Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Criton válasza HUTCHDB (#1548) üzenetére


Criton
veterán

Egy jó ideje nem volt a kezemben iOS, saját de a jövőhét folyamán be fogok menni a T-hez vagy az Edigitalhoz és rendesen ki fogom próbálni. Saját Galaxy-m még nem volt, de múltkor mikor az Allee-ban megtudtam egyet nézni, akkor az tetszett.

(#1552) majestic


majestic
őstag

Azt hiányolom, hogy most már jópár fórumtársnak van telcsije és szinte semmi élménybeszámolót sem lehet olvasni! Légyszi, írjatok!

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#1553) No.01 válasza majestic (#1552) üzenetére


No.01
őstag

Majd ha a nagy "regek" valtanak akkor lesz igazi beszamolo. Olvastam, h van aki nem csucsmodellrol valt az mit tudna neked irni? Minden jobb, minden szebb es gyorsabb. Nekik azok a kis laggolasok lehet fel sem tunnek.
Kell meg egy kis ido foleg, h csak paran kaptak meg tegnap.

(#1554) migabi24 válasza majestic (#1552) üzenetére


migabi24
nagyúr

én írom folyamatosan, de élmény az nem sok van s3 után sajnos, a led villanó gyengébb benne, így sötétbe nem csinál olyan képet mint az s3, az állapotjelző led szintén halovány, akksi eddig ugyanúgy teljesít mint s3-nál, de gondolom ez még picit javul, kamera exponálás lassú nekem, s3-al kb 3 képet lövök mire ez egyet, gps az tényleg brutális ma már 25 műholdat mutat nem is tudtam van ennyi az égen, és fixen hozza a 3m-ert, viszont ez a fényerővel változó képminőség nagyon bosszant, valaki megnézhetné végre, hogy ez ilyen vagy csak az enyém selejt, full fényerő szép a képe s3 mellé téve, leveszem a fényerőt elvérzik az s3 mellett

(#1555) asdf_ válasza mate198712 (#1543) üzenetére


asdf_
veterán

A telenor kiskapuzik, szerintük ők kivisznek egy telefont, te ott és akkor eldöntheted, hogy meg kivánod-e vásárolni azt és szerződést kívánsz-e kötni velük, ha igen, ott papíron aláírod azt, innentől máris nem távollevős a szerződés (a kizárólag távközlési eszköz útján köttetett feltétel nem áll meg) így nem állhatsz el 8 napon belül. Hogy ez jogszerű-e vagy sem, azon lehet vitázni (szerintem amúgy igen).

(#1556) dedike válasza asdf_ (#1555) üzenetére


dedike
addikt

..és szemmel látható, hogy a piac is díjazza a Telenor hozzáállását, aminek egyik apró momentuma például az általad említett eljárás is.

Függetlenül annak esetleges jogszerűségétől.

Jó szerencsét!

(#1557) migabi24


migabi24
nagyúr

a napfényben láthatóság semmivel nem jobb az s3-tól, pedig nagyon be volt harangozva a nagyobb fényerő

(#1558) Ronny3 válasza migabi24 (#1554) üzenetére


Ronny3
aktív tag

De érdekes amiket írsz, más pont az ellenkezőjét írta a villanó ledről és a fényképezés gyorsaságáról és a fényerővel kapcsolatban is! :U

Az állapotjelző LED az pl. egy 100-as égő világítása alatt is haloványabb mint az S3-nál? :F

[ Szerkesztve ]

(#1559) sipy888 válasza migabi24 (#1557) üzenetére


sipy888
aktív tag

más is megtudja erősíteni migabi24 véleményeit? akik vettek már s4 - et írjatok már tapasztalatokat légyszíves :R

(#1560) Criton


Criton
veterán

annyi a negatívum, hogy kezdek elbizonytalanodni :( akinek még nem volt Galaxy telefonja, vélemény?
Vagy valami vélemény, egyik fórumtárs szerint rosszabb vagy egyenlő az S3-al, más szerint meg jobb, most akkor mi van:F

