Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) rolcsibácsi válasza mondomén (#2500) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Jo csak fura hogy se a play music se a gyari nem megy normalisan..
a poweramp meg ugye nem tudja lejatszani az online zeneimet.

[ Szerkesztve ]

(#2502) FireShadow válasza rolcsibácsi (#2501) üzenetére


FireShadow
senior tag

A tartozékait hol érdemes beszerezni, van valami bolt vagy árlista róla hogy ha én pl szeretnék wireless töltést akkor az mennyi +pénz?

@rolcsibácsi: Most jut eszembe hogy mi ismerjük egymast :D

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2503) Braddock válasza skilled88 (#2399) üzenetére


Braddock
őstag

Semmi...

[ Szerkesztve ]

(#2504) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Elso normalis ciklus

11.5 ora keszenlet
4 ora kijelzo (ami leginkabb fenykepezes volt max fenyeron, cirka 130 kep) kb 4 ora LTE, a tobbi wifi.

Jo lesz ez.

(#2505) buci30


buci30
addikt

Dokkolót lehet venni valahol?

Mert azért az hihetetlen ,hogy megint a hátlapra kellett tenni a hangszórót ami így elég halk.:(
Bezzeg ha nem úgy lenne amikor felveszem akkor nagyon jó a hangereje.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2506) Robertoq


Robertoq
őstag

Holnap nem lesz valaki Széll Kálmán tér környékén 10-17 között aki nem Telenoros? Összefuthatnánk egy gyors sim lock tesztre, mert más módot nem tudok.

Erre valaki? Biztos kipróbáltátok már a videózást. :) Amúgy felhívtam Telenort, futár jön majd érte és cseréli. Viszont ha kiderülne hogy független akkor lehet inkább a szervízfutárt hívnám ki nehogy a cserébe már függő jöjjön ki, ezért is lenne jó kideríteni.

[ Szerkesztve ]

(#2507) Def26 válasza ForRedGlory (#2504) üzenetére


Def26
félisten

Boldog a szívem. Végre valami pozití tőled. :D

Megnéztem az én telóm csak tmobile -os. Tehát nem független.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2508) zseko válasza rolcsibácsi (#2496) üzenetére


zseko
veterán

Én nem tudom. Én is találkoztam már vele máshol is, és mindig csak fekete színnél jön elő, ha kicsit szürkés akkor nincs (pl. x-plore). Mások meg vöröses árnyalatú fekete színt említenek, szerintem összefügg a kettő. Reméljük szoftveres, ha meg nem és majd végül megoldják, akkor gondolom garanciában cserélik majd.

HR24.hu

(#2509) BFeco


BFeco
aktív tag

Samsung Galaxy s4 Secret Codes,New Galaxy S Four Hidden Code [link]

MRX33MG/A, 20XW0056UK, MQ1F3YC/A, SM-S908B/DS, GTR7 PRO 7940HS, XM22AL5S

(#2510) manokaki


manokaki
őstag

Van esetleg valakinek már I9500-sa ??? :R

(#2511) spawn21 válasza manokaki (#2510) üzenetére


spawn21
veterán

Kéne mi? ;]

iPhone 13p

(#2512) majestic válasza Robertoq (#2506) üzenetére


majestic
őstag

Most beszéltem valakivel aki a Telenortól vette tegnap és mondtam neki, hogy rakjon bele egy 30-as sim-et, kiderült, hogy az övé is független, így nagy valószínüséggel a tied is az :). Menj be egy GSM boltba, ott tuti ki tudod próbálni ingyen...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#2513) Robertoq válasza majestic (#2512) üzenetére


Robertoq
őstag

Akkor esélyes :) Köszi a gsm boltos tippet, holnap szétnézek. Még a videóhang problémába kellene valakitől egy teszt. :U Mert nekem gyanús, hogy szoftveres és nem hardveres, de ha csak nálam akkor meg passz.

[ Szerkesztve ]

(#2514) mate198712 válasza majestic (#2512) üzenetére


mate198712
tag

Hello!

