Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) bmarko válasza vagyula (#2143) üzenetére


bmarko
tag

Egyenlőre nem teljesen tiszta a zártság, mert sokaknak felmegy pl. a CWM-es kernel is az XDA-n. Annyit állapítottak meg egyenlőre, hogy a Write protect: enable nem jelenti, hogy zárt. Az a GT-I9500 nyitott állítólag. Kezdek egyre szomorúbb lenni :(

Szerk: szépen össze is szedték mi az ami odinnal nem felülírható, viszont azt írták a CWM-es kernel felmegy, sőt így sikerült romot is feltenni annak, akinek odinnal nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#2152) mate198712 válasza ForRedGlory (#2135) üzenetére


mate198712
tag

Nekem is csinálja szintúgy :S elég érdekes azért.

De én már hívtam is a telenor hogy csere külső hiba végett.

[ Szerkesztve ]

(#2153) ForRedGlory válasza kristof83 (#2150) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ennyi penzert ne csinalja es igen is nagyon eszreveheto, keresni sen kellett...

(#2154) Muffi


Muffi
aktív tag

A profi szervizesek dicsérik a Galaxy S4-et :U :D

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#2155) joey04 válasza ForRedGlory (#2146) üzenetére


joey04
titán

ez is csak bug volt i5nél, egy frissítést itt is érdemes megvárni. vagy megnézni még 8 napon belül másik készüléknél, hogy csinál-e ilyet.

(#2156) erikthekippa


erikthekippa
tag

azt veszem észre hogy azok fikázzák legjobban az s4 est akiknek van már s3 és most azzal próbálják nyugtatni magukat hogy lehúzzák az s4et. jobb ha belenyugszotok ez van. jobb az s4 és kész nem ciki. ez van. majd ha lesz s5 akkor mindenki majd az s4 re fogja mondani hogy nem éri meg mert drága meg sokkal szarabb amúgy is. tiszta gyerekek vagytok néhányan. akinek van pénze lecseréli akinek még nincs az nem.

(#2157) charlie1975


charlie1975
aktív tag

buci30 korábban linkelt egy módszert simán tudtam vele rootolni a telót

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#2158) Richard válasza erikthekippa (#2156) üzenetére


Richard
őstag

1. Az írja a tapasztalatokat akiknél már ott van a készülék
2. Értelmezhetetlen amit írsz.

Amúgy szerintem is csak szoftveres lesz a hiba. Amennyiben a kijelző lenne rossz máshol is előjönne a jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#2159) zseko válasza Muffi (#2154) üzenetére


zseko
veterán

Azért durva mennyire kevés elektronikából építkeznek ezek a mobilok már.

De hogy már több embernél is ott van már napok óta a készülék és még senki nem írt semmi átfogót róla :) Igaz hogy holnap valószínűleg már használhatom, de a hangminőség továbbra is érdekelne, mennyivel másabb az S2-nél?

HR24.hu

(#2160) kristof83 válasza ForRedGlory (#2153) üzenetére


kristof83
aktív tag

Oké értem, akkor máshol van az ingerküszöbünk!

(#2161) srq2


srq2
csendes tag

Az utánhúzás, illetve a fehér elválasztó csík eltűnése görgetés közben a menüben 100%, hogy szoftveres probléma. Anno amikor egy régebbi androidos telóm volt, egy nagyobb felbontású kijelzőre rendezett, talán valami fájlkezelő, program menüjében tapasztaltam pontosan ugyanezt. Később mikor vettem egy S2-est, ugyanaz a program már nem produkálta a jelenséget (gépről tettem fel full ugyanazt, nem market..). Gondolom a gond itt is az eltérő felbontású, esetünkben full hd kijelző lehet, illetve az, hogy azt a menüt még nem arra szabták.

(#2162) srq2


srq2
csendes tag

Nem tudja valaki, Bp. Europark T-Mobile-ban lehet már kapni Galaxy S4-et?