(#1561) mondomén válasza migabi24 (#1557) üzenetére


mondomén
őstag

Az nagyon nem jó. Elődnél már egy kis napfény is nagyon betesz. :/

(#1562) Ronny3 válasza Criton (#1560) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Igen.. megint JOGOS a most akkor mivan? kérdés :D

Más: Valami nem stimmel.. valamivel...vagy valaki írásával... inkább nem írom le... :(

[ Szerkesztve ]

(#1563) Criton válasza Ronny3 (#1562) üzenetére


Criton
veterán

Én eddig nagyon az S4 felé hajlottam, és hajlok még most is. De a független ára nem olyan kevés, hogy most vegyek egy "rossz készüléket". i5 meg alapból olyan, hogy kiveszed a dobozból és már van rajta 5 karc....na jó, nem olyan de gyorsan karcolódik, ismerősök i5-ét nézve...

(#1564) Icemedve válasza sipy888 (#1559) üzenetére


Icemedve
csendes tag

minek? ugysem veszel ilyet telót,nemigaz?

(#1565) Icemedve válasza Criton (#1560) üzenetére


Icemedve
csendes tag

próbálj már meg dönteni az Isten áldjon meg.itt vergődsz hetek óta mint egy ovis.vegyem?ne vegyem?melyik a jobb?de most akkor tuti?de most akkor mégse

úristen ember...megveszed nem tetszik visszaviszed.pont.

(#1566) Jadro


Jadro
veterán

Most jelent meg, türelem! Ne parázzatok már 2-3 vélemény után. Lehet, hogy ami másnak hátrány az titeket nem érdekel, vagy pont hogy nektek meg úgy jó. Mindig érdemes várni, pláne ha ilyen drága cuccról van szó. Ráadásul idővel olcsóbb is lesz, úgyhogy az idő nektek dolgozik.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1567) dedike válasza Icemedve (#1565) üzenetére


dedike
addikt

Az esetleg, hogy nem lopja a pénzt fel sem merül?? :F

Vagy az, hogy hosszabb időre szeretné a készüléket? :U

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#1568) joey04 válasza ThorsHUN (#1545) üzenetére


joey04
titán

Személyes átvételnél is van elállás, ha neten rendrlted.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1569) Icemedve válasza dedike (#1567) üzenetére


Icemedve
csendes tag

bizony nem.

(#1570) Criton válasza Icemedve (#1565) üzenetére


Criton
veterán

nem szívesen dob ki az ember 200+ ezret, vagy is én nem.
Vergődök, és? Nem rohanok rögtön megvenni, ezzel nem tudom mi a baj.
Személyes vételnél meg cseszhetem a 8 napot! Neten meg ismeretlenül nem rendelem meg!
Én nem pár hónapra akarom megvenni, hanem min 2évre... és nem hitelre...

(#1571) RicHarD: komolyan annyira ráértek, hogy az én hozzászólásaimon lovagoltok, ahelyett, hogy arról menne a téma, hogy milyen a telefon? Bocs, hogy én nem sz**rom a pénzt...

[ Szerkesztve ]

(#1571) Richard válasza dedike (#1567) üzenetére


Richard
őstag

Én is kibuktam már ezen pár napja. Nem normális amit csinál az biztos. Mármint Criton.

(#1572) joey04 válasza Criton (#1570) üzenetére


joey04
titán

Hol akarod venni?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1573) Ronny3 válasza dedike (#1567) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Igazad is van! :U

Nem tom minek kötekedik a "kedves" lelkes újonc : Icemedve

Én is eléggé össze zavarodtam már az összevissza véleményektől, de valakinek a leírásai itt feltűnően NEGATÍVAK! És más ilyeneket nem írt le.. eddig... :Y

#1570) Criton: EGYETÉRTEK!:C

és nem értem azt a két forumózót akik KIAKADNAK azon, hogy az ember nem rendeli meg a megjelenést követő 2. percben a telefont :F :W

[ Szerkesztve ]

(#1574) tmabati válasza asdf_ (#1555) üzenetére


tmabati
csendes tag

természetesen nem jogszerű, ha azt korábban neten rendelte meg.
a szerződés akkor köttetik meg amikor, azt a neten megrendeleik, és az eladó visszaigazolja.

a rendelet egyértelműen sorolja melyek a kizáró esetek.

azért ez nem egy komoly jogértelmezési kérdés, ráadásul egyértelmű hatósági állásfoglalás van.

