Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) migabi24 válasza LuXAA (#2894) üzenetére


migabi24
nagyúr

Én több mint 1 hete használom és nem tapasztaltam ekkora + üzemidőt nálam ugyanazt tudja mint az S3 5h kijelző

(#2902) manokaki válasza migabi24 (#2901) üzenetére


manokaki
őstag

Az szerintem se valos , kb ugyanaz mint az s3 vagy max 5% az s4 javára ..

(#2903) LuXAA válasza migabi24 (#2901) üzenetére


LuXAA
csendes tag

Nalam ejjel-nappal Wifi+mobilnettel az S3 birt kb 16 orat. Ez pedig 26-28 orat ugyanazokkal a programokkal. Akkor lehet az S3-mal volt vmi gebasz :-)

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#2904) LuXAA


LuXAA
csendes tag

S4 szimulator a neten, aki esetleg nyomogatni szeretne virtualisan :-)

[link]

LuXAA felhasználó: 261 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése, 2020.05.01

(#2905) migabi24 válasza LuXAA (#2903) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az ilyen telefonoknál ahol a képernyő a fő fogyasztó, kijelző időt mérünk nem készenlétet, abba pedig nem jobb az S3-tól, ami azért jó eredmény mivel itt a proci és a kijelző is többet kajál

(#2906) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Ezeket vajon csak elírták? :)
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2907) migabi24 válasza NandorHUN (#2906) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szerintem mindegy hol mit írnak, nincs hivatalos garanciával i9500, boltival ilyen telót venni pedig rizikós szerintem

(#2908) szaboba2 válasza rolcsibácsi (#2877) üzenetére


szaboba2
tag

Ez engem is nagyon érdekelne :U

(#2909) szimike79 válasza NandorHUN (#2906) üzenetére


szimike79
őstag

Kintről behozott telók, bolti garival. Jó vétel lehet, főleg ha gond lesz vele. Akkor visszaviszed gariztatni, ők visszajuttatják oda ahonnan beszerezték, jobb esetben csak egy hónapot kell várnod a javításra. Ha szerencséd van, akkor rendesen megcsinálják. Sajnos volt már ilyenre példa. :U

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2910) Vertigo válasza szimike79 (#2909) üzenetére


Vertigo
aktív tag

EUn beluli szamlaval garjeggyel besetalsz samuekhoz itthon es megcsinaljak. (legalabb is az ufsz ezt igerte)

(#2911) majestic válasza HUTCHDB (#2854) üzenetére


majestic
őstag

Köszönöm mindenkinek, a tied lett a nyerő :)

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#2912) NandorHUN válasza Vertigo (#2910) üzenetére


NandorHUN
addikt

Majd samunál lehet rákérdezek ha lejjebb ment az ára. De sztem a máj. 15 már biztos megvárom a Google I/O miatt, hátha jön valami érdekes nyáron.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2913) Starlights


Starlights
csendes tag

hi,

Tapasztalt még valaki gondokat a wi-fi csatlakozással? Vagy egyedi probléma?

--== Starlights ==--

(#2914) chester99


chester99
aktív tag

Üdv

A tegnapi nap folyamán megrendeltem fehérben a szépséget a vodától 165k-ért. Remélem kedd, szerda körül megkapom. Valami jó tanács, ez lesz az első Samsungom, Htc One X-et váltottam le...

[ Szerkesztve ]

(#2915) belashx válasza Starlights (#2913) üzenetére


belashx
senior tag

Nekem semmi gondom a wifivel.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#2916) Sz.Miki válasza Starlights (#2913) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Nem tapasztaltam semmi hibát én sem.

(#2917) Terraxx000


Terraxx000
csendes tag

Sziasztok! Ma észrevettem egy hibát a kijelző illesztésnél. Ami körbe fut a "fém" keret a kijelző körül, a telefon jobb oldalán a kijelzőtől magasabbra van (gondolom ez lenne a normális). A bal oldalon érezni a képernyő szélét az ujjammal! Ott a keret lejjebb van mint a képernyő!! Próbáltam azon az oldalon nézegetni a kijelzőt, ha nyomkodom akkor mozog kicsit lefelé az üveg! Szabad szemmel is látni hogy 0.5-1mm-t kilóg a keretből! Nézzétek meg a sajátotokon is légyszíves!
Telenortól vettem előrendelésbe, még a 8 nap se járt le. Cseréltessem ki 8 napos cseregaranciával, vagy hívjam egyből a Samsung szervizt?