(#2163) S e t h válasza srq2 (#2161) üzenetére


S e t h
nagyúr

De jó, hogy jöttél, már szinte pánikhangulat alakult ki, csoda, hogy a samsung részvények nem kezdtek el zuhanni. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2164) Zolesz007 válasza S e t h (#2163) üzenetére


Zolesz007
őstag

Majd 1 hét múlva mikor mindenki visszaviszi... :)

Fold 5

(#2165) Def26 válasza Zolesz007 (#2164) üzenetére


Def26
félisten

Miért vinnék vissza? Mert ha hirtelen mozgatod a menüt akkor halványan előtűnik egy fehér csík. Ugyanmár. Ezek a dolgok a felhasználók igen kis részét érdeklik.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2166) Vertigo


Vertigo
aktív tag

..amugy lehet pont az inaktiv MSAA feleos erte (kerdes miert kapcsoltak ki)

(#2167) Zolesz007 válasza Def26 (#2165) üzenetére


Zolesz007
őstag

Kicsit ironikus akart lenni. Szerintem sem olyan komoly gond, bár tény, hogy 200k-ért ilyet nem várna az ember. Talán mire nekem lesz S4-em valszleg ezt már orvosolják is.

Fold 5

(#2168) sailsailsail


sailsailsail
csendes tag

Sziasztok!
Elöször van Androidos okos telefonom, most ismerkedem vele! az alkalmazásokon belül sikerült csinálnom egy mappát, amit sehogy sem tudok onnan kitörölni, tudna rá valaki megoldást?:)

illetve be akartam regisztrálni a samsung honlapján, de a termékek közt nincsen S4, ez hogy lehet?

előre is köszi a segítséget

(#2169) Sz.Miki válasza Zolesz007 (#2167) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Amikor az S2-őm vettem akkor is a kijelző körül voltak gondok, legalábbis felfújták páran, hogy a legördülő menüben alacsony fényerőnél sávosodik a kijelző, nekem 2 éve van meg az S2 és igen sávosodik, de ez minden napos használatban nem zavart, sőt, a sznob kinek nagyobb az E-pénisze összejöveteleken sem jelentett hátrányt, de ha sötétben csak erre koncentrálok akkor uram isten tényleg látszik.
S4-re visszatérve, nem hiszem hogy vad görgetés közben azt fogom nézni, hogy mosódnak az élek vagy hogyan változnak a karakterek. Mellesleg ha valaki visszaviszi ezzel a hibával, az eladó joggal fog kérdőjelekkel nézni, de hát a 8 nap nagy hatalom.....
Engem ezek nem tántorítanak el az S4-től..
Tökéletes készülék nincs, nem is lesz...

[ Szerkesztve ]

(#2170) ForRedGlory válasza Sz.Miki (#2169) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Latszik hogy nem lattad meg milyen. Egyaltalan nem kell gyorsan gorgetni, lassu gorgetesnel igenis zavaro, elvegre olvasnad a szoveget, hogy merre jarsz, es egybol kiszurod hogy a betuk olyanok mint egy 320x240-es kijelzon...nem kellene elbagatelizalni a dolgot, plane nem latatlanban...

(#2171) zseko válasza Sz.Miki (#2169) üzenetére


zseko
veterán

Mint írtam S2-n nálam sárgásodás volt ami új rom után megszűnt. Vagy legalábbis jelentősen lecsökkent mert azóta nem tűnik fel, de nem is keresem csak használom a telefont.
Ez kb. ugyanolyan, mint vettem egy (samsung :D) 24"-os monitort, és van benne egy szubpixelhiba. A kereten lévő U karakter fölött kb 1cm-re az egyik kék pixel állandóan világít, fekete képnél látni. Akkor ha tudom hogy hol van és kimondottan keresem. Baromira idegesített az első másfél hétben, de 50-60cm távolságon túlról már úgy se látom hogy tudom hol van.

(#2170) ForRedGlory holnap hozzák, megnézem akkor én is hogy milyen ez.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#2172) Sz.Miki válasza ForRedGlory (#2170) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Ne érts félre nem akartam elbagatelizálni a dolgot, ma is legalább 20 percet nyomkodtam alaposan, néztem a telót a MM-ban, tegnap pedig a Veletech-en, vizslattam meg alaposan, de nem vettem észre zavaró dolgot az olvashatóságban.
Elég kritikus vagyok én is, de mindenen nem akadok fel, de holnap ezt is megnézem közelebbről. amúgy nem szoktam a telefon teljesen levett fényerővel használni.

