallgatással kapcsolatban? Mennyivel teljesít gyengébben a wolfson-hoz képest?

(#2782) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Valakinek működik ez a videó szünet funkció meg a kéz nélküli irányítás, mert nekem be vannak kapcsolva de nem igazán működnek, nem mintha sokat használnám őket csak ki akartam próbálni ezt is ha már van ilyen!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2783) Muffi


Muffi
aktív tag

16 Mag..pff ez mar tényleg felesleges! !! Link:http://www.mobilport.hu/hirek/20130504/16_maggal_tamad_a_galaxy_note_iii/

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#2784) belashx válasza KoNZoLik@ (#2782) üzenetére


belashx
senior tag

Mindkettő működik, de én sem fogom használni a Smart Pause funkciót - az integetőset igen. :D

(A legyezős cuccnak az érzékelője a hangszóró mellett van a jobb oldalon.)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#2785) rolcsibácsi válasza Muffi (#2783) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Ki tudja lehet az is keves neha az androidnak:)

(#2786) buci30 válasza robi baggio (#2768) üzenetére


buci30
addikt

Én Sygic-et használom jelenleg.
Nem az új versio hanem a 12.6.6
Ez simán feltelepül és lesz egy Sygic ikon és egy download(ezzel jönnek le a térképek).

Pillanatok alatt kapcsolódik és talál jelet. :C
Hosszabb úton még nem próbáltam S4-be, így nem tudom mennyit fogyaszt vagy ,hogyan melegszik majd.

Azt viszont nem tudom ,hogy mivel nem az új veriso akkor a térképek se ujjak ilyenkor? Vagy annak semmi köze hozzá mert azt a szerverről szedi le?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2787) FragMaster válasza Muffi (#2783) üzenetére


FragMaster
addikt

Az ilyen cikkek a feleslegesek. :U Ilyen analógiát folytatva pl. a tegra 4 meg 77 magos...
Az exynos 5410 továbbá még mindig 4+4 magos, a maliban meg a fragment processor-ok számát jelöli az mp(szám). Tapsvihar az írónak.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#2788) KoNZoLik@ válasza belashx (#2784) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem a teszt módban működik de a gyakorlatban a képek scrollozása igen de a weboldalak görgetése nem, a kis kéz ikon sem jelenik meg a status barban!
A fejjel görgetés pedig csak teszt módban máshol nem, akkor most van valami az érzékdlővel?
Vagy van valami amit ki kell kapcsolni vagy valami speckó beállítás?

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2789) robi baggio válasza KoNZoLik@ (#2788) üzenetére


robi baggio
tag

A weboldal görgetése a fej fel-le bólintásával érhető el, nem a szemet figyeli az érzékelő.Csak meg kell várni, h rád fókuszáljon :)

Én az integetős hívásfogadást kedvelem a legjobban, és egyből kihangosítva fogadja a hívást :)

[ Szerkesztve ]

http://www.personenschutz-robert.at

(#2790) KoNZoLik@ válasza robi baggio (#2789) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem valami nem jó várhatok én ítéletnapig akkor sem működik:(
Néha csinál valamit a szem ikon a statusban de leginkább szürke mintha deaktív lenne!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2791) kissandras20


kissandras20
aktív tag

AIR view-el (amikor a képernyő felett tartom az ujjam), csak információkat kaphatok adott dolgokról, vagy esetleg lehet nyomás helyett is használni?

(#2792) belashx válasza KoNZoLik@ (#2788) üzenetére


belashx
senior tag

A böngészőben biztosan nem kell semmit beállítani, elég ha aktiválod ott, ahol ki is lehet próbálni.
Ugye csak a gyári böngészőben próbálkozol?

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#2793) LaptopSystem

szeretném megkérdezni,hogy milyen a telefon?

megéri S3-ról S4-re váltani?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#2794) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Kipróbáltam a felhasználói kézikönyvnél tudom ezen funkciókat alkalmazni és az ikonok is jelen vannak a statusban, akkor végül is nem mindenhol használhatók ezen funkciók jól sejtem?
Chromot használok böngészőnek!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2795) LaptopSystem válasza KoNZoLik@ (#2794) üzenetére

akinek volt S3-mas telefonja és vett egy ilyet mik a főbb különbségek?

anyag használata milyen?az új funkciók amiket bele tettek mennyire használhatóak?

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#2796) RECSKA válasza LaptopSystem (#2795) üzenetére


RECSKA
veterán

Olvass vissza... Rengeteget beszetlek errol. :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#2797) LaptopSystem válasza RECSKA (#2796) üzenetére

tudom mert egy hónap alatt vagy 3000 hozzászólás van a topicban

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#2798) belashx válasza KoNZoLik@ (#2794) üzenetére


belashx
senior tag

Bizony jól sejted, csak a gyári Samu alkalmazásokban + a feltelepített Youtube is támogatja a Smart Pause-t.
(A kipróbálásnál leírja, hogy hol elérhetőek ezen funkciók + jelzi is a statusbaron, ha elérhető ill. aktív valamelyik.)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#2799) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Most már oké minden a gyári böngészővel:)

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 823 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#2800) S e t h válasza LaptopSystem (#2797) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én mielőtt vásároltam 10.000 hozzászólást olvastam el, nem kell kapkodni, aztán döntesz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.