(#1575) Criton válasza joey04 (#1572) üzenetére


Criton
veterán

Edigital vagy T, a kettő közül majd valamelyik....

(#1576) S e t h


S e t h
nagyúr

Aki S3 után venné, vagy azzal hasonlítja össze, az sok változást nem fog tapasztalni,sőt, megkockáztatom csalódni fog mivel a Samsung a rókabőr effektet alkalmazza.
S2-nél már inkább érdemesebb váltani, ott inkább megmutatkozhat a különbség.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1577) Richard válasza Criton (#1570) üzenetére


Richard
őstag

Nem lenne ezzel baj, ha nem kéne egyfolytában a hülye vergődésed olvasni. Már bocs, hogy kiírom de kész kabaré amit művelsz. Legyél már határozottabb ember... Mindig más mondja meg mit csinálj???

Ronny3: Kezet foghatsz Critonnal.

[ Szerkesztve ]

(#1578) Jadro válasza Ronny3 (#1573) üzenetére


Jadro
veterán

Nem akad ki senki hogy nem rendeled meg, mint ahogy azon sem ha megrendeled. Egyszerűen ez a vergődés unalmas már amit néhányan műveltek. Ez egy szakmai fórum és unalmas oldalakon keresztül azt nézni, hogy hogy megy a sírás. Ki kíváncsi erre szerinted? Pláne hogy kiemelgeted, aláhúzogatod a szöveged. Ettől senkit nem fog jobban érdekelni, hidd el. Menj el, nyomkodd meg a készüléket és dönts ahogy szeretnél! Ezt senki nem fogja megtenni helyetted. Jó lenne már értelmes hozzászólásokat és tapasztalatokat olvasni.

Criton: Az is unalmas hidd el! Más márkák készülékei is elférnek itt, mert az összehasonlítás fontos. A stíluson múlik minden.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1579) joey04 válasza Criton (#1575) üzenetére


joey04
titán

na akkor meg nem értem mire vársz. neten megrendeled, boltban (vagy t esetén átvevőponton) átveszed és fizetsz, ha nem jön be akkor meg visszaküldőd.
De még filózol rajta egy darabig, és elfogy.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1580) Criton válasza Jadro (#1578) üzenetére


Criton
veterán

Az mennyivel értelmesebb mikor 200+ hozzászólás arról szól, hogy a Samu mekkora sz*r:F
Meg a HTC így meg úgy.... azon érdekes módon nem voltatok ennyire kiakadva....

(#1581) Ronny3 válasza Jadro (#1578) üzenetére


Ronny3
aktív tag

Nehogy azt hidd, hogy amit leírtál azzal mindenki egyetért!
Pl én meg egyáltalán nem voltam erre a válaszodra kíváncsi, mert ahogy írtad szakmai fórum, akkor írj szakmait is, ha már írsz, mert én legalább próbáltam azt is írni!
Amúgy meg ez elég érdekes: "Pláne hogy kiemelgeted, aláhúzogatod a szöveged."
Azért olyan sokat nem emeltem ki, hogy ebbe is belekössél! :W
A vergődés jelzőt meg kikérem magamnak és más helyett is és nem vagyok rád kíváncsi! :Y

És az általánosítást is tarsd meg magadnak és a többeszszámot is!

Szakmai: És az S4 az korántsem olyan "ROSSZ" telefon, mint ahogy azt páran itt be akarják adni!