(#2918) Dare2Live válasza Terraxx000 (#2917) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Samsung simán visszadobja én 8napos lehetőséget kihasználnám az 100% megy.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2919) metosz válasza Terraxx000 (#2917) üzenetére


metosz
csendes tag

Szia,

alaposan megnéztem, és nálam a kijelző felső peremétől mindenhol egyforma mélységben van a kijelző, természetesen szabad szemmel :R

(#2920) HUTCHDB válasza majestic (#2911) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

szívesen!
de jól látom, hogy már árulod is? :Y

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2921) Terraxx000 válasza metosz (#2919) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Ujjal lehet legjobban kitapintani, szabad szemmel csak ha jól megnézem akkor látszik.
Az egyik oldalt a kijelző széle vágja az ujjam. Másik oldalon pedig csak a keretet érzem.

(#2922) metosz válasza Terraxx000 (#2921) üzenetére


metosz
csendes tag

Tapintással is egyformának tűnik mindenhol, szerintem a tied sajnos hibás lehet :(((

(#2923) dedike válasza Terraxx000 (#2921) üzenetére


dedike
addikt

Az enyém egyforma mindenhol.

Jó szerencsét!

(#2924) mondomén válasza Terraxx000 (#2917) üzenetére


mondomén
őstag

Előfordul az ilyen. Nekem a nexus volt ilyen. A sarka állt el egy picit és be lehetett nyomkodni. Használd ki a 8 napos lehetőséget...

(#2925) Muffi


Muffi
aktív tag

Ez a 8 napos csere csak a rendelt készülékekre érvényes vagy arra is ha én személyesen bemegyek pl a T-mobilba és akkor ott megveszem?

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#2926) Terraxx000


Terraxx000
csendes tag

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Ilyenkor a 8 napos garanciánál hogy van? Bemegyek bármelyik Telenorba és kérem hogy cseréljék ki a készüléket? Elviszik bevizsgálni hónapokra vagy milyen gyorsan zajlik le egy ilyen csere?

(#2927) szimike79 válasza Muffi (#2925) üzenetére


szimike79
őstag

Ha személyesen veszed, akkor 3 nap a cseregarancia.

Sony Xperia S 4.0.4 ICS --> Samsung Galaxy Note 3 --> S7 Edge-> S9+

(#2928) HUTCHDB válasza Muffi (#2925) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

csak a netes rendelesre vonatkozik a 8 nap.
nem kell indokolni semmit.
viszont 1 honap van arra, hogy az ellenerteket visszakapd.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2929) Terraxx000


Terraxx000
csendes tag

Kérdés már csak az hogy az előrendelés minek számít! Mi van akkor ha én egy normálisan összerakott készüléket akarok és nem az értékét? Most a szervizbe 1 hét után hozzá kell nyúlni egy 200+ ezer forintos készüléknek annak nem örülnék...

(#2930) Terraxx000 válasza Terraxx000 (#2929) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Közben beszéltem a Telenoros ügyfélszolgálattal. Itt csak 3 napos csere garancia van, mivel én személyesen írtam alá a szerződést, ezért személyes vételnek számít.

Pedig én kértem a futárt, hogy szerződés aláírás előtt meg szeretném nézni a készüléket. Erre az a válasz jött, hogy ez csak az aláírás után lehetséges. Majd mondta, hogy ő siet és a szerződést se engedte átolvasni rendesen. Ezért csak futólag tudtam a szerződést elolvasni az aláírás előtt.

Az ügyfélszolgálatos azt mondta erre, hogy nekem jogom lett volna kibontani és megnézni a telefont az aláírás előtt. Most ezzel nem lehet mit kezdeni ha mindenki mást mond. :W :W

(#2931) Def26 válasza Terraxx000 (#2930) üzenetére


Def26
félisten

Egyértelmű hogy a futátrnál hibáztál. Én pont leszarnám, hogy a futar siet...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2932) BroCreSt válasza Terraxx000 (#2930) üzenetére


BroCreSt
aktív tag

Hm, nem a Posta szállítja már a Telenyomor csomagokat?

Akkor a T-nél miért működik a 8 napos elállás, ott is a futárnál kell aláírni a szerződést.

Hülyék ezek a Telenyomorosok.

Samsung Notebook Series 9 NP900X3C-A01HU -> iPhone 4 16GB, fehér -> Samsung i9505 Galaxy S4 16GB, fehér

(#2933) Terraxx000 válasza Def26 (#2931) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Én se foglalkoztam vele hogy siet, átolvastam a szerződésből amit akartam!
Addig nem adta oda a csomagot még nem írtam alá a papírokat. Most mit tudok csinálni, ha kérem és nem adja át?