Nekem is telenoros, de nem tudtam megnézni, hogy függő e vagy sem, bár pénteken hozzák a cseredarabot mert ami nálam van hibás. Remélem pénteken hibátlan készüléket kapok és független is lesz :D

(#2515) Sword válasza mate198712 (#2514) üzenetére


Sword
őstag

Valamiért úgy rémlik, hogy a telenor nem szokott sim lock-kal vacakolni.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#2516) kontrabass


kontrabass
csendes tag

Üdv mindenkinek,pénteken én is belépek a klubba akkor hozza majd a futár,remélem jó választás lessz,s3-ról váltok...

(#2517) robi baggio válasza Sword (#2515) üzenetére


robi baggio
tag

De, sajnos szokott...
Vodánál kaptak nagyon sokan függetlent korábban.

http://www.personenschutz-robert.at

(#2518) erikthekippa


erikthekippa
tag

Mint már azt többször említettem Firefoxban megy a flash szépen

:DDD

http://galaxys4root.com/galaxy-s4-root/how-to-root-galaxy-s4/
én ez alapján csináltam. itt vannak képek is. beállítások jobb oldalon utolsó sor egyebek fülre nyomsz. azon belül telefon névjegyét. ott build számot addig nyomkodod míg ki nem írja hogy fejlesztői opciók megnyitása. akkor egyet vissza lépsz, fejlesztői opciókat USB hibakeresés bekapcsolod, telefont rádugod a számítógépre, ha a telefonon felugrik egy ablak akkor ott engedélyezd amit akar. ha nem ugrik fel akkor az általam linkelt oldalról szedd le a Samsung USB drivert és tedd fel. ha kész szintén onnan szedd le a motochopper. zip fájlt. tömörítsd ki. és indítsd el a run.bat nevű fájlt. nyomj entert várd meg míg lefut a végén kéri hogy press return to reboot nyomj entert a telefon magától újra indul. és kész is

[ Szerkesztve ]

(#2519) carpediem007 válasza ForRedGlory (#2128) üzenetére


carpediem007
tag

Én is így jártam :( Holnap viszem vissza az Extrémhez. Ráadásul a kijelző föntről lefele sávosodik, és mikor a billentyűzet feljön akkor egy enyhe vibrálás De ez a fentről lefele vílágosodik :( S3 nak sokkal jobb a képe mellérakva. Neked mit mondtak a boltban?

(#2520) buci30 válasza erikthekippa (#2518) üzenetére


buci30
addikt

Hát bátor vagy :-) Mert ha jól tudom még nincs is rendes root, és nem is lehet visszaállítani még.
Én ezért nem mertem még :-(

Pár gyors hívásos nevet kiszeretnék tenni. Van erre valami egyszerű de mutatós program?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2521) Zolly1 válasza mate198712 (#2514) üzenetére


Zolly1
csendes tag

mégse

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact

(#2522) LuXAA válasza Zolly1 (#2521) üzenetére


LuXAA
csendes tag

En beirtam, ranyomtam a hivas gombra, de semmi nem tortent. Ervenytelen MMI kod, ezt irja ki...

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#2523) majestic válasza carpediem007 (#2519) üzenetére


majestic
őstag

Nem azért de úgy tünik, hogy rengeteg a hibás készülék..., vagy csak nekem tünik így? És mi van ezzel a különböző színű csikok megjelenésével? Ez úgy mindenkinél jelentkezik?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#2524) zseko válasza erikthekippa (#2518) üzenetére


zseko
veterán

kipróbáltam, valóban, firefoxban megy a flash.

HR24.hu

(#2525) ForRedGlory válasza carpediem007 (#2519) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Engem alapjaban veve nem zavar, igy nem foglalkozom vele. Majd ha kesobb csereltetem, ha ezt mar lestrapaltam. A masik gondja jobban idegesit a kijelzonek.

Amugy tegnap este akkor kezdett el lagolni de kurvara, amikor toltore tettem... A ma reggeli ujrainditasig lagolt. Elegge optimalizalatlan a motyo meg... de kezd egyre jobban tetszeni.