[ Szerkesztve ]

(#2173) kiki74


kiki74
csendes tag

Van olyan, aki megvásárolta, és örül neki? Bisztos, hogy szoftveres javítással orvosohatók ezek a 'hibák'.
És különben is nem is tudnám elképzelni, hogy a sgs2 után ne sgs4-et vegyek. Olyan ez mint amikor egy fradistának holnaptól a honvédnak kellene drukkolni, mert éppen most rosszul szerepelt a csapat...
Én döntöttem. Nem HTC, nem IPhone, hanem sgs4. Vagy esetleg kihúzok még egy évet az sgs5-ig!? :DD

(#2174) Sz.Miki válasza kiki74 (#2173) üzenetére


Sz.Miki
őstag

jól beszélsz :K :K

(#2175) mate198712


mate198712
tag

Peddig le se kell venni a fényerőt teljesen ahhoz, hogy lehessen látni és bizony zavaró tud lenni.

Nem kell rángatni fel le, ha lassan fel és lefelé húzod akkor még jobban látni, a kis betűk meg olvashatatlanok.
Remélem egy szoftverfrissítés megoldja majd. Am meg minden készülék ilyen sztem kivétel nélkül.
De a héten kapok egy másikat, majd megnézem azon is.

[ Szerkesztve ]

(#2176) FireShadow


FireShadow
senior tag

Lehet tudni valamit arról, hogy mi a helyzet a 32 és 64 gigás változatokkal? Vagy be kell érni a 16giga + venni hozzá kártyát mókával?

@kiki74: én is hasonlóképp vagyok, bár iphone 3g-röl váltok, azt hiszem kb olyan lesz a változás mintha valaki egy 386osról váltana i7-re :D egyébként egész egyszerü volt kiszórni a konkurenciákat a választás szempontjából mivel kell a + kártya bővíthetőség és a cserélhető akksi mivel utazásokra tervezem kiváltani vele a laptopot (tényleg life, de inkább travel companion :)) )

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2177) njnl válasza kiki74 (#2173) üzenetére


njnl
aktív tag

CS.A.K. :C

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#2178) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Egy kis képezés:

Samsung Galaxy S 4

(#2179) Criton válasza ForRedGlory (#2178) üzenetére


Criton
veterán

szerintem ezek nagyon jó képek lettek :R

(#2180) ForRedGlory válasza Criton (#2179) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mondhatni szívet melengető, főleg a panoráma, ami nagyon ütős, de a többi is szinte kifogástalan. Szerintem ez az S4 kamera agyon csapja az S3-at. Érdemes megnézni a panorámáját. :K

Szerintem vitán felül S4 kamerája jobb, mint S3, akárki akármit mond.

(#2181) Mangerd válasza ForRedGlory (#2178) üzenetére


Mangerd
aktív tag

részben kamera miatt vettem (az előző is 12 Mpixeles Satio) és mondhatom szép képek. :C A panoráma meg... :Y És nem csak azért, mert Steindl Imre szép épületet tervezett :))

(#2182) kurtuzov válasza ForRedGlory (#2180) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Hehhe szép panoráma. Épp egy Dell 21:9 arányú monitoron nézem :)

(#2183) NandorHUN válasza FireShadow (#2176) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én is iphone 3Gről váltok :D Bár elnézve a panaszokat lehet megvárom a köv HTCt vagy Galaxyt, igazából már egyik gyártónak se kell sok, hogy gyakorlatilag hibátlan telót csináljon, viszont egyenlőre a Galaxyval mint sokan írják vanna gondok, a HTCnek meg gyenge a kamerája, illetve én hiányolom a multi window fungciót.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2184) sipy888 válasza spawn21 (#2029) üzenetére


sipy888
aktív tag

elmondanám hogy az S4-ben is sony kamera van:)

(#2185) Hunreal


Hunreal
tag

Sziasztok!