(#2934) Terraxx000 válasza BroCreSt (#2932) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

MPL futárszolgálat hozta ki. Ők meg a postához tartoznak, szóval nem értem ezt!
Holnap megpróbálom még személyesen is a Telenorban!

(#2935) HUTCHDB válasza Terraxx000 (#2930) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

igen, ez nagy szemetseg a pannon gsm reszerol!
errol egyebkent mar itt a forumon esett szo!
nem kell ketsegbe esni, kerni kell a premium szervizt!
helyszinen javitjak, nem kell var od, es addig is hasznalhatod!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2936) Robertoq válasza Terraxx000 (#2930) üzenetére


Robertoq
őstag

Én a Telenornál a zajos videófelvétel miatt jelentettem csereigényemet 3 napon belül még szerdán, el is lett intézve és mehetnék holnap érte, csak azóta történt pár dolog:
- kiderült, hogy másnak is, vagyis nagy valószínűséggel szoftveres és hiába cserélném ki megmaradna a probléma, bár lenne 1 héttel fiatalabb telefonom :)
- aztán meg az derült ki tegnap, hogy független, így nem érdemes cserélni, mert ez nagyon jó dolog és ki tudja milyet kapnék
- erre ma meg elkezdett "recsegni" az oldalkeret :( a bekapcsoló gomb alatt ha megnyomom a keretet akkor elmozdul minimálisan és hangot is ad. Először azt hittem a hátlap, de tuti, hogy a keret, úgy látom alig észrevehetően eláll a telefon oldalától. Minimális az egész és nem is mindig, de zavaró, rossz helyen van, mert a tetején sose nyomnám meg, de a gomb alatt mikor mellé nyomok akkor pont azt a részt találom el. Emiatt meg egyből csere, de inkább kihívom a szervizt, hogy megmaradjon a függetlenség. :)

[ Szerkesztve ]

(#2937) szaboba2 válasza Robertoq (#2936) üzenetére


szaboba2
tag

Csak a zajos felvételhez tudok/szeretnék hozzászólni. Néhány nap alatt eddig nem sokat próbálgattam a kamera(fotó/videó) részt, de ma valami furát vettem észre. Telepítettem a CamScanner -Phone PDF Creator progit a GooglePlay-ből és összehasonlítottam a két szoftver kameraképét. A szobában kb félhomály volt és az alap kamera szoftver meglehetősen zajos képet mutatott (szvsz zajosabb volt a kép, mint kellett volna). Ez után kíváncsiságból kipróbáltam az említett scanner programot és azt vettem észre, hogy ugyanolyan körülmények között csak nagyon minimális zajt láttam... nem tudom, létezhet az, hogy a két szoftver ilyen szintű különbséget mutat?

(#2938) zseko válasza Def26 (#2931) üzenetére


zseko
veterán

Nálam meg pont a futár szarta le hogy házhoz kellett volna hozni, beadta a postára 7:30 körül (7:45-kor rögzítették be a rendszerbe, néztem az értesítést), oszt' csá...
Csak úgy érdekességképpen, 8:00-17:00 közöttre ígérték a szállítást, _lakcímre_...

(#2937) szaboba2 szerintem lehet, az S2-n a mai napig nem javították a kamera szoftvert, kevés fényben használhatatlan videót csinál (~15fps-re leesik a framerate 10mp-ként + pulzál az autofokusz folyamatosan, nem tud beállni) az LGCamera progival kellett készítenem videót ilyenkor, az jól kezelte a kamerát. Zaj meg ugye erősítés és zajszűrés függvénye csak, ha máshogy kezeli le simán eltérhet.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#2939) mate198712 válasza Terraxx000 (#2934) üzenetére


mate198712
tag

Ugyan ezt eljátszottam a telenorral mint amit te fogsz most, A lényeg ha 3 napon belül jelentetted a hibát kötelesek kicserélni egy teljesen újra.

Nekem is illesztésbeli hibám volt, kértem a cserét küldték is a másika. De ha ennek is baja lett volna szemrebbenés nélkül kicseréltettem volna ezt is, de szerencsére ez tökélet, legalább is azt hiszem.
Én pénteken kaptam a csere darabot ma néztem meg független nekem is, legalább is t-mobilos kártyával tudtam telefonálni vele. Gyorsan cseréltesd ki sztem még mindig függetlenül adják !