[ Szerkesztve ]

(#1582) jooker82 válasza Ati1979 (#229) üzenetére


jooker82
nagyúr

És azt is nézted,hogy az s3,meg a 4x,mennyiről indult?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1583) Icemedve válasza Criton (#1580) üzenetére


Icemedve
csendes tag

de.azon is.olvass vissza.senki nem mondta hogy rögtön rendeld meg.csak légy férfi és állj a sarkadra és dönts már ba+.vagy nő vagy? lehet...

Ronny:kérd ki,de erre sem lesz kíváncsi senki.ahogy rád sem.

[ Szerkesztve ]

(#1584) Richard válasza joey04 (#1579) üzenetére


Richard
őstag

Óvatosan ezzel, mert megrendeli aztán utána olvas itt valamit és visszavonja, utána azon megy majd a sírás mikor oldják fel a zárolást a kártyáján. :N :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1585) Icemedve válasza Richard (#1584) üzenetére


Icemedve
csendes tag

:D :D :D

(#1586) Ronny3 válasza Icemedve (#1583) üzenetére


Ronny3
aktív tag

rád meg főleg nem kíváncsi senki, aki csak kötöszködni jár ide! :W
ja tévedtem MAX 1 valaki kíváncsi.. látjuk ki! :Y

[ Szerkesztve ]

(#1587) Criton válasza Icemedve (#1585) üzenetére


Criton
veterán

ezek tényleg szakmai hozzászólások.... én kérek elnézést, MEGINT :R :C

(#1588) Robertoq válasza asdf_ (#1555) üzenetére


Robertoq
őstag

Szerintem nem nem jogszerű!!! Ketté kellene választania a Telenornak a szerződést meg a készüléket, mert az ok, hogy a szerződéssel tudom mit vállalok amikor aláírom, de a telefont nem ismerem, nem tudtam előtte kipróbálni és az elállás joga pont erről szólna. Nem beszélve arról, hogy a fogyasztóvádelem is hivatalosan megírta, hogy ez webes rendelésnek minősül és élnie kellene az elállás jogának, csak ők nem tudnak ezzel mit kezdeni, nem az ő hatáskörök (csak tudnám minek vannak akkor).

(#1589) Jadro válasza Ronny3 (#1581) üzenetére


Jadro
veterán

Ne húzd fel magad, nem érdemes! Ugye ez egy nyílt fórum, amit szabadon lehet használni a fórum szabályain belül. Ez alapján megköszönném, ha nem próbálnád megmondani, hogy mit tartsak meg magamnak és mit ne. Nyugodtan írd ki magadból ami a lelkedet nyomja én is ezt teszem. A kiemelést, aláhúzást, stb. formázásokat meg hagyd meg a moderátoroknak. Addig örülj még más szól érte és nem ők.

Az S4 szerintem sem rossz telefon, bár nem gondolom, hogy ez akkora szakmai vélemény lenne. :) Részemről lezárva a téma, gyűjtöm tovább az információkat.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#1590) Icemedve válasza Criton (#1587) üzenetére


Icemedve
csendes tag

semmi gond.elnézem Neked.

(#1591) asdf_ válasza tmabati (#1574) üzenetére


asdf_
veterán

Nezd, ha te ott tollal, papiron alairsz a futarnal egy elofizetoi szerzodest (mely egyebkent elofeltetele annak, hogy egyaltalan telefont vasarolhass, tehat ha nem irod ala, nincs telefon), akkor az a jog szerint szerintem nem tavollevos szerzodes, leven a toll es a papir nem tavkozlo eszkoz.
Szerintem ez csak akkor tudna tavollevos lenni, ha a szerzodest is elektronikusan kotnetek, hitelesitett digitalis alairassal.
Nem mellesleg, mivel a mobilhang elofizeto szerzodes tollal, papirral kottetett, igy arra szinten nem el a tavollevos 8 napos elallas, ergo meg ha neadjisten a telefont vissza tudnad adni 8 naposban (bar en tovabbra sem latom ennek lehetoseget), lenne egy ket evig ketyego mobilelofizetesed.