Na, hozzám is megérkezett a mai nap folyamán. Én 109 ezerért vettem a Telenornál és nagyon is megérte. Gyors összefoglaló pár órás teszt alapján: A telefon könnyű, szép forma és jó fogás jellemzi.
Kibontás után összetettem, bekapcsoltam és automatikusan letöltötte a gmail fiókhoz tartozó összes appot, ami a HTC one X telefonon volt. Így rengeteg időt megspórolt nekem egyből. Névjegyeket+zenéket is átmásoltam, így tehát teljes lett a kép, mert az összes cuccomat teljes mértékben átköltöztettem, belaktam.
A fényképezőről már sokat írtak, ezért azt annyira nem néztem. A kamera betekintési szöge kisebb, de egyáltalán nem annyira, mint néhány jancsipista mondta itt... Szóval nyugalom, teljesen jó!!! A fém szerintem inkább műanyagos, de engem pl nem érdekel. Körülbelül 5 órán át nyúztam, teszteltem, minden funkció tökéletesen megy. A levegőben lapozás tök jó, kajás, zsíros kezes dolog ezzel kipipálva. A videómegállítós effekt nálam kiválóan szerepelt.
LAG-ról: Igazából jó pár embert nem értek itt. Nálam minden oké, nuku lag. A híres névjegyes bug nálam nem létezik, mivel pöcre betölti az összes embert (restart után is!), a képek között hadonásztam mint az állat, de semmi. A zenéknél is minden ok. Az a furcsa, hogy elég sokan mondogatták ezt a lagos dolgot, de én úgy voltam, hogy hiszem ha látom a saját zsír új, bontatlan telón. Igazam is lett...
Az aksiról még nem tudok nyilatkozni, eddig 5 órája megy és eddig ez is jól szerepel.
Képernyő minősége: A korábbi HTC one X-el szemben sokkal élesebb, színesebb, élettel teli, csuda kijelzője van. Ezt se értettem a fikázóknál...
Ami nálam feltette a pontot, az a telefon melegedése volt. A teszt végén egyáltalán nem volt meleg a telefon, így a HTC-s melegedős problémától mentesültem. (HTC one X teszt: navigáció, szívargyújtó bedugva és durván 300-400 km: Végeredmény: 55+ fokos teló és lemerült telefon. A mostani HTC one is ezzel a melegéssel küszködik mellesleg... Aki nem hiszi? Vegye meg 150 ért és gondoljon rám, amikor ezzel szembesül, ugyanis én ezen már túlvagyok...) :D
Összegezve: az összes kommentet elolvastam, amit ide beírtak+töröltek a modik. Jó pár pro-kontra hsz-t lehetett olvasni. Én ezekkel úgy voltam, hogy ha majd a kezemben lesz, akkor minden elhiszek. A sok nyávogással, hülyeséggel, b*romsággal szemben én egy olyan készüléket vettem a kezembe, ami számomra tökéletesen megfelel. Negatív huszároknak nem kell hinni, mert amit állítanak azt én SEHOGY nem tudom előidézni... Szóval, egy szó mint száz: Én ajánlom! A fájtereknek meg nyasgem a fake, irígy infókért... :K

[ Szerkesztve ]

(#2186) Burt1793 válasza Hunreal (#2185) üzenetére


Burt1793
veterán

:DD na végre, egy ilyen leírásban reménykedek már jó ideje... :-)

(#2187) Hunreal válasza ForRedGlory (#2146) üzenetére


Hunreal
tag

"Plusz a rom kurva bugos. Bongeszoben ha uj hozzaszolasra kattintassz majd feljon a billentyuzet es igy elforditod oldalra, kidob a fokepernyore..."

Én nem tudom, hogy ezeket kitaláljátok vagy a kínain vettétek a kütyüt, de próba kedvéért ugyanazt megcsináltam most 1 perce, mint te, de NEM LÉP KI és teljesen normálisan teszi azt, amit kell.... Gyárival nem szaggat, nem akad...