Am a telenor mond mindent, ahányszor hívtam a 1220-at annyiszor mondtak mást, ki is akasztottak rendesen. Felháborító amit a telenor csinál........

Egy dolog van ami jó a telenorban, az hogy jó áron vannak a készülékek! :)

(#2940) Terraxx000 válasza mate198712 (#2939) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Köszi! Akkor még van remény!! :) Holnap beszaladok egy Telenor üzletbe, remélem ott mást mondanak...
Közben próbálom intézni a Samsungos szervizest, aki házhoz jön szerelni! Kiderült hogy ez a telefon még nincs is a prémium termékek között ezért nem is tudom kihívni házhoz a szervizest... :W

Remélem a Samsung csak elfelejtette hozzáadni az ottani listához a telefont!

(#2941) mate198712 válasza Terraxx000 (#2940) üzenetére


mate198712
tag

Ha neten vagy telefonon keresztül vásároltad a készüléket akkor személyesen sztem nem tudod elintézni.
Én is próbáltam elzavartak a picsába :S :@ kva fa.....at :D, azt mondták semmi közük az ilyen vásárláshoz, be voltak rágva mert nem kapnak jutalékot. 1220 at hívd aztán 7-es gomb utána meg 4-es ;) ott bejelented ők majd továbbítják és majd felfognak hívni és megmondják mikor küldik stb.

[ Szerkesztve ]

(#2942) Terraxx000 válasza mate198712 (#2941) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Beszéltem velük telefonon! Azt mondta az emberke, hogy ezt ő így nem tudja megállapítani vigyem be a legközelebbi Telenor üzletbe.

(#2943) mate198712 válasza Terraxx000 (#2942) üzenetére


mate198712
tag

Az a baj, hogy a telenor üzletek 90% franchise rendszerben üzemel, és az ilyen üzletek nincsenek erre felhatalmazva, nekem azt mondták nincs nyomtatványuk meg semmi arra, hogy ezt meg tudják csinálni.
De ha egy rendes telenor üzletbe mész be aki nem csak ilyen viszonteladó akkor ott meg tudják csinálni elvileg.

(#2944) Terraxx000


Terraxx000
csendes tag

Közben megosztok pár képet amit ma csináltam a WTCC futamon! :)

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

(#2945) subset válasza NandorHUN (#2912) üzenetére


subset
senior tag

Nagyon ígérgetik, hogy jönnek klassz cuccok....
Nyilván mutat majd valamit a Motorola is.

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#2946) Dr.FantastiK válasza Terraxx000 (#2944) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

Elég joo képeket csinal. :R

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#2947) mate198712


mate198712
tag

[link]

Örültem volna neki, ha most jön ki májusban, ne a 4.2-n dolgozzanak :D

(#2948) assemble válasza mate198712 (#2947) üzenetére


assemble
addikt

Tobb hetes hir egyreszt, masreszt a 2-4 honap eleg nagy zoldseg szerintem, ha nem most az I/O-n jelentik be (ami a hirek szerint eleg valoszinu, es most csak 4.3 jon), akkor kb novemberig nem is fognak ujat bejelenteni, ami meg 6 honap. Mellesleg alapbol sem ertem hogy milyen halasztasrol beszelunk, soha nem volt szo se rola hivatalosan hogy most jonne, meg csak a letezese sem volt megerositvve, es valszeg nem is nagyon lesz egeszen a bejelentesig.

[ Szerkesztve ]

(#2949) lojza


lojza
csendes tag

Sziasztok!

A MinDigTv alkalmazással már lehet tv-t nézni a mobilon, Galaxy S2-vel szépen megy, de az S4-re nem telepíthető, mert "Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval."
Szerintetek ez miért van?

(#2950) Robertoq válasza zseko (#2565) üzenetére


Robertoq
őstag

Rákérdeztem a prémium szolgáltatás igénylésére:
Az Ön készüléke egy prémium kategóriás termék, ezért örömmel tájékoztuk, hogy igénybe veheti szervizfutár vagy házhozmegyünk szolgáltatásunkat, melynek keretén belül kiemelten kezeljük készülékének javítását és a javítás ideje alatt cserekészüléket biztosítunk.

Szeretném Önt biztosítani, hogy a Galaxy S4 készülék hamarosan megjelenik a prémium kategóriás termékek listájában és ezen prémium szolgáltatásokat igénybe veheti.

#2949 lojza
Lehet ezt a felbontást nem támogatja (még)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.