[ Szerkesztve ]

(#2526) mate198712 válasza kontrabass (#2516) üzenetére


mate198712
tag

Jelen pillanat gyorsaságban nem fogsz semmit észrevenni az S3-hoz képest, akadni sajnos akad :S :) , de hát majd frissítenek szoftvert és megoldódik. A kijelző szép, de nekem is jelen vannak az itt felsorolt hibák. Nm tudom fogtál e már kezedben S4-est, de sokkal jobb tartani mint az S3-at. De majd meglátod holnap milyen is ;) :)

(#2527) #89534560


#89534560
törölt tag

Hell-o Mindenkinek!

Jelenlegi legújabb telefonrajongó újoncként csak annyi Infot szeretnék leadni A Galaxy S4röl, hogy a Tescoban A mai nap még Akcióba van 209990Ft tehát 210000HUF:)
Nem a reklám helye csak nekem is nagy álmom egy ilyen telefon csak sajna nem engedhetem meg magamnak.

Kondoltam telefonrajongó társaimnak szólok, hogy ez még ma egy 20assal olcsóbb mint a legtöbb helyen:)
Bejöttem megkérdezni és ez csak a mai napra vonatkozik. Valami bevezetés vagy valami ilyesmi de itt is fentebb fog menni átlagra tehát 230e Ftra.

Gondoltam szólok:)

A Legjobbakat minden telefonmániásnak:P

(#2528) erikthekippa válasza buci30 (#2520) üzenetére


erikthekippa
tag

Teljes értékű root jogokat kaptam. Egyszerűbb unrootolni mint rootolni. Amúgy még soha nem volt gondom root miatt ha garanciával javították a telefonom. HTC pl. csak azt nézte S-on ba van e a telefon. Amúgy szoftveres gonddal soha nem vittem szervizbe telefont ha baj van megoldom.

(#2529) rolcsibácsi válasza zseko (#2524) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Nekem is megy:) illetve nekem a gyariban is megy nehany oldalon, pl redtube, de az rtl klubot csak a firefox viszi ami rohadtjo:)
Pedig mar kezdtem beletorodni hogy nem sokkal jobb ez sem mint az iphone, de megy.
Meg a taviranyito progi is tokeletesen mukodik minden tv vel amivel probaltam eddig.
Ugyan nem ertek jopar dolgot ami regebben tok jo volt az androidban azt mer kell elbaszni de szerencsere valahogy megoldhato minden. Gondolok pl arra hogy egy weboldalra fel akartam tolteni valamit de betallozasnal nem lehet látni az osszes fájlt de droobixbol igen ugyh elobb oda fel kellett toltenem. Regen latni lehetett a fajlokat rendesen..
a torrentek sem mennek normalisan, nem indulnak el ha az alapértelmezett mappába mentem őket igy valahova át kell őket helyezni és úgy már jó. .
a lényeg hogy van mindenre lehetőség.
En eleg sok mindent kikaocsoltam amit nem hasznalok-az app kezeloben igy nem is olyan laggos, ugyhogy addig is boldog vagyok vele mig kijon vmi vmi frissítés.

(#2530) emre33


emre33
addikt

Két S4 közt nem csak a CPU a különbség, más a wifi, más a GPS chip stb..

Pár hete találtam egy oldalt, ahol szépen le voltl írva minden chip típusa és verziója.
Keresem, de nem találom, nem tudja valaki véletlen?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#2531) Robertoq válasza Robertoq (#2497) üzenetére


Robertoq
őstag

Na még egyszer, 3 a magyar igazság:

Kedves S4 tulajok!
Valaki segítsen már ezzel a problémával kapcsolatban. Csak annyit kellene tenni, hogy kb 20mp videózni és visszahallgatni, hogy stimmel-e a hang, nem hullámzik, nem pattog stb. Azért lenne fontos, mert ha másnak is akkor felesleges cseréltetni. Egyébként az engadget sample videójában is pattog rendesen :(
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#2532) zseko válasza Robertoq (#2531) üzenetére


zseko
veterán

Ahogy lesz időm megnézem neked.