(#2188) Hunreal


Hunreal
tag

Apropó! Ami lemaradt.

Fülessel még a zenéket nem teszteltem, de a hangszórón keresztül jól szól. Teszteltem is. HTC one X vs S4. Mindkettőnek ugyanaz a szám beállítva+full hangerő. Az s4 szebben szólt+minimum kétszer hangosabb.
Értesítő LED: HTC-vel, S3-al is letesztelve, összevetve. A fényerő, nagyság teljesen jó, csak a látássérült nem veszi észre, hogy valami érkezett...

A tesztem végére megjegyzés:

Ez egy fórum, ahol mindenki elmondhatja a véleményét. Ez tiszta sor. Egész biztos, hogy lesz pár néhány kommenthuszár, aki bezzeg azért is megmondja a frankót. Na én ezekkel a kis pistákkal nem fogok leállni veszekedni, válaszolgatni stb. Én megvettem a telefont, leteszteltem és azok a hibák, amik itt terjengtek, azok nálam nem léteznek. Ez azért nonszensz... Vicc, ami itt megy...

[ Szerkesztve ]

(#2189) Brett Shaw2 válasza Hunreal (#2185) üzenetére


Brett Shaw2
csendes tag

Köszi a tesztet :R

(#2190) FireShadow válasza NandorHUN (#2183) üzenetére


FireShadow
senior tag

Nekem ennel jobb mar nem kell. Ami problema lehet vele az max szoftveres gondolom, azt meg patchelni fogjak. De ilyen 4-8 magos csodánál jobb hardverre szerintem jo ideig nem lesz szükgség. Akárki akármit mond nekem a design akkoris bejön (csomó teszt lehúzza)..

Nekem volt alkalmam pár hete megjelenés előtt kipróbálni a playiten a samsung standon ki volt állitva. Csomó embernek fel se tünt ugy kellett rákérdeni hogy 'ez az esnégy??' :D És az volt :) Ott rengetegen nyuzták és lopásgátlós töltőn volt, de bizony ott elég meleg volt. Kellemesen fütötte az ember kezét de nem az a jajdeforró. A videó megállítós dolog nagyon jól müködik. A szemmel scrollozás kicsit fura volt. Ami negativum a hozzá se kell érni dologgal kapcsolatban, hogy a böngészöje nem használja ezt, tehát nem tudsz 'mouse over' szerüen lebegni az ujjaddal pl legördülő menükön (de lehet megcsinálják, hiszen a hardver biztos tudná). A GPS, leginkább az iránytü nagyon jol reagált pedig egy jó fedett csarnok (millenárisban voltunk), és simán forgott. Elvileg van benne kézirás felismerő de a samsungos kollegák se tudták bekapcsolni nekem :D Elmagyarázták viszont az NFC-t, aki nem tudja mi az nézzetek utána, hasznos dolog lesz ha elterjed.

[ Szerkesztve ]

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#2191) toeki válasza Hunreal (#2188) üzenetére


toeki
senior tag

kommenthuszár kispistának nevezni valakit/valakiket azért mert más a véleménye mint a tiéd elég merész kijelentés főleg a tegnapi tisztogatás után...

örülök hogy tetszik neked a telefon és remélem sok örömödet leled majd benne, mivel az igényeidnek tökéletesen megfelel, de engedd meg másoknak, hogy ha mást vártak vagy valami jobban szúrja a szemüket mint az átlagnak azt is elmondhassák anélkül hogy megkérdőjeleznéd az igazukat

(#2192) sipy888 válasza Hunreal (#2188) üzenetére


sipy888
aktív tag

lehet, hogy ami neked ilyen tökéletes ( bár tudjuk hogy tökéletes telefon nincs is és nem is lesz) az a 'kommenthuszár kispistáknak" messze nem az.tudod , van aki megelégszik azzal hogy smst ír a telefonon, és van aki mélyebben belenéz... :K

(#2193) NandorHUN válasza FireShadow (#2190) üzenetére


NandorHUN
addikt

Én is ezt gondolnám, de azért sztem van még itt mit fejlődni, ugy pl többen panaszkodnak h nehéz lassu a kioldás, laggol néhol a telo, kép elszintelenedik, stb...