A Kormány a fogyasztóvédelemről szóló 1997. évi CLV. törvény (a továbbiakban: Fvtv.) 55. §-ának e) pontjában foglalt felhatalmazás alapján a következőket rendeli el:
1. §
(1) A rendelet hatálya arra a szerződésre terjed ki, amelyet gazdálkodó szervezet vagy magyarországi fióktelepe útján külföldi székhelyű vállalkozás (a továbbiakban együtt: gazdálkodó szervezet) és fogyasztó köt egymással a gazdálkodó szervezet áruértékesítő, illetve szolgáltató tevékenységi körében kizárólag egy vagy több távközlő eszköz használata útján (távollevők között kötött szerződés).

(#1592) Ronny3 válasza Jadro (#1589) üzenetére


Ronny3
aktív tag

" A kiemelést, aláhúzást, stb. formázásokat meg hagyd meg a moderátoroknak"
Nem tudtam, hogy tilos, ha annyira tilos lenne akkor nem tennék a szerkesztőbe eme lehetőségeket csak a moderátoroknak!
Szívesen veszem azt a szabályt, ha linkeled, hogy MIÉRT is TILOS ez??? Köszöntem!
És a szakmai jelzőt csak miattad írtam oda.. mert az a telefonnal összefüggőt, ha nem is 8 oldalas részletes teszt volt, de akkor is köze van eléggé az S4-hez!

(#1593) migabi24


migabi24
nagyúr

elnézést kérek a negatív véleményem miatt, innentől kezdve csak ajnározni fogom a telefont, hogy más is így járjon mint én :-)

(#1594) RECSKA válasza migabi24 (#1593) üzenetére


RECSKA
veterán

;] ;] ;]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#1595) ForRedGlory válasza Criton (#1570) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Fogod magad és bemész megnyomogatni... Hol a gond? Ráadásul pesti vagy, max 1 órára van tőled telefon. Amúgy tényleg unalmas kicsit...

[ Szerkesztve ]

(#1596) AMD Power


AMD Power
titán

Mától nálunk is kapható... fekete és fehérben is. 229999Ft/db áron. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1597) tmabati válasza asdf_ (#1591) üzenetére


tmabati
csendes tag

szét kell választani a szolgáltatást és a termék esetét.
ezt a rendelet meg is teszi.

a szerződések létrejöttét pedig a Ptk. szépen szabályozza.
az, hogy a tulajdonjog nem a szerződés kötésekor keletkezik, egyátalán nem kizáró ok.

(#1598) Tempest1


Tempest1
csendes tag

Szép napot kívánok!:) Véleményeteket szeretném kérni,főleg első sorban azokét akiknek már megvan a készülék,hogy mi a véleményük,megéri-e váltani rá. Jelenleg egy Samsung Wave készüléket használok és a kettő között enyhén szólva is hatalmas a különbség,valamint ez a "halott" bada op. rendszer engem már az őrületbe kerget.Sajnos az pc-m is elég öreg már,ráadásul nagyon keveset tartózkodom otthon,ezért valamilyen szinten kárpótolni szeretném az S4-el gondolok itt filmnézéstől kezdve egészen a netre,stb. Jah és még annyi lenne hogy ha a 3 szolgáltató közül kellene választanotok egy havidíjas előfizetéssel melyiket választanátok,valamint aki T-mobilos az írja le nekem pls ez a 4G dolog mennyire érzékelhető,vagy esetleg egy kalap szart nem ér? Válaszaitokat előre is köszönöm:)

(#1599) S e t h válasza Tempest1 (#1598) üzenetére


S e t h
nagyúr

Telefonnal akarod kiváltani a filmnézést pc-ről?Erre a feladatra egy telefont sem tudnék javasolni, kivéve ha tévére lőnéd ki a képet, mert akkor az S4 jó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1600) ForRedGlory válasza Criton (#1570) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Na meg ez mondjuk nem Neked szól, hanem mindenkinek. Ki nem szarja le más véleményét a telefonról? Csak nem azután költesz el egy valag pénzt, hanem azután, hogy neked tetszik-e vagy sem. Vagy ha nem, akkor ott már a fanboyság jön elő :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.