HR24.hu

(#2533) Zolesz007 válasza #89534560 (#2527) üzenetére


Zolesz007
őstag

A Tescoba is árulnak már s4-et? :F

Fold 5

(#2534) Robertoq válasza zseko (#2532) üzenetére


Robertoq
őstag

(#2535) Vagany


Vagany
őstag

Sammobile-on úgy látom a brazilok, angolok, olaszok is megkapt(j)ák az I9505XXUAMDM firm-ot.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2536) jagelo


jagelo
aktív tag

Van gond itt is látom olvasgatva elég sok a elégedetlen ember ez a telefon sem tökéletes. :Y

(#2537) lukoz válasza Vagany (#2535) üzenetére


lukoz
aktív tag

Ezek már az új romok lesznek??

Hozzám hétfőn érkezik a teló. Kíváncsian várom, nálam lesznek-e az itt említett "problémák"

[ Szerkesztve ]

(#2538) majestic válasza #89534560 (#2527) üzenetére


majestic
őstag

Én holnapra tudok egy sötétet, EU-sat, bontatlant, függetlent elintézni 200-ért ha kell valakinek :)

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#2539) Vagany válasza lukoz (#2537) üzenetére


Vagany
őstag

Igen, ezek az újabb romok, nem tudom mi a changelog, de ezt kapták meg a németek legelsőként kies-en keresztül, a sammobile-on sorra jön a többi régió is, de úgy látom azok hivatalosan kies-en nincsenek még.
Nekem elvileg ma jön meg. A Magyar Posta szerint nem bonthatom fel a csomagot, tehát a Telenor érvelése elég furcsa ezzel kapcsolatban.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2540) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Nekem most jött valami update. Improved stability ennyi volt beleirva.
remelem zsir lesz

(#2541) zseko válasza Robertoq (#2531) üzenetére


zseko
veterán

Ha jól sikerült berakom a linket telefonról, akkor alant láthatod az én felvételemet :)
Nem hallom azt a hullámzást mint ami a tiéden van, de eddig még csak mobilon néztem meg. Majd egy óra múlva érek haza akkor tudom megnézni én is rendesen.
[link]

HR24.hu

(#2542) Vagany válasza rolcsibácsi (#2540) üzenetére


Vagany
őstag

Független?

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2543) buci30 válasza erikthekippa (#2528) üzenetére


buci30
addikt

Mert lehet unrootolni? Ezt nem tudtam...

Mit kell feltelepíteni? Vagy magától felteszi ami kell a root engedélyekhez? A Super Su-ra gondolok.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#2544) rolcsibácsi válasza Vagany (#2542) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Igen. (Londonban vagyok)

(#2545) charlie1975


charlie1975
aktív tag

engem is nagyon érdekelne hogy hogyan

valaki tudna segíteni hogy lehet programokat külső sd re másolni hogy onnan működjenek navigáció vagy nagyobb méretü játékokat pl

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#2546) Yokayee válasza bakos1 (#2293) üzenetére


Yokayee
tag

Főnökmnek iPhone-ja és iPad-je van, és kicsit lehidaltam, mikor kiderült, hogy konvertálgatja a videókat - néha a zenéket is - hogy az iTunes egyáltalán engedje rámásolni a készülékre. Anélkül meg nem lehet. Ezt elég nyugodtan lehet zárt rendszernek nevezni.

(#2547) mondomén válasza Yokayee (#2546) üzenetére


mondomén
őstag

Főnököd akkor nem igazán ért hozzá.

(#2548) rolcsibácsi válasza Yokayee (#2546) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Vagy balfasz a fonokod mar bocs...

(#2549) Yokayee válasza mondomén (#2547) üzenetére


Yokayee
tag

Ha tudtok valami okosságot,és elküldenétek privátban, ne kíméljetek :) továbbítom neki.
A torrentről leszedett videók nem akarnak felmenni az iPadre, de ezt más is mondta, igaz, ő aztán tényleg ne ért hozzá.

Amúgy azt hittem, az Apple cuccokhoz nem kell érteni, annyira intuitívak ;]

[ Szerkesztve ]

(#2550) rolcsibácsi válasza Yokayee (#2549) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Leszed egy lejatszot es kesz.. van egy halom, vlc, oplayer stb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.