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#2194) sipy888 válasza FireShadow (#2190) üzenetére


sipy888
aktív tag

2 éve is azt gondoltuk hogy jóideig elég az 1 mag, 500 mb ram, és 64 mb belső memória...
1981-ben azt mondta Bill Gates, hogy “640 KB mindenki számára elég kell hogy legyen."

[ Szerkesztve ]

(#2195) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Galaxy S4 szét- és összeszerelés videó. Minden képernyő feletti alkatrész hagyományos kisfejű csavarhúzóval és egy finomcsipesszel, műanyag emelővel cserélhető, akár egy számítógép alkatrészei (csak kicsiben). Nem véletlen a 8/10-es iFixit minősítés. A fickó 15 perc alatt szétszedi és 8 perc alatt összerakja az egészet, és minden rendben működik. Mennyivel egyszerűbb ez egy ragasztott háznál, aminek sokszor az akkumulátorához lehetetlen hozzáférni károkozás nélkül.

(#2196) skilled88 válasza Bone123 (#2195) üzenetére


skilled88
tag

alig hogy kijött.. már szét kell szedni ?? tényleg gagyi..
De minek kell szétszedni ?? nem értem...
Sőt azt se ,hogy minek kell buherálni ..v.kinek 2 napja van meg ,de az XDA-t lesi ,hogy lehet kerneleket meg romokat cserélgetni ..

Azt mondom tényleg szar ,hogy emberi beavatkozás kell ,hogy jó telefon legyen és ezt majd 200 ezerért meg kapod..

Sose értettem ,hogy ha v.mi gyári miért nem jó ?? miért kell ez a romozás ..

"Powered Forever*Corsair HX520 Modular" Lumia 800 Black

(#2197) skilled88 válasza ForRedGlory (#2178) üzenetére


skilled88
tag

Egy kis képezés :

Nokia PureView 808

[Full]

[ Szerkesztve ]

"Powered Forever*Corsair HX520 Modular" Lumia 800 Black

(#2198) ForRedGlory válasza Hunreal (#2187) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez a bug lenyege...javaslom a bug fogalmanak tanulmanyozasat... :

skilled88: es ez most miert tetted ide? Kutyat nem erdekli hogy a P808 milyen kepet csinal S4 topicban... Ha mar annyira mutogathatnekod van, mutogasd a "csodas" Nokia Lumiad kepeit a megfeleko topicban...

[ Szerkesztve ]

(#2199) RECSKA válasza ForRedGlory (#2198) üzenetére


RECSKA
veterán

Ráadásul biztos Ő csinálta a képet :D ( mint tudjuk, a nokia sokszor vetett be jó kis képmanipulációkat. lásd lumia 920...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#2200) No.01


No.01
őstag

Komolyan mondom nem ertem egyes emberek HSZ-eit... :W

Tegnap megneztem en is egy 9500-at. (MM akciosan 619EUR) Lagnak nyoma sem volt, nem melegedett az alacsonyfenyeros problema nem jott ki, a keret szeritnem sem fem de egyaltalan nem zavaro, sot S3 utan sokkal jobb, volt kezben tartani. Kamera latoszoge kisebb, de nem szamottevoen.
Viszont FRG altal beszurt videon levo keprnyo/SW gond sajna megvolt es tenyleg nem kellett nagyon figyelni, h eszrevegye az ember :( (persze az emberek tobbsegenek nem fog feltunni, de azert zavaro/bosszanto) remelem ujabb ROM-al megoldjak a dolgot.
A max fenyero dolgot sajna nem tudtam tesztelni szabad eg alatt :DDD de nem tunt rosszank.
Egyedul ezt a vezetes funkciot nem talaltam :B :U pedig volt S3-am (igaz ott sem hasznaltam soha)

Meg gondolkodom rajta... de lehet csak hetevgeig.

U.i.: Szinben azert eleg nehez lesz a valasztas. Szvsz mind2 jol sikerult.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.